Snažilky 2009. Najde se někdo na pokec?

skretik
15. črc 2009

Ahoj holky, najdou se nejake predsnazilky na pokec ( holky, ktere se zatim nesnazi, ale do konce tohoto roku by rady zacaly).

isana
3. srp 2009

BS: a kam přesně frčítě? My jedeme do Chorvatska poslední týden v srpnu 😀 V červenci máme za sebou Andalusii, ta byla super 🙂

Ivis: chci si taky dojít na oční, docela často mě teď bolí hlava a známá řikala, že to může být z očí ☹ A je fakt, že na dálku zaostřuju, tak uvidíme co z toho vyleze ☹

blondata.sestricka
3. srp 2009

My byli v červenci v Rakousku, taky super 😀 Místo ještě nevíme, ale asi někam dolů k Dubrovníku. Uvidíme kam se nám bude až chtít jet 😀 Vy víte místo?

isana
3. srp 2009

My pojedeme na Istrii do Poreče, loni jsme tam byli jenom na 5 dní a moc se nám to tam líbilo, tak to tam chceme víc probádat 😀 A pojedeme na blint, je tam spouta agentur, řekneš jim požadavek na apartmán a oni ti nějaké nabídnou, takže v pohodě 😀

ivis85
3. srp 2009

Do Chorvatka bych se vrátila ráda, ale asi až za rok ☹ na blind najdeš vždycky něco a vyjde tě to na zlomek 😉

blondata.sestricka
3. srp 2009

Taky se nebojím, že bychom nic nenašli 🙂 Určitě něco najdeme 😉 taky se tam moc těšíme. Manža tam nikdy nebyla já jen jednou, tak to tam chceme prozkoumat 😀

lussyn
3. srp 2009

Ahojte kočandy, tak copak tady nového?

blondata.sestricka
3. srp 2009

Lussy ahoj 😉
U nás nic nového není 🙂 Měli jsme krásnmý víkend u vody a dnes zpět do reality 😖 Za chvíli jedu domu a přřemýšlím, co uvařit k véče 😝
Hezký den 🙂

lussyn
3. srp 2009

blondata.sestricko 😀 všední starosti jsou kouzelné, já psala miláčkovi co by si dal k véče, včra mě vzal na vynikající večeři, tak že mu dnes na oplátku ukuchtím já nějakou baštu a víš, co mi na to řekl?6e by si dal třeba jen suchou rýži nebo suché těstoviny 😀 , prý chce držet dietu 😀 😀 Mě pobavil fakt, a dietu vážně držet nemusí, takže já mám na večer jasnou představu 😀 😀 A kam se chystáte na dovču?

isana
3. srp 2009

Holky já mám dneska odpolední do sedmi ☹ takže to vidim na studenou večeři nebo maximálně pizzu 😀

ivis85
4. srp 2009

Dobré ráno kóči 😵 Tak dnes se mi fakt nechtělo z pelechu, tady prší - a to se spí nejlépe 🙄
S véčama to u nás včera bylo neslavné, nechtělo se mi vařit, tak jsem kopila hotovku u číňanů a ani jednomu nám to nmoc nejelo 😖 Dnes se musím polepšit, mažílek chce česnešku a smažák s brambůrkama 😎

maruska39
4. srp 2009

Dobré ranko,
tak dneska má můj syn svátek,už jsem ho obdařila autíčkem od FP,ale stejně ho nějak nebere,že dneska slaví 😅 Taky vám musím říct,že jsme se bavili s manželem a tedy je možné,že to naše snaženíčko trošku uspíšíme na říjen,no ještě uvidíme,ale bylo by fajn mít doma další červenečátko,už jen kvůli oblečení,abychom nemuseli kupovat všechno znovu.
Pracantům přeji,aby jim to brzy uteklo a už jdu pryč neboť vidím jak se tu na mě žene Domi 😅 To mi vždycky pocvaká všechna tlačítka na klávesnici 😝

blondata.sestricka
4. srp 2009

Ahojky!

Marus, tak mu přeji všechno nejlepší 😉 Počkej, až bude starší 😀 To bude celej naklepanej na dárky 😅 😀
Jinak s tím snažením to jsou dobré zprávy a říjen už pomalu klepe na dveře 😵

ivis85
4. srp 2009

Ahoj Maru, také posílám gratulaci, ale musím říct, že já už ty oslavy nějak neprožívám nějakou dobu, asi je to tím, že nevím, co si přát za dárek, když máme rozbombardovaný byt a nechci nic skladovat na někdy dýl ...
Já se pro změnu těším na MS, doufám, že přijde každým dnem a že kontryhelový čaj konečně upraví ty prodloužené cykly 😝 abych na dovču měla po 😉

blondata.sestricka
4. srp 2009

Ivis a jak dlouho ho piješ?

ivis85
4. srp 2009

3 den 😀 😀 😀 vím že to je brzo, ale i psych. dělá své 🙂

blondata.sestricka
4. srp 2009

Ivis 😀 tak se na to míň soustřeď a dej tomu čas 😉

ivis85
4. srp 2009

Ono to není tak hrozný, mám to od května (po operaci) trochu poposunuté - místo 27/29 to mám 34/36
Dovolená bez MS je určitě lepší 😉 koupání, kolo, ... plno aktivit, při kterých to vadí 😖 nebo které při tom vůbec nejdou 😝

bamb27
4. srp 2009

dobre rano krasky...

ivis, mne tiez hrozi dovolenka s MS, ale pijem poctivo cajik aj papam pupalku, tak uvidime. Tento mesiac sa mi to podarilo upravit sice zo 40 dni na 36, ale prvy den dovolenky mi vychadza asi na 32 den, takze sa tomu asi nevyhnem no uvidime 😉 ...ale v podstate mi je to jedno, ja osobne nemam vtedy absolutne ziadne obmedzenia, akurat ze sa trosku viac kontrolujem ci je vsetko ok a dostatocne hygienicke

bamb27
4. srp 2009

marus ... vsetko najlepsie synikovi ...aj tebe ako maminke 😉 ..asi by sa viac potesil keby si mu dovolila nieco nam na klavesnici "napisat" ako auticku 😅

blondata.sestricka
4. srp 2009

Bamb ahoj 🙂
Tak jaký jsi měla víkend?

bamb27
4. srp 2009

ahoj sestri
... vikend bol fajn, v sobotu sme nevedeli co skor.. boli sme u nasich na obed, ja som potom bola pozriet kamaratku co prisla z irska a v piatok sa vydavala, muz bol na gulasi so spoluhracmi z futbalu a vecer sme este sli grilovat ku znamym, vratili sme sa v nedelu doobeda 😉

skretik
autor
4. srp 2009

Dobre rano vsem 😵 . Marusko taky preji tvemu Domcovi vsechno nejlepsi 😀 .
jak se dneska mate v tomhle chmurnem pocasi? Ja take cekam na MS, ale az v sobotu,ale uz je mi pekne zle ☹. Holky mate nektera zkusenost s premenstruacnim syndromem?

blondata.sestricka
4. srp 2009

Bamb, tak to bylo super 😉

Skretik, taky dost, že jsi dorazlia 🙂 S PS nemám zkušenosti žádné. Jak veru HAK, jsem úplně v poho 😀 Je tedy pravda, že jak dobírám platíčko, jsem nervozní, nebo trošku podrážděná, ale nic nesnesitelného 😉 Po vysazení to bude asi zajímavější, ale teď si to užívám 🙂 Ty máš nějaké problémy s PS?

bamb27
4. srp 2009

ahoj skretik...
s PMS nemam skusenost, snad mi niekedy byva horsie pocas ovulacie ako pocas MS.. skretik, myslim ze len citlivo reagujeme na to co sme mali pomocou HA dlhe roky potlacane

skretik
autor
4. srp 2009

Nazdarek Sestri, no to ja prave nevim 😉 , obcas mam takove problemy. Poslední dobou je mi obcas spatne od zaludku, mam navaly a bolest bricha(spis bodavou bolest na obou stranach podbrisku), prave by me zajimalo, jestli kdyz trpis PS tak muzes mit pravidelnou MS?! Z toho co jsem vycetla, pisou, ze PS je problem pokud vznika nerovnovaha hormonu, proto si rikam, ze by asi MS nebyla pravidelna?! Ale fakt nevim. Z MS totiz problemy vubec nemam, mam ji pravidelnou a ani ne moc silnou, proste uplne stejne jako s HA. Prave kdyz jsem brala HA tak me casto bolela hlava, doktor mi rekl, ze je to nevyrovnanou hladinou hormonu a prasky mi zmenil, pak to bylo lepsi. No a po vysazeni HA me hlava vubec neboli, tak nevim....

maruska39
4. srp 2009

Holky moc děkujeme,aby ten dnešní den byl zajímavější tak jsem zapomněla,že máme kontrolu na neurologii takže jsem si vzpomněla 7:45 a měla jsem tam být na 8h,takové fofry jsem nikdy nezažila,teď mi už Domi usínal v postýlce tak ho rychle vzít,obléct a nějak slušně probudit,já nenalíčená v pyžamu ... no mazéééééc,ale stihli jsme to naštěstí mám neurologii 10 minut od baráku,ale s kočárem jsem div běžela,jako nic by se nestalo kdybychom přišli později mě šlo jen o malého chtěl spinkat tak co nejrychleji než odpadne. No nakonec se to všechno stihlo,přišli jsme domů dostal malý mlíčko a ve vteřině usnul,ufff 😎

Ivis já taky oslavy neprožívám a dárky vůbec si nepřeji,ale u malého to je něco jiného,to poznáš 😉
Bamb jako s tou klávesnicí to brzy přijde,ho nejde uhlídat prostě každou chvíli mě napodobuje a už tu ťuká a odesílá dělá to tajně neboť ví,že nesmí nebo tu sedím a on mi do toho tu pořád stojí a mačká tlačítka. tak až něco přijde v hatmatylce tak to byl můj syn 😀

JInak PS nemám,já si myslím že ani nějak extra protivná nejsem,taky jsem zvědavá jak mi kontryhel.čaj upraví cyklus,ale jsem lajdák piju ho jak si vzpomenu 😔

NO a ke všemu mi ještě do těch fofrů volal manžel,že mě bouračku nebo spíše tukaneček,ťukla ho babka na kole nebo on ji,neuměl mi to vysvětlit,že prý měl nějaký výpadek a neví jak se to stalo 🤐 Bylo to z boku,babka i manža jsou v pořádku jen ji opraví kolo přední,o nic nešlo spíše se o něj jen otřela,mažel je dopravák takže hned volala kolegům z nehodovky jak to má řešit,no všechno je oki naštěstí,ale vylekala jsem se pořádně 😔

skretik
autor
4. srp 2009

Ahoj Bamb 🙂 . Ja uz neberu HA cca 9mesicu, to se snad uz by se snad telo melo srovnat,ne? Jak dlouho uz neberes ty? Je pravda, ze zacatkou jsem mela taky pekne bolestivou ovulaci, ale to uz je ted srovnane, myslim, ze ji citim a poznam , ale uz to neni tak velka bolest.

maruska39
4. srp 2009

a Bolest při ovulaci mám šílenou od té doby co jsem porodila 😅

skretik
autor
4. srp 2009

myslim, ze mi to mozna upravila ta Pupalka, ale nevim 😅

bamb27
4. srp 2009

ja neberiem HA pol roka, ale myslim ze este nie som uplne ok... stale mam nejake vyrazky, a pocas ovulacie dost silne krce vo vajecniku... az sa niekedy bojim, ale trva to vzdycky par minut a je to v poriadku... presne 2 tyzdne po tychto krcoch mam MS... ale tiez obcas citim taky neprijemny pocit v zaludku ako napisla skretik..
..z toho ze ovulaciu citim sa vsak vlastne tesim 😉