Snažilky 2009. Najde se někdo na pokec?

skretik
15. črc 2009

Ahoj holky, najdou se nejake predsnazilky na pokec ( holky, ktere se zatim nesnazi, ale do konce tohoto roku by rady zacaly).

ivka1984
21. zář 2009

ahoj skretik tak nevolnosti nech idu uz prec a ty nech si to uz len uzivas.... 🙂

ivis85
21. zář 2009

Ahoj holky a hlavně nastávající mamino skreti 🙂
No nevolnosti jsou asi jedna z věcí, které by se mi mohly vyhnout 😀 to bych byla ráda, ale uvidíme.
Znám docela víc ženských, které je měly až do 5-6 měsíce 😒 tak snad se u tebe brzo zmírní, ale co bys pro ten malý zázrak nevydržela né? 😉
2 mm - ty brďo to je drobeček 😵
Skreti měla jsi nějak divoký nálady??? Výkyvy? smutek, vztek a tak???

skretik
autor
21. zář 2009

Ivis podle ceho soudis, ze by se ti mohly ty nevolnosti vyhnout? Ja se bavila s moji mamou a ta mi rikala, ze ji moc spatne nebylo. A ja ted od soboty mam porad zaludek na vode, musim se nutit do jidla ☹ , snad to nebude trvat moc dlouho. Tesila jsem se, jak budu hodne jist a mit chute a ted nemuzu jist vubec ☹ , ale snazim se 😉 . Jinak samozrejme ten zarzak co ve me roste za to urcite 100% stoji 😀 .
Nalady divoke urcite nemam, jen se mi asi 2xstalo, ze jsem zacala brecet kvuli hloupostem, treba proto, ze pritel si stezoval, ze ho nekdo nastval 😅 , prislo mi lito, ze je smutny 😀. Jinak rozhodne nejsem nejaka smutna, vztekla,nic...tak snad to neprijde 😀

qualka
21. zář 2009

Ahojky holčiny, mohu se k Vám přidat a mít na Vás rovnou jeden dotázek?

skretik
autor
21. zář 2009

Ahoj Qualko, vitej a klidne se ptej ;o)?!Kdyz budeme vedet rady odpovime

ivka1984
21. zář 2009

ahoj qualka

qualka
21. zář 2009

Ahojky a díky 🙂

Zatím nejsem snažilka, předsnažilka tak rok 2010, ale od konce srpna neberu HA. Dobrala jsem poslední platíčko nové HA Claira - měla jsem jedno balení, takže tři,protože mi po letech přestal vyhovat Mercilon. Měla jsem špinění mezi asi 8 měsíců a tak mi doktorka doporučila Clairu, která není tak nadupaná hormona a menstruace není tak silná.Jenže mezi jsem špinila dál, navíc vyšly špatně jaterní testy, tak jsem musela vysadit.

Ale...po dobrání poslední balíčku jsem to nedostala, tak jsem si udělala test a nic, pak ještě po týdnu a taky nic. Tak jsem si říkala, že to může být tou Clairou, ptž jsem četla na netu, že se to nemusí dostat vůbec, ale teď jsem to měla dostat 18. a pořád nic...:O( Mám tedy angínu a beru prášky, ale bojím se...
S přítelem jsme se tedy nechránili, jen jsme si dávali pozor...ale teď nevím, jestli to po vysazení dlouho trvá nebo je něco špatně....díky za radu a omlouvám se všem za takové slohové cvičení 😀

majdalena
21. zář 2009

holky, taky se vam nekdy stava, ze si naprosto nevedome a tak nejak automaticky vsugerujete tehotenske priznaky v podobe fyzickych priznaku? Pripadam si nekdy fakt jak padla na hlavu... 🙄

skretik
autor
21. zář 2009

Tak to ti qualko asi moc neporadim, na upraveni cyklu tu dost holek pije Kontryhelovy caj a pak je dobra pupalka s vitaminem E (to doporucil doktor me), ale nejlepsi bys asi mela zajit si ke sve doktorce at ti poradi a pripadne pichne vyvolavaci injekci. Kazdopadne zkus ten kontryhel, dost holek si ho pochvaluje 😉 .

skretik
autor
21. zář 2009

Jo a qualko, po vysazeni HA se telo proste musi dat dohromady, u nekoho to trva i trosicku dyl, tak to chce trpelivost. Preju hodne stesti at se ti to brzy srovna.

majdi ja jsem to mela taky, cyklus pred temi pravymi tehu priznaky, boleli me prsa, bylo mi mdlo a pak jsem to dostala-pravdepodobne se jednalo o slabsi premenstruacni syndrom. Bohuzel tento syndrom ma stejne priznaky, jako jsou tehotenske. A kdyz prisly ty prave tehu priznaky, poznala jsem to jednoznacne, bylo to takove jine...nepopsatelne, ale proste jine....

qualka
21. zář 2009

Moc děkuj skret 😉 Já jsem byla u té doktorky, když jsem špinila při druhém balení Clairy a ona mi říkala, že to je v pohodě...tak uvidíme, jestli to dostanu do pátku a když ne, tak si udělám testík 😒 Jinak jen letmo jsem pročítala diskuzi a vy jste si taky dávali "jen pozor" nebo už plánovaně? Jinak veliká gratulka 😀

Majdo: taky mám ty pocity a připadám si jako střevo... 😀

majdalena
21. zář 2009

skretik: v cem jine? Muzes to ne nejak priblizit? 😅 Jsem asi zvedava jak opice, ale zajimalo by me to...

skretik
autor
21. zář 2009

qualko nejdriv jsme si davali jen pozor, ale pak se pritel najednou rozhodl, ze to zkusime, priznal, ze to byl jen pokus pro tenhle mesic, ze priste by si asi jeste daval pozor, ale ted je stastny jako blecha 😀.

No muj uplne prvni priznak kdy jsem si rikala, ze je to jasne, bylo to, ze jsem ve ctvrtek pred MS (mela jsem ji dostat v sobotu), snedla celou pizzu k obedu, k tomu jeste predkrm a porad jsem se necitila plna (normalne snim pulku pizzy a jsme narvana 😅 ) a mela jsem vnitrne takovy zvlastni pocit, nebylo mi zle, ani jsem necitila, ze by mela prijit MS.Mela jsem proste takovy vnitrni pocit, ze to proste vyslo 😅 . tezko se to popisuje a mozna je to vsechno "zkreslene" tim, ze to opravdu nakonec tehotenstvi bylo....(teda je 😅 ). Majdi a vy se jak dlouho snazite?

qualka
21. zář 2009

No jsem na to zvědavá... 😉 Tak ono to je taky více faktorů najednou - vysazené antikoncepce, angínu a antibotiky a tak se to může zpozdit. Jen se bojím, aby to nebylo mimi a to by bylo v kombinaci s antibiotiky strašný 😒 Holky snažilky...jak dlouho ho Vám trval cyklus po vysazení antikoncepce?

evivka
21. zář 2009

Ahojky 🙂
Qualka, vítej 😉 No já jsem vysadila HAK začátkem srpna asi tak..a zatím jsem MS nedostala vůbec.... 🙄 Zítra jdu k doktorovi a uvidím, co mi řekne, ale tohle se stává, když HAK bereš dlouho... Těhotná pravděpodobně nejsem, dva testíky jsem měla negativní a ani nemám žádné ty příznaky,tak to asi bude prostě zpožděná MS. 😒

qualka
21. zář 2009

Uf Evi, tak to jsi mě potěšila 🙂

evivka
21. zář 2009

😀 Buď v pohodě, nakonec se všechno srovná.

qualka
21. zář 2009

Ale jestli to do pátku nedostanu, tak si udělám testík - přítel má v pondělí 30. narozeniny, tak to by byl vážně dáreček 😀

qualka
21. zář 2009

A Evi, vy už snažilkujete?

evivka
21. zář 2009

To by teda byl 🙂
My ještě ne, chtěli bychom začít tak od listopadu, máme před sebou poslední rok školy. Ale kdyby to náhodou vyšlo dřív, taky bychom to nějak zvládli 😵

qualka
21. zář 2009

Evi: Kde bydlíš v Praze?

evivka
21. zář 2009

V Horních Počernicích a Ty?

qualka
21. zář 2009

Tak já teď momentálně Praha 6, ale jinak jsem bydlela v Nehvizdech, což je od Počernic kousek 😀

evivka
21. zář 2009

Jé, tam jezdíme na kolo 😀

qualka
21. zář 2009

Svět je hrozně malý.... 😀 A do HP jsem chodila rok do školy na střední, ale pak jsem zdrhla do světa a školu přerušila, a pak jsem už nastoupila někde jinde.

evivka
21. zář 2009

To teda 😉 My tu bydlíme dva a půl roku, já jsem původně z Děčína a muž z Prahy.
Q, Vy plánujete snažení od příštího roku?

qualka
21. zář 2009

A kde bydlíte? V nějakých novostavbách? Já jsem tam chtěla koupit byteček na pronájem, ale nakonec jsem ještě počkala. Chtěli bychom ještě v březnu do USA a buď tam nebo potom 😀

evivka
21. zář 2009

No muž zdědil po babičce státní panelákový byt 2+kk - není to žádný luxus, ale díky tomu můžeme bydlet spolu 😀 Před tím jsem bydlela na koleji, takže to rozhodně byla obrovská změna k lepšímu; sice nic extra a nemáme ani peníze, abychom si to tady nějak moc zvelebili, ale jsme spolu a to je hlavní 🙂
Akorát nevím, kam bychom šoupli postýlku atak..no nějak už bychom to vymysleli. Hlavně doufám, že po škole se někam přestěhujeme, ale je ještě brzy to řešit..

majdalena
21. zář 2009

skretik: teprve druhy mesic, takze je to vlastne cele tak nejak na zacatku. Ale uz driv, kdyz jsme se jeste nesnazili, stalo se nam, ze jsme si obcas nedali pozor a protoze mym materskym pudum staci posledni dobou opravdu malo, hned jsem cekala, ze co teda bude nebo nebude... Ted uz jsme to tak nejak pojali, ze uz chcem oba 😀

qualka
21. zář 2009

Evi:školu končíš příští rok? Tak ono to vážně stačí a Počernice jsou hezký, mám je ráda 😉 No my taky vybavení bytu nějak nehrotíme. Radši šetříme a pak jedeme někam na dovču. Než bude mimi, pak se dlouho nikam nepodíváme. 😀
Majdi: já to mám taky. Nikdy jsem se na to nezaměřovala, ale teď jak na to myslím, tak si třeba víc všimnu, že mě bolí prsa nebo tak. 🙂