Snažilky 2009. Najde se někdo na pokec?

skretik
15. črc 2009

Ahoj holky, najdou se nejake predsnazilky na pokec ( holky, ktere se zatim nesnazi, ale do konce tohoto roku by rady zacaly).

skafandrik
4. srp 2009

bamb, zkus zadat do vyhledávače cewe fotokniha 😉 prostě kniha z fotek

my jsme ještě na dovolené nebyli, spíš tak jen krátce jsme jeli Vltavu, ale dovolená jako taková nebyla a možná ani nebude, páč manža nasliboval kamarádovi, jak ho vezme na letiště a i pro něj dojede, pak jede na dovču muj táta, takže my tu v tu dobu musíme být, pak má dovolenou můj šéf a to by byla škoda si tu dovolenou brát a pak možná by mhl manžel nastoupit do práce, takže to by taky nevyšlo, docela mi to mrzí, strašně jsem chtěla k moři, ale my přestavujeme barák, takže aspoň se udělá nějaká práce, co vy?

bamb27
4. srp 2009

skafandrik ... co sa tyka online fotoalbumu, tak ti mozem zodpovedne prehlasit, ze nemam 🙂 ..a asi ani nebudem mat, my s muzom mame snad nejake 2-3 spolocne fotky aj to take co vznikli nejak nechtiac 😲

my ideme koncom leta do talianska a potom sup sup vybavovat hypoteku na byt ...to je zvlastne, kolko vela vas tu akurat prestavuje barak 😉 ..musite byt usilovne vcielky, my mame vyhliadnuty byt v ktorom totiz netreba ani prstom pohnut, len papucky si doniest a byvat

skretik
autor
4. srp 2009

Jeee Bamb to by se mi taky libilo, mate to paradne vymysleny 😉 . My se chystame na prestavovani chalupy, v bytecku jsme akorat zrekonstruovali kuchyn a jinak nam zbyva par malickosti, ale na bydleni je to v pohode 😀

bamb27
4. srp 2009

skretik, ked sme boli pozriet ten byt, tak sa mi odtial ani nechcelo odist, tak dobre som sa tam citila 😉 ..to ze je nakomplet zrekonstruovany a napolovicu zariadeny je akurat velke plus 😵

skretik
autor
4. srp 2009

a jak je to velky byt? Uz je jiste, ze ho budete kupovat?

bamb27
4. srp 2009

3 izbovy so 4 lodziami ... je to viac-menej dohodnute, pretoze je to od znameho a on to nikomu inemu neponukal 😉 ..takze to vyzera realne, zalezi od banky ci nam daju hypoteku v takej vyske a za takych podmienok ako nam predbezne vyratali 😕

skafandrik
4. srp 2009

bamb, já si zas nedovedu představit bydlet v bytě, nikdy jsem tam nebydlela a jsem ráda, že nemusim, každopádně ta rekonstrukce, navíc v případě, kdy tam musíme i bydlet, je něco nechutnýho, zatim máme obývák, teď ložnici před dokončením, tak ještě cca týden práce na ní a teď děláme koupelnu a záchod, bohužel ta ložnice je závislá na tom, až se dodělá příčka v kuchyni, tak to ještě potrvá, snad do října to zmáknem, na jaře bych ráda kuchyň a střechu 😉

jinak nemyslim album zde, ale je to prostě kniha z fotek, dělá se to ve fotolabech, ptala jsem se proto, jestli někdo nemáte zkušenost s kvalitou 😉

bamb27
4. srp 2009

viem viem skafandrik... ze nie tu, ved som si to vyhladala ako si mi povedala 😉

...vidis to my sme zase s muzom take mestske typy a skor si vieme predstavit zivot v byte ako v dome, hoci napriklad strasne by sme si priali chalupku zasitu niekde mimo civilizacie

skretik
autor
4. srp 2009

Tyyy jooo, tak bude paradni bytecek 😉 , 4 lodzie 😎 .

skafdriku ja jsem bydlela do 6let v byte v panelaku a uz by se mi tam taky nechtelo, ted bydlime v rodinnem domky a je to parada 😉

bamb27
4. srp 2009

skretik a vy mate s priatelom vas vlastny bytik? ...je v meste, resp. niekde na okraji mesta alebo ste na vidieku?

skafandrik
4. srp 2009

on to má prostě každej jinak, ve finále je to dobře 🙂

teď mažu domů, mám před sebou ještě hodinu cesty, večer se možná ukážu a nebo zítra 😉

mějte se

bamb27
4. srp 2009

skrtik, nie bytik, domcek som myslela pardon

bamb27
4. srp 2009

maj sa krasne skafandrik.... packo zajtra.. vecer tu byva ticho 😉

skretik
autor
4. srp 2009

No my bydlime v rodinnem domku s mymi rodici (my rodice to postavili 😉 ), mame svoje patro a oni taky, takze je to v pohode, i s nima dobre vychazime (ja i pritel). Je to na okraji Prahy, takze kdyz vylezeme na balkon nabo na zahradu, tak ti vubec neprijde, ze jsi v hlavnim meste 😉 . Takze naprosto idealni.

skretik
autor
4. srp 2009

Holky tak ja to pro dnesek balim, tak mejte vsechny krasne odpoledne a zitra papa 😵

isana
4. srp 2009

Všem přeju krásné odpoledne 😀 😀 😀 Já to mám zase dneska do 19 hod ☹

amannda
4. srp 2009

Ahoh holky, můžu se k vám přidat? Taky plánuji otěhotňování koncem roku někdy říjen nebo listopad. Už jednoho drobka máme a tak mu chceme pořídit dalšího sourozenečka napřed jsme chtěli ještě rok počkat, ale nějak nás to chytlo dřív tak jsem včera začala papkat calibrum babyplan 🙂 .

ivis85
4. srp 2009

Ahoj amando 😵 přidat se určitě můžeš,další mamča co nám prvotěhulím poví své zkušenosti 😉
teď právě řešíme ty vitamínky, při prvním mimi jsi je taky baštila?kolik měl malej když se narodil?

maruska39
4. srp 2009

Ahoj amando,jen se přidej 😉
Taky jsem myslela,že počkáme déle,ale ono není nějak na co čekat 😅 Takže u nás asi taky podzim uvidíme přesně kdy 🙂

amannda
4. srp 2009

jojo brala jsem je protože o první mimi jsem přišla tak mi doktor doporučil ať před dalším otěhotňováním raději to calibrum beru 3 měsíce dopředu. Malý byl docela macek měl 3,90 a 52 cm, ale manžel i já jsme docela vysocí tak si nemyslím, že to bylo těma vitamínama a radši je budu opět užívat.

amannda
4. srp 2009

marusko39 aspoň si ti drobci budou spolu hrát a budou mít k sobě blíž 🙂

nathali
4. srp 2009

ahoj baby konecne som sa tu mohla zastavit ako sa mate? co nove u vas??snad ste uz nesli spat??? ja som si dnes konecne kupila caj kontryhel snad mi pomoze

blondata.sestricka
5. srp 2009

Bré ráno holky!

Vítám mezi námi Amanndu! 😉

Co je nového holky? Já jsem už v práci, dnes tu budu mít dlouhý den 😒

ivis85
5. srp 2009

ahojky, sestři ty jsi dnes raní ptáče 😉
tak bych to nechtěla zakřiknout, ale buď 3 hrnky kontryhelového čaje pomohly nebo už se mé tělo vyrovnalo ze šoku po operaci, asi se blíží MS 😵

amannda
5. srp 2009

Dobré ráno, jdu vás pozdravit než se mi probudí Adámek.

Sestřičko a co děláš pracuješ opravdu jako sestřička?

blondata.sestricka
5. srp 2009

Ivis, tak to je dobrá zpráva 😉

Amanda, nééé 😉 Dřív ano, ale změnila jsem profesi 😀

ivis85
5. srp 2009

jo, jsem ráda 😵
dnes to vypadá na teploučko 😉

blondata.sestricka
5. srp 2009

U nás je zamračíno 😖

amannda
5. srp 2009

Setři já jsem taky zdr. sestřička a moc se mi k tomu vracet nechce protože se mi nechtějí sbírat ty body jinak mě ta práce docela bavila.

blondata.sestricka
5. srp 2009

Já jsem toho nechala kvůli zdravotním problémům. Nelituji toho, jsem teď spokejná a relativně zdravá. Prospěl mi pravidelný režim. 😉 Ty body jsou naprd....