Snažilky 2009. Najde se někdo na pokec?

skretik
15. črc 2009

Ahoj holky, najdou se nejake predsnazilky na pokec ( holky, ktere se zatim nesnazi, ale do konce tohoto roku by rady zacaly).

ibisek
18. srp 2009

tak to jsem zvědavá, jak se mi to srovná vysadit chci v prosinci a v dubnu plánujeme svatbu

dreana
18. srp 2009

ibisek: mě se MS srovnala OK. jednou jsem byla na vyvolavačce, pak se 2 měsíce dostavila na den stejně a další měsíce na den stejně avšak o 2 dny dřív :o) a ted začala dělat blbosti :D ale jinak se srovnala rychle :o)

ibisek
18. srp 2009

můžu se zeptat berete některá nějaké vitaminy nebo pijete nějaké čaje?

skretik
autor
18. srp 2009

ja jsem brala pupalku a vitamin E, na doporuceni od lekare, kvuli srovnani hormonu. MS mam pravidelnou od zacatku vynechani HA, ale mela jsem nejake problemy s prsy. Ted uz jsem prestala brat i to a beru jen kyselinu listovou (to je asi nejdulezitejsi vitamin pri planovani tehotestvi) a ted zacinam 1x3dny brat Calibrum babyplan a mezi tim tu kyselinu listovou, tak snad to takhle staci 😕 ´. Zkousela jsem brat taky zinek, protoze po vysazeni HA mam plet jak pubertak (hlavne v dobe ovulky a ms ☹ ), ale ten nepomohl mi, tak uz ho taky neberu 😉

daska28
18. srp 2009

Také se k Vám přidávám, vyssadili jsme Ha ted. Také zjištuji co a jak dle doktorky o snažení se pokoušet po 2 mesících od vysazení. Takže hledám co papat a jak telo připravit na lehků průbeh po Ha. Už jím teda listovku. Uvažuji o nejakých vitamínech, prý HA dost telo oslabila. No apak ty časje. Jka to je s tím kontryhelovým?

blondata.sestricka
18. srp 2009

Holky, myslíte, že má význam pít kontryhelový čaj ještě úpřed vysazením HAK? 😕

blondata.sestricka
18. srp 2009

A ahoj všem novým PředSnažilkám 😀

dreana
18. srp 2009

daska28: a jak dlouho jsi jí brala? jako HA?

Holky jak dlouho před snažílkováním ma cenu brat ty vitamínky?

ibisek
18. srp 2009

daska28 taky uvažuji o vitaminech, ale když jsem si přečetla jak se po nich přibírá tak nevím 🙂

maruska39
18. srp 2009

sestri podle mě před vysazením je to blbost 😅
Je hnusný tak se do něj nehrni 😀

No já ho piju jako jak si vzpomenu teď teda pravidelně,ale nevím co jste to tu psali před ms - ovu nechápu 😅
Jako po ovu nebo po ms 😅 NO já mám asi po ovu a čekám na ms a zase se fláká trubka jedna 😠

ibisek
18. srp 2009

no tak koukám, že jsem tu rarita, já brala práška cca 2 roky ale tak v 17 a 18 letech, pak jsem přestala, brala jsem je kvůli menstruaci, byla jsem hubená, tak jsem jí neměla no a pak jsem jí začala brát až teď v dubnu 🙂 do té doby jsem ani s nikým nic neměla 😨

maruska39
18. srp 2009

3 měsíce před těhotenstvím plánovaným 😉
holky to záleží na každé z nás některé přibere některá ne,to samé když začnete brát antinu některá nebere a jiná ne 😉
Já nenabrala po vitamínech,ale z těhu jakmile jsem počůrala papírek a zvedla telefon,že opravdu jsem těhotná tak jsem nabrala 3 kila 😀 😀 😀

blondata.sestricka
18. srp 2009

A to si ho nemůžeš třeba osladit? Medem by to třeba šlo, ne? 😉
Neboj, nehrnu, až to bude nutný 😀

daska28
18. srp 2009

To přibírání me tkaé odradilo. Kdoví co to udelá ted po vysazení. Jinak Ha jsem brala 6 let a furt stejnou bez obmeny, vysazení.

maruska39
18. srp 2009

některá nabere 😔 mama demence 😎

maruska39
18. srp 2009

sestri asi můžu osladit,ale mě to ještě nenapadlo 😀 mě vadí jakékoli bylinky takže pro mě to je stejný hnus 😝
chci mrchu 😠 začínám depkovat,že skončím opět na vyvolávačce 😠

bajoch
18. srp 2009

Ahoj holky

můžu se přidat k předsnažilkám?
když vše půjde dobře tak mě čekají poslední 3 měsíce s HA a pak hurá do toho 😀

skafandrik
18. srp 2009

Ahoj, hlásím se z dovolené. Nám se rozbilo auto, takže lítáme a vybíráme nový, no a už jsme vybrali obklad do koupelny 😵

ibisek
18. srp 2009

a ten kontryhel by se měl pít pořád?

pavlinaho
18. srp 2009

Ahoj bajoch, můžeš se přidat, to je jasný.

pavlinaho
18. srp 2009

ahoj skafandrik, vítej zpět doma

pavlinaho
18. srp 2009

Já jsem se dočetla, že kontryhel by se měl pít 2x denně po OVU do MS, ale zda je to pravda, netuším

ibisek
18. srp 2009

no a teď se blbě zeptám, já to ještě nějak moc nestudovala jak poznám kdy mám OVU? atd. omlouvám se za blbé otázky, ale nějak jsem teď zmatená 😨

skafandrik
18. srp 2009

pavli, já jsem stále na dovolené, tj. ne v praci, ale nikam jsme nejeli, nám to nevychází termínově a teď díky autu ani ne finančně

pavlinaho
18. srp 2009

aha, tak to promiň, jsem trochu mimo, neboť jsem se z dovolené vrátila o víkendu po 14 dnech 😅 . a copak máte s autem?

dreana
18. srp 2009

Tak ja jsem se nějak do toho pustila s vervou a musím se donutit abych byla za těch 200 dní (dobrý čas ty jo :D) připravená a ready:D začínam s hubnutím a tlakem... hnus hnus...

pavlinaho
18. srp 2009

no ibi, na to ti asi odpoví holky, já to znám spíš obecně, OVU má každá jinak, ale průměruje se to na 12 - 14 DC (myslím) a existují na to OVU testy, ale já se řídím podle hlenu (pardon 😅 , ale je to tak)

ibisek
18. srp 2009

pavlinaho já si to tak myslela díky 😉

pavlinaho
18. srp 2009

držíme palce dreano 😉

ibisek
18. srp 2009

reana nepřeháněj hubnutí vím o čem mluvím ☹