Snažilky II.-III. 2012 - 1. mimčo

katka1313
10. únor 2012

Ahoj děvčata, začínáme se snažit o naše první mimi, ale zatím nic... Ráda bych vytvořila novou skupinu budoucích maminek, kde bychom společně mohly diskutovat naše postřehy, rady jak na to... Společně sledovat, jak se nám daří. Vzájemně sdílet zkušenosti a podporovat se. Budu ráda, když se přidáte 🙂

eli_ra
20. únor 2012

Byla tak po 5 min a viděl jí i manžel, což ho vždycky přesvědčuji a ukazuji kde je 🙂 a ted jí viděl sám 🙂 a bylo to odpoledne, a dnes ráno nic, tak to musela být chyba, myslela jsem že tam něco proběhlo a odešlo ale asi ne, moc spekuluji 🙂 na to jaro spoléhám bude to více spontální snažení 🙂)))

jessulka
20. únor 2012

@eli_ra Tak to mne moc mrzí.

Holky, chtěla jsem poprosit, mohli by jste už téma uzamknout?

eli_ra
20. únor 2012

jinak loni jsem těhotenství zjistila právě tak, že jsem po slabší MS ještě dalších 10 dnů špinila, myslela jsem že to bylo z námahy a ono nebylo , byl 6tt. Tak proto testuji i po Ms když si nejsem jistá, je to sice trochu na bednu, ale věřím že to nebude dlouho trvat 🙂)))))

jessulka
20. únor 2012

@eli_ra Aha, takže i když máš MS, tak bys třeba mohla být těhu? No vidiš, to mne nenapadlo. Takže třeba to moje nynější krvácení, které jako by vůbec nezaznamenávám, jen když musím jít vyměnit tampon, ale jako bych o něm vůbec nevěděla, tak bych mohla být těhu? 😵

jessulka
20. únor 2012

Holčiny, poslala jsem vám žádost o přátelství. Mám na profilu pár hezkých obrázků, tak doufám, že se u vás také budu moct pokochat 🙂

eli_ra
20. únor 2012

@jessulka , možný to je každopádně. Ale je potřeba mudr. aby posoudil zda je vše ok! u mě to loni dopadlo špatně ☹,(ale ono toho loni bylo moc, byla jsem v totálním stresu v práci, chodila až moc cvičit, pak jsem měla bloknutý záda, tak to bylo všechno se vším nějak ve špatnou dobu) Proto to hlídám, aby se to podchytilo včas. beru utrogestan 17-25. tak by mi ho pak asi nasadil i dýl kdyby něco.... Je spousta případů co měly MS a vše dobře dopadlo, tak nezoufám!!!!!

katka1313
autor
20. únor 2012

Ahoj holky, omlouvám se, že jsem se teď pár dnů neozvala, ale jeli jsme na romantický vikend do Prahy 🙂 Tak jsem doufala, že většinu času věnujeme snažení 😉, ale nakonec jsme se každý den vrátili na hotel na utahaní, že teda nic moc 🙄 Což tedy zas tak nevadí, protože na snažení máme ještě pár dnů čas, tak to musíme napravit 😀
Souhlasím s uzamknutím této diskuze. Diskutujeme zde dost osobní věci a rozhodně by bylo fajn, kdybychom tyto informace mohly sdílet jen mezi sebou. Víte ale někdo jak na to? Zkusila jsem vytvořit soukromou skupinu, ale nejsem si jistá, zda-li je to ono.

ivca87
20. únor 2012

@katka1313 Ahoj, to je dobrej nápad udělat soukromou skupinu. Poradila bych ti, ale taky nevim jak na to 😅 😀

pet16
20. únor 2012

Ahoj holky, vezmete mezi sebe ještě jednu "spřízněnou snažící dušičku"? Od prosince mám vysazené prášky, dneska jsem si ráno dělala test (12DPO) a samozřejmě sněhobílo ☹ , tak to na mě tak nějak padlo a řekla jsem si, že společně s vámi, by mi to snažení snad utíkalo líp 🙂

jessulka
20. únor 2012

@katka1313 Kačí, to máš pravdu. Diskutujeme tu o dost osobních věcech a tak by bylo fajn tu diskuzi uzamknout. Když na něco přijdu, tak napíšu.

jessulka
20. únor 2012

@katka1313 Holky, v Soukromých skupinách je již vytvořená skupina pod stejným názvem, jako je tato diskuze. Když na ní kliknete, objeví se vám, že ji vytvořila katka1313 a jí pošlete zprávu, aby vám povolila vstup. Tak šupky hupky do uzamčené debaty, kde si už budeme moct povídat o čem se nám chce a nebudeme muset šeptat 😀

jessulka
20. únor 2012

@katka1313 Kačí, pusť nás 😀

katka1313
autor
20. únor 2012

Ahojte holky, když ono to nějak nefunguje. Založila jsem soukromou diskuzi se stejným názvem, kam jsem vás všechny přidala: eli_ra, jessulka, ivca87, damai, zusoka, romannaa, terka3, nasaluca, katka1313, zezizu, pet16.
Ale i když tam chci najet sama pod svým přihlášením, tak mě to nepustí dovnitř a chce to po mně, abych napsala sama sobě žádost o přístup 🙂 Tak nevím. Založit soukromou skupinu může kdokoli. Tak jestli s tím některá máte zkušenost, tak šup na to.

katka1313
autor
20. únor 2012

Děvčata, zadařilo se 🙂
Tímto vás všechny žádám, abychom se společně přesunuly do staronové diskuze, tentokráte již soukromé:
https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/snazilky...
Kdyby náhodou něco nefungovalo, neváhejte se na mě obrátit.

zusoka
20. únor 2012

@damai Ahoj, tenhle měsíc jsem dobrala prášky, tak byla pravidelnost, ale uvidíme jak dál. Snažení nastane teď.

lucsta
22. únor 2012

Ahoj holky, můžu se k vám také přidat? U nás probíhá snažení čtvrtým měsícem 🙂