• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Na koníka

24. března 2010 
Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!
14. únor 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
bafffffffffffffff :grinning: jasně, že se letos snažilkám zadaří já to cítím v kostech :grinning: :grinning:
14. únor 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
a přeji té 7 jen to nej nej a krásné pozitivní zprávičky :slight_smile:
14. únor 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beruško, beru tě za slovo a pevně věřím, že tvé cítění v kostech je opravdu pravdivé a že se splní!!! :slight_smile:
14. únor 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucinko neboj dneska začínám s tím Clostíkem a myslím,že se to tady postupně rozjede. Já budu ráda i za poslední místo, ale jen aby by letos všechny snažilky poctivě nahlásily // :slight_smile: tak a ted mažu pááááááááá :grinning:
14. únor 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj zavře to neboj :grinning:
14. únor 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To já taky, nevadí, když to bude až v prosinci, ale aby bylo. To je nejhlavnější!!! .... tak ať ti to jde od ruky, to gruntování!!! pa pa
14. únor 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holkýýýýýýý,tak super.Tak Luci ať to zakládání té 7 je úspěšné jak ,když se zakládala 6. :grinning: :grinning: :grinning:

Všem snažilkám ať mají v 7 brzy //. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. únor 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zajdli doufám, že už to vyjde, a všem!!!
14. únor 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě.Už MUSÍ to vyjít.

Luci mám těch špaget uvařit víc?Stavíš se?
14. únor 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ne, díky. Ona vaří sestra, už se mě ptala včera, jestli mám nějaké konkrétní přání. Tak určo už něco vytváří. Ale díky, jsi fakt hodná.
14. únor 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to ona udělá určitě taky nějakou mňamku. :wink: Tak si to u sestry užij. :grinning: Určitě se na sebe už těšíte.
14. únor 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Docela i ano, slyšíme se jen po skypu, neviděla jsem ji a malou neteř aspoň měsíc. Tak se na ně opravdu těším.
14. únor 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!!!!
Moc vás zdravím všechny a to je jasný, že letos se to už vyplní všem!
Dneska máme krásně, i když pěkně zima
Včra jsme byli s manželem na večeři v řecký restauraci, moc jsem si pochutnala a babička hlídala, nějak Sárinku uhoupala, bylo to fajn, ale líp jsem se cítila pak doma, byla jsem úplně šťastná, že spinká a že to nějak babičce neprobrečela.
14. únor 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuuuuu ahoj kočky, tak už sedmička :dizzy_face: noooo mě přinesla aspoň snad tu ovulku http://www.fertilityfriend.com/home/2248ce, ale zároveň už mě mrchově pobolívá břich, ale slibuju na holej pupík, že od příštího cyklu už se začneme opravdu snažit. Včera jsme měli ve schránce výsledky z genetiky, tak jsem se bála (pátek 13.). Manžel je čistý jak padlý sníh a já tam mám z 30 pokusů nějakých, že 5 vykazovalo nějaké nedostatky a budu muset jít ještě jednou dát krev na nějaký dovyšetření. Jinak mi tam vřele doporučují, všelijaké speciální sreeninky a UTZ pomalu v každém týdnu, ale neberu to nijak tragicky, snad to bude jen nějaká maličkost a hold jsou jenom opatrní. To chudák manža se vylekal, jak četl tu svoji zprávu: bo v záhlaví bylo diagnóza mužská neplodnost, tak se vyděsil, ale jsem mu vysvětlila, že to je jako uvedena záležitost, která se má prozkoumat, nikoli výsledek. Chudáček můj.
14. únor 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci to je sranda jak jsi ukončovala šestku tím halo kde jste kdo, to spíte a mimísci vás nechají :wink: - no nenechají, my to dnes máme posunutý a ve čtvrt na 8 byla maličká vzhůru, teď spinká na taťkovi :slight_smile:
14. únor 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rinti ahoj, no však víte oba, že neplodný není a že to je jen otázka času. Já myslím, že jste oba zdraví, že to chce jen vydržet! příroda už zařídí ten zbytek :wink:
14. únor 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko tfuj tfuj tfuj ať je ta sedma pro nás šťastná ženy!!!!

snažilenky moje posílám byť předporodní ale dávku těhu bacílků a moc moc moc Vám to přeju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a když říkám, že to teď pro nás bude šťastné období, tak to tak bude ju? plácneme si na to!
14. únor 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Týnko, tak hlavně že si to nechal vysvětlit.. a u tebe aspoň ohlídaj všechno možné, a třeba těch 5n pokusů byla nějaká náhoda se nakonec ukáže, moc držím palce, kdy tam máš zase jít?
14. únor 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači díky, musím se nejdřív objednat :wink:
14. únor 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, a jak dlouho na to mají? mylsím tak 3 měsíce ne? ale co do tý doby to může bejt všechno jinak, já sem taky jen čekala, až o prázdninách v gestu vymalujou, abysme udělali poslední kroky ve vyšetření a to právě genetiku..taky bych si teda vysnívala, že by to mohlo takhle happy endově začít u vás- happy end a začátek..no šťastnej konec těch peripetií a šťastnej začátek pro krásný těhotenství :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak to bych moc přála všem snažilenkám!

a já si jdu pro foťák, protože se mi včera podařilo dokončit kapsář a ačkoliv teda samochvála smrdí...tak sem byla sama strááááášně moc překvapená jakou precizní práci sem odvedla...fakt se mi děsně líbí :grinning:
14. únor 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak... přeju tý naší šťastný 7... ať jsou v ní jen samé dobré zprávy o zdravých miminkách, maminkách, bříškách a ať se to tu hemží // // // // // // // // // dálnicema jak vyšitejma !!!!!!!!!!! :wink: :astonished:
14. únor 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, co to vidím, my máme sedmičku! tak paráda!!! :wink:
14. únor 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=242929&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1

sem trapná, ale musim se pochlubit, páč mám radost, že se mi po době zase jednou něco povedlo :sweat_smile: :dizzy_face: :grinning:
14. únor 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Barunko ty jsi šikulka :slight_smile: aspon se nenudíš co? já si uvařila kafíčko a pak budu pokračovat je tu někdo?
14. únor 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pražandy mám prosbu v pondělí jedu se sestrou do Prahy do medical center laser je to ulice Žernovská. Praha 10 Strašnice metro Skalka budu tam kolem 10 a na 11 je objednaná nemáte to tam některá kousek?
14. únor 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru jsi moc šikovná. :grinning: :wink:
14. únor 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já nahlížím a nic :frowning2:
14. únor 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčátka známá i neznámá,
zdravím vás a té 7 přeji hodně miminek a šťastných maminek. :slight_smile:
Stále se snažím vás sledovat alespoň vizuelně a neztratit kontakt ale s tím naším drakem to je těžší a těžší. Spinká pomálu a jeho aktivita je nezdolná :grinning:
Ale je to náš brouček rozkošnej!!!

Miminka loňského roku jsou všechna doslova nádherná, gratuluju všem maminám ale i těhulkám a snažilkám.
Držte se !!!
:wink:
14. únor 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Kamčulko teda po 100 letech tě vítám :slight_smile: nechceč hodit fotečky Adámka? viděli jsme ho jen , když se narodil :slight_smile: ted už je určitě krásnější , větší a dělá ti jen samou radost :wink:
14. únor 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru ahoj, to bych teda mohla viď :grinning:
Jdu na to, malej si hraje tak to zkusim :wink:
14. únor 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek