Snažilky 2009. Najde se někdo na pokec?

skretik
15. črc 2009

Ahoj holky, najdou se nejake predsnazilky na pokec ( holky, ktere se zatim nesnazi, ale do konce tohoto roku by rady zacaly).

ivka1984
23. zář 2009

ivis tak super to ste dobre pokrocili a pepibubu gratulujem

ivis85
23. zář 2009

Ahoj Pepi, tak moc gratuluju a držím pěsti, ať jde vše jak po másle 🙂
Tak už jste se Skreti dvě těhule u nás 😀 Už jsi byla u dr?

pepibubu
23. zář 2009

Jsem objednaná až na 8/10 - moje gyndra objednává zásadně nejdřív na 7tt, aby už bylo vidět srdíčko a máma zbytečně nenervačila 🙂

skretik
autor
23. zář 2009

Pepibubu tak mooooc gratuluju 😀 a jak ti je? Ja jsem byla na kontrole 5tt+5 a srdicko uz bylo videt, tlouklo o 106 😀

Ivis jde Vam to tedy pekne od ruky, to je parada 😵

ivka1984
23. zář 2009

skretik tak teda same pozitivne spravy

evivka
23. zář 2009

Pepi, moc a moc gratuluju, to je skvělé 😵 🙂 Krásně si to užívej 😉
Ivis no tak paráda, ono o nějak půjde 🙂

pepibubu
23. zář 2009

Holky teda ale tohle těhu asi bude ve znamení vlašáku 🙂 Několik let jsem ho neměla, nechyběl mi, a teď? Během dvou týdnů už jsem ho měla potřetí 😀

evivka
23. zář 2009

😀 😀 A v prvním těhotenství jsi měla chutě jiné?

skretik
autor
23. zář 2009

Jen si to uzivej 😀 , zavidim. Me je od soboty skoro nonstop zle, takze se do jidla spis nutim ☹ . Rikala jsem si , jak se tesim az budu tehotna a budu papat uplne vsechno a ted 🙄 . Doufam, ze to koncem 3mesice prejde a pak si to konecne budu uzivat 😎

ivka1984
23. zář 2009

pepi no tak pekne papaj na co mas chut a skretik verim ze ta tie nevolnosti rychlo prejdu

evivka
23. zář 2009

Skretik, určitě to přejde, sestřenka měla těhotenství hodně extrémní a první tři měsíce nemohla ale vůbec nic, takže do sebe cpala nutridrinky, aby měla aspoň něco..ale pak to přešlo a užívala si 😉 Takže určitě to přijde a ve Tvém případě stoprocentně brzy 😵 🙂

skretik
autor
23. zář 2009

No ja taky doufam, ze to bude jen ty 3mesice a pak se to zklidni(uz jen mesic 😅 ). jak se me tu nekdo nedavno ptal jestli se mi nejak meni nalady, tak ted uz musim rict, ze ano, ale nerekla bych, ze to ma neco spolecneho s hormony a tehotenstvim, ale spis s tim, ze je mi porad zle a presto musim normalne fungovat ☹

majdalena
23. zář 2009

qualka: ano, v holandsku jsem si jich uzila vrchovate, nejaky cas jsem tam zila🙂 Jj, mas pravdu, ze jsou jedny z nejdrazsich, ale zase je to asi kvalita, ktera vydrzi. Treba kdyz jsem cetla clanek o skodlivych latkach (ftalatech) v materialech, ze kterych se vyrabi detske kocarky, Bugaboo vysel z testu jako jeden z mala, ktery tyto latky neobsahuje... Navic me uplne dostava ta variabilnost. Myslim, ze treba ve Vidni se da sehnat urcite levneji, nebo treba z toho Holandu z druhe ruky.
Blba je jedna vec: je to kocarek opravdu navrzeny holandanama, protoze mne osobne pripada jako vylozene mestsky kocarek, ktery treba neni uplne do terenu, kdyz chces jit treba nekam na delsi vylet s mimisem nebo nekam na dovolenou do lesa, ale k tomu ucelu bych si zase rada poridila jeste jedno vozitko (croozer - mrkni do alba), ktere se da vyuzivat urcite tak do 4-5let.

pepibubu
23. zář 2009

V prvním těhu jsem byla schopná pozřít jen tvarohovou aktivii... Zlomilo se to až začátkem 4. měísce

skretik
autor
23. zář 2009

Pepi tak to me uklidnuje 😉, ja se snazim jist vsechno mozny, aby mimi nestradalo, ale nekdy je to teda hruza to do sebe natlacit a to je mi "zatim" jen zle a nezvracim, to me mozna jeste ceka 😖

ivis85
23. zář 2009

Skreti snad se to uklidní. Moje segra má taky žaludek jako na vodě - končí první trimestr. V prvním těhu nesnesla Jar, Persil gel a milovala slaninu 😀
Pepi teda vlašák bych si taky dala 😉 mnam mnam, už aby byl oběd 😀

majdalena
23. zář 2009

pepibubu: tos musela ze zacatku dost zhubnout, ne? Jak jsi to mela v prvnim tehu s vahovym prirustkem v prvnim trimestru? Myslite holky, ze je tohle dedicne? Ze to muze byt podobne, jako to mely nase matky?

luucanka
23. zář 2009

Ahoj holky, tak já včera dobrala poslední prášek ze svého posledního platíčka, takže teď mě čeká v So ještě snad normální MS a pak jsem zvědavá,co ta změna se mnou udělá. Brala jsem ji skoro 9 let, zezačátku kvůli silné MS a pak už i jako ochranu, tak snad teď po vysazení nevykrvácím. Jsem ale jak posedlá mimčama, máte to taky,co?🙂 Někdy si vážně přijdu jak pošahaná.
Jinak s těma řemeslníkama je to asi všude stejný, tady v Ústí je to taky fuška někoho sehnat,největší problém máme ale s elektrikářema:(
Gratuluju skretik a pepibubu k těhotenství 😉 , holky, já chci taky ☹

majdalena
23. zář 2009

luucanka: ja mam taky nekdy pocit, ze me asi nekdo najednou v hlave prepnul na nejaky jiny program. Ale prichazelo to postupne. Ted je to napinavejsi o to, ze se muze kdykoliv stat, ze diky tomu, ze k sobe s pritelem neco hezkeho citime, zplodime nekoho dalsiho. Dava to tomu vztahu uplne jiny rozmer.. 😵

majdalena
23. zář 2009

teda, tady je dneska nejak mrtvo:(

qualka
24. zář 2009

Ahojky, tak jsem si dneska plánovala, že si půjdu koupit čajík a zrovna ráno jsem to dostala...ale je to děs...předtím jsem to měla bezbolestné a teď je to opravdu hodně bolestivé...ach jo... ☹
Jinak gratuluji k těhulkování 😀

luucanka
24. zář 2009

qualka a už jsi zdravá? Nebo teprve vyrážíš na kontrolu?

qualka
24. zář 2009

Za chvilku vyrážím na kontrolu, tak doufám, že už mi ukončí neschopenku, ale asi jí řeknu až od zítřka, ptž dneska jsem tak zralá na postel a brufen 😖

qualka
24. zář 2009

Jako dobrý je, že fakt dorazila a nemusí mi ji vyvolávat,ale nemusela dorazit s takovou pompou 😝

skretik
autor
24. zář 2009

Ahoj Qualko, to uz te snad doktorka necha doma do konce tydne, ne?! Jen si hezky odpocin a prespi ty menstruacni bolesti. Jinak gratuluju, ze MS dorazila sama 😉

ivis85
24. zář 2009

Ahoj holky, Q, super, že přišla MS sama, i když víc bolestivá, na to si zvykneš, já to tak měla též.Mám v práci blbinec, tak vás nestíhám ... ☹

sartira
24. zář 2009

ahojte baby,

tak sa po dlhom case ozyvam opat, pretoze to bez Vas nevydrzim!! len pre info predtym oboznamenych dievcat: rozhodla som sa a ak sa to pojde von, tak mi je to jedno, budem si davat pozor 🙂

Gratulujem Pepi, tak to je krasne!!! velmi sa tesim!!!

Skretik prajem dobru chut do kazdeho jedla, aby ta nechut pominula!

skafandrik
24. zář 2009

ahojky

http://www.fertilityfriend.com/home/28eadd

co myslíte, byla ovulace?

jula81
24. zář 2009

Ahoj skretik! Co to vidim, 7tt? V cervenci jsi zakladala tema, jak se zacnete snazit ke konci roku a resilo se jak, to chlapi moc nechteji a ještě by pockali! To jsi to vzala hopem! Kazdopadne gratujuju!

skretik
autor
24. zář 2009

Ahoj Sarti, jsem moc rada, ze sis to rozmyslela, neboj, pokud budes opatrna, vzdycky zustanes inkognito 😀 .

Skafi, ja teda nevim, ale moc se mi ty tvoje grafiky nelibi ☹ , mas apson jeste nejake jine priznaky ovulace? Teploty by mely byt pred ovu niz a pak se po ovu zvednout a zustat vyssi, ty tam mas jen jedno zvyseni a pak stejne teploty jako pred tou zvysenou teplotou, to je zvlastni. Mozna by stalo za to to vzit ukazat doktorovi at ti rekne nebo se v priblizne dobe ovu objednat na kontrolu, aby se podival.

Ahoj Julo 😉 . No ja nevim co se stalo, nekdo mi toho meho doma asi vymenil 😎 . On mi vzdycky tvrdil, ze miminko chce a se mnou, ale ze by jeste klidne chvili pockal, pak tedy rekl po prazdninach a nakonec se v srpnu rozhodl, ze to zkusi a ono to hned vyslo -tuk tuk tuk (priznal, ze pristi mesic uz by mozna zase na chvili prestal 😅, ze to chtel jen zkusit). Myslim, ze podnet k tomu, ze to zkusi prisel od jeho nejlepsi kamaradky, ktera otehotnela a byla hrozne stastna (neplanovane), tak mu asi taky trochu domluvila 😀. Ona to jeste nevi, ale porad se pta, a az se dozvi,ze nase miminka od sebe budou 2mesice (pokud vse pujde tak jak ma), tak bude stestim bez sebe 😀 . No tak asi tak, proste to zkusil a nastesti pro me uz jsem v 7tt 😀