Snažilky II.-III. 2012 - 1. mimčo

katka1313
10. únor 2012

Ahoj děvčata, začínáme se snažit o naše první mimi, ale zatím nic... Ráda bych vytvořila novou skupinu budoucích maminek, kde bychom společně mohly diskutovat naše postřehy, rady jak na to... Společně sledovat, jak se nám daří. Vzájemně sdílet zkušenosti a podporovat se. Budu ráda, když se přidáte 🙂

nasaluca
16. únor 2012

@jessulka Tak to je celkem fajn ten byt. Je ten nájem alespoň nějak nižší než normálně? Tak držím palce, aby MS už nedorazila 😉

jessulka
16. únor 2012

Holčiny, ráda bych vám navrhla takovouto tabulku, zda by jste s ní souhlasily. Pokud se vám líbí, mohly by jste doplnit chybějící údaje. Děkuji, Jess.

NICK.....................................VĚK.....................CYKLUS...............MEDIKAMENTY..................................MĚSTO
ivca87.................................... ......................22DC.....................Femibion............................................
katka1313............................. ......................10DC.....................Femibion,kontryhel..........................
damai.................................... .......................26DC,14DPO......Calibrum baby plan.........................
jessulka.................................29 ......................26DC....................Calibrum baby plan,Femigard......Mělník

jessulka
16. únor 2012

@nasaluca Holý nájem bez záloh na topení a vodu dělá asi 2500,-Kč. Zálohy si každý pak nastaví, jak mu to vyhovuje. Nás to vychází cca na 5000,-Kč/měsíc.

nasaluca
16. únor 2012

@jessulka Tak to celkem ujde. A jak jsou velké ty byty?

NICK.....................................VĚK.....................CYKLUS...............MEDIKAMENTY..................................MĚSTO
ivca87.................................... ......................22DC.....................Femibion............................................
katka1313............................. ......................10DC.....................Femibion,kontryhel..........................
damai.................................... .......................26DC,14DPO......Calibrum baby plan.........................
jessulka.................................29 ......................26DC....................Calibrum baby plan,Femigard......Mělník
nasaluca................................24.......................15DC....................Kyselina listová................................Brno

damai
16. únor 2012

Ahoj Jess, jsem si říkala, že mi tu chybíš 🙂

NICK.....................................VĚK.....................CYKLUS...............MEDIKAMENTY..................................MĚSTO
ivca87.................................... ...........................22DC.......................Femibion............................................
katka1313............................. .........................10DC........................Femibion,kontryhel..........................
damai.....................................27......................26DC,14DPO.........Calibrum baby plan.........................Zlín
jessulka.................................29 ......................26DC....................Calibrum baby plan,Femigard......Mělník
nasaluca................................24.......................15DC....................Kyselina listová................................Brno

damai
16. únor 2012

@jessulka tak vidím, že DC máme opravu úplně stejný, tak to prožívám s tebou 😀 jen já nemám ponětí, kdy mi MS dorazí, v lednu byla ukázková po cca 28-30 dnech, ani mě nic nebolelo, ale ted v únoru jsem trpěla (bolesti vaječníků, prs, zad, návaly...) tak jsem zvedavá, kdy MS dorazí 😲

jessulka
16. únor 2012

@damai Já jsem včera opravdu nestíhala. Také jste mi chyběly 😉

jessulka
16. únor 2012

@damai Ahojíček Také to prožívám s tebou. Jenže u mne bude asi problém s tím minulým cyklem. Já jsem totiž krvácela v minulém cyklu dvakrát a zaznamenala jsem si do tabulky to první krvácení. Když bych měla zaznamenávat to další, tak bych dnes byla 20DC. Tak uvidíme. Každopádně se už těším na ty // 😵

katka1313
autor
16. únor 2012

Ahoj Luca, tak se dívám, že jsme skoro krajanky 🙂

NICK.....................................VĚK.....................CYKLUS...............MEDIKAMENTY..................................MĚSTO
ivca87.................................... ...........................22DC.......................Femibion............................................
katka1313.............................29.......................10DC........................Femibion,kontryhel.......................okr.Brno
damai.....................................27......................26DC,14DPO.........Calibrum baby plan.........................Zlín
jessulka.................................29 ......................26DC....................Calibrum baby plan,Femigard......Mělník
nasaluca................................24.......................15DC....................Kyselina listová................................Brno

jessulka
16. únor 2012

@nasaluca Celkem veliké, náš je něco okolo 60m2 a máme 2+KK. Obrovskou obdélníkovou obývací místnost s velkým kuchyňským koutem do písmene "L", v kuchyni je dvoukřídlé okno pod kterým máme stůl pro 4. Do té linky se nám vešla myčka, el.sporák a lednice. A ze zbytku místnosti máme obývák. Velkou rohovou sedačku, stoleček, TV stolek, vitrýnu na skleničky. V té obývací místnosti je dvoukřídlé okno a balkonové dveře na balkon. Balkon máme půlkulatý, v létě mám na něm visací truhlíky na zábradlí a truhlíky na parapetu. Je to taková moje chlouba, jsem na ten balkon vždy pyšná. Pak máme velkou ložnici a z té vedou také balkonové dveře, ale na druhý balkon. Ten je už menší, obdélníkový, ale v létě na něm suším prádlo. Teď přes zimu mám sušák v ložnici, aby prádlo dřív uschlo. Pak máme chodbičku, záchod a koupelnu zvlášť. Toť konec prohlídky našeho bytečku 😀 Ještě jsem zapomněla.....v chodbičce má svůj panelák náš čtyřnohý mazel britský modrý kocour "Merlin" Přítel mu postavil škrabadlo až ke stropu a různě ho rozvětvil, aby se na něm Merlin vybláznil.

ivca87
16. únor 2012

Doplňuju tabulku 🙂

NICK.....................................VĚK.....................CYKLUS...............MEDIKAMENTY..................................MĚSTO
ivca87....................................24.......................22DC.......................Femibion..........................................Plzeň
katka1313.............................29.......................10DC........................Femibion,kontryhel.......................okr.Brno
damai.....................................27......................26DC,14DPO.........Calibrum baby plan.........................Zlín
jessulka.................................29 ......................26DC....................Calibrum baby plan,Femigard......Mělník
nasaluca................................24.......................15DC....................Kyselina listová................................Brno

jessulka
16. únor 2012

No koukám, že jen já s Ivankou jsme z jiného koutu Čech 🙂

zusoka
16. únor 2012

@nasaluca Jo tak to chápu. S manželem jsem chvilku bydlela u rodičů. Když by to bylo na návštěvu tak dejme tomu, ale trvalo to rok a ke konci to byl už očistec. Odstěhování nám zachránilo vzájemný vztah mezi námi a rodiči, jinak by to asi nedopadlo dobře. Mladý jednoznačně mají být samostatná jednotka(jasně, že ale záleží na situaci a okolnostech), někdy to jinak než společným bydlením bohužel řešit nejde. A teď když máme hafany, by nás na byt už žádná rodina nepřilala 🙄 🙂 přecejenom jeden má 45kg a druhý 35kg. Držím palečky ať všechno dobře dopadne.

zusoka
16. únor 2012

@jessulka To přece neva, hlavně že se můžeme sejít alespoň tady. Jsme tu spřízněné dušičky a víme co ta druhá prožívá a jak se cítí. Máme stejný sen 🙂

ivca87
16. únor 2012

@zusoka Koukám, že jsi taky z Plzně 🙂

nasaluca
16. únor 2012

@jessulka Ty brďo, to musí být krásný byt. Jsem si to normálně představovala i s těma truhlíkama, úplně to vidím 😀 A dva balkony, to je super. My máme byt v úrovni sklepa, takze balkón žádný, v oknech síťky, aby nám sem nevlezla nějaká havěť a výhled na chodící nohy... 😒
@zusoka My jsme nejprve taky uvažovali, že bychom se vrátili domů a bydleli u našich, ale po Vánocích, kdy jsem zase po delší době zůstala s našima týden sama (manžel odjel do práce), tak jsem si řekla, že už nikdy víc. Možná časem, že bysme měli společný dvůr a zahradu tak nějak napůl, tak to se dá. Ale domácnost určitě samostatnou.

jessulka
16. únor 2012

@zusoka Za to jsem strašně vděčná, že tu jsme spřízněné dušičky a že máme stejný životní sen 😉 Alespoň tím nezahlcuji svého přítele a mohu se vykecat jinde. Oni ti chlapi některým našim stavům nerozumí tak jako my.

ivca87
16. únor 2012

@jessulka Jo to s těma chapama jsi vystihla přesně 😀

jessulka
16. únor 2012

@nasaluca 🙂 je vidět, že fantazie zapracovala. Ajajaj, ten výhled z oken vám tedy nezávidím ☹ Nemáte v bytě také tmu? Tak třeba někdy v budoucnu seženete byteček podle vašich představ.

jessulka
16. únor 2012

@zusoka Doplň se nám do tabulečky 😅

nasaluca
16. únor 2012

@jessulka Tmu vyloženě ne, ale slunný byt to rozhodně není 🙂 Svítí sem jen brzo ráno a pak ani ťuk, tak to mi taky docela vadí. Ale beru to, že je to dočasně, tak se to dá. Jen tady bohužel trávím většinu času. Už se těším, až budeme mít něco vlastního. Rádi bychom dům, ale zatím se nic nerýsuje 😒

damai
16. únor 2012

😀

damai
16. únor 2012

to byl ještě smajlík k těm "chlapům" ivči a jess 😀

jessulka
16. únor 2012

@nasaluca Pevně věřím, že je to jen dočasně a brzy se najde něco pěkně slunného a s balkonem 😀 Co tedy to trávení času doma vyměnit třeba za procházky po nákupních centrech, nebo návštěvou nějaké galerie, knihovny, občas si vyrazit do kina, nebo do divadla, nebo si jít zasportovat (bowling, plavání, brusle, posilovna, aerobic, zumba, jóga). Určitě se toho dá ve vašem městě hodně dělat a nemusí být k tomu kamarádka. Já jsem vždy nejradši chodila sama 😉

jessulka
16. únor 2012

@damai 🙂 chichi

damai
16. únor 2012

děvčata zatím se dnes loučím, a nevím, zda se tu do pondělka dostanu, beru si dovolenou na rekonstrukci kuchyně 😀 takže snad budu mít v PO tady co číst..papa, a předčasně krásný víkend (u mě rekonstrukční) 🙂

terka3
16. únor 2012

NICK.....................................VĚK.....................CYKLUS...............MEDIKAMENTY..................................MĚSTO
ivca87....................................24.......................22DC.......................Femibion..........................................Plzeň
katka1313.............................29.......................10DC........................Femibion,kontryhel.......................okr.Brno
damai.....................................27......................26DC,14DPO.........Calibrum baby plan.........................Zlín
jessulka.................................29 ......................26DC....................Calibrum baby plan,Femigard......Mělník
nasaluca................................24.......................15DC....................Kyselina listová................................Brno
terka3....................................29.........................19DC......................Femibion, kontryhel........................u Plzně

terka3
16. únor 2012

Ahoj holky, doplnila jsem se do tabulky. Napadlo mě, jestli třeba neuděláme uzavřenou diskuzi, co Vy na to? Jinak jak už jsem tady psala, vysadila jsem prášky začátkem ledna, MS jsem dostala s týdenním zpožděním, snad jsem měla i ovu ale taky přesně s týdenním zpožděním. Tak jsem zbědavá, jak to bude teď. Teď už by mohl mít cyklus 9 měsíců ... 😀

nasaluca
16. únor 2012

@jessulka Ale jo, to všechno normálně dělám. Ale chybí mi to pravidelný chození mezi lidi, do práce. Kde si pokecáš, něco s lidma řešíš. Jako o víkendech jezdíme většinou k našim, večer s klukama taky plkáme, chodíme mezi lidi, i s kámoškou se vídám často, ale není to ono. Ale na mateřský to bude taky podobný, tak bych si asi měla zvyknout 🙂

zusoka
16. únor 2012

Doplňuji tabulku
NICK.....................................VĚK.....................CYKLUS...............MEDIKAMENTY..................................MĚSTO
ivca87....................................24.......................22DC.......................Femibion..........................................Plzeň
katka1313.............................29.......................10DC........................Femibion,kontryhel.......................okr.Brno
damai.....................................27......................26DC,14DPO.........Calibrum baby plan.........................Zlín
jessulka.................................29 ......................26DC....................Calibrum baby plan,Femigard......Mělník
nasaluca................................24.......................15DC....................Kyselina listová................................Brno
terka3....................................29.........................19DC......................Femibion, kontryhel........................u Plzně
zusoka..................................32............................29...........................Acidum Foplicum/listovka/...........u Plzně