Snažilky 2009. Najde se někdo na pokec?

skretik
15. črc 2009

Ahoj holky, najdou se nejake predsnazilky na pokec ( holky, ktere se zatim nesnazi, ale do konce tohoto roku by rady zacaly).

petulinka87
27. srp 2009

Ahojky,
hlásí se nová předsnažilka🙂.
S manželem jsme se o miminko začali snažit od srpna, tak snad nám to brzy vyjde.
V červnu jsme měli krásnou svatbu a teď už nám chybí jenom malý svištík🙂.
Petra

ivis85
27. srp 2009

jsme aktuální a máme přírůstek petulinka87 😉 vítám

blondata.sestricka
27. srp 2009

Ahoj Petul 🙂 tak tě tady vítáme 😀
Napiš nám něco o sobě 😉

Holky, nemáte někdo zkušenost s homeopatií? 😕

maruska39
27. srp 2009

sestri tak nějak chceme po 2 letech děti a bylo by fajn mít druhé opět v červenci,ale sama tomu nevěřím Domi měl být až konec srpna a navíc nevěřím vůbec tomu,že by to vyšlo na poprvé 😉

blondata.sestricka
27. srp 2009

takže chcete aby se narodilo v červenci 😉 Tak snažení už máš za rohem 😀 Budu držet palce a mysli pozitivně, je to taky o psycyhice, ale to ty víš, jako zkušená maminka 😀

ivis85
27. srp 2009

No tak ku příkladu moje sestra měla obě těhu na první pokus a pár kamarádek tvrdí, že na ně stačí hodit trenýrky a už jsou těhotný, ale fakt je to kus od kusu. Maru a Domík byl na první pokus?

maruska39
27. srp 2009

Domi dá se říci že byl na první normální pokus,předtím byli ještě 2 ale to bylo po vysazení a neměla jsem normální cyklus respektive žádný,takže jakmile mi naskočil normální cyklus tak jsem otěhotněla 🙂
já bych byla ráda kdyby bylo druhé dítě na potřetí to ještě jde než by mi s toho začalo hrabat 😀 a taky bychom si trochu užili to snaženíčko 🙂

sartira
27. srp 2009

vitam Petu

sestri niekto tu uz spominal homeopatika nie? ci to si bola ty predtym? mne sa zdalo ze to niekto pisal, mozno bamb

uz len pre nase ukludnenie by si mala Ivis urobit test nie? ja sa hlasim za testovanie 😎

dakujem skafik

ivis85
27. srp 2009

no ono prý test ukáže // až po vynechání MS, tak by to bylo vyhazování peněz a já spíš čekám, že přijde, na ty příznak jsem se ptal atak informativně, ale v podbřišku už mě nepíchá ...
mrcha by měla přijít 1. září, tak vydržte, pak př. testnu 😉

blondata.sestricka
27. srp 2009

To jsem se tady možná ptala na tu homeopatii já, ale přibyly nové tváře, tak třeba mají zkušenost 😉

Já včera totiž požila homeopatický lék 😀 Poprvé 😅 Celou noc jsem měla divný spaní a hrozně se potila. Což se mi nikdy nestalo a dnes mě trochu pobolívá hlava. Takže to přisuzuju tomu léku 😝

maruska39
27. srp 2009

já dávám malému homeo na zoubky 😉 jinak zkušenost nemám
no Ivi lepší je vydržet,ale jak jsem psala mě test ukázal // před ms a to 3 dny,či-li 25 DC a to dost jasně

ivis85
27. srp 2009

sestri, já teda zkušenosti nemám, ale není to něco jako detoxikace? při tom se tělo zbavuje všech nečistot v těle a víc se potíš a tak ...
já už jdu domů, tak zase zítra, ahojky

ivis85
27. srp 2009

maru, chci vydržet 😉 ale zvědavá jsem, ke všemu s vaší podporou 😀

sartira
27. srp 2009

sestri a to beries homeo kvoli tehu alebo z akeho dovodu? lebo ja som ich bravala kedysi proti chripku

ivis, vraj krvne testy ti to ukazu hned

blondata.sestricka
27. srp 2009

Ivis, pokud je konstituční, tak léčí tělo jako celek, takže je možné že jsem se tak spotila...Já jen, jestli jste někdo nezažil podobné věci jako já 😅 Nevím, co mám ještě očekávat.

Sarti, kvůli ledvinám, alergii, bolení hlavy...

blondata.sestricka
27. srp 2009

Ivis ahoooj 😉

maruska39
27. srp 2009

Ivi a to mi asi uniklo,vy se už snažíte?

sartira
27. srp 2009

pa ivis

blondata.sestricka
27. srp 2009

Ivis je taky listopadová, ale nedávali si pozor 😅 😀

skretik
autor
27. srp 2009

Ahoj holky, jen na skok a docitam vas tu 😉 . To jsou veci Ivis, takze v dobe ovulace manzel "zasadil" 😅 ?

skretik
autor
27. srp 2009

Ivis, koukam na ten tvuj krasne udelany seznam a to se nam to tu hezky rozrostlo, to uz bude na materskou skolku 😀

blondata.sestricka
27. srp 2009

Ahoj Skretik!

Jj, rozrostlo se to tu a já za chvíli stratim přehled 😀

No, já jdu za chvíli domů, jupííí 😵 A na nový nehtíky 😎

miroslava89
27. srp 2009

ahojte🙂 akosi je tu ticho dneska poobede 😅

petulinka87
27. srp 2009

Děkuji za přivítání.
S manželem se snažíme od začátku srpna o mimčo, tak doufám, že brzo najdu na testu //.
Když tady čtu v diskuzích některé příspěvky , tak mě to docela děsí, jak se některým dlouho nedaří otěhotnět, tak snad nebudu ten případ. Chceme mimčo a to co nejrychleji 🙂 🙂 .
Holky, jak dlouho jste se chránily po vysazení antikoncepce? Mě doktorka řekla, že po vysazení můžeme na miminku začít hned pracovat. Jaký máte na to názor?
Máme v předsnažilkách už nějakou těhulku?
Pokud se chcete více dozvědět o mé maličkosti, tak tady máte odkaz na svatební fotky:
http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID...

nathali
27. srp 2009

ahoj holky 🙂
petul bola si krasna nevesta 🙂 noo mimco chceme asi vsety a co najskor ale tomu nerozkazes my sa snazime od kvetna/maja a zatial nic :( no snad vam sa to podari hned
ja som si len caje nakupila aby sa mi telo vycistilo inak nic snazim sa zdravo zit 🙂

miroslava89
27. srp 2009

petulinka my sme sa tak neaktivne zacali snazit hned po vysadeni HAK.. otehotnela som po 4mesiacoch snazilkovania ale zial tehotenstvom skoncilo zamlklym potratom v 19tt 😔

a mimochodom bola si krasna nevesta🙂

meggi10
27. srp 2009

Ahoj holky mohu se přidat?
Sice se plánujem snažit až od března .... ale tak na pokec za váma bych sem tam ráda přišla, když mi to malý dovolí 😀

benotka
27. srp 2009

Ahojky, našla jsem tuto diskusi a ráda bych se přidala. Zatím se s manželem nesnažíme a nemáme ani stanovený nějaký konkrétní měsíc, ale doufám, že ještě tento rok na mimču pracovat začnem. 🙂

ivis85
28. srp 2009

Ahoj holky
Vítám nové tváře - meggi a benotku - když budete chtít připsat do tabulky, tak stačí napsat mi údaje do IP(máme ji pro lepší přehled, když je nás tu hodně) zaktualizuji 😉
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...
Maru, přesně jak to napsala blond.s., nebylo to snažení, jen jsme to nehlídali - no jo, pohodlí 😀
Petul, svatební fotky krásné, gratuluju! Ať je cesta k miminku co nejpříjemnější a držím palec, ať jsi první 😉

miroslava89
28. srp 2009

dobre ranko🙂