Snažilky 2009. Najde se někdo na pokec?

skretik
15. črc 2009

Ahoj holky, najdou se nejake predsnazilky na pokec ( holky, ktere se zatim nesnazi, ale do konce tohoto roku by rady zacaly).

fairy26
7. říj 2009

Ahojda. No ono není moc dobrý chodit na premiéru s vlasama ke kámošce...pak jí nemůžeš zprdnout tak, jak bys chtěla 😀

fairy26
7. říj 2009

Jinak Budějice jsou strašně jednoduchý, ale stejně jseš šikovná🙂

fairy26
7. říj 2009

Tak já zase mažu. Škoda holky, že sem nechodíte častěji, ale chápu, že má každý svoje starosti a čas se taky vždycky nenajde. Pa a dobrou noc🙂

ivis85
8. říj 2009

Ahoj, to souhlasím, ale stará holička má volno až v půlce listopadu a to nevydržim, tka musim riskovat ... a nikdo jiný nemá čas a zase jí trochu věřim 😉
jak je dnes?já začínám poznatky za školení realizovat a docela mi to začíná lézt krkem, je to kopice změn 🙄

luucanka
8. říj 2009

Ahoj,tak já mám od rána den blbec, takže bych už radši šla domů a lehla si. Taky se chystám příští týden premiérově k holičce, mám z toho trochu strach,ale ta bejvalá mě točila, takže musím jinam. No taky mě čeká služebka, 24. letím na 2 dny do Itálie na výstavu, takže super, běhání celý den na podpatkách, co víc si přát. Ale zase sem zarezervovala hezký hotel, tak se mi bude aspoň dobře spát. 😉

fairy26
8. říj 2009

Dobré ranko. Zase je dobrá ta změna. Sezení v kanclu x měsíců v kuse taky není žádná sláva🙂

luucanka
8. říj 2009

to jo,do Itálie bych se podívala, ale ty lidi tam a angličtina a tak, prostě jsem líná no 😒 Ale aspoń se zase někam podívám, doufám,že budu mít čas jít se projít po Miláně, ne jen hotel, letiště,výstaviště

fairy26
8. říj 2009

Joooo Itálie....byli jsme tam teď o prázdninách s přítelem na dovče a bylo to super, hned bych si to zopakovala🙂. Teď kjsem na chvilku zabloudila na jinou diskuzi a jsem úplně nadšená. Holky testujou a sdělujou si jak to dopadlo...úplně se na tohle období těším🙂

ivis85
8. říj 2009

To já v Itálii nikdy nebyla, ale láká mě to, raději zůstanu v Evropě, po zkušenostech 😒
Taky se na to těším, ale teď mám trošku klidové období, koukám jen po hadříkách a uvidím, až se nastěhujeme, už je to otázka měsíce dvou 😉

fairy26
8. říj 2009

Máš nějaké špatné zkušenosti ze světa?.-)

luucanka
8. říj 2009

Já teď sháním plastová okna, mám v bytě takové ty staré dřevěné, dvojité, takže hledám něco výhodného samozřejmě 🙂 Ivis, už máte hotovo? Fairy, na dovču bych taky jela, ale tyhle služebky moc odpočinkový nejsou 😒 Jakou si našla diskuzi? Já jsem si koupila ovu testy, protože mě zajímá, jestli po těch x letech braní HA vůbec ovuluju. Včera jsem měla tu druhou čárku takovou sotva viditelnou,ale myslím,že tam byla, takže asi sem někde kolem ovulace. Akorát mám takový hrozný návaly a bolesti břicha, máte to taky někdo v období kolem ovu?

fairy26
8. říj 2009

Koukám na diskuzi Snažilkování od září 2009. Vůbec tam nepíšu, ale holky tam vypadají hodně sympaticky.
Já vysadila HA někdy před 4 měsíci a podle příznaků ovuluju úplně normálně a celkem pravidelně. Akorát se mi každý měsíc prodlouží o pár dní cyklus. Při HA jsem měla MS úplně pravidelnou po nějakých 27 dnech, po vysazení se mi to 1. měsíc prodloužilo na 31, pak na 33, pak na 38 a naposledy na 42. To už mi přijde dost dlouho, ale ještě počkám jestli se to srovná.
Jinak ty příznaky, co popisuješ podle mě přesně sedí na ovulaci🙂

fairy26
8. říj 2009

Omlouvám se za ty chybky v pravopise, čárky a tak. jak píšu rychle, tak se na to moc nesoustředím🙂

ivis85
8. říj 2009

jj, myslím, že to u tebe na ovu vypadá, já jí nepociťuju nijak extra, jen občasná bolest nebo píchnutí a asi to bývá v té době, kdy by měla být ovulka, tak to přičítám k tomu. Když jsem testovala, tak duch tam byl už tak dva dny před a pak pěkná "lajna" 😀
No zkušenosti - jen jsem byla zklamaná z Egypta, už bych tam znovu nejela ani zdarma, natož za ty prachy ☹
Na snažílkování od září už jsem taky párkrát jukla 🙂

luucanka
8. říj 2009

Tak tam taky jukám🙂 Jinak čárky a pravopis moc neřeším,taky mi to lítá. Tak to jsem zvědavá, že by mi to takhle fungovalo hned po vysazení? No byla bych jen ráda🙂, akorát mám trochu obavy z případné MS,abych nevykrvácela, bez těch hormonů 🙂 Měla jsem to s HA taky pravidelně, ale než jsem ji začínala brát, tak to byla katastrofa, takže se docela bojim
Já byla na Djerbě,v únoru, ale moc mě to nebavilo,Egypt jsem chtěla shlédnout kvůli pyramidám...ale není to teda nic moc? Nějak jsme tu zůstaly opuštěné🙂

fairy26
8. říj 2009

Čau. Už som tu. byla jsem na obídku..mňam.. Já tedy v Egyptě ještě nebyla, ale ani mě to moc neláká. Všichni říkají, že je to většinou v uzavřeném komplexu uprostřed pouště a to mě moc neba. Na Djerbě jsem byla na Silvestra a to bylo žůžo, ale jen díky těm oslavám, jinak je to asi stejný jako v Egyptě.
Já měla MS před tím, než jsem začala brát HA taky silnou, pak při HA celkem normální a teď je trochu silnější, ale žádný extrém. Ale ovulaci jsem cítila hned po vysazení a myslím, že ani jednou nevynechala. 🙂

luucanka
8. říj 2009

Fairy a vy se teda snažíte o mimi?

fairy26
8. říj 2009

Ještě ne, ale já jsem prášky vysadila kvůli tomu, že jsem měla pak ke konci rozházený cyklus...asi mi nestačilo to množství hormonů. Tak jsem se domluvila s doktorem, že je vysadím, že stejně za pár měsíců bychom to chtěli s přítelem začít zkoušet. A popravdě kdyby se zadařilo dřív, vůbec by mi to nevadilo. Akorát jsme teď oba strašně pracovně vytížený.. 😖

ivis85
8. říj 2009

Mě Egypt zklamal na plný čáře, odpočinula jsem si, to jo, ale opravdu zavřená v hotelu, čmoudi na nás zapoměli, když jsme měli jet na výlet a na pyramidy by jsme vstávali v 2,00 ráno a asi druhý den ráno v 1,00 +- už nevím přesně by sme se vraceli a to než tam dojedeš, tak jsi grogy a abych pravdu řekla, měla jsem trochu strach, když delegát vyprávěl, jak jede ozbrojený konvoj a mezi 1 nebo 2 busy ... je to věc názoru, jsou lidi, co moc chválí, ale rozhodně nejezdi do Hurghady, když už tak Sharm El Sheikh nebo Marsa Alam
A hlavně jídlo pořád dokola stejný a ve finále faraon, držel mě ještě 3 týdny v ČR ... 🙄

fairy26
8. říj 2009

Tak to je blbý...popravdě na tý Djerbě taky všude stáli maníci se zbraněmi..jednou jsme se dokonce dostali s přítelem do pěkně hnusný situace, kterou jsem si já...totální naivka...v tu chvíli vůbec neuvědomila. Vydali jsme se sami na výlet..jen kousek pěšky po silnici do vedlejšího města, cca 4-5 km. No a v jedný malý vesnici se za náma vydali tři chlapi a dost dlouho nás sledovali. A já si pořád říkala, proč se přítel chová tak divně a pořád zrychluje....nakonec jsme si stopli taxi...naštěstí.
Je fakt, že tyhle země mě moc nelákají..právě kvůli místním lidem...mám z nich strach.

fairy26
8. říj 2009

Ježiš ta poslední věta zní dramaticky 😀

luucanka
8. říj 2009

Zase tak dramaticky ne 🙂
Holky já mastím dom, venčit a pak k našim. Přeju hezký zbytek dne

fairy26
8. říj 2009

Taky taky🙂

luucanka
9. říj 2009

DObré ránko, zase nikdo tu? Byla jsem dneska na testech, brali mi krev a moč, krve asi 3 zkumavky a teď mě pekelně bolí ruka 😒 a to jsem si myslela, že v laborce umějí píchat 😵

ivis85
9. říj 2009

Ahoj, já mám dost práce, nevík co dřív, tak jen 1-2x denně mrku jak se máte?
Dnes jdu shánět kraťásky - na ten squas, jsem zvědavá co po sezoně seženu 🤐
Luuc, co ti testujou?

luucanka
9. říj 2009

Mám tu hromadu papírů,ale nějak mi to před tím víkendem nejde. Jsem 5 let po operaci žlučníku,teď jsem měnila doktora, takže krev na lipidy a nějaký gastroenterologický nemoce, už mě asi 3 týdny bolí žaludek když něco sním, ale prý to má teď spousta lidí, takže jsem objednaná na 12.11. 😒
Podle mě ještě ve sportu budou mít

ivis85
9. říj 2009

Jo, já taky, roste nám výroba s pan šéf nechce vzít posilu - nikam, takže makáme jak černý - hmm, blbý přirovnání 😀
Doufám, že ve sportu ještě neco zbylo, jinak to jistí větvě 😵 ( v Budějkách v těch velkejch shopech jsem našla jen tepláky a to by člověk řekl, že tam maj všechno 😒 )
Už frčim dom, tak zas v pondělí a doufám, že nás bude víc 😉

luucanka
12. říj 2009

Ahoj holky, tak jaký jste měly víkend? My se v sobotu trochu nepohodli, ale pak to usmiřování stálo za to 🙂, teď by z toho mohlo být ještě mimi 🙂 , ale ne, zase tolik si nevěřím. Byla jsem na návštěvě u známých, co mají 1,5 roku starýho prcka, je to pěknej ďáblík, mohla bych mít klidně klidnějšího prcka🙂, no a za skoro tříletým bráškou, je s ním sranda a tak trochu si zvykám na přítomnost špunta, valstně zvykám i přítele, včera s bráškou stavěli koleje pro vláčky a jezdili, docela jim to šlo 😀

ivis85
12. říj 2009

Ahoj holky
Luc 🙂 to je dobrej přístup, pomalu a nenásilně, ale ať si zvyká, má rád děti co?
Tak kraťásky jsem nakonec sehnala jedině v Moiře, aspoň jsou kvalitní a byly i cenově přijatelné oproti cenám ve sportech.Krásně jsme si zapinkaly na squashi, holky hrály prvně, tak jsem je trochu prohnala, i po té delší pauze jsem tu udýchala 😵. Manža si se mnou pinkl c civilu jeden set a vydrtil mě 15:9 😠 syčák 😉
A po zbytek výkendu jsme pracovali na bytečku - v pátek nám udělali část sádrošů, dnes pokračují a jdem odpo mrknout na postele,to už jsou příjemnější věci než bourání a prášení ... přidám fotky na střechu

skafandrik
12. říj 2009

ahojky,
u nás víkend ryze odpočinkový, neudělali jsme téměř nic, manža byl v sobotu ještě v práci, já dělala takové ty ženské práce, pak jsme byli u jeho známého, něco jsem mu byla radit, pak jsme sjeli na nákup a na véču a byla tma 😅 😀 druhý den jsme fakt prováleli, jsme ostudy. Jinak moje kamarádka mrcha stále nikde, už mi z toho fakt hrabe, ale tak do délky minulého cyklu ještě drobet zbývá, tak uvidíme, snad dojde. Kdybyste viděli, jak momentálně doma žijeme 😀 spíme v obýváku, v kuchyni totální chaos, ložnice ještě neobydlená, teď se musí o víkendu naštukovat šatna, pak nám udělají podlahovky do šatny a koupelny a udělá se čistej beton, do toho je ještě třeba zatmelit znovu sádroše v ložnici a pak už jen takovéto malování atd., to už je větší sranda, postel a komodu už máme koupenou, ještě musíme matrase a plovoučku a zbytek až někdy jindy, páč dochází finance. 😔 Jo a máme konečně nový auto 😵 😵