Snažilky 2009. Najde se někdo na pokec?

skretik
15. črc 2009

Ahoj holky, najdou se nejake predsnazilky na pokec ( holky, ktere se zatim nesnazi, ale do konce tohoto roku by rady zacaly).

bamb27
12. srp 2009

krish a prvykrat ste boli tehotni planovane alebo viac-menej to tak prislo? tvoj chlapisko je uz aj tvoj zakonity, ci ste tuto "nepodstatnost" este neriesili?

bamb27
12. srp 2009

skretik, nechce sa ani mne, ale po tych torturach co som uz absolvovala mi to uz ani nepride ako neprijemna vec, skor ako nutnost... s tym rozdielom, ze vlani som po kazdom vysetreni pocuvala spravy zle a teraz dobre... takze sa z toho tesim

krish
12. srp 2009

prvýkrat to bolo planovane. tesila som sa lebo som ani nemusela dlho cakat hned na 2.cyklus sa nam podarilo. ☹

moj chlapisko je moj zakonity. už 13 mesiacov 🙂

skretik
autor
12. srp 2009

ja jsem byla taky u gynekologa jako doma, uz mi bylo az hloupe tam porad chodit, sestricka mi vzdycky rikala: "uslysime se urcite brzy,vidte 😉 ? " ☹ . ted uz jsem rada, ze tam chodim jen 1xza pul roku a i tak mam vzdycky strach co mi rekne 😕

bamb27
12. srp 2009

neboj nic, tentoraz to dopadne lepsie, teda chcela som povedat ze uplne najlepsie 😉 ..hlavne musis dostat von z hlavky ten strach

skafandrik
12. srp 2009

jj, myslela jsem změnit právě tímhle způsobem 😉

bamb27
12. srp 2009

skretik, podobne... tohtorocne navstevy uz ani nespocitam... a ked odmyslim ten pardnovy pobyt v nemocnici, ked mi to uz bolo uplne jedno, tak toho bolo dost vela... dufam ze po tejto prehliadke o tyzden tam pojdem uz len s tym ze "pan doktor asi som tehotna" 😅

bamb27
12. srp 2009

krish... uzivas dake vitaminky alebo kyselinu listovu? 😵

krish
12. srp 2009

bamb pijem zensky cajik a mam kupene calibrum baby plan. od soboty ho zacnem uzivat. a tiez si meriam bazalnu teplotu.

kocky inak co si myslite co je lepsie? cista kyselina listova alebo calibrum babyplan?

bamb27
12. srp 2009

krish.. to je asi tazko povedat... ale ja si aj tak myslim ze menej je niekedy viac... ak sa zena pestro stravuje, tak staci doplnit len kyselinu listovu, ale asi je to individualne

skretik
autor
12. srp 2009

Jo Krish tak to by me taky zajimalo. Zacala jsem pro jistotu brat oboji a stridam to (teda od vcera) 😀

krish
12. srp 2009

skretik ja v sobotu zacinam. v piatok beriem poslednu tabletku YAZ, potom mrcha, a ak budeme citit ze vazne chceme ist na pripravu mimi tak sup na to. ak nie tak o mesiac. 🙂

skretik
autor
12. srp 2009

A jak to budes brat? Kazdy den ty vitaminy? poprve si taky brala nejake vitaminy nebo ne?

krish
12. srp 2009

poprve som brala cistu kyselinu listovu. nooooo lekarnicka mi poradila ze kazdy den 1. myslite ze to nie je dobry napad? moj gynekolog zase povedal ze je to zbytocne ze to je iba marketingovy tah. 😅 ale ze ako chcem.

skretik
autor
12. srp 2009

Tak to asi zalezi na tobe komu veris, ja bych treba svemu gynekologovi verila, ja mu verim skoro ve vsem, jediny mi nakonec dokazal pomoci 😉 . ale o tomhle jsem s nim jeste nemluvila, zeptam se ho az v to zari. zatim to tedy budu brat, kdyz si vzpomnenu, tak cca 1x za 3dny a uvidime.

bamb27
12. srp 2009

ja to tiez volam tak uslachtilo ze "brat vitaminy" ...ale spomeniem si tiez len raz za cas.. ale pupavku a alchemilkovy caj pijem normalne pravidelne teraz... chcem si dat hlavne doperiadku cyklus a uvidime co to spravi... potom spravidelnim aj davky kyseliny listovej... nabuduci tyzden sa opytam doktora co si mysli o vitaminovych pripravkoch

skafandrik
12. srp 2009

Tak mi volal manžel a prý máme díru v motoru ☹

morenka
12. srp 2009

ahojte dievčata....

chcem len prispiet svojim prispevkom do vašej konverzacie....všetkym co sa snažia o babetko drzíííím s celého srdiecka prsty....

ja niesom vydatá ale mám 3ročný vzťah ktorý by som rada posunula dalej a strasne túzim po dietatku....priatel pozera len na moje dobro pretože este študujem ale mam uz pred sebou posledny rok...mam 22 a pol. Myslim si ze som pripravena na dieta... a myslim ze aj moj priatel je pripraveny...ma 28 toho roku....🙂
Veľmi nad tým rozmyslam a keby sme sa snazili toho roku niekedy oktober november...stihla by som statnice aj pripadnu svadbu...🙂 no uvidime co bude...na kolko bude moj priatel ochotny tento moj plan splnit🙂

krish-velmi ti drzim palce a mrzi ma to co sa stalo pred pol rokom ale verim tomu ze sa vam to podari a budete stastny...🙂

krish
12. srp 2009

morenka dakujem.

ked to tak citis tak sa s priatelom o tom porozpravaj. drzim palceky. ja ked som to prvy krat navrhla tomu mojmu tak hned ze co ti sibe? si ty normalna? a o tyzden ze milacik? ja som premyslal ze by to nebol az taky zly napad. prvotny sok musel predychat. 😀

nathali
12. srp 2009

ahoj baby tak sa k vam idem pridat uz som tu nejaky cas nebola a dost ste mi chybali
vsetkym snazilkam vela stastia 🙂

morenka
12. srp 2009

krish...vies on raz povedal ze najprv si spravme Emu a potom svadba ale ja niekedy neviem co mu mam verit a co nie...ale som si povedala ze ked pride spravny termin tak sa ho spytam ci to myslel vazne ze ked hej ze som pripravena...a som potom zvedava co na to povie....

ivis85
13. srp 2009

Ahoj holky, včera jsem vás musela opustit trochu nečekaně, volala mi kolegyňka co čeká v září chlapečka a s ještě jednou kolegyňkou, co má 2 měsíčního klučíka, jestli s nima půjdu na kafčo, tak jsem z práce vylatěla jak čert. 😀 Bylo to prima odpoledne, ta těhulka to čeká za měsíc a už mají 3,2 kg, tak to bude macík 😅
Jinak vítám morenku 😉 doufám, že ti přítel přikývne a už se budeš těšit na snažílkování ...
K těm vitamínum, dnes si jdu taky kolupit listovku 😵

krish
13. srp 2009

ahojte. 🙂

babulky dnes sa v praci nudim a dobiedzam manzela s babatkom. a viete co mi povedal? ze ok ale musi to byt blizenec lebo aj my dvaja sme blizenci (samozrejme zo srandy) tak som si nahodila do kalkulacky vypocet porodu moj datum dohtomesacnej mrchy a vysiel mi termin porodu na koniec maja 😀 som sa zacala smiat, no skoro som odpadla. 😀 keby sa to tak podariloooo. 4 blizenci...ja, moj manzel este aj pes je blizenec a k tomu miminko... dnes som nejaka poblaznena.. 😅

inak prijemný den vam vsetkym prajem 🙂

skretik
autor
13. srp 2009

Nazdarek 🙂 , tak vitam dalsi novou predsnazilku 😀 .

Krish me to ted taky strasne bere 😅 az je mi z toho uzko ☹.
Pritel nejdriv taky rikal, ze chce blizence (on sam je blizenec), ale nedavno otocil, ze hlavne nechce mit blizence 😀, tak treba stihneme byka (to jsem ja a muj pes 😉 )

krish
13. srp 2009

skretik noooo blizenci teda aspon my dvaja sme schizofrenicki a naladovi. este aj pes je trosku mimo 😀 takze moj chlop to rata ze on za 2, ja za 2, mimi by bolo za 2 a pes za 2 cize spolu by nas bolo 8. (kedze schizofrenik je "zlozeny" vacsinou z 2 osobnosti) 😀

stale premyslam ake by to bolo skvele keby sa podarilo hned pri prvej mrche... 🙂 ale potom ma premoze ten hnusny pocit strachu a vratia sa mi myslienky spred pol roka, ten pocit bezmocnosti a strasna bolest pri srdiecku. ☹

skretik
autor
13. srp 2009

To ja presne vim, mam doma taky "2chlapy" 😉 a nekdy je to dosti narocny 😉. Nekdy je jich i vice 😅. Proste blizenec jak vysity 😅.

Krish chapu, ze mas strach, ale musis verit, ze vsechno bude v poradku a ono bude!!!!

krish
13. srp 2009

ja verim, ono sa to musi podarit! skretik kedy sa zacinat snazilkovat vy?

skretik
autor
13. srp 2009

Vlastne ani nevim 😕 , doufam, ze uz to nebude dlouho trvat, posledni termin byl zari, ale nevim nevim. Pritel by nejradsi cekal jeste rok 😖 , ale to ja uz asi nezvladnu, uz ted mam obcas stavy, ze si rikam, ze uz to asi nevydrzim ☹

krish
13. srp 2009

my sme cakali pol roka a to bolo pre mna priam nekonecne. tak to teda drzim palceky 🙂

skretik
autor
13. srp 2009

a Krish ted je to presne pul roku?