Snažilky II.-III. 2012 - 1. mimčo

katka1313
10. únor 2012

Ahoj děvčata, začínáme se snažit o naše první mimi, ale zatím nic... Ráda bych vytvořila novou skupinu budoucích maminek, kde bychom společně mohly diskutovat naše postřehy, rady jak na to... Společně sledovat, jak se nám daří. Vzájemně sdílet zkušenosti a podporovat se. Budu ráda, když se přidáte 🙂

zusoka
16. únor 2012

@jessulka Hlásím doplnění tabulky 🙂
No jo i ti muži, jsou jako nezbední školáci 😀 😅 😀

zusoka
16. únor 2012

@ivca87 Bydlím kousíček od Plzně, mám to tu moc ráda. Jsem ráda, že se naše řady rozšiřují.

zusoka
16. únor 2012

Děvčata jestli si chcete skupinu udělat jako uzavřenou jen pro náš klub snažilek klíďo 😉

zezizu
16. únor 2012

Čaučik děvčata 🙂 rada bych se k Vám též přidala. My se snazime 3 roky a Pres rok navstevujeme CAR. Už máme za sebou par inseminaci a 1 IVF a bohužel nic nevyšlo. Teď v lednu jsem byla na laparoskopii, tak mi zjistili endiometriozu, tak jsem zvědavá, co mi za 14 dni moje dr v CARU řekne a jak budemem postupovat dal.... jinak já si občas dam ten kontryhelovy čaj, beru 2xdenne 2 tobolky pupalky, 1x vitamin E a piju Alfalfa(sušena vojteska, je to hnus, ale pře to zabírá) a 1 tabletu calibrum baby plán..... teď jsem si jeste objednala nějaký lubrikacni gel, který by mel ve břiše byt nějak užitečný.... asi jsem už blazen, ale zkouším co se da, i jsem byla u babky korenarky 🙂

katka1313
autor
16. únor 2012

Ahoj zezizu, samozřejmě vítej mezi námi. Myslím že rády uvítáme někoho, kdo už má něco za sebou. Hm, endometriózy se taky bojím, už kdysi jsem na ni měla podezření, ale pak potíže nějak přestaly, tak se to neřešilo. A teď mám taky docela strach, aby to nebyl důvod neúspěšnosti ☹ Ale ještě se nechám překvapit. Na kontrolu jdu až za měsíc, bohužel je u mého doktora čekací doba přes 3 měsíce ☹

ivca87
17. únor 2012

Ahoj holky, přepisuju tabulku na dnešek: 😉

NICK.....................................VĚK.....................CYKLUS...............MEDIKAMENTY..................................MĚSTO
ivca87....................................24.......................23DC.................... ...Femibion..........................................Plzeň
katka1313.............................29.......................11DC........................Femibion,kontryhel.......................okr.Brno
damai.....................................27......................27DC,15DPO.........Calibrum baby plan.........................Zlín
jessulka.................................29 ......................27DC................ ....Calibrum baby plan,Femigard......Mělník
nasaluca................................24.......................16DC................ ....Kyselina listová................................Brno
terka3....................................29.........................20DC................... ...Femibion, kontryhel........................u Plzně
zusoka..................................32.........................30DC....................... Acidum Foplicum/listovka/...........u Plzně

ivca87
17. únor 2012

@zezizu Aho, vítej mezi námi 🙂 Přeju ti aby se vám mimčo brzo povedlo 🙂

nasaluca
17. únor 2012

@zezizu Ahoj, jasně přidej se 🙂 Tak snad už se vám zadaří a budeš zdravá. Asi je to hodně těžké, takhle dlouho, viď? Ale hlavu vzůru, určitě to přijde, když to budeš nejmíň čekat 😉

Holky, kolik plánujete mít dětí? Já bych chtěla 4 🙂

ivca87
17. únor 2012

@nasaluca Já bych chtěla 2 nebo 3. Problém je, aby se všechny vešly do pokojíčka, moc velkej nebude 😠 🙂

ivca87
17. únor 2012

Jinak já se sem o víkendu asi nedostanu, tak se mějte všichni hezky 🙂

zezizu
17. únor 2012

@ivca87
@nasaluca ahojky holky, moc dekuji za podporu. Je to náročný na psychiku, to je fakt. Už jsem probrecela několik noci, ale člověk musí doufat, ze se to povede.
Já bych chtěla děti 2, ale když Vidim, jaky máme problém s tím, tak budu rada i za 1 🙂

zusoka
17. únor 2012

Jo dámy, hodně dětí by bylo fain, ale nám se musí povést hlavně i to první.Taky nesmíme zapomenout, že v dnešní době uživit rodinku takly není žádná legrace. Život ukáže, co nás čeká..........

jessulka
17. únor 2012

Kuk holky,dnes jsem mela v praci dovolenou,tak jsem nemohla reagovat na vase prispevky. Vitam novou snazilku a preji hodne stesticka. Mejte moc krasny vikend,pokud mozno plodny 🙂Jinak pro uzamceni fora jsem jedine PRO uz kvuli tomu soukromi. Nepotrebuji,aby nase problemy s otehotnenim cetlo dalsich xyz snazilek.

jessulka
17. únor 2012

@zusoka Pevne doufam,ze brzy objevime // a toho 1.mimiska se dockame. Ja bych chtela deticky 2 nejak hned po sobe. Muj pritel chce jen 1.

jessulka
17. únor 2012

Tak elektronicka cigareta udelala priteli velkou radost,ale je na mne asi nastvany,jelikoz jsem mu ji zakazala pouzivat doma v byte. U nas se proste odjakziva nekourilo,ja kour nesnasim a i presto,ze to nesmrdi,tak nepovolim. Beztak ta vodicka,co se plni do te cigarety obsahuje nikotin,bylo mi vysvetleno,ze uz ne ten dehet,ale ja nepovolim. Proc to mam dychat a zit v tom jen pro jeho pohodlnost? Na balkon chodil do ted,tak proc by nemohl chodit dal? Nenecham si zamorit byt parou,nebo co se mi to snazi nakukat,abych polevila. Ale ja nepolevim,na to mam ten nas bytecek moc rada. A jednou tu bude miminko.

eli_ra
18. únor 2012

Ahoj holky, moc ráda bych se k Vám přidala. O vánocích jsme si řekli, že už se budem snažit. prášky neberu už přes 2 roky, ale dávali jsme si pozor - nebylo vyřešené bydlení atd...s tím, že kdyby se zadařilo, tak to bude štěstí. no a v květnu jsem zjistila //, na ultr. nic nebylo a hcg 92O a ještě ten týden samovolně odešlo (psala jsem to tu do téma potrat bez kyretáže, tak Vás s tím nebudu zahlcovat) 🙂. měla jsem pak hrozný bordel V MS, mudr. mi napsal utrogestan na srovnání a při otěh. aby se pojistilo uhnízdění. tak beru 17-25 den. zhruba do září, se mi to stále srovnávalo a ještě jsem se bála znovu. pak se podzim svezl díky škole kterou dělám dálkově vůbec nebyl čas na pořádné snažení 🙂. Tento měsíc jsme se fakt snažili, už jsem doufala a i přes utrogestan jsem včera začala špinit 23dc, tak jsem doufala v uhnizďování ale večer se rozjelo krvácení, takže nic ☹. Hlídala jsem ségře děti a 2 dny jsem je tahla, tak se třeba neudrželo. Jsem z toho už blázen, přes utroš bych to neměla dosta 23 dc. ach jo ☹. Do ted to už bylo na den přesně 28/29 přijdu si zas na začátku. Doufám že nepíši moc zmateně a že se můžu zařadit mezi Vás. Moc děkuju 🙂

zusoka
18. únor 2012

@eli_ra Vítej mezi náma. No jo není to žádná legrace otěhotnět. To si člověk uvědomí až v okamžiku, kdy o to opravdu hodně stojí a ono ne a ne se zadařit. Já doufám, že náš fanklub za pár týdnů bude přejmenován třeba na
naše první baby 🙂 Ať žije snažení a těhu testy s výsledkem // 😉

romannaa
18. únor 2012

Ahoj holky,rada se pridam.Snazime se od listopadu,v prosinci se zadarilo,ale bohuzel mimi se neudrzelo a odeslo s krvacenim 😔 ,ale snazime se dal.Ted jsem 12.DPO,v pondeli testnu,tak doufame ze se ty vysnene carky objevi 🙂

terka3
19. únor 2012

Ahoj holky, aktualizuji tabulku, kdo chce, další, klidně se přidejte. Nebo mě opravte, hlavně Vy, co jste už delší DC, jestli třeba nejsou nějaké novinky ... 😉
NICK.....................................VĚK.....................CYKLUS...............MEDIKAMENTY..................................MĚSTO
ivca87....................................24.......................25DC.................... ...Femibion..........................................Plzeň
katka1313.............................29.......................13DC........................Femibion,kontryhel.......................okr.Brno
damai.....................................27......................29DC,17DPO.........Calibrum baby plan.........................Zlín
jessulka.................................29 ......................29DC................ ....Calibrum baby plan,Femigard......Mělník
nasaluca................................24.......................18DC................ ....Kyselina listová................................Brno
terka3....................................29.........................13DC................... ...Femibion, kontryhel........................u Plzně
zusoka..................................32.........................32DC....................... Acidum Foplicum/listovka/...........u Plzně

eli_ra
19. únor 2012

Ahoj moc děkuji za přivítání a doplnuji tabulku
NICK.....................................VĚK.....................CYKLUS...............MEDIKAMENTY..................................MĚSTO
ivca87....................................24.......................25DC.................... ...Femibion..........................................Plzeň
katka1313.............................29.......................13DC........................Femibion,kontryhel.......................okr.Brno
damai.....................................27......................29DC,17DPO.........Calibrum baby plan.........................Zlín
jessulka.................................29 ......................29DC................ ....Calibrum baby plan,Femigard......Mělník
nasaluca................................24.......................18DC................ ....Kyselina listová................................Brno
terka3....................................29.........................13DC................... ...Femibion, kontryhel........................u Plzně
zusoka..................................32.........................32DC....................... Acidum Foplicum/listovka/...........u Plzně
eli_ra.....................................28...........................3DC.......................kontryhel,kys.list.,utrogestan........Praha východ
romannaa............................................................13DC..................................................................................Praha
Romannaa doplní 🙂

jessulka
19. únor 2012

Kuk kocky,tak ja musim oznamit smutnou informaci 2DC. Je ale divne,ze to neni silna MS,jako vzdy,ale jen slabe krvaceni,ktere mam vzdy az u konce MS. Prsa mne boli festove uz pres tyden. Skoro na nich nemohu lezet. Tak treba mam jeste nejakou sanci. Kamaradka po takovemto krvaceni nasla //

damai
20. únor 2012

Dobré ráno, dámy, jsme se nějak i rozrostly...🙂 Jsem na to Jess úúúplně stejně ☹ V pátek ms dorazila ☹

NICK.....................................VĚK.....................CYKLUS...............MEDIKAMENTY..................................MĚSTO
ivca87....................................24.......................26DC.................... ...Femibion..........................................Plzeň
katka1313.............................29.......................14DC........................Femibion,kontryhel.......................okr.Brno
damai.....................................27......................4DC....................Calibrum baby plan.........................Zlín
jessulka.................................29 ......................3DC................ ....Calibrum baby plan,Femigard......Mělník
nasaluca................................24.......................19DC................ ....Kyselina listová................................Brno
terka3....................................29.........................14DC................... ...Femibion, kontryhel........................u Plzně
zusoka..................................32.........................33DC....................... Acidum Foplicum/listovka/...........u Plzně
eli_ra.....................................28...........................4D.......................kontryhel,kys.list.,utrogestan........Praha východ
romannaa............................................................14C..................................................................................Praha

damai
20. únor 2012

@jessulka Držím pěstičky, já měla naopak významně "silnou" ms, takže bez šance.. ☹ Ovšem hurá do nového cyklu s nadějí, že ted už se to podaří 🙂

damai
20. únor 2012

@zusoka Ahojka, se dívám, že máš takto normálně dlouhý cyklus, nebo už testuješ s krásným výsledkem? 🙂 Držím palečky🙂

jessulka
20. únor 2012

@damai Ahoj Damai, moc mne to mrzí, že MS dorazila i u tebe. Ale musíme si zase říct, že tělo funguje a to je pořád lepší, než kdyby jsme to nedostaly vůbec. Takže hurá do dalšího snažení 🙂

jessulka
20. únor 2012

@damai A jaký byl víkendík, asi namáhavý, když jste rekonstruovali. A co kuchyň, už je kompletní? Já jsem se včera pustila do mytí oken. Dnes už jen vyperu a naškrobím záclony, tak se už moc těším na krásnou vůni levandulového škrobu. Připomíná mi to mojí babičku 🙂 Jinak přítel už od pátku nekouří, jen tu el. cigaretu, tak si také myslím, že to je i dobře pro spermijky. Budou čilejší a silnější 😀

ivca87
20. únor 2012

@jessulka Ahoj, to mě mrzí, žes to dostala . Já jsem si chtěla udělat test už dneska ráno, ale chvátala jsem do práce, tak jsem to nestihla 🙂 . Dnes jsem sice teprve 26 DC, ale potřebuju případné těhotenství vědět co možná nejdříve, aby mi lékařka mohla včas upravit dávkování léků na štítnou žlázu..

eli_ra
20. únor 2012

jessulka ,damai, tak jsme na tom stejně u mě MS taky úplně jiná, mívám tak 2/3dny a ted krvácím do ted, sice málo ale jen čisté krvácení. Dokonce jsem si udělala o víkendu test a byla slaboulinká po limitu a dnes už zase ráno ne. Už nebudu takhle testovat to je zoufalství .-))))). A bolí mě podbřišek. nikdy mě nebolel, bolí mě od loňského nevydařeného pouze pravý vaj. a ted celý podbřišek .
Tak jsem alespon udělala letecký den a vyházela tolika nepotřebných věcí abych na to nemyslela 🙂. letos chceme začít stavět, tak příští jaro třeba už stěhovat, tak musim redukovat staré krámy 🙂)).
tak hurá do snažení 🙂

jessulka
20. únor 2012

@ivca87 Nojo, co se dá dělat ☹ Je to ale takové divné krvácení. Vůbec mne nebolí v podbřišku tak, jako při běžné MS. A tampon není nikdy celý nasátý. Omlouvám se za přesný popis.

jessulka
20. únor 2012

@eli_ra Byla slaboulinká čárka na testu a dnes už zase ne? To je divný ☹ Tak ale hurá do dalšího snaženíčka. Blíží se jaro, myslím si, že nám to otevře oči a že budeme veselejší, plné elánu a chlapi budou mít nadržené spermie 😀