Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

tevina
26. bře 2009

No právě kremrolko,docela si to vyčítám,že bych se třeba rozkojila.Já jsem byla už hodně smířená s tím že nebudu kojit jako u tomíka,ten se totiž ani nechtěl přisát,to byl boj v porodnici.Ale adámek tak krásně sál a když mi tu poslední noc navážili 20 tak jsem byla tak štastná a doufala že budu kojit,ale s těma příkrmama to jde prostě do háje.

tevina
26. bře 2009

Holky on se totiž tomík neumí vůbec normálnš fotit,je samá kravinka a blbinka a všude se tváří jak pako 😠 😀

tevina
26. bře 2009

Písmen tak to je taky blbý,ale hele ten atop. ekzém se dá vyléčit nebo zastavit,ne.Chudinka malá,třeba to nebude ono.

kremrolka01
26. bře 2009

Markét myslím kacatko nebo tak nějak má ten nick 😉

zirafik
26. bře 2009

ahoj holky, tak jsem tu měla mamku a přesadili jsme nějaký kytky a do truhlíku jsem si zasadila jahody 😵 . No jsem zvědavá, co z toho vyleze.... 😅 . Já jahody miluju... no a když si je i vypěstuju 😵 . Ale mamka říkala, že bych je pak asi neměla kvůli možný alergii mimča... 😒

Jo a včera večer jsme si šli lehnout a naše malá si hrála s tatínkem 😅 . Ležela jsem na boku a on hladil bříško a ona ho vždycky ručičkou strčila, tak on jí taky, tak mu to oplatila..... 😅 a takto to vydrželi asi 5 minut. No manža byl úplně hotovej a já vysmátá 😀

valentynka
26. bře 2009

markét,tak hlavně at to ten atopák není.
třeba má jen na něco alergii co ty jíš.

já se taky lekla,když filípek byl osypaný a bylo to docela dost ošklivý,pomohla nám ta linola do koupele 2x týdně a ta mastička udělaná v lékárně

pismenko
26. bře 2009

no já pořád žeru tu nutelu a kakao prej není dobrý tak nevím, ale klidně se jí vzdám ikdyž s velkými obtížemi 😝 😝

Dorušku jsem dala do kočárku na zahradu a nic se mi nechce, uvaříno je ze včera tak nevím...se budu tady nudit

christla
26. bře 2009

Tak jsem tady, byla jsem u kamarádky, tak jsme tak pokecaly. To počasí mě ale nějak navuje, teď jsem po obědě, tak se půjdu natáhnout. Horší je, že mi začínají natýkat nohy, teda hlavně chodidla cítím jak mě pnou a strašně pálí. 😒
Teď jsem si četla Blesk a tam píšou o holčičce ze slovenska, která se narodila bez očí!!!!!!! Mě je z toho tak všelijak. Doktor tam v tom článku píše, že tohle se prostě odhait běem těhotenství nedá. tak jsem zase taková nahlodaná. Tyhle informace by fakt neměli psát. ☹

valentynka
26. bře 2009

chris,proč to čteš ??

akorát se pak trápíš, neměla by jsi to číst

tanuki
26. bře 2009

aho jholky, Baruš, neboj, já taky odsávala po dvacítkách...prostě 5krád za den a pak jsem 100ml zamrazila.. nebo i míň 🙂
My jsme v pytli s mastičkama - na antibiotické je alergická a dostala kortikoidy, jestli to není ekzém..no, nevím, každpádně se jí tam rozjel zánět, ráno tam měla obří kus hnisu. A celou noc se budila a řvala, ráno řvala..odmítala si sama hrát..na to u nás nejsme zvyklí. Nejlepší je, že krize (kojící, prdící) chodí zásadnmě v období, kdy mám zkoušky..

tanuki
26. bře 2009

Chris, vždt máte foto z UZV, kde je jak Homer Simpson, co jiného než oči by to pak bylo?? 🙂

pismenko
26. bře 2009

CHRIS TÍMTO TI Z POSTU KRÁLOVNY ZAKAZUJU DO 12.05.09 DEPKAŘIT A PANIKAŘIT. PO 12.05.09 SE ZAČÍT DEPKAŘIT MŮŽE OVŠEM POUZE A VÝLUČNĚ Z DŮVODU PŘENÁŠENÍ.

DĚKUJI ZA POZORNOST.

KONEC HLÁŠENÍ

zajdla
26. bře 2009

Ahojky,tak jsem vás dočetla.

Tady ráno byla pěkná chumelenice.Auto jsem musela celé oméct os sněhu,byly tam asi 3 cm.Pak sjem jela do práce pro lístek na peníze a pak jsem trošku utrácela.Neboť mi přišly další penízky za neschopenku.Tak jsem ráda.Koupila jsem hodně ovoce a zeleniny a malá pyžamko,protože jsem musela opět nějaké vyřadit.

Holky já mám taky strach jak budu kojit.Malá nebyla moc velká přísavka a mlíka jsem taky neměla dost.Ale budu mít půjčenou odsávačku a a nakoupím ty homeo.Chtěla bych teď kojit co nejvíc.Tak uvidíme.

Písmenko já jsem asi už trapná,ale zkus tu solnou jeskyni.Ta je na různé ekzémy atd.

pismenko
26. bře 2009

zAJDI DĚKUJI, URČITĚ SE NA POPTÁM TÉ KOŽAŘKY, MÁM DOKONCE NĚJÁKÉ VOLNÉ VSTUPY DO JEDNOHO STUDIA A TAM JE I TA SOLNÁ JESKYNĚ. caps pardon

pismenko
26. bře 2009

tak jsem aspoň přesadila nějáké kvítka auvařila jsem si k tomu maliník jako před porodem, už jsem tu chut úplně zapoměla 😝

pismenko
26. bře 2009

Tanu, chudák Verunečka, snad to očičko bude brzo dobrý, ale musí to být nepříjemný 😖 😖

kacena00
26. bře 2009

ahoj holky, tak teprve teď mi spí. takže půjdu na to systematicky:

1.) začala sem si psát jak se budí, jak pije apod. aby se z toho dalo něco vysledovat
2.) od doktorky mám slíbeno, že když budeme chtít, zavolám a ona mi okamžitě půjčí váhu, abych věděla kolik pije
3.) musim zjistit, jaká je normáloní potřeba spánku a bdění u takovýho maloše a co ještě považovat za normál a co už ne

nevim, jestli je unevaenej, protože se málo vyspí nebo málo spí, protože toho málo vypije, je to začarovanej kruh, ale např. od těch 11 nebo kdy sem napsala že se budí, usnul s velkýma obtížema (a to ho unavuju tím, že se rozbalenej válí pod hrazdičkou, kope nožkama, povídáme si, pase koníčky, zabalím ho, dojídá se - pro jistotu z toho co sem kojila a i z toho druhýho) - a usnul teda až ve 12 40

je taky možný že je unavenej protože je anemickej, mám dost hnusnou poporodní anemii a je možný že sem ji měla už na konci těhu, kdy už se neodebírá krev a moje tělo si kradlo železo a krvinky a on tudíž může bejt chudokrevnej, no i to se dá zjistit

ale jinak souhlasím s jitkou, že si náš malej bohužel asi vyžere to, že ani jeho porod nebyl uplně taková hračka...měla to tak segra, jenže ona navíc měla ještě ošklivej poporodní splín, takže bohužel u ní nebylo žádný to konejšení a mazlení, protože sama potřebovala chuderka konejšit...

takže toliko u mě...

market to kakao fakt může bejt příčina nějakýho osypání se, pro jistotu s tím fakt zabrzdi, budeš to dělat pro malou, tak to zas tak bolet nebude, nejhorší bude první tejden 😀 ale zkus to na dýl dnů, abys viděla jestli to fakt není ono..

tanu co má malá na kůži? nějak sem asi nepostřehla v diskuzi co jí je, jak tady chodím málo...

Péťo, ta doktorka byla fakt kravajzna, jak ti něco takovýho mohla říkat???...

kacena00
26. bře 2009

já sem blbá, tanu píše o tom očíčku...to mi je prďolky moc líto...snad se to zahojí brzy, moc ji lituju, majinaktou... ☹ ☹

kacena00
26. bře 2009

jo a zapomněla sem napsat, že momentálně pije tak 4 minuty a usíná mi u toho, tak nevim, jestli může být příčinou právě ta chudokrevnost nebo pije málo, že je unaven nebo blbě spí že je hladovej atd atd...

pismenko
26. bře 2009

Barčo, tak u Vás je to teda taky masakr, ale věř tomu, že se to všechno srovná, musíš být trpělivá a to věřím, že jsi a opravdu je to pouze pozorovací talent, metoda pokusu a omylu. Snad to bude opravdu jen mimi rozmar a ne nic vážnějšího. 😉 😉

pismenko
26. bře 2009

Sbohem Nutello 😔 😔 😔 😔 😔 vyzkouším to vypustit a uvidím, ale na to kožní pojedem 😖

lucianas
autor
26. bře 2009

.... jejda, kdo vás má dočítat? ... no teda, vy jedete. Je tu něco nového?

kacena00
26. bře 2009

a když už konečně usne a spí, po půl hodině ho vzbudí to, že se přidušuje nudlema, takže musim odsávat...chjo, kdy ta posraná rýma skončí?

kacena00
26. bře 2009

já si ho asi donesu sem a budeme spolu koukat na dvd od laktační ligy, páčto mi to vedle opět pláče...

pismenko
26. bře 2009

Barčo a proč ho nedáš do kočárku?? tam taky nespinká? Dorotka tam vydrží i 5hodin a musím ji pak budit, což se mi vymstí, že je pak nerudná, ale venku je hrozně ráda,

kremrolka01
26. bře 2009

Kuba je taky v kočárku tuhej raz dva 😉

hele Baru ale 4 minuty mi přijdou fakt docela málo, malej mi taky usínal u kója jak byl žlutej, musela jsme ho pořád pobízet, šimrat za uchem, prstem drkat do bradičky, ale aspoň těch 15-20 minut bumbal
a i když byl pak už čilej tak pil min. těch 15 minut, až teďka posledních 14 dní se nám to zkrátilo že mu většinou 10

kremrolka01
26. bře 2009

stačí 🙂

pismenko
26. bře 2009

Dorotka většinou usíná už v té tašce když ji nesu ven 🙂

zajdla
26. bře 2009

Holky jsem smutná z IP. ☹ 😒

kacena00
26. bře 2009

market já s ním zase uplně moc ven chodit nechci...včera sem teda byla- ale jen na chvíli, protožen je pořád strašně zachrochtanej i když už kapeme pamykon... ale i v tom kočáru se vrtí a probudí se normálně na kojení, nespí dýl- asoň zatim co sme jezdili vždy dodržel co momentálně měl za intervaly buď ty tři hodiny nebo včera dvě hodiny

takže před hodinou kojení, přebalování- teda až po vyvětrání prdelky a interaktivní chvilky pod hrazdičkou, chvilku sme kecaly, zpívaly než začal být ospelej, tak tentokrát naštestí uspávačka za deset minut, uf, tyhle chvíle, kdy se dlouho netrápí miluju, ale když nepočítám 4,5 hodiny spánku od půlnoci, tak za den zatim napsal 3 hodiny 😖 a to mi teda přijde zatra málo..no nic půjdu zavolat té doktorce

zajdi...je to na prd