Snažilky 2009. Najde se někdo na pokec?

skretik
15. črc 2009

Ahoj holky, najdou se nejake predsnazilky na pokec ( holky, ktere se zatim nesnazi, ale do konce tohoto roku by rady zacaly).

blondata.sestricka
25. srp 2009

To určitě chceme vidět i celý byteček 😀
Sarti, našla si mě na FB?

sartira
25. srp 2009

asi jo, pretoze je tam este jedna s tvojim menom, poslal som ziadost 😉

blondata.sestricka
25. srp 2009

Jo, super, už Tě tam mám 😉 Máš krásně veselý fotky 😵 a už se těším na tu svatbičku!

sartira
25. srp 2009

tak v tom chorvatsku ste to mali fakt krasne a tie farby! jeeeej zavidim v dobrom 😎

blondata.sestricka
25. srp 2009

Jsme si nikdy nemyslela, že by v Chorvatsku mohlo být krásně! Určitě se tam chci jednou vrátit. Je tam mnoho míst k vidění, hlavně v přírodě. S manžou ji máme moc rádi, víc něž různé kulturní památky 😀

ivis85
25. srp 2009

já jsem do minulého týdne byla přesvědčená o úplně jiné kuchyni, ale nakonec jsem viděla jednu, podobná této:
http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vImag...
a zamilovala jsem se na první pohled, takže asi takhle tmavá a varnou desku v prostotu, kuch. máme 3,8 * 5,8 - i s jídelnou, ale uvidíme ještě podle graf. návrhu, možná změním odstín

blondata.sestricka
25. srp 2009

Ivis, taky hezká, pode mě do většího prostoru, aby to bylo vzdušný, pokud chcete tmavou

ivis85
25. srp 2009

nj, ta barva je ještě otevřená, ale ten prostorový sporák už je jistej 😉 (ta co jsme vybrali, je o něco světlejší, tahle je taková podobná z Oresi, ale na toto studio jsem na modré střeše nečetla moc chválu - nemáte některá zkušenost??? 😕 )

sartira
25. srp 2009

tak som spat z obeda

ivis presne toto som mala naplanovane ja, v priestore a este z toho ostrovceka vychadzal vstavany jedalensky stol, ak sa vam to tam zmesti, tak to bude krasne 🙂

blondata.sestricka
25. srp 2009

Taky jsem zpět z běda 🙂

Se zařizování kuchyně nemám žádnou zkušenost, když jsme se strěhovali, kuchyně byla hotová a nám se nezdála špatná, tak jsme ji nechali. 🙂 Takže Iv já neporadím, ani jsem neslyšela žádne reference na Oresi.

ivis85
25. srp 2009

tak musí poradit v tom studiu 😉 asi půjdeme v pátek
razím domů, tak se mějte a zítra čauky

sartira
25. srp 2009

papa ivis

blondata.sestricka
25. srp 2009

Ivis ahoj, já taky pomalu pádím 🙂

Tak zase zítra 😉

pavlinaho
25. srp 2009

Haló, haló, tak končně mám chvilku volnou, abych se na vás přišla podívat, ale vy tu asi nejste ☹ , mám toho v práci moc, vůbec nestáhám na MK chodit. Ty kuchyně, co se vám líbí, jsou krásné. My jí zařizovali v zimě 2007, a teď bych si vybrala taky jinou 😅 . Neříkám, že ta moje je úplně ošklivá nebo špatná, ale když vidím tu krásu, tak bych měnila.

evivka
25. srp 2009

Ahojky, no ty kuchyně jsou kouzelný... 😵 ...moc se těším, až se budeme taky jednou zařizovat..
Teď se zatím bavíme tím, že chodíme na dlouhé procházky, prohlížíme si domečky a vybíráme, který by se nám líbil a tak 😀

skafandrik
25. srp 2009

Tak teda dneska jsem měla naprosto šílenej den v práci, byla jsem tam do sedmi, pak hodina domů ... 😒 ☹ musela jsem se zastavit v obchodech, abych si udělala nějakou radost, mám tři trička, cena dohromady asi 350 Kč, takže spokojenost, dokonce měli v mé obří velikosti 😀 😀 Hned mam lepší náladu, i když jsem utahaná jak pes. Teď jsem umyla nádobí, v tuhle hodinu si dělam večeři, páč dneska jsem se teda najíst fakt jako nestihla a peču na všechno a jdu relaxovat, aspoň chvilku, než půjdu spát a zas pomažu do práce. Zítra mam soud, snad jednoduchej, pak musim dotáhnout resty.

Jinak ty kuchyně moc pěkný. My asi budem muset volit malinko jinak, páč obývák máme styl antik, takže aby se to vyloženě netřískalo. Já mám ráda oba styly, tj. ten antik i moderní věci, čsitý linie atd., ale musí to být vkusný.

Zítra betonujem, to už jsem tu asi psala, už aby to bylo.

skafandrik
25. srp 2009

Ještě jednu věc jsem vám chtěla napsat, dneska mi manžel koupil ten čaj od báby kamenické (radnické) - má se to pít dvakrát denně, jeden sáček stojí cca padesát korun a má se to opakovat desetkrát, resp. dlouhodobě, myslela jsem, že si to budu muset sladit medem, protože já spíš obecně bylinky moc nemusim a z bylinkovejch čajů mi chutná tak maximálně meduňka a u jiných musím sladit, tak tohle ne, to je docela dobrý a chutná mi to i bez medu. Jinak tahle léčtelka míchávala čaje a bylinky a ostatní věci na různý problémy, tenhle čaj je na ovulaci, já samozřejmě nemam na jisto postavený, že jí nemam, třeba jo, ale záměrně jsem se ptala a prý mi pití toho čaje nemůže uškodit, maximálně tak prospět, takže to zkusim, buď to bude k něčemu nápomocný a třeba se mi to díky tomu spraví a nebo ovu mam a užívam to pro pročištění těla.

No nic, manžílek mi tu usnul, on byl na dnešek na brigádě na noční inventuře v obchoďáku, tak to dohání, celý den po té noční nespal, takže já jdu koukat na slaďák 😀 😀

pepibubu
26. srp 2009

ahoj holky, no tak včera mi celej den nešel net, holt už náš počítač je důchodce.... Pak ho soused kamarád zprovoznil, tak jsem do půlnoci natahovala fotky z oslavy na Facebook (dneska budu dělat selekci a zmenšovat fotky sem, na to včera už vážně síly nebyly)

Nicméně Jirka zkonstatoval, ať počítáme s tím, že počítač může odejít KDYKOLIV. Zítra, za týden, za měsíc, za půl roku. Takže asi budeme řešit to, co jsme stejně chtěli udělat - koupit notebook (Pepu počítač moc láká a myslím že zlobil i díky domu - ona totiž počítačová kysna stojící na zemi je pro našeho Pepína lákavý bubínek.)

ivis85
26. srp 2009

Dobré ráno
Skafi, tak to jsi měla včera rozlítáno, aspoň, že máš úlovek.
Mojí další kolegyňce z práce se včera narodil chlapeček ( v půli srpna jí na monitoru řekli, že už má 3,20 kg a měla termín ještě za měsíc, tak měla strach a už má zlatíčko u sebe 😉 )

ivis85
26. srp 2009

pepi tak se budeme těšit na fotečky 🙂

ivis85
26. srp 2009
blondata.sestricka
26. srp 2009

Ahojky!

Ivis, tak ty fotky jsou boží 😀

sartira
26. srp 2009

ahojte,

tak na mna dnes lezie opat MS, dievcata ja by som bola rada uz tehotna, lebo tieto bolesti su des a hruza, asi tu za chvilku odpadnem v praci ☹ takze vam prajem krasny den a nebudem tu otravovat so zlou naladou

papa

ivis85
26. srp 2009

sarti, tak at je ti brzo líp, lehni si do postele a zaspíš to, nenastydla jsi? 😕

skafandrik
26. srp 2009

Tak teda ty fotky jsou moc hezký, ale já bych do vody ve svatebních šatech nevlezla 😀 😀

blondata.sestricka
26. srp 2009

Sarti 😖 😔 ať je líp! Vydrž to 😉

Skaf já taky ne 😀

skafandrik
26. srp 2009

Tak já to ještě nedostala, bolí mi v podbřišku, jinak nic, tak nevim, co se zas děje, ach jo 😒

blondata.sestricka
26. srp 2009

Tak nějaká předzvěst MS? 😕

ivis85
26. srp 2009

skafi, ona přijde - mrcha jedna
já bych tam taky nešla, ale to je právě to, co mě na tom zaujalo ( no a na ostatních fotkách byly vidět ještě dvoje jiné bílé a na konci ty růžové, takže o šaty nevěsta neměla nouzi , já měla celý den jedny, byla jsem spokojená a ani ses mi převlíkat nechtělo, když už jsem za ně vyhodila takové prachy, tak si je užiju! 😉 )

skafandrik
26. srp 2009

taky jsem měla celý den jedny, vždyť už si je nikdy neoblíknu, i kdybych se nedej bože měla vdávat znovu, měla jsem s sebou na převlečení, ale stejně jsem věděla, že to je jen rezerva pro nejhorší případ. My měli na svatbu děsný vedro, takže jak jsem pařila a byla spocená, tak ce mi od kostic na těle udělaly takový škrábance.
Já ani nevim, jestli jste viděli naše fotky ?