Snažilky 2009. Najde se někdo na pokec?

skretik
15. črc 2009

Ahoj holky, najdou se nejake predsnazilky na pokec ( holky, ktere se zatim nesnazi, ale do konce tohoto roku by rady zacaly).

ibisek
19. srp 2009

pavlinaho dobré ráno, tak budu držet pěstičky 😉

skafandrik
19. srp 2009

Jdu pryč, pak sem ještě mrknu 😉 kdyby tu byl někdo, kdo rozumí těm grafům, tak budu vděčná, podle něj bych to snad měla dostat třeba zítra, jenže já si fakt nemyslim, že by ta ovulace byla tak brzo, docela mi táhne podbřišek, ale jinak nic.

pavlinaho
19. srp 2009

skafandrik, ráda bych ti poradila, ale v tomhle tématu taky tápu, takže bohužel. já si BT nikdy neměřila a grafíkům nerozumím. škoda.

ivis85
19. srp 2009

skafi, jsem na tom stejně, graf je pro mě španělská vesnice, proto je pro mě snadnější počůrat ten papírek 😀

skretik
autor
19. srp 2009

Dobre rano (poledne 😅 ) vsem.

Skafandriku podivej se na http://merenibt.xf.cz/index2.html , to jsou vyborne stranky o mereni bazalni teploty. Trochu jsem na ten tvuj graf koukala, ale nejsem zadny expert, rekla bych, ale ze zitra ti opravdu dorazi mrcha. Ohledne toho kdy si mela ovulku, ti neporadim, ale vypada to opravdu spis na ten 20DC, i kdyz zase, ten graf to podle neceho taky vyhodnotil, nevim jake na to maji figle ☹ . Merila jsem si taky teplotu na zacatku, ze stejneho duvodu jako ty, chtela jsem zjistit kdy mam a jestli mam ovulaci. Chce to merit vic mesicu, pak uz to poznas vzdycky sama 😉 . Jsem zvedava jestli ti to opravdu prijde, ale me vzdy kdyz takhle klesla teplota, tak vecer nebo druhy den rano MS prisla 😉 .

Jinak ohledne tech vitaminu jste me moc nepotesili, i kdyz jsem si to tak nejak myslela. Ale podle me (a nazoru i mnoha odborniku) je ta kyselina listova opravdu dulezita, takze se mi nezda, ze by to v tomhle smeru byl jen marketinkovych tahu....ale kdo vi

ivis85
19. srp 2009

Vždyť ta listovka stojí pár korun, oproti těm komplet. vitamínům, myslím, že listovka není o výdělku farm. společností. ...

skafandrik
19. srp 2009

skretik, ty stránky jsem četla celý 😉 dík, kdyby ale byla ovu 20 dc, tsk je moc brzo na ms, spíš se klonim k názoru, že ovu vůbec nebyla 😖

skretik
autor
19. srp 2009

Skafi a kdy si zacala merit? Je to prvni cyklus nebo uz meris dyl? Na tech strankach pisou, ze ovulaci poznas a po nekolika dnech poklesu. Kdyz ti jeden den klesne teplota a pak se drzi nahore a to by potom vypadalo spis na ten 12DC, ale to ti zase poklesla jen o malinko, tak ja nevim ☹ . A mela si jeste nejake jine pocity? Ja treba byvam pri ovu takova "vlhka" a boli me v podbrisku (nekdy mene, nekdy vice)

skafandrik
19. srp 2009

jj, tyhle pocity jsem měla 20dc

skretik
autor
19. srp 2009

Jeee omlouvam se, to jsem napsala spatne. Melo to byt: , ze ovulaci poznas, kdyz ti po poklesu stoupne teplota a drzi se uz nahore 😅

skretik
autor
19. srp 2009

hmmm tak to vypada opravdu spis na ten 20DC, opravdu by me zajimalo jak to ten graf vyhodnocuje, kdyz nekdy jsou tam ty poklesy treba 2 😒 . A jak to mas, meris prvni cyklus? A mas pravidelnou MS?

skafandrik
19. srp 2009

první cyklus a poslední dobou jsem mívala pravidelnou ale delší cykly cca poslední možná rok, přesně nevim

skretik
autor
19. srp 2009

No tak uvidis, mer dal a pak uz sama poznas jak to je, rikaji, ze nejaky vysledek jak funguje tvoje telo poznas az tak po 3cyklech mereni, tak uvidis jak to bude dal 😉

skretik
autor
19. srp 2009

To jsem expert,co 😎 😀 . No to je jen to co mam nacteny, ale stejne bych rekla, ze kazde telo je individualni, takze bych se asi na nejake grafy nespolehala 😵

pavlinaho
19. srp 2009

Taky těm grafům vůbec nerozumím, ani s tím raději nebudu začínat, bůhví co bych se dozvěděla 😀

pavlinaho
19. srp 2009

😉 Důležitý je vědět, že ovulujem, že?

skretik
autor
19. srp 2009

No to chce asi Skafandrik zjistit podle te teploty, vid Skafi?! Tak drzim palce at je ten grafik priste prehlednejsi 😉

skafandrik
19. srp 2009

no přesně to chci zjistit 😀 😀 😀

bamb27
19. srp 2009

ahojte krasky,,,
ja som sa prave vratila od gynekologa, okrem slabuckeho zapalu by som mala byt ok 😉
pytala som sa aj na tu moju bolestivu ovulaciu (kedze vidim ze ovulka je dnes aktualna tema) ..tak mi povedal ze mozem byt rada, ze aspon viem ze ju mam a kedy.. nemusim testovat ani merat a ze ta bolest moze byt sposobena tym ze mam mozno trosku hrubsiu stenu vajecnika a kym sa vajicko prederie von tak to trosku boli... ja som sa ale bala ci tam nemam nejaku cystu, zapal alebo nieco upchate.. ale ze je to v poriadku a po otazke ci mozem na jesen tehotniet, tak povedal ze hoci aj hned 😅

pavlinaho
19. srp 2009

Tak paráda babm, to jsou dobré zprávy 🙂

bamb27
19. srp 2009

pavli vsak..?!? a este som si na sone videla vajecnik plny vajicok dozrievajucich... krasne boli, tesim sa 🙂 😵

pavlinaho
19. srp 2009

no mám za tebe velkou radost 🙂 🙂 🙂

ivis85
19. srp 2009

Bamb, tak to jsme rády, že jsi zdravá 😉
Já akorát nevím, co je to ten zapal 😅
Když jsou vajíčka tak akční, tak to snažílkování půjde jedna báseň

bamb27
19. srp 2009

ivis zapal je zanet ..myslim, ale to asi nie je nic vazne
uz len na to nejak moc nemysliet a konat 🙂 ...ale este si predsa len nejaky ten mesiac, dva pockam

ivis85
19. srp 2009

to je za rohem 😀 já už s moc těším, jaksi tu budeme sdělovat nález dvou čárek 😉

ibisek
19. srp 2009

ivis85
a kdy začínáš ty? nebo už jsi začla ? 🙂

ivis85
19. srp 2009

no v tabulce jsem si napsala že od listopadu, ale myslím, že se to už přiblížilo, manža už si to nenechá vymluvit, i když ještě nemáme hotové bydlení

bamb27
19. srp 2009

ivis, to ste na tom uplne opacne ako my.. ja by som uz, ale manzel ze az ked vsetko vybavime, zariadime a budeme vo svojom 😕

ivis85
19. srp 2009

tak už se těšíš až se vrátíte z dovolené a budete běhat po bankách a byteček bude váš 😉

bamb27
19. srp 2009

presne tak... a muz nechce aby som pocas tohto vybavovania, obehavania uradov a stresovania cakala uz nase bejby... aby nebolo stresovane.. 😉