Snažilky 2009. Najde se někdo na pokec?

skretik
15. črc 2009

Ahoj holky, najdou se nejake predsnazilky na pokec ( holky, ktere se zatim nesnazi, ale do konce tohoto roku by rady zacaly).

nevestinka2010
5. lis 2009

fairy> ja sem na tom velmi podobne, sedim cely den u PC a pak uz sem uplne mrtva, ale je to prave o tom prekonat se a pak pokud si aspon zajdu na prochazku tak ta smrtelna unava prejde a kdyz si zacvicim tak me pak ty endorfinky pekne nabudi
prave proto se snazim do toho dokopat a zvyknout si, nebot pak v tehu bych asi byla schopna jen spat, jist a sedet v praci 😅

luucanka
5. lis 2009

Tak to já bych potřebovala spíš přibrat holky, ale nějak mi to s tou štítkou nejde. Mám taky sedavé zaměstnání ale chodím se psem, odpoledne vždycky na dlouho, když je přes den doma, ale on je to takovej gaučák, takže si myslím,že mu to ani neva, navíc je útulkovej, takže si asi řiká,že lěpší doma než venku na mrazu 🙂
No ale jednou jsem byla na józe a pak sem se nemohla hnout,přitom to vypadalo jako taková pohodička,ale povedlo se mi bloknout si záda a krk ☹ sem takovej talent od přírody 😀

ivis85
5. lis 2009

tak já taky dřepim celý den na zadku v kanclu - jinak bych vás přes den ani nečetla, že? a jídlo? Fairy tys to vystihla, kdyby nebylo tak dobrý. Já občas melu pantem jen tak z nudy 😒
Jinak teprv teď se jdu balit domu. Přijede nám chlapík na záměr dveří 😀

benotka
6. lis 2009

Dobré ranko,
tak dnes jsem raní ptáče, ale jen díky denní. Jinak taky mám sedavé zaměstnání.
Pilates a jóga - dobrý nápad, ale asi by mě to moc nebavilo, já mám raději trochu živější sporty, ale v těhotenství to asi jinak nejde. Plavání by šlo. Nebo třeba mě nechá manžel dál jezdit na koni, aspoň do půlky těhotenství. 😉 Já bych to stejně celých 9 měsíců + nějaký čas po porodu nevydržela. Jezdím 11 let a nejdelší pauza byla asi 4 měsíce. Jsem závislák 😀

fairy26
6. lis 2009

Dobré ranko...nebo asi spíš dopoledne.🙂 Tak co myslíte, byla jsem cvičit?...a odpověď....nebyla!!! Dostala jsem se domů z práce až v půl devátý. V posilovně sice mají do deseti, ale to si neumím vůbec představit. Jednou jsem šla takhle pozdě a druhý den jsem málem nevstala🙂. S tím pejskem je to dobrý, ven s ním prostě na prochajdu musíš, ale my si ho chceme pořídit právě až budu já těhotná a budu na něj mít čas. Teď by to byl chudáček.

benotka
6. lis 2009

Taky chceme pesana a moje představa je pořídít si ho taky v těhotenství. 🙂
Fairy : jakého chcete?
My chceme Tosu inu(hlavně manžel, já jsem chtěla bernardýna). 🙂

fairy26
6. lis 2009

Klasika...my chceme labradora. Je to úžasný pes pro rodinu a ještě je tak roztomilý🙂

fairy26
6. lis 2009

Koukala jsem na Tosu inu. Vůbec to plemeno neznám, ale vypadá to, že je taky skvělý do rodiny, akorát potřebuje důslednější přístup. Takového bych já asi nezvládla. Jsem hrozně měkká☹. Ale je to hezké plemeno🙂

lussyn
6. lis 2009

Ahoj holky, jak je při pátku?
Nevěsto vítám tě.
Ivis hezký byteček, to už se těšíte do nového, viď.
Holky, vy jste dobrý s tím cvíčkem, to já si už od září říkám, že musím začít něco dělat, a pořád se k tomu nějak nemůžu dokopat, jsem hrozně líná.
Jinak my se máme fajn, minulý týden jsme byli na Karlštejně a na 2 bobulích a na Draculovi, takže jsme se krásně kulturně vyžili a bylo to fajn. 🙂
Co vy?Jak se máte?Už kupujete dárečky na vánoce?Hoďte nějaký typ.

nevestinka2010
6. lis 2009

holky pekny vikend!
jo a vubec jak vy tady na tom jste? uz plodite? nebo jak se ktera na to chystate? 😀
Benotka> na konickovi, jo? tak pokud mas jistotu, ze te neshodi, tak mozna do ctvrteho mesice, ale nevim byva to zahrnuto mezi rizikove sporty a v tehu myslim moc nedoporucovano
😒
ja taky rada jezdim, ale jen velmi zridka, rekreacne...

mejte se!

benotka
6. lis 2009

My(jako myslím moji rodiče) máme doma Brazilskou filu a Tosa je podobný typ, akorát teda větší, takže už mám s bojovýma zkušenosti. Labrador je krásná klasika. 😉
Lussyn: dárečky vidím tak na prosinec, a zatím nad tím ani nepřemýšlím. My se teď o víkendu chystáme na vyhlášení jezdecké ligy, tak to bude kulturní akce 🙂 Už se těším, akorát se mi dnes jak na svi.. objevil opar, tak to půjdu asi s pytlem na hlavě.
Nevestinka-já padám tak jednou za půl roku, ale jen proto že se držím, jezdím mladé a ti vyhazují celkem často. Ale já něco vymyslím. 😎

lussyn
6. lis 2009

Benotko, tak to budete mít hezký víkend, a s tím oparem si nelam hlavu, podtrhni nějakou svou přednost ať všichni valí oči na ní a oparu si nikdo ani nevšimne 😉 Se mi to mluví, viď hihi.
Nevěsto my se snažíme už 5-tý měsíc a stále se nedaří.V březnu jsem prodělala potrat, zamlklé těhotenství v 10 t.Tenkrát se nám podařilo otěhotnět celkem rychle, jen teď se nám ten mrňousek někde toulá, ale nepropadám panice, jednou to vyjde.Ty to bereš pěkně zodpovědně, to je dobře.A můžu se zeptat kolik ti je let?

nevestinka2010
6. lis 2009

lussyn> to je mi lito a drzim moc palce, treba bude maly veliky darecek pod stromecek 😉
No me bude za par dni 27 a memu milemu 34 takze uz to myslime fakt vazne a je nacase 😉
Ja uz citim materske pudy delsi dobu 😉
Snazim se fakt na to vsechno pripravit, psychicky i fyzicky, ale stejne to bude pak jen a jen zalezet na vyssi moci...

jinak co se tyka Vanoc > tak ja si to teda jeste vubec neuvedomuji, ze je to uz zase tady 😀 Darky zatim vubec neresim. Ale tesim se, i kdyz letos budu mezi svatkama muset do prace 🙄

lussyn
7. lis 2009

Nevěstinko, tak ty budeš mít brzy narozky?Tak to všechno nej ať ti všechno vychází tak, jak má.Koukám, že nežiješ v čechách, kde žijete?Psala jsi, že svatba bude v čechách.A kdy se ten slavný den uskuteční?
Asi jste všechny ještě zalezlý s miláčkama v peřinách, tak všem krásný víkend.Já to tu musím to jedné přečkat 😠 a pak hurá domů. 🙂

nevestinka2010
7. lis 2009

lussyn> narozky presne za mesic 😉 dekuji za prani!
Zijeme v Irsku, ale ano svatba bude v CR, bude to hned zacatkem cervna, jeste nemame uplne definitivni datum, ale asi 4.6.
To jo, my byli dnes zalezli douho, je kosa a venku lije 😅

maruska39
9. lis 2009

Ahojk.
koukám že to tad. moc nefrčí no já tu tak. moc nechodila 😔
Tak vám jen chci říct,že jsem našla // a zatím to v.padá na druhé červencové mimi 😵 😵

nevestinka2010
9. lis 2009

jeee to je fajn, gratuluji!

fairy26
9. lis 2009

Já taky posílám velké gratulace🙂

fairy26
9. lis 2009

Jo zapomněla jsem i pozdravit. Takže ...ahojky🙂

ivis85
9. lis 2009

Ahoj všem, Maru tak velká gratulace a držím pěsti, ať je vše ok a mimi krásně roste, kdy jdeš na ko?

maruska39
9. lis 2009

Holk. dík. no ještě nejdu budu se objednávat tak 16.11 😉
ps: nepíše mi tvrdé ii tak všude kde je píšu tečku

luucanka
9. lis 2009

maruska, tak velká gratulace a přeju hodně zdravíčka 😉

sartira
11. lis 2009

ahoj holky

tak hlavne veeeeeelke gratulaaacie Maruske!!!!

my sme zacali snazilkovat pred 2 tyzdnami v plodnych dnoch a bola som asi velmi optimisticky naladena, kedze sa nepodarilo ☹ asi sa ako vsetky ostatne z toho prilis tesim, takze som sa uz 2x otestovala a nic. tak pokracujeme buduci tyzden a snad to stihneme do Vianoc 🙂

piste co mate nove?

skafandrik
12. lis 2009

ahoj holky

nejdřív gratuluju marusce k těhu 🙂

já už sem moc nechodim, jednak to nestíham a jednak mi to možná ani nedělalo dobře a moc jsem na to myslela, pořád to zkoušíme, ale nevim, jestli ovuluju a hlavně nemáme příliš velkou frekvenci, páč jsem dost utahaná z práce teďka, podzim a předvánoční období je vždycky nejhorší, všichni chtějí mít všechno vyřízený do vánoc a je strašně práce ☹

nevestinka2010
13. lis 2009

Ahojte, jak se mate?
Ja porad jen ctu a ctu 😉
a na Vanoce si necham nadelit dalsi cteni 😉

benotka
16. lis 2009

Dobré ráno,
maruska-gratuluju k těhotenství!
Za chvilku tady nikdo nezůstane. 😉

fairy26
16. lis 2009

Ahojky. Je pravda, že je nás tady málo a stejně hodně holek už se snaží a odchází do jiných diskuzí 🙂. Tak holky do toho, držím moc pěsti ať se to podaří co nejdřív 😉 .

nevestinka2010
17. lis 2009

ja si asi necham udelat rozbor krve na hormonalni obraz, mam podezreni na zvyseny prolaktin, coz by mohlo docela spolehlive blokovat otehotneni v blizke budoucnosti 😒
No ja pocitam dny do svatby, az pak to bude snazeni na ostro 😉

fairy26
18. lis 2009

nevestinka2010: ty jo, jdeš do toho naplno 🙂. Možná je někdy lepší nechat tomu volný průběh...protože když nad tím příliš přemýšlíš, otěhotnění nemusí blokovat prolaktin, ale spíš psychika. Přijde mi, že jak čtu příspěvky holek z ostatních diskuzí, často se na otěhotnění soustředí tolik, že to prostě nejde, jakmile na přemýšlení nemají čas...šup a jsou tady dvě // 🙂.
Jinak svatbu si moc užij a přeji co nejdřív vytoužené //🙂.

ivis85
19. lis 2009

Ahoj holky, poslední doubou na vás nemám vůbec čas, v práci jedeme na 150 % pořád přesčasy a stresy, doma ani nevím, že PC máme, do večera na baráčku ... tam to nabralo velké točky, máme položenou plovoučku v obýváku i kuchyni, udělanou díru na schody a odpady v koupelně i WC a dokonce už topíme 😀 Jo a sedačku máme taky novou 😵 je toho dost, co jsme zmákli, jen včera jsem měla hrozný den, udělali mi SDk podhled v kuchyni ( kolem odtahu na digestoř a zasahuje mi to nad špaletu okna, tak nebudu moc mít záclony jak jsem chtěla, .. než jsme to prodýchala a vymyslela nouzové řešení, tak jsem měla krizi a pak mě doastal kamarád, když nám za položení plovoučky řekl 5.000 ,- (cca 60m2) z kamarádství jsem čekala méně ☹ ale zas každý chce být živ ...
No tak tak je to teď u nás - na na miminko? Není vůbec čas se tím zabývat, ono se samo ozve, až to přijde 😔

Nevestinka - jak jsi přišla na ten prolaktin???