Snažilky 2009. Najde se někdo na pokec?

skretik
15. črc 2009

Ahoj holky, najdou se nejake predsnazilky na pokec ( holky, ktere se zatim nesnazi, ale do konce tohoto roku by rady zacaly).

bamb27
20. srp 2009

sarti... ber to podla mna len ako vacsiu pravdepodobnost, pausalne sa to brat neda, aj medzi dievcenskymi spermiami sa moze najst daka rychlostna rekorderka 😅

skretik
autor
20. srp 2009

Dobre rano 😀 .
Pavli to je zajimavy, ja zase slysela, ze ten kotryhelovy caj se v tehotenstvi nema pit 😕 , to jsou teda veci, kazdy rika neco jineho, tak kdo se v tom ma potom vyznat, ze ☹ !?
Holky (ty co neberou) HA, vy na sobe nepoznate vubec ovulaci?

sartira
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sartira
20. srp 2009

ahoj skretik, ja teda vobec nie, to keby som vedela ako bamb tak som stastna 🙂 aj ked tu bolest by som nechcela

bamb27
20. srp 2009

waaaaaaw... 😨 aha http://www.equark.sk/index.php?cl=article&iid=7... ...takto to vyzera ked ovulujete, som si to predstavovala uplne inak

skretik
autor
20. srp 2009

Sarti, tak to je mi lito ☹ , asi bys to mela rict te sestrenici, stejne jako si to napsala nam. Ze si neprejes, aby se z tve svatby stal seznamovaci vecirek s jejim pritelem... Jaky mate se setrenici vztah?

Bamb tak to je husty, taky jsem si to predstavovala uplne jinak. To je uzasny obrazek 😕 .
Je to opravdu hrozna veda 😨

maruska39
20. srp 2009

jj já na sobě ovu poznám,píchání vaječníků a ovu hlen
nestíhám - malý je akční

sartira
20. srp 2009

skretik, kedysi to bolo vyborne, ale asi pred 2 rokmi sa to zacalo kazit, trosku dlhy pribeh, tak sa teraz vidime len na rodinnych oslavach a tak povrchne pokecame, predtym sme chodili spolu von, do kina ☹

bamb ten obrazok je fakt sila

skretik
autor
20. srp 2009

Marus, ja ji na sobe taky poznam a to hlavne podle hlenu 😉 , picahji ve vajecnikach mam jak kdy...

Sarti tak ji to zkus rict opravdu primo, bylo by ti pak lito, kdyby treba taky neprisla?

pavlinaho
20. srp 2009

to věřím skaf, každej pokrok potěší, něco podobného máme za sebou, tedy jen komplet novou elektřinu v bytě a rekonstrukci koupelny a wc, ale bylo to příííšerný, i když jsme se těšili na vlastní krásné bydleníčko

pavlinaho
20. srp 2009

Já to s ovulací mám jako skretik

Já sice svatbu zatím nechystám, ale mám podobnou věc - taky bych uričté příbuzná na svatbě nechtěla a nevím, jak jim to říct, když já jsem na jejich svatbě byla. Tak sarti držím palce.

sartira
20. srp 2009

no asi pockam, ci mu daju viza a ak ano tak potom to budem nejak riesit, pretoze teraz to neviem prehltnut a nechcem si tym kazit tento vikend. Dakujem za Vase nazory 🙂

bamb27
20. srp 2009

sarti, je to tvoj den, tak asi bud trosku egoisticka... tvoja sesternica to iste nemysli zle, chce sa proste pochvalit, mozno keby nebol dotycny moslim tak by sa vsetci na to pozerali uplne inak... mozno to bude uplne v poriadku, nemyslim si ze on by tam chcel vystupovat ako stredobod pozornosti... skor si myslim ze naopak.. ale to je tazko hadat... ty si chces uzit svoj den, napad s tym ze by sesterka prisla s "novym frajerom" sa ti nepozdava tak jej to skus povedat narovinu, a hlavne vysvetlit to, ze je jedno co je to za cloveka... ale ze sa poznaju este len malinko a preto si nemyslis ze je vhodne tahat ho takymto sposobom do rodiny.. pokial ho este ona sama moc nepozna... 😒 .. to si myslim... inak ja som bola az natolko egoisticka, ze som na svadbu nepozvala nikoho 😝 😉

miroslava89
20. srp 2009

ahojte..pridam sa medzi-ak mozem🙂..po (zial) neuspesnom tehu by sme sa chceli opet zacat snazit niekedy koncom oktobra tohto roku🙂

daska28
20. srp 2009

Tak my jsme v červenci začali stavet domek, a uz se teším donového, ikdyž to placení pak bude šílené, ale mimčo určite chci za každou cenu, na pár let se snad človek uskrovní.
Ale chci se zeptat co užíváte na bolest hlavy při mrše? Popř na bolesti břicha?

bamb27
20. srp 2009

ahoj mirka... tak snad ti to tu s nami tentoraz vyjde lepsie 😉

my si tu tak nazaciatku hovorime ze kolko mame rokov a ci sme vydate,,,

miroslava89
20. srp 2009

bamb to dufam ze druhy krat to vyjde lepsie a dotiahneme to dokonca🙂
a mam 20 a som mesiac a pol vydata 😉

bamb27
20. srp 2009

mirka...jeee, mladucka.. a mozem sa opytat? ..prve tehotenstvo bolo planovane, ci to len tak prislo z jasneho neba? 🙂

miroslava89
20. srp 2009

bamb mladucka ale tak mam o dost starsieho partnera tak u nas sa vsetko prispobuje jemu a prve tehotenstvo bolo napoly planovane napoly prislo z jasneho neba🙂 chceli sme babetko ale netusili sme zwe sa to tak skoro podari..

bamb27
20. srp 2009

a ty sa tiez na to citis... ci sa len prisposobujes? ...pravdupovediac, ja som v 20 nemala na bejby ani pomyslenia... sice je pravda ze som vtedy nemala ani partnera, s ktorym by to stalo za to ..a to s tym asi dost suvisi... 😉

bamb27
20. srp 2009

mirka.. dufam ze som sa ta nejak nedotkla 😉 , som len zvedava pytam sa, ale myslim to v dobrom

blondata.sestricka
20. srp 2009

Ahoj holky!!

Já Vás vůbec nestíhám ☹ 😠 Děsný, ale mám nějak moc práce, navíc teď chodím na praxi místo do práce 😖

Včera jsem byla poprvé u homeopata. Mám z toho super pocity. Dokonce mi říkala, že až budu těhu, že mi dá nějaká homeopatika na hladký porod bez komplikací. A když se narodí císařem, tak že prý druhý den je vše OK 😵

Jak se máte?

bamb27
20. srp 2009

ahoj sestri.. ako si sa mala na dovolenke? ...videla som foto, vyzerala si spokojne ;)

homeopatiu ides skusat kvoli tym tvojim zdravotnym potiazam co si spominala niekde na zaciatku temy? ..pojde to aj celkom vyliecit, ci sa to len zmierni? 🙂

blondata.sestricka
20. srp 2009

Bamb, dovča vyšla úplně suprově 🙂

Ano, kvůli mým zdrav. problémům. Řekla jsem jí vše co mi trápí a teď mi musí stanovit nějakou léčbu. Mohlo by so to vyléčit. Možná se zbavím i alergie, jupííí 😀 Dokonce mi řekla, že původ mého onemocnění může být po vakcíně na meningokoka!! 😲 😅 Docela hustý..... 😖

sartira
20. srp 2009

dievcata lucim sa s vami, zajtra mam volno, tak sa zastavim na kus reci v pondelok a pekny vikend 😎

blondata.sestricka
20. srp 2009

Sarti, tak pěkné volno a víkend 🙂

miroslava89
20. srp 2009

bamb nedotkla si sa ma len som si musela ist pohladat malu neterku preto som neodpisala.. ja mam partnera "uz" od 15a stale toho isteho- vela ludi si myslelo zenas vztah stroskota ale tak sme spolu aj nadalej a on chce stihnut aspon dve deticky do 35tky.. a nas vztah funguje vecsinou na vybornu preto si myslime ze babezk zvladneme🙂

blondata.sestricka
20. srp 2009

Miru, držím palce, aby vše vyšlo 😉

sartira
20. srp 2009

Dakujem sestri

blondata.sestricka
20. srp 2009

No a kam jste všichni zmizly??? 😕