Snažilky 2009. Najde se někdo na pokec?

skretik
15. črc 2009

Ahoj holky, najdou se nejake predsnazilky na pokec ( holky, ktere se zatim nesnazi, ale do konce tohoto roku by rady zacaly).

pepibubu
12. srp 2009

Ivi - no, taky jsme si to mysleli, ale taťka asi prostřelil anti krém..... už týden mě bolí prsa, a včera se k tomu přidalo tahání v podbříšku....

ivis85
12. srp 2009

No tak to držím pěstičky, ať je to ono, měsíc sem, měsíc tam 😉 jsem zvědavá kdo bude první z nás předsnažilek (ještě holky z dovči, jestli už taky nejsou 3, aniž by to tušili 😅 )

Mám velkou radost, ... budeš testovat?

pepibubu
12. srp 2009

ivi, nemá cenu dřív než po tom dvacátým, takže si to nechám na 22/8 ráno - na Pepovy první narozky 🙂

ivis85
12. srp 2009

Jů tak to je miloučké, tak možná dostane k narozkám oznámení o čápovi 😀
Ten náš prcek (synovec) už se na sourozence moc těší - ale už z toho má větší rozum(3)
tak to se sem po dovolené pohrnu a budu zkoumat 😀

evivka
12. srp 2009

Ahojky, jé Pepi, nádhera 😀 To musí být naprosto skvělé pocity... 😵 Už se těším na 22/8 😉

evivka
12. srp 2009

Ahoj Krish 🙂
Kdy chcete začít se snažením?

skretik
autor
12. srp 2009

Dobre rano vsem. 😎 . Tak se zase zapojuji 😉 . Vitam Krish.
Pepi, to jsem mela presne tenhle mesic, neuveritelne me bolela prsa, nemohla jsem se jich ani dotknout, mela jsem takovy divny pocit v podbrisku, tak jsem tajne doufala, ale dostala jsem to presne na den 🙄 . Proto jsem se tady ptala na ten premenstruacni syndrom. Ale preji Ti at je to u tebe presne to, co si prejes 😀 .

Me to zase dneska popadlo a uz bych byla nejradeji tehotna hnedka dneska 😅 . No doufam, ze me to zase brzy prejde 😕 .

skafandrik
12. srp 2009

čau nádherky 😀

tak já jsem z těch svejch teplot fakt hotová a vůbec tomu nerozumim, asi přestávam měřit 😀

pepibubu
12. srp 2009

skretik, je mi to jasný, říkám si že nemá cenu si dělat iluze dokud nebude alespoň toho 20/8 🙂 ale znáš to, prostě to hlodá a hlodá 🙂

maruska39
12. srp 2009

Ahojky,
taky uvažuji že bych začala měřit,vstávám denně ve stejnou hodinu jelikož malý je přesný jako hodinky a budí mě 5:50h,tak jsem přemýšlela že bych to zkusila,jen nevím jak se zaregistrovat do toho jejich programu 😝
Skreti mě to taky popadá nějak teď hodně,ale držím držím .. ještě prostě nemůžu,malý nechodí a dokud nebude chodit tak prostě nic a stejně nejdříve ten říjen anebo prosinec,to ještě zvažujem stále.
Pepi taková sugesce přece nejde,ne? Máš hodně příznaky a co si pamatuji s pepou to bylo stejné,ne? to si psala ještě jako že máš tucha že jsi a já už ty // měla,to si pamatuji a pak si až hlásila že je máš taky a že tě pocit nezklamal 😉 Bude to stejný 😵

skretik
autor
12. srp 2009

Jojo to moc dobre znam. Nejak nam to trosicku ujelo, tak jsem si rikala, ze by? a bohuzel nic, ale ta bolest byla hrozna 😕

skafandrik
12. srp 2009

pepi, z předsnažilky těhule 😀

pepibubu
12. srp 2009

skafi - skoro to tak vypadá. Zatím mi ještě není špatně, tak uvidíme, jen ta prsa a tu a tam zatahání v podbříšku.....

skretik
autor
12. srp 2009

No treba by nam tady Pepibubu odstartovala predsnazilkovsky BABYBOOM 😀 , to by nebylo spatne 😅

skafandrik
12. srp 2009

to by teda nebylo 😀

evivka
12. srp 2009

😵 😵

krish
12. srp 2009

ahojte.

dakujeeeem za prijatie.

so snazenim by sme chceli zacat mozno aj od septembra. 🙂 vy sa uz snazite? alebo kedy planujete?

ivis85
12. srp 2009

Ahoj kirsh, je nás tu hodně a většina je v takové tabulce, aby se všechny vyznaly ... tak mrkni ke mně do alba na předsnažilky 😉

krish
12. srp 2009

ivis pozrela som si. dakujem 🙂

skafandrik
12. srp 2009

akorát bych změnila název téhle diskuse, páč se mi to strašně špatně hledá, tak honem rychle kecejte, ať máme hodně příspěvků a pak to změníme 😀 😀

bamb27
12. srp 2009

ahoj krish..vitaj
..posledne dni je tu taka slabsia debata, ale inak niekedy to tu byva celkom vesele 😉 ...prezradis nam o sebe a partnerovi tvojom nieco? 🤐

bamb27
12. srp 2009

skafandrik a ako by si ho menila 😨 mne sa lubi, ak ho nevies najst daj si to do oblubenych v prehliadaci..

isana
12. srp 2009

Ahoj děvčata 😀
Vítám nováčka Krish 😀

Jinak koukám samé dobré zprávičky 🙂 tak jsem zvědavá, jak se to tady dobrými zprávami bude jenom hrnout 😀

ivis85
12. srp 2009

skafi, změnit to nejde, nebo jo? jediné řešení je počkat až budemě těhulky a založit lepší název 😉
ahoj bamb, kde se touláš?

krish
12. srp 2009

bamb27 a co takeho? nooo napriklad mam 23rokov, moj chlapisko doma 27. byvame Bratislave, obaja pracujeme a sme šťastný. Naše prvé a posledné snažilkovanie sa skoncilo placom-kyretaz. pol roka sme cakali a teraz planujeme zacat znova. 🙂 kludne sa pytajte ked nieco. rada odpoviem.

bamb27
12. srp 2009

ahoj ivis, uz potrebujem asi nutne dovolenku, tak sa pokusam vyhnut sa praci ako len sa da... "naordinovala" som si nejake exkurzie a vyletiky kade tade, ale dnes tu uz znovu zarezavam 😒

skretik
autor
12. srp 2009

Nazdarek Bamb, uz jsem v lepsi forme, tak jsem zase tay 😅, vikend me nejak odrovnal 😅, uz proste nejsem nejmladsi,no 😀.

Ivsi taky souhlasim s prechodem rovnou z predsnazitel na tehulky 😎 . Vcera jsem si koupila Calibrum babyplan a budu asi zobat tak 1x za 3dny a ve zbytku dnu si dam kyselinu listovou. Myslim, ze dodani techto vsech vitaminu mi rozhodne neuskodi. O vikendu jsem zjistila, ze jedna kamoska byla tehotna a potratila na zacatku 3.mesice, tak musi taky pul roku cekat ☹. mam z toho vseho opravdu divny pocit a strach. Snad nam to pujde dobre 😅

bamb27
12. srp 2009

ale skretik ...najmladsie mozno nie sme, zato sme v rozkvete 😉
...pojde nam to dobre, neboj nic... hlavne sa nemozme na to moc viazat a moc nad tym premyslat... lebo psychika robi strasne vela..
..jaaaj, a ozaj, volala som si na cyto vysledky a su ok, buduci tyzden idem este na taku celkovu, velku, kompletno preventivnu gyn. prehliadku... tak dufam aj to dopadne dobre

krish
12. srp 2009

skretik kamaratky mi je luto, tiez som si to zazila a tento mesiac ubehlo pol roka. a teraz uz mame chrobaka v hlave ze ci nezacneme znova pracovat na mimi. ale...ten strach je obrovsky. ☹

skretik
autor
12. srp 2009

tak to je super Bamb, ze je to ok, ta prohlidka dopadne taky urcite dobre. Ja se budu muset taky objednat na zari ☹ , uz ted se mi tam nechce.