Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

helicek
14. črc 2009

prý jestli mě to nebolí, když mě takhle nakopává........ 🙂

nemo1985
14. črc 2009

My holky v sobotu budeme s manžou odjíždět k mým rodičům do Chomutova na týden.

Manža má na 14dní dovču, tak na týden jedeme k nim a Lukáškovo 7měsíců oslavíme tam (20.7.) 😉

Val.........ten víkendový pobyt v Mariánských Lázní vypadá opravdu neskutečně krásný,
si to tam Všichni tři hezky užijte, bude to určitě stát za to ! 🙂

nemo1985
14. črc 2009

Jinak jsem přodala nová fota Lukyho včera 😉

Helíčku........ občas mi ty kopanečku z bříška chybí 😀

helicek
14. črc 2009

no mě se ten pocit toho kopání v bříšku moc líbí, čekám na každý další kopanec s takovým elánem, prostě je to super a těm mužským to připadá takové zázračné, je to nádhera.

Jen s termínem porodu mám trošku problém, doufám, že porodíme o týden dřív, jako Péťu, protože 28.9., kdy mám termín, máme v Boleslavi papeže a uzavřou jedinou spojnici od nás na dálnici, ale zase tam bude hodně sanitek, takže problém odchytit sanitu nebude, doktorka říkala, že si máme klidně zavolat i policii, když pojedeme vlastním autem, policajti by nám měli udělat cestu až do porodky, protože pokud prý zvolíme sanitku, tak ta nás šoupne do nejlbižší porodnice, což je Brandýs, ale já chci k Apolináři, kde jsem zaregistrovaná, no snad to budou repsektovat.

pismenko
14. črc 2009

Dobré ránko,
Filipkovi a Karolínce vše nej nej 😲 😲 😲 😲 😲

endlessblue
14. črc 2009

Brý ránko!!!!!!!!!!! To se vám jako nestejskalo, jo???? 😀 😀 😀

Jsou nějaké novinky??? Nemám šanci dočítat skoro 14 dní 😔

christla
14. črc 2009

Dobré ráno!

Endy, já si už říkala, kde tě máme!!

Holky, já jen na antibiotikách, mám angínu. Je mi fakt mizerně a navíc, když bych se teď potřebovala v noci vyspat, zkazily se nám noce a Kája se často budí. 😒

Markét, Nemo, děkujeme ke gratulaci k svátku. 😉

pismenko
14. črc 2009

Ahooooooooooj,

Rinty má // 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a to je nej novinka posledních dnů

endlessblue
14. črc 2009

šmarjááá!!!!!!!!!!! to je krááásáááááá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Rinty moc moc moc gratuluju a držím palečky, ať mimi roste jako z vodýýýý!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 .... to je fakt BOMBA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 .. tak a ještě nám chybí ta Věruška a je to kompletní, ne???????

Skoro bychom mohly naší diskuzi šoupnout ze snažilek někam jinam 😉

zajdla
14. črc 2009

Ahojky,pěkné ráno.

Tady bude zase hic.Fůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůj.Opět malé napustím bazének.Odpoledně dojde kamoška s děckama,tak se Lucka zabaví a okoupají se spolu.Já musím vyrazit teď do obchodu,dokud není takový pařák. 😠

Karolínce a Filípkovi vše nej,nej,nej. 😀 😀 😀

JInak mě pořád bolí v krku,ale už je to lepší. ☹

Heli tak budeš mít doprovod do porodky.Super.To budou hledět v porodce,kdo vzácný k nim jede. 😀 😀 😀

pismenko
14. črc 2009

Jinak tedy:

Val měla narozeniny(kulaté 😵 ) a manža ji překvapil a koupil víkendový pobyt v Mar.Lázních, tak jedou koncem měsíce

Jitoušek odjíždí k rodičům na týden s tygrem 🙂

Žirafka byla ne technické s podvozkem a vše OK.její malá je spící anděl, ale přes den kojí jak blázen.

Adámek od Tevi má o víkendu 1* a dostane super tříkolku 🙂 🙂 🙂 🙂

Kremrolka je na dva týdny na chalupě.

My jdeme zítra na půlroční prohlídku 🙂

A co vy???????????????????????

pismenko
14. črc 2009

všem ostatním, které se nedostaly do souhrnu se omlouvám 😲 😲 😲

endlessblue
14. črc 2009

Markééét, zkrátka jsi královna na svém místě!!!!!!!!!!!! děkuji za infoškýýý!!!!!!!!!!!!!!! 😀

Jdu vám zkouknout albíčka 😉

endlessblue
14. črc 2009

Filípku a Karolínko!!! gratulace od tety koníkovky a Julči

Markét, taky máme zítra prohlídku, tak sem zvědavá... konečně kontrola bez toho, aby malá dostala ďobanec 😉

endlessblue
14. črc 2009

Jinak můj milášek je zlatej... teda až na to uspávání někdy večer. Ona zkrátka v postýlce neusne ani za zlatýho vepře!!!!!! musím uspat v náručí a pak jí opatrně položit 😒

Už týden se otáčí na bříško.. tak su happy!!! Převážně přes levý bok, ale už se jí to párkrát podařilo i na pravou stranu. Někdy nechá ruku pod pupíkem, tak se pak hlásí o asistenci, ale hodně často už jí i vyndá. Občas i machruje a přetočí se a jednu ruku si narve do pusy a podpírá se jen jednou 😅 ..

Manža jí naučil říkat "jéééje.. jéééje"... je to sranda 😅

pismenko
14. črc 2009

Dorča se taky pořád točí jak vrtule 😀 🙂

pismenko
14. črc 2009

Tak to jsem zvědavá na ty naše míry, ale zdá se mi, že dorča trochu přibrala, poznám to na rukách.
A normálně se těším na ty příkrmy, jsem zvědavcá, jestli jí to pojede.Když ne,tak ještě počkám, ale když jí bude šmakovat,tak jí to odpírat nebudu.stejně bude včechno zapíjet opět mlíkem, tak co 🙂

endlessblue
14. črc 2009

No, Markét... příkrmy zrovna potřebuju s váma probrat.. taky se už těším.. jenom kojím, ale jsem už hotovson. Za chvíli budu vážit míň než před těhu... malá baští, ale už jí to prostě nemůže stačit 😕

V poledne jen na zkoušku jí vymačkám šťávu z mrkvičky a zkouším jí to dát, ale jen pár lžiček, aby si zvykla na jinou chuť.. polovina toho vždycky skončí na plínce kolem krku 😠

a od pátku bych chtěla začít s mrkvičkou na páře, ale nějak nevím, jak to připravovat a jestli kromě toho tam i něco dát.. no a kdy začít s kašičkou večer, a jakou??? chjo.. jsem mimo.. bez internetu to byl děs 😀

helicek
14. črc 2009

no to doufám, že budu mít pořádnej doprovod, kolegové si ze mě dělají srandu, že můžu Honzíka porodit přímo papežovi do náruče 😀

zuzanka26
14. črc 2009

Ahoj holky!!!

Moc velká gratulace miminkům jak pěkně rostou, jen tak dál.

Rinti super zprávy, tak ať je ti dobře a odpočívej pěkně!!!

Holky já mám dnes radost, mě sice Sárinka vzbudila x-krát za noc, ale máme za sebou první noc bez kojení, kojila jsem až v půl 7 ráno. Vy co máte spinkací miminka a jste na to zvyklé tak nic, ale ty co mají budící se mimi tak mě určitě chápou jaký to je úspěch!!! ošálila jsem jí vodou se šťávičkou, napila se asi v půl 2 a dobrý
😎

Karolínce vše nejlepší k svátku!!!! 😉

pismenko
14. črc 2009

No já mám nakoupené skleničky.Dokud malá bude baštit jenom na zkoušku, tak budu skleničkovat.A až se rozbaští, tak začnu vařit.

endlessblue
14. črc 2009

No, já budu asi vařit... a to co zbyde zamrazím do kelímků. Ale zatím chci jen tu mrkvičku, brokolici, brambůrek.... to je hned hotovo.

Někde jsem četla, že když se mimi moc naučí na to kupované, tak pak může odmítat doma uvařené jídlo 😕

nemo1985
14. črc 2009

Zuzi........... Tak to malá krásně spinkala, já kojím 1x za noc. Spinká mi hezky

Jinak dnes jdu koupit do toho Rosmannu ty ovocné přesnídávky v té akci, je to
super cena 🙂

Máme zataženo a prší tu, nevypadá to na 27stupnů, zítra má být 33.

jitousek
14. črc 2009

bré ráno
tak my teda spurtíme jako blázen od 1h do půl čtvrté 7x kojení řev řev řev jsem vyřízená nemohla jsem usnout a když jsem vždy usnula tak opět nové kolo ........v půl čtvrté došlo na sunar a o půl šesté opět kojení a kojení a kojení teď už zase proběhl sunar 😠 😠 😠 😠 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

jitousek
14. črc 2009

a aby téoho nebylo málo dostala jsem mrchu mrchatou tak že paráda na cesty

endlessblue
14. črc 2009

Zuzi..tak to gratulka... my spinkáme od mala dobře.. celou noc.. teda od 23h - 6 ráno. Až začnou zuby, tak se asi picnu 😀 😀 😀

Jitu tééda, to si vůbec nedovedu představit!!! Tak se drž!!! ale vy už můžete taky začít se zeleninkou v poledne, nee?? a kaši večer.. třeba by to malýho nasytilo a byl by klidnější!!!

Jinak holky.. co se týče mrchy, tak zatím ještě nic!!! 😀 od loňského března!!!!!!! 😀 😀 😀

pismenko
14. črc 2009

Jiotu, tak jestli se malý nevzteká kvůli té mrše, protože to mlíčko chutná jinak 😒 😒 😒 😒 😒

No já o tom četlka taky o těch skleničkách, ale psali, že je to problém především dětí, které jsou na UM a ty kojený s tím problémy prej nemají. No uvidíme 🙂 🙂 🙂

pismenko
14. črc 2009

Zuzi, sáruš je šikula 😵 😵 😵

pismenko
14. črc 2009

http://www.nandu.hu/english/childbirth/csenge10... to koluje na lednovkách.....

docela odvážné foto porodu do vody 😨

zajdla
14. črc 2009

Já jsem Lucce dávala vařené i kupované příkrmy a baštila všechno 😀 😀 😀 😀