Snažilky 2009. Najde se někdo na pokec?

skretik
15. črc 2009

Ahoj holky, najdou se nejake predsnazilky na pokec ( holky, ktere se zatim nesnazi, ale do konce tohoto roku by rady zacaly).

ivis85
13. říj 2009

Ahojky, u nás také sádroše finišují, dnes se bude sádrovat, zatím to vypadá moc hezky 😵
Holky včera jsem byla u nové kosmetičky a ona se zabívá numerologií a dalšíma podobnýma věcma a trochu jsme si povídali a řekla mi, že u nás vidí holčičku 🙂 tu manža moc chce 🙂 ale na víc jsme se neptala, nechci aby nás to ovlivňovalo 😨

luucanka
13. říj 2009

Ahoj holky🙂
Já jsem už také přemýšlela o numeroložce,ale já nevim, moc na to nevěřím. I když.. byla jsem asi před 2 rokama u kinezioložky a ta mi docela pomohla,srovnala mě. Nevím,jestli je to o tom,že tomu chci věřit, nebo jestli to tak je. Jsem po vysazení těch prášků uplně rozhozená, brečím kvůli každé kravině, včera jsem brečela u Superstar, to je hrozný 😀 Zítra jdu ke kadeřnici, tak jsem zvědavá, co mi na tý hlavě vymyslí, sama nevím co chci,ale tohle mě už neba🙂

sartira
13. říj 2009

ahojte baby,

tak sa hlasim po narocnom obdobi opat! mame konecne aj po druhej svadbe, vcera v praci som bola do 21 a tak dnes plna sil zacinam citat vas! snad este niekto neotehotnel 🙂 alebo ano? musim rychlo citat!

vidim, ze byvanie sa tu kazdemu zase opat pohlo, baby nebojte na Vianoce si budeme hladkat bruska v novych domcekoch a bytikoch!

luucanka ja som bola po vysadeni HA tiez uplna tak citliva ze si manzel myslel ze som tehotna, ale myslim , ze to uz preslo 🙂

ivis85
13. říj 2009

Ahoj sarti, a jaká byla svatbička? Znovu gratuluji 🙂 pošleš nám zase nějaké fotečky??? Prosím 😀 😀 😀

fairy26
14. říj 2009

Ahojda holky🙂

sartira
14. říj 2009

ahojte,

Ivis svadba bola vyborna, ale som z toho uplne vycerpana a z tych stresov, musim nabrat silu, pretoze sa nam cas krati 🙂 fotky dam dokopy od viacerych a poslem opat nieco 😉

ivis85
14. říj 2009

Ahoj 😉
Sarti budu se těšit
To počasí je bomba co? 😒 My ještě namáme dopojené topení ☹

sartira
15. říj 2009

tak to pocasie je des a ja som prechladla a k tomu zapal prinosovych dutin, taka bolest hlavy ☹ esteze ideme cez vikend do Spanielska trochu sa zohriat...
tak to topeni cim skor, budete ho potrebovat, ale na druhu stranu ten chlad moze vzpruzit iste organy a mozno sa to podari na prvy sup 😉

ivis85
15. říj 2009

Ahoj holky, tak co je s váma? Nějak pospáváme což? Já jsem zavalená prací, ještě sedím u PC a ztvrdnu tady tak do 19 ☹
Sarti, si nejsem jistá, mám zkušenost, že chlad ty orgáný moc nevzpruží, spíš naopak 😀
ale zase se má oteplit, tak to dotáhneme 🙂

evivka
15. říj 2009

Ahojky 🙂 No vůbec Vás nestíhám, to je hrůza..začal semestr a není čas na nic. 😒
Tak teď úplně nevím, jestli ten můj listopad/prosinec bude reálný... Začala jsem vážně uvažovat o postgraduálním studiu a to by asi nešlo úplně dohromady. Musím to všechno ještě zvážit...
Máme tu nějaké další těhulky? 😵 🙂

maruska39
15. říj 2009

Ahoj holky,jdu se na vás podívat co nového a moc to tady asi nežije,co?
Budu muset na vás chodit mrkat častěji,snad svůj slib dostojím 😎
No u nás tak,že dneska došla snad poslední mrcha a jdeme na to 😵

evivka
15. říj 2009

Tak Maruško hodně štěstíčka 😉 😵

luucanka
18. říj 2009

Ahoj holky, teď jsem Vás zanedbávala,celou středu jsem lítala po doktorech, začala jsem v 9,30 a domů jsem přijela po 21 hod. Hrůza Navícani nevědí,co mi je, všechno mám v pořádku,akorát mám děsný křeče do břicha a zad, teda je to teď už lepší,ale stejně. Od čtvrtka jsem doma a leduju břicho a zahřívám záda. Zítra to du zkusit do práce. 😖
Ivis a jak pokračujte? Dnes už topíte?

ivis85
20. říj 2009

Ahoj kočky, poslední dobou jsme málo ukecané 😉
Dnes jsem byla na kontrole, protože jsem začala "krvácet" mimo MS, tak jsem se lekla,no a v listopadu jsem stejně měla jít na kontrolu.Udělala mi komplet vyšetření, výtěr, protože se jí to jevilo na zánět, cytologii a UTZ - i vnitřní.
V pondělí si mám zavolat na výsledky a asi dostanu antibiotika. Po operaci čípku už je vše zahojené a nic prý nám už nebrání ve snažení 🙂 Takže po nastěhování na to hupneme 😀
Luc, tak co, už je ti lépe???Od čeho to máš? 😨
V přízemí už topíme, je komplet položená dlažba, tak zbývá položit lina a koberce a naši se definitivně stěhují ze starého sociálu a my bouráme!Kuchyň mám komplet oškrabanou, omytou jarovou vodou a natřenou penetrací, jsou dozděné futra a nazažené hebly lepidlem, o víkendu se pustíme do bourání vchodových dveří a otvoru na schody. Jo a máme novou postýlku 😀 😀 😀

maruska39
20. říj 2009

Ahoj Ivis,teda doufám že to bude v pořádku a nic vám nebude bránit ve snažilkování 😉
a kdypak se to stěhujete?

sartira
20. říj 2009

ahojte,
velmi to tu zanedbavame, uz som myslela, ze pojdem do inej temy! ale nie 😉

ivis to je super, treba sa poriadne preliecit, inak som nasla vyborne veci na preliecenie a precistenie pred otehotnenim, ked budem mat viac casu tak to tu hodim, len je to asi 2 mesacna kura, takze to uz nestiham urobit 😉

luucanka
20. říj 2009

Ahoj holky,
včera jsem byla poprvé v práci a byla jsem zmakaná jak blázen.
Dneska jsem byla na gyndě a prý mám napravo cystu a že tam zřejmě uzrává vajíčko. Prý by měla prasknout při ovluaci o víkendu, což budu nějaký 28DC, to je divný ne? Máme se prý celý víkend opakovaně tulit... Akorát,že v sobotu letím pracovně do Milána
No jinak je to spíš podezření na slepák ☹
Gratuluju k nové postýlce🙂 Kde jste pořídili? Takže ložnice už komplet?

ivis85
20. říj 2009

Maru musíme tak do 14 dnů. max 3 neděle, tchán taky potřebuje něco bourat a chce to stihnout do Vánoc, bude toho moc, ale musíme 😒 a už se těší do nového a na svůj klid, i když tam bude ještě moc práce
sarti, tak určitě dej vědět co to je, já bych jí možná stihla, ale musím zašít co nejdříve, manža na mě tlačí, že jak kopíme sedačku (okolo Vánoc) tak už nebude tolik peněz třeba a že na mě prostě lehne 😀
Luc, tak slepák by poznali né? A z čeho se udělá cysta???Švagrová jí taky měla a ztrácela se a objevovala vícekrát, ale moc si to nepamatuju, je to asi 4 roky
Postel jsme koupili u nás ve městě v kamenném obchodě, byla na ní "akce", včetně roštů a matrací za 15,310,- (matrace i rošt tak zlatý střed, né šmejd a né moc drahé) zbytek ložnice si necháme udělat na míru od truhláře, na to je čas.Zatím budou věci ve skříni, co jsme koupili před 2 roky, velká, se šoupačkama a pak zůstane u dítěte 😉

luucanka
20. říj 2009

Já marně sháním sedačku,aby se mi lííbila:( jsem hrozná
No tak každej doktor mi řekl,že to asi bude slepák, že by ty bolesti tomu odpovídaly. Ta cysta - prý v ní může dozrávat vajíčko a měla by prasknout teď o víkendu, ale prý je to divné, když jsem vysadila,že bych měla hned ovulaci, ale rozměr cysty by tomu prý odpovídal. Nebo to mohou být ještě nějaké 2 druhy cysty,ale ty názvy si bohužel nepamatuju. Ale že by to mělo prasknout nebo zmizet,tak nevim,.Dostala jsem nějaký čípky 5 dní ráno a večer, do zadku 😒 ty už jsem neměla ani nepamatuju.
Já plánuju alespoň přestavbu ložince + malování,ale ani to se nedokážu rozhodnout kam postel a tak 🙂 já se ze sebe asi zblázním

ivis85
21. říj 2009

nj se sedačkou máme taky problém, když už se shodneme, tak je drahá - dnes je v asku noční prodej se slevou 20%, mít jí kam dát, tak pro ni jdedeme 🙂
A když by to byl slepák, tak ti to apoň rozhání nebo už se to nedělá? 😕 A krav ti brali? Pokud je to zánět sl. střeva, tak se to pozná podle nějakých hladin v krvi! To bych se do toho Milána trochu bála ... 😅

luucanka
21. říj 2009

No já mám právě krev i moč naprosto v pořádku, to je kámen úrazu. Zařídím si další cestovní pojištění a snad to přečkám. Jinak asi fakt to bude vajíčko v tý cystě, dělala jsem si včera ovu test a ty čákry jsou skoro stejně tlustý, takže by to neměl být nějaký problém. Jo a čípky mi trochu ulevily tak uvidíme.

ivis85
21. říj 2009

Tak se doktoři asi trefili, když máš pozitivní ovu test 😉

luucanka
21. říj 2009

No ale jsem právě dnes 26DC, to je trochu drsný🙂 No uvidíme. Zítra jedu do Prahy na Draculu, tak se těším, akorát se mi zase ozývá břicho 😒 jestli přežiju Miláno, tak snad skočím znovu na chirurgii 🙄

ivis85
21. říj 2009

no a jak máš dlouhé cykly?já mám ovu +-16 den.DC 27-29 dnů.tak drakulu ti závidim, taky bych jela 🙂
držim pěsti ať to je lepší!

luucanka
21. říj 2009

No já právě jsem teď po vysazení,takže ani nevím. S HA jsem měla 28 dní a teď teda budu mít asi 40 🙂 , což by jako bez MS nebylo až tak špatné, ale je to trochu nezvyk. Navíc jdu od pondělka za týden na kontrolu na tu gyndu, tak abych tam mohla.
A vy se teda Ivčo začnete snažit po přestěhování, nebo v tom květnu až? Docela mě tady v práci pruděj, už bych si docela odpočinula 😉ale tak uvidím,zase to nechci hrotit a z toho tulení teď taky moc není, protože mě to břicho pořád bolí

ivis85
21. říj 2009

je hodně faktorů, které to ovlivňují. peníze - nemám děti nikdy, práce - mám už dávno buden, bydlení - tak kolem těch Vánoc ... když se to zprůměruje a přihodím moje tikající hodiny( né že bych musela, ale už se na to cítím) tak asi vyhraje varianta po nastěhování nebo po novém roce ...a pak nejdůležitější faktor! Manža už mi dal nůž na krk 😀

benotka
21. říj 2009

Ahojky po dlouhé době. 😉
Čas v práci bych měla, ale asi tak poslední týden jsem se na tyhle stránky nemohla dostat, ani na beremese a střechu. No nevím.
Já mám dnes 43 DC a pořád nic, ale manžel říká, že si dává pozor. Ale pravděpodobně z toho nic nebude.
V neděli moje sestra porodila chlapečka. Chudák bude mít svátek a narozeniny v jeden den- Lukáš. Ale je krásný. Až vyptám průběh porodu,tak napíšu. Byla to taková rychlovka, ale je to její druhé dítě, tak asi i proto.
Pořád děláme na baráku, ale my ještě narozdíl od některých tady 🙂 pořád kupujeme stavební věci a ne nábytek. 😠

luucanka
22. říj 2009

Ivčo,tak to byste si to mimi nepořídili nikdy, i když já mám občas podobné myšlenky. Spousta lidí to zvládla i bez práce, třeba hned po škole a taky ty děti jsou v pohodě a nemyslím si že nějak extrémně strádají. Mě měla mamka v 17 a myslím si,že teď je náš vztah naprosto idální. Kámošku měla mamka asi 40 a už to není takový jako u nás. Manža už chce?
Ahoj benotko, já mám 27 DC a teprve asi budu ovulovat. Mám to ale po vysazení HA, takže to asi nebude tak neobvyklý. Můj děda má taky svátek a narozky v jeden den, myslím si,že jako dítě si musel přiadat ochuzenej, je teda ze 6 dětí, ale stejně, když ostatní 2x za rok a on jen jednou...

benotka
22. říj 2009

Já jsem HA vysadila v srpnu a teď čekám 3 přirozenou MS, ale ani ta první tak dlouho netrvala. Ale zase je to možná ovlivněné antibioti. co jsem brala na zub. Mě by těhotenství nevadilo, ale manžel říká:ještě chvilku. 😉
S tím slavením v jeden den jsem říkala, že asi chtějí šetřit. 😀

ivis85
22. říj 2009

Ahoj holky
S tím svátkem. oni hod určitě neochudí 😉 zas takový handicap to není
Ben - my jsme koupili poze plovoučku a postel aby jsme měli kde spát, protože se musíme za 14 dní vystěhovat od tchánovců, maj tam nějaký problém s kanalizací a musí to rozkopat ... budeme mít hotovou jen podlahu v ložnici a sestavenou postel, ale asi tam zmrzneme, protože dodání dveří je min 5-6 týdnů a ještě v patře netopíme!!!
A dnes jedeme pro plovoučku do OBI do obýváku a kuchyně, protože nám OBI selsalo dlouho očekávanou slevu 15 %, ale ta si chíli ještě poleží zabalená...