Snažilky 2009. Najde se někdo na pokec?

skretik
15. črc 2009

Ahoj holky, najdou se nejake predsnazilky na pokec ( holky, ktere se zatim nesnazi, ale do konce tohoto roku by rady zacaly).

ivka1984
9. zář 2009

nooo mne uz tiez dnes praca konci ale zajtra sa tu urcite zastavim .... tak pekny zvysok dna prajem

bamb27
9. zář 2009

ahoj fairy..vitam ta, blizsie info o nas ostatnych najdes u ivis85 v albume 😉 ..pripadne jej zasli info o sebe a budes v zozname

sartira
9. zář 2009

bamb das fotky z dovolenky na FC? nech sa na vas pozriem? 😉

benotka
9. zář 2009

ahojky fairy,
kdo ví, třeba budem taky až 2010,ale snad ne. 🙂
Mě práce ještě nekončí a zrovna je dnes tak pěkně.

bamb27
9. zář 2009

sarti... neuveris ale fotky z dovolenky nemam.... ja viem ja som hrozna, ale co cakas, ked nemam ani svadobne (teda mam 5, ale nepriznavam sa k nim lebo je to des) 😀 ...ale na dovolenke kym zblbol fotak tak zopar vzniklo, len ich musim pytat od synovca

sartira
9. zář 2009

😵 majte sa baby

evivka
9. zář 2009

Skretik, moc moc gratuluju, to je úžásná zpráva! 😵 😀 Tak snad se postupně všechny budeme přidávat, ať Tě "v tom" nenecháme samotnou 😵

fairy26
9. zář 2009

Ještě jsem musela něco rychle dodělat v práci, tak se omlouvám, že jsem nereagovala. Ráda bych se přidala do Vašeho seznamu, tak tady jsou mé údaje do tabulky: fairy26 - Veronika - 26 (za měsíc a něco, tak skoro🙂) - ČB - leden/únor 2010 - 0 (žádné baby)

benotka
10. zář 2009

dobré ranko kočky,
jak se máte po ránu? 🙂 Včera jsem si koupila časopis Maminka, zatím jsem ho jen prolistovala a vypadá celkem dobře. 🙂

bamb27
10. zář 2009

ahoj benotka ... no skoda ze zatial neexistuje casopis "PredMaminka" 😀 😀

benotka
10. zář 2009

😀 Možná někdy 😀

ivka1984
10. zář 2009

dobre ranko

ivis85
10. zář 2009

Ahoj, docela to jde 😉 Včera jsem si udělala radost malým nákupem triček, tak mi nálada vydržela. Doma jsem škrabala zeď, tak mě bolí trochu předloktí, ale měla bych si zvykat, mám zatím tak 1/15 😅 Topenář smaozřejmě nedorazil, ale měl by dnes, už i zvedal telefon ... uvidíme
Včera jste se zas hezky rozkecaly 😀
Vítám fairy26 a slibuju, že tabulku brzo udělám - budeš v tabulce s isana - ta je taky 2010 a benotka má pravdu - já se k vám možná přepíšu 😒
Ben - maminku jsem si už taky párkrát koupila, a jednou tam byla dokonce naše porodnice, někdy jsou tam zajímavé věci

ivka1984
10. zář 2009

ivis no to si mala teda dobru robotu...

ivis85
10. zář 2009

No to jo, a to je jen kousek, čeká mě ložnice, pokojík a 2,5 zdi v kuchyni ☹
Ale až manža doštukuje, tak vezme špachtli a půjde šrabat se mnou 😠 😀

ivka1984
10. zář 2009

no tak to vam juz potom pojde super rychlo 😉

bamb27
10. zář 2009

ahojte iv a iv 😉
ivis... este mate vela roboty s tym vasim hniezdom? ...kedy uz bude ako tak obyvatelne?

ivis85
10. zář 2009

Ivka už aby to bylo, moc se těším do svého - nového 😵 😵 😵
Skreti - máš už nějaké těhu příznaky? 🙂

ivka1984
10. zář 2009

tak to je mi jasne ... ale vam sa to urcite podari rychlo a potom uz to bude vsetko ok

ivis85
10. zář 2009

bamb - už se to rýsuje, až udělají topení, tak se vrhneme na čisté betony a ty musí 3-4 týdny schnout, do té doby by měl být obývák hotový (sádrokartony) a už se půjde na malování a plovoucí podlahy.Snad do konce října ... 😖

ivka1984
10. zář 2009

tak nech vam to pekne vyjde podla planu ivis...

skretik
autor
10. zář 2009

Ahoj holky, teda to mam radost, ze se to tady takhle hezky zase rozjizdi 😀 .
Ivis pak budete mit radost, ze jste si to hnizdecko postavili sami 😉, jeste si maknete, ale pak uz si budete jen a jen uzivat 😉 , to bude parada.

Bamb s Predmaminkou si me pobavila 😀 , to je normalni diskriminace, vid 😉 .

Jinak nejake priznaky mam, krome vynechane MS (coz je parada 😀 ), mam obcas nevolnosti, hlavne rano a vecer, ale nastesti jeste nezvracim. Mam takovy ten husty vytok, to je otravny ☹ a obcas bolesti v podbrisku, vcera to bylo hrozny, ale dnes uz je to zase ok, ode dneska me zase dost boli prsa. Prvni priznak, kdy jsem si rikala, ze to asi opravdu vyslo, bylo uz ve ctvrtek 26DC, kdy jsem k obedu snedla predkrm a pak celou pizzu a jeste jsem nebyla plna 😅 , celou pizzu jsem nesnedla uz treba tak 3roky 😅 . Mam ted porad hlad, takze do sebe porad neco cpu, ale snazim se to zaplacnout nejakym ovocem nebo necim lehkym, aby ze me nebyla uz ted koule 😉. Jinak zadne zvlastni chute nemam, jen jsem prestala jist uplne sladky, nemam na nic sladkeho chut (a to jsem jedla driv, kazdy den neco sladkeho dobreho) a zacala jsem jist banany, ktere jsem nemela rada.
Jinak zadne velke zmeny se zatim nedeji, aspon ne viditelne 😉

bamb27
10. zář 2009

skretik no co, ty si vymyslela Predsnazilky, a ja Predmaminku... a ty si typycky pripad ako nenapadne preplavat z jednej kategorie do druhej... dufam ze ta budeme nasledovat 😉

ivka1984
10. zář 2009

skretik tak super teda dufam ze ked sa am to podari tak ta chut na sladke prejde aj mna :o)

skafandrik
10. zář 2009

skretik, tak to je super novina, moc gratuluju 🙂 😵

já mam zas náladu pod psa, totálně mě sere jeden člověk, absolutně ho nemůžu vydejchat 😅 ☹

ivis85
10. zář 2009

Skafi, dejchej, dejchej, znám to, mám v práci ponorku 😠

ivka1984
10. zář 2009

to ked len jeden takto zvladnes predychas ... ja dnes mojho naj adepta na robenie nervov teda sefa odvazam o pol2 na letisko a zajtra mam klud

ivis85
10. zář 2009

ivka a odkud jsi ČR nebo SR?

ivka1984
10. zář 2009

zo slovenska

fairy26
10. zář 2009

Dobré poledne všem🙂