Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

valentynka
25. bře 2009

jituš, tak to ti fakt nezávidím, máš to teda kolotoč doma a ještě že máš takového hodnéhomanžu.
jinej by třeba mohl remcat,že není uvaříno a tak.

já si nemůžu stěžovta, mám celkem s filípkem vegáč.
ráno ho kojím v posteli a on u toho třeba usne, nebo tak hodinku po koju usne a spíme ještě tak hodinku třeba do devíti, pakho přebalím, převlíknu,umyju a tak a dám ho do lehátka nebo do košíku a on si hraje, kouká na motýlky a já se zatím umyju,přelvíknu,udlěám si snídani a jdu na počítač a u toho se nasnídám.
pak ho nakojím,trokšu si pohrajeme, nechám ho vyvětrat a dám ho třeba na dečku,kde si zase hraje.
vůbec o něm nevím, nebrečí, jen kdyžho přepadne hlad dřív jak o dvou hodinách,tak to hned musím tahat prso,jinak brečí.

a uspávat honemusím,kolem deváté už je unavený,takže po kojení je v zavince a chvilku ho u sebe držím a pak jde do postýlky a spinká.

valentynka
25. bře 2009

já jsem dala filípka před půl hodinkou na balkon zase spinkat, bo mi spal jen 2 hdoiny a zse chtěl jíst.
ted chce nějak často a večer už nevydrží ani ty dvě hodiny a kojím třeba po 1 1/2 hodině.
ale když ho nakojím v 8,tak ho dám ještě v 9 k prsu,aby byl napapanej na noc a hned usne

endlessblue
25. bře 2009

http://www.branakdetem.cz/det_obr.htm?pod=detai... holky, udělala jsem si radost. Kapsář do koupelny 😉

endlessblue
25. bře 2009

Jojo... každý dítko je jiný... já to mám něco mezi Míšánkem s Cyrdou a Filípkem.... takovej pohodář malá není.. ale taky mě nechá koníkovat 😉

valentynka
25. bře 2009

endy, mooc hezký kapsář 🙂

endlessblue
25. bře 2009

Val díky...

Holky, dnešní procházka byla opravdu jarní... sluníčko svítilo. jupiii... možná jsem se i trochu opálila v obličeji... mám tváře jak rajčata 😅 😅 😅

endlessblue
25. bře 2009

hupky dupky na první stránku.. 😉

kremrolka01
25. bře 2009

a já mám jeden den Cyrďu, jeden den Filípka, ... no každej den je jinej
včera byl neuvěřitelnej, prospal dopoledne, odpoledne, na jídlo se budil po čtyřech hodinách, večer usnul v osm
no a dneska celej den vzhůru, zabral dopo na hodinku, že jsem akorát uvařila a pak v kočárku, kójo po dvou hodinách...

endy krásnej kapsář 😉 my máme hadrama ověšený žbrdliny na topení no hrůza 😀

val to může mít spurtík když tak často vyžaduje, kolem tří měsíců ho mám myslím v poznámkách z předporodního kurzíku psanej 😉

Baru já objednávala svrchňáčky větší velikost, pak nějaký zavazovací, vícevrstvý 2, páč 1 mu už nestačí, kapsovku od BL, stejnak nejvíc ale používám normální čtvercovky, akorát se musím naučit nějaký úvazy, umím jen ten novorozeneckej se snapkou, ale to už je taky krátký

endlessblue
25. bře 2009

Kremrol.. já si taky objednala plínečky.... zavazovací Disana, abych nemusela na doma pořád dávat ty Pulky, pak vlněný proužek, a lanolínovou emulzi na ty vlněný proužky... od BL si pak objednám ty organic... ty nám vyhovujou nejvíc 😉

endlessblue
25. bře 2009

ááá.. vévodkyně v akci..... šup na první stranu 😉 vy mě nemít... tak hmm hmm hmm .... nevím 😕 😅

zajdla
25. bře 2009

Holky já se v těch vašich plínkách a svrchňáčcích vůbec neorientuji.Ale určitě nakoupíte dobře. 😉 😀

Já pojedu v papírovkách jak u Lucky. 😀 To už mám vyzkoušené a nacvičené.

kacena00
25. bře 2009

hoj holky, no tak dnes sem si pobrečela, protože malej má po kojení v 16- 16 30 (jak kdy) naprosto hrozný plačtivý kroutivý stavy, každej den strašně pláče a ne vzteky ale něco ho trápí a já se trápím s ním. michal zrovna krmí, takže dnes už sem prostě nezvládla psychicky že je tak rozhozenej a není mu pomoci..chjo, snad se mi podaří něco vymyslet, protože hodinu a půl takovýho pláče to je moc na miminko i maminku 😝

no ale pak kyblík a tam je žůžovej, dnes sme mu ještě dali na tu mokrou hlavu čepičku aby neprostydal a to bylo fakt vtipný s těma jeho obr očima 😀

endy co je ..jak si to psala vlněnej proužek?

jo a peti, ty teda dáváš jen jednu na ten novorozeneckej úvaz? já myslím, že kdybych nedala dvě, tak bude durch do půl hodiny ten náš čurda 😀

pismenko
25. bře 2009

Barčo a co myslíš, že to je?? Prdíky?? 😒 😒

pismenko
25. bře 2009

A jak jako Michal krmí?? vy mu dáváte flašu??? 😕 😕

kremrolka01
25. bře 2009

já myslím že krmí zvěřinec a né Cyrdu 😀

kremrolka01
25. bře 2009

Baru no to je trápení, Jakoubek mívá takový stavy po posledním kóju když má jít spinkat, myslím, že je to právě proto že ví že má jít spát, jak končí den jestli to na něj nějak padá, nevím 😒

kremrolka01
25. bře 2009

na ten novorozeneckej úvaz dávám ještě jednu čtvercovku na osminy 😉 no stejně to pročůrá durch
ty BL organic jsou výborný mám jednu, tak jsem ještě jednu objednala, no jedu po troškách :_D jsou to pálky 😠
nám celkem vyhovujou i ty vícevrstvý 😉
a kalhotky jsem objednala imse vimse organic, ty jsou fakt suprácký nedám na ně dopustit

kremrolka01
25. bře 2009

tak jdu do hajan, včera malej chrněl jenom do jedný a pak jsme jeli kójo po dvou hodinách až do devíti 😖

valentynka
25. bře 2009

kremrolko,taky si říkám,e bude mít ten spurt nebo sprut, jako se to říká přesn ěnevím,ale málo spinká a pořád chce baštit,asi má takový období,.
noo a jak ted víc baští,tka i víc kaká.
jsme byla zvyklá,že kaká ráno 1x a pak ještě třeba přes dne 1x,ale ted kaká častěji,kort dneska,pořád střílel do plen 🙂 pak nemá mít hlad 😀

christla
26. bře 2009

Dobré ráno!
Tak už zase straším. Včera jste toho teda nakecaly dost! Ani jsem to celé nedočítala, jen tak zběžně. Mě bolí hlava a jsem celá taková chcíplá. 😖

pismenko
26. bře 2009

Jéé já myslela, že budu první 😀 😀 😀

pismenko
26. bře 2009

To naše robě to je děs běs, vzbudila se ve 04:00 na kojo a pak si od půl paté vesele povídala, já jsem ještě na 20 minut usnula a pak zazvonil tomovi budík po 5 hodině a od té doby jsme vzhůru. před chvilkou Dorotka dostala cecek a teď leží ve velké posteli s plyšáčkama a vesele tam něco rozebírají 😀 😀 Snad usne ta opička malá 🙂

taky jsem včera utrácela 🤐 🤐 🤐 koupila jsem si od nextu sukni a pak ještě šaty, ale to nevím, jestli jsem nepřestřelila, protože jsem v nich dost obtažená a tak snad je to motivace na léto abych zhubla 😝 😝 😝

Dorotce jsem koupila bílé pláťáčky a oranžovou šatovku s takovýma kytičkama 😀 to bude kočka jak cip 🙂 🙂

nemo1985
26. bře 2009

Dobrá ránko.
Já myslela také, že budu první 😀
A oni už tu tako jsou ranní ptáčata 🙂

Zataženo je u nás a prší 😠
Malej mi ještě chrupká a já si jdu snídani udělat 😉

lucianas
autor
26. bře 2009

Ahojky,
ani nekoukám, kolik jste toho napovídali. A půjdu rovnou k věci - něco nového?

Chris, tak snad brzy přestane bolet ta hlava.

Peti, dobrou chuť ke snídani!!!

JInak tady poletuje sníh. To je hrozný to počasí, už by to jaro sakra mohlo přijít.

pismenko
26. bře 2009

Strana 2 a hned takhle po ránu 😠 😠

zuzanka26
26. bře 2009

Ahoj holky, to počasí je fakt na prd a prý se má oteplit až v půlce dubna!!! Kdo to má vydržet?
Já si zase připadám jako dojná kráva, chtěla jsem krmit po 3 hodinách a po dvou už byla tak protivná, že jsem jí dala a je klid, teď spí. 😵

jitousek
26. bře 2009

kuk zdravím nezvykle brzo .........já jsem dnes od 6h vzhůru kojení a pak velké přemlouvání aby ještě Míša spal cha cha zalomyl to na půl hoďky a pak kecal jak kecálek vydržela jsem se poflakovat v posteli s ním do 7.30 a u ž jsme na nohou te´d si opět zdřímnul a už zase řádí v koši eh eh eh

jitousek
26. bře 2009

ha ha ten můj příspěvek před tímto jsem psala před hodinou a nějak jsem to neodeslala až teď 😀 tak že už je 10h už zase tak nezvykle brzo nejni 😎 teď jsem nakojila a Míša si hraje na dece 😵 asi tak 5 minut než bude řev že už se mu tam nelíbí 😅

jitousek
26. bře 2009

ahoj Zuzi já si mě taky připadá že nic jiného nedělám než kojím a kojím 😎

pismenko
26. bře 2009

Tak mé dítko už je taky vzhůru, poblila mi prostěradlo a prosrala si tepláčky a taky až na prostěradlo, takže ho mam poblité a posrané zároveń 🙄 🙄 ..chjo a jí to přišlo vemi vtipné a jen si v té plínce lebedila a vbůbec nedala signál, že je něco špatně.