Snažilky 2009. Najde se někdo na pokec?

skretik
15. črc 2009

Ahoj holky, najdou se nejake predsnazilky na pokec ( holky, ktere se zatim nesnazi, ale do konce tohoto roku by rady zacaly).

pavlinaho
28. črc 2009

Díky 🙂

blondata.sestricka
28. črc 2009

Pavli vítáme Tě 🙂
Nám o sobě něco pověz 😀 😉

sartira
28. črc 2009

skretik tak toho se neboj, v diskusiach som vela krat citala, ze to casto padne na takovej den, ale babatko aj tak pocali 🙂 takze drzim paste, ale samozrejme ak sa tomu pocas MS branite, tak nevadi... inak pocitala si tie dni aj pre Tvojho chlapa? ake ma on v tom obdobi?

lussyn
28. črc 2009

sestřičko, s reklamací prstýnku zkušenost mám.Vypadl mi ze snubáku, mám po celém obvodu prstýnku kamínky a jeden mi vypadl, reklamaci mi uznali, kamínek vyměnili a prstýnek mi celý krásně vyčistili, že byl zas jak nový, až jsem si myslela, že mi ho vyměnili za úplně nový.A teď mi vypadl kamínek ze zásnubního, ale už ho mám 2/5roku, takže reklamaci uplatnit nemůžu, takže si ho nechám opravit za svý.

pavlinaho
28. črc 2009

No co bych vám práskla 🙂 , vdaná nejsem, je mi 27 a příteli 28.

blondata.sestricka
28. črc 2009

Lussyn, je fajn, že se na to vztahuje záruka 🙂
Mě se ten kamínek už nějakou dobu vyklal, ale říkala jsem si, že to je dobrý, přišlo mit, že drží. Tak už vypadl, no 😅 Hlavně že to opraví 😀

blondata.sestricka
28. črc 2009

A svatbičku ani neplánujete? 😉

lussyn
28. črc 2009

Tak naše tabulečka:
Lussyn - Lucie, 29 let,snaž 07/09 ......... 20DC
blondata.sestricka - Martina, 22 let, snaž 11/09
bamb27 - Dorota, 30 rokov, snaz 10/2009, bez HAK
sartira - Denisa, 23 let, snaž 11/09
maruska39 - Marie, 24let,snž 12/09,bez HA 9DC
pepibubu - Veronika, 31 let, snž od 09/09, bez HAK, beru Calibrum

pavlinaho
28. črc 2009

Sestri, pokud to bylo na mně, tak plánujeme, ale velmi zvolna 😀 , nemáme ani datum, ale víme, že to jednou příjde. Já si tak říkám, že pokud mi náhodou vyšlo to mimi, tak ho ukecám, ať si vezme co nejdřív, klidně bych se vdávala těhu 😀

blondata.sestricka
28. črc 2009

Já být na Tvém, místě, tak bych se najdříve vdala a pak měla miminko, když už o té svatbě uvažujete. S mimčem pak budete svatbu odkládat, pokud se nevezmete s bříškem 😉

Lussyn a co Skretik? 😕

skretik
autor
28. črc 2009

Tak to je fajn Sestri, ze ti ho zpravi, ty 3tydny to vydrzis 😉 .
Sarti- Na chlapa jsem to nezkousela, nevim v kolik hodin se narodil a myslim, ze ani on to nevi, ale zjistiom od jeho maminky 😉 , nekdy az bude vhodna chvile a zkusim to 😉 .

skretik
autor
28. črc 2009

Sarti a ty znas nejake lidi, kterym to takhle vyslo a bylo to i treba v obdobi, ktere se neshodovalo s ovulaci???

pavlinaho
28. črc 2009

No právě, vdávala bych se s bříškem... 😉 Musím přiznat, že na plánování svatby jsme oba líní 😠 , kdyby to tak za nás někdo všecno zamluvil, zařídil a zorganizoval, toby bylo super 🙂 , ale na to zase nejsou penízky. Ale ne, to trochu přeháním, samo, že už na to myslím, čím dál častěji. O ruku jsem byla požádána v březnu. Tak ještě uvidíme.

skretik
autor
28. črc 2009

Jeee tak nam to vychazi priblizne stejne, me 7.8. a pritelovi 8.8 😎

pavlinaho
28. črc 2009

Dneska už jdu domů, hurá. Zase se tu stavím, co je nového.

blondata.sestricka
28. črc 2009

Skretik, tak Ty by se mě nechala na listopad samotnou??? 😠 😀

sartira
28. črc 2009

skretik no super a co by to malo byt? znamu mam co jej to vyslo, avsak neviem ci mala naplanovany den zhodny s ovulaciou, avsak v diskusiach opisovali toto trosku za problem, ze taketo plodne dni vysli na MS ale niektorym sa podarilo napriek tomu 😎 takze musis vyskusat 😉

skretik
autor
28. črc 2009

Ajaja zde nastava prvni problem, me vychazi chlapecek a pritelovi holcicka, tak ze by dvojcatka 😀 ?!
Sestri neboj nenecham te v tom samotnou, aspon ne umyslne 😉

sartira
28. črc 2009

sestri jak samotnou, ved som tu ja a my zaciname 2.11. 😀 😀

sartira
28. črc 2009

skretik tak to je jasne budes mat dvojicky 😀 🙂 😵 jeeej

blondata.sestricka
28. črc 2009

Ano, málem bych zapoměla, promiň 😉 Tak doufám, že ty mě v tom nenacháš plavat samotnou 😀 I když si stejně myslím, že z Vás otěhulim jako poslední, protože se chci ještě nějakou dobu čistit od HAK, když ji v listopadu vysadím 😀 😀

skretik
autor
28. črc 2009

A sarti chranite se nejak jinak nez ze si "davate pozor"

blondata.sestricka
28. črc 2009

Skretik ty budeš dřív těhu než v listopadu, už to vidim 😀 😀

skretik
autor
28. črc 2009

No kdyby to bylo na me, tak asi ano, ale pokud je to na pritelovi,tak nevim nevim, on si dava pozor 😕 I kdyz.... clovek nikdy nevi 😉

blondata.sestricka
28. črc 2009

Holky, jdu domů, tak si užijte zbytek dne, pááá 😵

skretik
autor
28. črc 2009

Teda vy se dneska vsichni mate, takhle brzy domu. Tak se mej krasne Sestri a uzij si odpoledne 😎 .papa

sartira
28. črc 2009

papa sestri

sartira
28. črc 2009

skretik mos si nedavame pozor, sem tam pouzijeme kond. ale jinak ne 😎
ale mam pocit ze Tebe to urcite vyjde skor ako nam, verim tomu 😵 ani sa nenazdas a budeme ti blahozelat

skretik
autor
28. črc 2009

No to se jeste uvidi. Jak uz jsem psala, ja bych se nezlobila mit miminko hned, ale pritel jeste nechce, chce jeste chvili pockat, i ten listopad na nej bude mozna brzy, ale zatim to mam tak slibeno.
Je pravda, ze HA neberu jiz od rijna a ze zacatku si daval obrovsky pozor, velmi casto kondom a postupem casu se hlida min a min, a kondom uz si ani nepamatuju, kdy jsme pouzili naposledy 😅 . Tak uvidime, treba si najednou prestane davat pozor sam od sebe ani nebudu vedet jak 😉

sartira
28. črc 2009

skretik tak sa maj, ja uz asi tiez poletim domov, ide sa vyberat kuchyna, tak sa tesim 😵 a pekny den