Snažilky 2009. Najde se někdo na pokec?

skretik
15. črc 2009

Ahoj holky, najdou se nejake predsnazilky na pokec ( holky, ktere se zatim nesnazi, ale do konce tohoto roku by rady zacaly).

skretik
autor
5. srp 2009

Ivis a tys pila taky nejaky ten cajik ne? Nebo se ti to srovnalo samo? Me tentokrat tak strasne boli prsa, ze se radsi vubec nehybu, abych je neprovokovala 😀 , uz se tesim na sobotu, az to s MS snad polevi 😅

skafandrik
5. srp 2009

aha, takže to mam ještě čas 🙂

ivis85
5. srp 2009

a vy už zkoušíte? teď si nejsem jistá,abych si tě nepletla s amandou 😉
my právě v době kdy ovulku mám, tak se snažíme nesexovat, aby to do podzimu nepřišlo, až ten listopad a to je nejbližšší termín, kdy chci otěhotnět ...

ivis85
5. srp 2009

skreti, pila jsem kontryhel, ale jen 4 čaje 😅 tak nevím, jestli to mohlo mít tak rychlý účinek 😕

skretik
autor
5. srp 2009

hmm tak to taky nevim,ale rekla bych, ze asi ne. ale kdo vi 😉 , hlavne, ze se ti to srovnalo 🙂

bamb27
5. srp 2009

skafandrik, ja tiez mavam dlhsi cyklus, presne ti nepoviem..lebo sa mi to este zrejme upravuje... ale posledne 4 mesiace ma presne 14 dni pred tym ako prisla MS pichalo vo vajecnikoch... cize naposledy ked som mala 36 dnovy cyklus, tak som to citila asi 22DC ...ale na 100% ti nepoviem ci je to ovulacia ale ja si myslim ze ano, je to pomerne neprijemna, bodava a krcovita bolest, trva to par hodin a potom je zrazu vsetko ok

ivis...tazko povedat, mozno cosi urobil aj cajik, ale skor si myslim ze sa ti to uz normalne pomalicky dava do poriadku...

amannda
5. srp 2009

Tak jsem dala malého spinkat a můžu se tady začíst. Ještě že je tady tato diskuze jinak nevím jak bych to do toho podzimu vydržela. Doufám, že se nám to všem povede na první pokus. Hrozně se na to těhotenství těším 🙂

ivis85
5. srp 2009

amanda, vždyť to snažení je také prima né? na to se těším já 😀 |(ale ne jen na to)

amannda
5. srp 2009

no to jo to snažení je prima, ale ty pozitivní testy to je bomba 🙂

skretik
autor
5. srp 2009

Ja se prave bojim toho snazeni, ze se pak budu hrozne zkoumat a budu se stresovat cekanim na MS. Uz ted si kolikrat rikam, jestli nahodou nemam tehotenske priznaky a on je to spis asi premenstruacni syndrom 😅 , tak nevim co budu delat az to bude naostro 😅 . Musi to byt nadherny pocit kdyz se objevuji ty 2carecky 😀

ivis85
5. srp 2009

manžílek mi právě říkal, jestli nechci zkusit Lucinku už teď na dovče, moc by si přál holčičku 😵

skretik
autor
5. srp 2009

Ivis a nechces 😀 ?

ivis85
5. srp 2009

no, je fakt,že to bude těsně kolem ovulace a sexu se vyhýbat nebudu!!!takže nevím, jestli si jí fakt nepřivezeme, ale plán je listopad, tka uvidíme 😀

skafandrik
5. srp 2009

ivi, tak ne nějak cíleně, spíš prostě volný průběh 😉 Z hlediska práce bych nejradši otěhotněla v září.

skretik
autor
5. srp 2009

ja zhlediska prace nejradeji hned, hrozne me to tady stve ☹

ivis85
5. srp 2009

z hlediska práce a peněz bych já nejraději za rok, ale to už si říkám 2 roky a odkládáme a odkládáme
takže teď už je listopad zkušebka 😀
jo a vlastně ještě z jednoho důvodu čekáme na podzim,... teď v červenci to zkoušela ségra a možná se zadařilo a mamka říká - holky dejte si mezi porodama 2-3 měsíce rozestup, ať ty vaše šestinedělí zvládnu 😀 😅 (ale ze srandy, kdyby jsme rodili i ve stejnou hodinu, tak bude šťastná 😎 )

bamb27
5. srp 2009

ivis ...co sa tyka pooperacneho stavu, uz je to ok? ...doktor ti uz odporucil tehotniet? ...ja sa bojim, ze polku tehotenstva prelezim zosita, ale urobim to aj tak rada 😉

ivis85
5. srp 2009

bamb, řekla mi, že by bylo lepší třeba ještě měsíc dva počkat, ale že by se nemělo nic stát ani kdyby to bylo hned, že se po operaci spíš udělá jizva a drží víc a pak se i může hůř otevírat při porodu 😅 ...

bamb27
5. srp 2009

ivis a akym sposobom ti to robili? ..normalne skalpelom, ci leed - elektrickou sluckou?

bamb27
5. srp 2009

jee... ivis, aj moj muz chce strasne dceru ..ako to spravime? 😉

ivis85
5. srp 2009

myslím, že sklapelem a tobě?
jo, kdyby byla zaručená metoda, tak ji manžel 100% zkusí!!! 😀

bamb27
5. srp 2009

aj mne klasicky skalpelom, lebo doktor vravel ze pri elektirckej slucke presne nevidi ake tkanivo odobera... a ze to chce vidiet aby odstranil vsetko, co treba ale pri tom aby to urobil co najsetrnejsie...
asi po 5 tyzdnoch mi sli von stichy

tak sa budeme musiet spoliehat na stastie... ale aj synceka by sme moc lubili

ivis85
5. srp 2009

já stehy neměla, tak jsem byla ušetřená jedné nepříjemnosti 😅
manža chce holčičku, ale mě je to v celku jedno, hlavně aby bylo zdravé, že ?😉
tak já jsu home, pa holky a ať vám to rychle utíká

sartira
5. srp 2009

tak sa skusim zapojit teraz do diskusie, kedze rano tu boli ine temy 😉

bamb27
5. srp 2009

mas vari nieco aj na tuto temu sarti? ...daj 😉

sartira
5. srp 2009

co sa tyka operacie to nastastie nie 🙂 ale pohlavie babe som tu uz spominala ako sa da vypocitat, bola som aj u vestkyne este pred tym ako som sa stretla s mojim drahym a ta mi vyvestila chlapca, aj ked obaja tuzime po dievcatku, no pripadne si ho urobime potom 😉

neskusali ste vestkynu?

bamb27
5. srp 2009

juuuj, sarti.. to nie 😉 na vestkynu ma nikto nenahovori a pocitat tiez nebudem, necham to na prirodu... nechcem sa stresovat este aj tymto, veci sa deju tak ako sa deju pretoze sa maju (ale jonasove pocty len tak zo srandy som omrkla 😉 )

sartira
5. srp 2009

mne to velmi pomáha na uvolnenie tej nedockavosti z babatka, ved kazdy sme iny 😉

vcera ako som napr. zacala brat tie doplnujuce vitaminy, tak som sa tesila ako mala, uz je to taky lepsi pocit, ze sa to blizi

blondata.sestricka
5. srp 2009

Téda holky vy dneska jedete 😀 😉
Já jdu za chvilinku domů, jupíííí 🙂

bamb27
5. srp 2009

sarti, jednoznacne tvoj pristup je velmi zodpovedny.. to je jasne, ja papam kys. listovu, platim si DNP a myslim ze to je maximum co pre toto vsetko urobim (teda jasne ze este aj ta samotna vyroba nastane 😅 )... Na psychiku to nie je moc dobre ked sa na to clovek moc viaze, najlepsie je vobec si to nejak nepripustat.. a to sa budem snazit

sestri, krasny dnik ti prajem ...paaa (budem si vas citat az v pondelok, tak nahodte dake zaujimave temy o vselicom)