Snažilky 2009. Najde se někdo na pokec?

skretik
15. črc 2009

Ahoj holky, najdou se nejake predsnazilky na pokec ( holky, ktere se zatim nesnazi, ale do konce tohoto roku by rady zacaly).

ivka1984
10. zář 2009

dobre aj tebe

skafandrik
10. zář 2009

no jo dejcham, dejcham, ale už jsem řekla šéfovi, že tohodle klienta prostě nevydejcham, tak to budem zítra řešit, dokonce možná přesídlím na jinou naší pobočku, což bych možná ráda

ivka1984
10. zář 2009

skafandrik a o robkas?

skafandrik
10. zář 2009

ivko, já tyhle věci do diskusí nikdy nepíšu, takže nepovim 😅 mam vždycky strach, aby se tu neobjevila nějaká dobrá duše, která by mě podle toho poznala a pak špízlovala, víš

ivka1984
10. zář 2009

jaj jasne v pohodicke mna to len tak napadlo.... 🙂

ivis85
11. zář 2009

Dobré ránko všem
Ivka, jen jsem se tak ptala, hodně holek z SK se třeba stěhuje k příteli do ČR, tak jsem nevěděla co ty, v pasu to nemáš ...
Skafi, docela to chápu, tohle jsem řešila na BMS, když jsem nechtěla, aby někdo věděl, že chystáme svatbu,...
A jak se dnes máme?
Včera jsme měli odpočinkový den, večeře, kafíčko a trocha romantiky i doma 😉

ivka1984
11. zář 2009

dobre ranko ivis... nie nie priatela mam kusok od seba :o)

ivis85
11. zář 2009

jj, jen jsem se tak ptala, abych byla v obraze, kousek od sebe znamená, že spolu nebydlíte?

skafandrik
11. zář 2009

ivis, jj, já jsem malinko paranoik, musim nejdřív zjistit, jestli k těm lidem v diskusi můžu "důvěřovat" a pak jim případně ty věci sdělim do ip nebo třeba osobně, ale vyloženě detaily nepíšu skoro nikdy

mně dneska strašně bolí hlava ☹ zítra mám jet na takovou brigádku a teď mi vybuchlo auto, mám mi ho nepůjčí, tak musím schánět a už fakt nevim kde, už abychom měli svoje ☹

ivis85
11. zář 2009

No skafi, paranoik ... mě se jednou stalo, že mi žašal na seznam psát nějakej kluk, hrozně jsem se mu líbila a chtěl jít na kafe a na reakce, že jsem spokojeně zadaná ragoval, že v poho, že jen kafe a furt mě lanařil, až jsem nakonec neodolala myšlence, že se jedná o žert a začala vyzvídat až jsem se podle několika informací dopídila, že je to maskování a že se ve skutečnosti jedná o holku, která chtěla mého přítele!A dohnat mě na kafe a pak mu to předhodit jako nevěru ... takže od té doby se mi to taky stává, že nevěřím dlouuuho 😖
Lidi jsou různí a nevím co z toho kdo má ... 🙄

ivka1984
11. zář 2009

ivis no uz sa k tomu schyluje v podstate ano len si este nastahuje veci :o)

skafandrik
11. zář 2009

ivis, tak to je brutus 😀 😀 promiň, ale to je až směšný 😅 😀 ale připomělo mi to i to, že mně teď jeden chlápek na lide.cz taky pořád píše, jak jsem děsně sexy atd., už jsem to i říkala manžovi 😝

majdalena
11. zář 2009

ahoj rada bych se k vam pridala... Sice planujeme uz ted nekdy na podzim snazenicko, ale jeste spis asi tak nejak pozvolna a ne nejak cilene, proste jen kdyby to melo trvat dlouho, abychom to zjistili vcas 😀 Bude mi na jaro 28 a tak si rikam, ze je tak nejak ten pravy cas🙂 navic uz mam delsi dobu pocit, ze na mimco jsem zcela ready🙂

ivis85
14. zář 2009

Dobré ráno
Vítám majdalenku 😉 Jen se přidej, rády pokecáme, témat není nikdy dost 😵
Jaký byl víkendík?

ivka1984
14. zář 2009

dobre ranko vikend bol rusny ale super .... ty sa pochval

ivis85
14. zář 2009

No u nás byla opět akce práce 🙂 nějak jsem se do toho nemohla dostat, nebavilo mě to, ale udělal se kus práce. Máme vyštukovaný obývák, rozvrženou elektriku v celém bytě, oškrabaný další kus zdi a v úterý nám přijdou dělat rastry na sádrokartony a už konečně to topení (to asi ve středu) a o víkendu čisté podlahy 😀
No a sobotu navečer jsme vytáhli moje i manželovo rodiče na bowlig a na véču, tak jsme se pobavili 😀 😀 😀

maruska39
14. zář 2009

Ahojky,jdu kouknout nějak zanedbávám koně tím pádem i vás ☹
Tak jak pokračujete? už je někdo těhulka?

ivka1984
14. zář 2009

ivis tak potom super... praca ide od ruky a aj zabavu ste stihli.... ahoj maruska...

ivis85
14. zář 2009

Ahoj Maru, to teda jo, prdiš na nás, ale chápeme, že máš asi plno jiných starostí a práce s malým - tak máš omluvenku. 😉 Těhulka je skretik 😀 😀 😀
Co u vás?

majdalena
14. zář 2009

Ahoj holky, mam takovy dotazek uplne MIMO🙂 chtela jsem se zeptat, jestli uz nekdo planujete zimni dovcu? Nejake lyzovanicko nebo tak neco? Chteli bychom letos jet poprve do Alp s partou znamych a uz ted nejak se to bude rezervovat🙂 a tak jsem si rikala, ze si udelam maly pruzkum, jak to mate jinde 😉

ivis85
14. zář 2009

U nás se letos dovča určitě nechystá, rekonstruujeme bydlení, takže je třeba každá koruna a každý den 😒 I letní dovča byla na maltě 😅 A ani moc lyžovací typy nejsme.
Tak třeba si mimi přivezete z hor, jestli to snažení necháváte na volno 🙂

pavlinaho
14. zář 2009

Zdravím děvčata, tak jsem asi poslední, kdo móóc gratuluje skretikovi k těhu 😵 😵 😵 super. Mám radost. U mě se bohužel dostavila mrcha, takže začínáme znova od nuly. Holky, taky bych už chtěla, snad to tentokrát vyjde. Ono se to nezdá, ale začínáme 4. cyklus snažení. V prosinci bych měla jít k dr., tak uvidíme. My se na zimní dovču taky nechystáme, zato budeme mít nová okna 🙂.

ivka1984
14. zář 2009

kocky mate nejake kusenosti s femobionom?

maruska39
14. zář 2009

jéééé tak fakt těhulka takže poslední jsem já kdo gratuluje 😵 😵 Paráda 😎
u nás nic čekám na mrchu pak ještě jednu a hurááá do toho 🙂

ivis85
14. zář 2009

Pavli ahoj, to se máte, nová okna jsou změna, hlavaně pro ženskou, když je myje, je to o něčem jiným. Já na nich teď nechám ruce, protože jsme si na ně chytře nalepili lepící pásku, aby se rám nezašpinil při postřiku bochemitem - protože ten dolů nejde. No a zasvítilo sluníčko a je poprask! ☹ Ale naštěstí jen u balkonových dveří!
ivka, já bohužel né, sporadicky baštim listovku 😵

maruska39
14. zář 2009

já baštím calibrum takže taky zkušensot žádná 😉

majdalena
14. zář 2009

ivka1984: ja bastim femibion🙂 Mela jsem kdysi davno jedno zamlkle tehu v rannem stadiu (projevilo se to jako hodne silna menstruace se zpozdenim 3-4tydnu), ale testiky byly pozitivni i z krve, takze tehu to urcite bylo. Tenkrat to byl dost stres (ja byla ve 2.roc. na VS a mimi jsem nechtela ani za nic). Tenkrat se to vyresilo uplne samo, ale dr. mi rekl, ze bych s tim mohla mit opakovane problemy, az budu mimi chtit. Femibion je pry takovy preventivni vitaminovy mix, ktery by mel pomoct proti rannym mikro-potratum... Tak uvidime...

pavlinaho
14. zář 2009

Už se na to těším, máme fakt stará dvojitá!!!! okna, takže na nová se těším skoro jako na nové oblečení 😀 . Jinak taky nepomůžu, zkušenost s tím taky nemám.

ivka1984
14. zář 2009

ok dakujem majdalena tak sa hadam cosi podari 🙂

skafandrik
14. zář 2009

ahoj,

já mám taky femibion, jenže já jsem na tohle děsná a neberu to pravidelně 🙄 a jinak jsem nějaká unavená, už se fakt těšim dneska domů