Snažilky 2009. Najde se někdo na pokec?

skretik
15. črc 2009

Ahoj holky, najdou se nejake predsnazilky na pokec ( holky, ktere se zatim nesnazi, ale do konce tohoto roku by rady zacaly).

skretik
autor
14. srp 2009

Krish tak to je moc dobre, ze to mas v poradku, ted se dolecis a pak na to hupsnete a bude, treba hned ty dvojcata 😀 . Tak me tak napada, co byste holky rekly na dvojcata????

krish
14. srp 2009

uff dvojcata no nehnevala by som sa ale radsej nech pridu postupne 🙂

bamb27
14. srp 2009

🙂 🙂 dvojicky? ...fuuu, dvojity ale zato prijemny sok... ale asi by to bola riadna makacka ale dvojita radost

skretik
autor
14. srp 2009

souhlasim. I kdyz jak znam dvojcata, je to parada, jak si pak spolu vyhraji a zabavi se samy. Ale ten zacatek je masakr 😖 . hlidala jsem pri skole jedne zname dvojcata a nekdy jsem z toho byla pekne vyrizena, treba kdyz jsem s nima byla tyden v kuse, kdyz si maminka potrebovala odpocinout a odjeli na dovolenou. To jsem pak tu dovolenou potrebovala ja 😀 , takze bych to taky brala tak nejak po sobe, treba rozestup 2-3roky (chlapecka a a pak holcicku), mam to hezky nalajnovane, co 😀 . Popravde budu vdecna za cokoliv 😅

bamb27
14. srp 2009

my sme pravdupovediac pocet deti este nerozoberali,,, zatial rozmyslame nad tym jednym (dufam ze dcerou) a pripadne dalsie kusy prerokujeme ked to bude aktualne 😉

pepibubu
14. srp 2009

JO, dvojčata..... Těsně před Pepou jsem dvojčata potratila v 7tt a podle všeho i Pepa měl být z dvojčat - cca 8tt jsem špinila, a to je prý syndrom mizejícího dvojčete.... Tak kdo ví jak to bude příště

ivis85
14. srp 2009

No tak my máme pro zatím o počtu jasno, jedno a uvidíme dle korunek, máme strach, jak to budeme finančně zvládat, když to bude ok, tak by jsme chtěli 2, ale to je konečná 😅 (nicméně tak s 3-4 letým odstupem)

skretik
autor
14. srp 2009

A jak ti je pepi, porad stejne "priznaky"? Mate v rodine dvojcata?

morenka
14. srp 2009

No dvojcata to uz je ina kava....moja sesternica mam dvocatka chlapcekov a akoze chodim niekedy bavit ale je toho faktvela...no to boli jej prve cize nevie ake je to mat jedno babo...ale myslim si ze to zvlada bravurne....su uzastny....

ja tiez uvazujem o dvoch a maximum 3detoch tiez z nejakym tym odstupom 2roky...🙂

skafandrik
14. srp 2009

Ahojky,

tedy vy jste se rozjeli 😅 Skoro nestíham dočítat. Ani si už nepamatuju, co jste všechno probíraly, tak jen tak namátkou si vzpomínám na

oznamování těhotenství - to je strašně předčasná otázka, co? Ale samozřejmě taky už jsem nad tim uvažovala, ač rozumově vim, že je to uvažování zatim v rovině snů spíš, ale představovala jsem si to tak, že kdyby to bylo hodně brzo, tak uděláme naše DVD s fotkama od malička po svatbu a bude to končit fotnou z UTZ, jenže to je zatim fakt totální utopie, radši na to nemyslim

a počet dětí a dvojčata - tak úplně si nedovedu představit, jak bych stíhala, kdybychom měli naráz dvě dětičky. Byli jsme teď u kamarádů, co maj 4 měsíčního špunta a byl to poměrně frmol, ono asi záleží na tom, jakýho naturelu ty děti jsou. My v rodině nemáme předpoklady proto mít dvojčata.

Jinak děti chceme dvě, teda chtěli ybchom, třetí by možná jednou nevadilo.

Dneska jsem naposledy v práci, mam dovču 😀

sartira
14. srp 2009

BABY AHOJTE!

tak vidim, ze clovek tu vypadne na chvilku a hned je mimo 🙂 Mame veeela prace s tym novym bytikom, vela veci v robotke a este ta svadba o tyzden, ide ma porazit ☹ tak sa idem ukludnit sem k Vam 😎

Vitam novych ludi, len este neviem co sa stalo KRISH

sartira
14. srp 2009

asi budem musiet listovat vela stranok dozadu 🙂 lebo ste sikovne v pisani

a na oznamovanie o tehu sa veeelmi tesim, prve to budete vediet zrejme vy 😎 teda asi kazdy ten pokus 😀 ale rodinke az na Vianoce

co sa tyka dvojiciek, tak o tych som velmi snivala, ale suhlasim so skretik, ze je to namaha a uz som si to 2x rozmyslela

budem citat vase novinky, tesim sa a Bamb ako pokracuje vyhladavanie bytu alebo ste ostali pri tom so 4 lodziami? a co banky?

bamb27
14. srp 2009

ahoj sarti...
jeee, ty si nezabudla... 4 lodziovy bytik na nas stale caka, stale plati rovnaka dohoda s majitelom 😉 ..o 2 tyzdne ideme na dovolenku a ked sa vratime tak ideme vyjednavat s bankami a kupovat, uz sa tesim

neboj nic, mas toho sice vela ale vsetko zvladnes ;)

sartira
14. srp 2009

jasnacka, ze nezabudla velmi vam prajem, aby to vyslo bez zbytocnych natahovaciek a slo to ako po masle a kam idete na dovolenku? asi mi to uslo za ten cas 😉

bamb27
14. srp 2009

ideme si omocit nozicky do talianskeho mora... dufam ze este bude teplucko 😉 ..vy ste teraz dovolenkovali ci vybavovali, ked si tu nebola?

sartira
14. srp 2009

my sme len vybavovali a v praci ma tento tyzden jeden projekt, ktory si vyzaduje 100%

tak to Taliansko vam v dobrom zavidim, my pojdeme len na predlzene vikendy alebo az svadobnu cestu niekedy v oktobri 😒

bamb27
14. srp 2009

ved ani my sme povodne nemali ist nikam, pripadne len na vikend... ale zavolali nas moji rodicia, oni tam chodia kazdy rok s vnucatkami (bratovimy detmi) tak im s krpcami trosku pomozeme 😉

skafandrik
14. srp 2009

sartiro, my taky ještě dovolenou nestihli, máme toho moc, budu ji mít teď ten další týden, ale budeme doma a budeme makat, ale ony ty výsledky na baráku stojí za to, tak doufam, že toho hodně zmákneme 😀

sartira
14. srp 2009

jeeeej bamb takze budes trosku mamickovat? priprava 😉 a aki su velki?

skafandrik tak to ver, ze tie vysledky stoja za to! ja sa uz tesim, ked si jeden vecer sadnem a vylozim nohy v novom bytiku a vsetko uz bude urobene 😎

skafandrik
14. srp 2009

těšim se na to samý 😵 my opravujem starej barák a teď si vždycky říkáme, jé, pamatuješ, jak tady to bylo hnusný auž je to tu nový, to jsou fakt šílený změny 😵 😎 no už aby byla ta koupelna, říkam vždycky manžovi, že bychom to měli stihnout do doby, než budu v tom, abych měla kam zvracet 😀 😅 😅

jinak teď mi volal, co chci k narozeninam, na poslední chvíli, jako vždy 😝

sartira
14. srp 2009

tak to nam sa podarilo navrhnut kupelnu fakt vyborne, najprv sme mysleli, ze si to dame navrhnut, lebo ono ked si to predstavis v hlave a v pc a potom ked sa na to pozeras nazivo, tak je to uplne ine, ale z kupelne sa vazne tesim 🙂 ked bude umyta, tak tu dam fotky, aby si videla

a kedy mas narodky, tak to uz blahozelam popredu, oslavujete tento vikend?

skafandrik
14. srp 2009

nám se doufejme taky povede, no každopádně to bude lepší, než to je teď, teď je to v havarijním stavu, včetně záchoda, tak si právě děláme srandu, že teď bych ani neměla ty ranní nevolnosti kam uklízet 😀 😀 narozky v pondělí, oslava nevim, já doufam, že spíš nebude

sartira
14. srp 2009

proc ne?

bamb27
14. srp 2009

sarti... oni su uz veeeelki ...synovec ma 12 (zacinajuca puberta) ale mala nobl dama ma 5, tak s tou sa este da srandovat... tak budeme cesat vlasky, obliekat saticky a tak... sa tesim

skafandrik
14. srp 2009

sartiro, já ty oslavy nějak nemusim

sartira
14. srp 2009

ja mam v tom veku krsna a este ma brata (tiez 12) tak to Ta chapem, ale tak 5 rokov je akurat presne vek pre tieto veci 😉

bamb27
14. srp 2009

ze? ..5 rokov to je najsrandovnejsie... to sa uz s nou da hocijako hrat, a tara somarinky a skomoleninky...

sartira
14. srp 2009

tak asi pre dnesok poletim! mam rozlucku so slobodou, takze sa idem spolocensky uplne vycerpat, pekny vikend vam prajem!!!! a nech sa dari 😉 😎

pepibubu
14. srp 2009

Ahoj, no je mi pořád stejně - hoooodně citlivá napnutá prsa, občasné tahání v podbříšku a dneska jsem málem vrhla když jsem sypala fretkám snídani.... Ono mi to nikdy nevonělo, ale taky jsem z toho nenablívala. Ale přiznám že jsem psychicky nevydržela, a počůrala papírek a nic (ono aby jo když píšou že to je až ode dne kdy by člověk čekal ms že jo ale prostě nešlo to vydržet.)

maruska39
14. srp 2009

Ahojky,
zase nakukuji a něco jsem dočetla při večeři (jj opět u compu 😀 ) a tak co si pamatuji reaguji:
nejdříve váha,tak já jsem šťastná že se mi podařilo tak nějak dostat zpátky na svoji váhu,vždycky jsem tvrdila že bych ráda přibrala,ale když jsem opravdu přibrala (v těhu 18kg) tak jsem to nebyla já,necítila jsem se dobře,břicho mi zavázelo (ne těhotenské,ale to po porodu,klokaní kapsa) prostě jsem to nebyla já,takže můžu říct,že teď jsem s váhou spokojená,před těhu jsem byla fakt hodně vychrtlá teď mám o 7cm více v pase a o 3kila více na váze a ráda si je ponechám 🙂 Před těhu 45kg a teď teda 48kg při výšce 155cm (no jo jsem malá 😅 )
Ad dvojčata .. hm tak to ´je to co mi straší v hlavě a bojím bojím,prostě nechci dvojčata, před Domínkem bych je brala,ale teď když už mám jeho tak ne,navíc jsem zažila předčasný porod a všechny trable po porodu(malý byl od začátku zdravý,ale ta Jipka,kojení,stres na 6-tinedělí kdy jsem koukala jak maminky kojí své miminka a mě ležel o patro nahoře a ještě jsem si ho ani nemohla pochovat,dívala jsem se na prázdnou postýlku,vyfouklé břicho a měla jsem opravdu šílené poporodní blues,no nebudu popisovat) a prostě nikdy nechci zažít to co jsem zažila znovu a u dvojčat bych to určitě zažila,dvojčata se z 99% rodí dříve a já porodila jedno dítě dříve a dvojčata bych rodila kdy? HNed po minimální hranici na záchranu? no to jsou moje úvahy a prostě hrozně moc se bojím dvojčat a předčasného a věřím,že taková věc se nestává dvakrát. A ty dvojčata teda máme v rodině,manžův otec je z dvojčat a z moji strany v rodině taky jsou.
A ještě budu muset změnit gynekologa.nejsem spokojená se svoji DR. hledám někoho s UTZ v ordinaci a hyper super moderním zařízením 😀
no a už nevím co dál 🤐