Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

kacena00
31. bře 2009

jinak koukám, že zajdla byla na velkým UZ, škoda mohla sem si taky tipnout, kdybych tu byla 😀

ale mám strašně moc velikánskou radost a moc moc moc ti gratuluju!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵

a všem co na nás a ty naše krmící obštrukce myslely a daly i radu moc děkuju, ste zlatíčka 😵

valentynka
31. bře 2009

Kaci ahoj 🙂

tak to si to teda vyžíráš,ale neboj, určo se rozkojíš,ale bude to asi chvilku trvat a nebude to hend ze dne na den, ty to určo zmákneš, jseš trpělivá.
S tím mlíkem by mě to taky asi nenapadlo,že by se tak rychle mohlo zkazit, tak asi příště zamrazit i tu malou trošinku

endlessblue
31. bře 2009

Baruš... to je teda mazec... kojit hodinu. Já ze začátku taky kojila dlouho a doktorka mi to zakázala.. prý mám ten čas opravdu zkracovat až na 15 minut.. pak mimčo těch 15 minut opravdu sosá a sosá a nežužlá jen.. nevím.. jenže každý to mimi je jiný, a naši mladou jsem na to naučila, ale to není záruka, že se každý mimi nechá takhle opít rohíkem 😉

S tím zkaženým mlíkem jsi mě trochu vystrašila... já to taky vždycky odstříkávala do 24 hodin, ale jestli jsem třeba hoďku přetáhla... i to je možný.. teď mám hrůzu z toho, že mám třeba zamražený zkažený mlíko.. já ho totiž před tím zamražením nechutnala.... hmm hmm... no budu muset na to manžu upozornit.. .páč v pondělí jdu na kosmetiku a jedno kojení bude na manžovi z flašky 🙂

Jinak se musím pochlubit.. teda spíš naší malou.. od včerejška když leží pod hrací dekou, tak už na ty rybičky jen nekouká, ale už do toho buší packama a chechtá se... .vydrží i hodinu si sama takhle hrát 😀

kacena00
31. bře 2009

holky studuju tady laktacvï a nakukuju, endy mě a michala napadlo, že třeba sem to mlíko nedala do lednice hned, nebo já nevim, měla sem teplou flašku...všechno je možný..

já sem zpočátku taky kojila chvilku, stačilo to maldej se našťouchl brzy, ale teď i podle jeho nespkojenosti i podle váhy vím, že zatim vysosá malinko a on potřebuje nejmíň 80 ml - na to sem se ptala doktorky na poradně a když vypil třeba jen 20 ml nebo 30 tak proste bohužel ...

ohledně té délky kojení sem celkem zmatená...segře řikali taky to co tobě doktorka, doktorka taky to samé řikala, jenže pak zase sem viděla manuál kojení a koukala na stránky laktační ligy a ty teda řikaj pravej opak, jak intervaly tak i délka kojení je čistě na miminku...a pak si vyber, já to teda zatim nechávám na něm a snažím se ho důsledně vykrkat..

pláče, pa

rintintyna
31. bře 2009

čau kočky mooooc gratuluju Zajdle, že se jí podařilo splnit Lucince přáníčko 😀 Kači, Tobě už jsem psala před tím IP a víc mě k tomu nenapadá, tak už mi zbývá jen držet palce ☹ Jinak punkci mám za sebou, bylo to v pohodě a v pátek by měly být výsledky a pak už "jen" to rozhodování 😒

rintintyna
31. bře 2009

za ty palce patřil mrkáček a ne smutnej ksichtík 😉

endlessblue
31. bře 2009

Baruš.. je to zkrátka věda.. hele já bojuju doteď.... zítra bude moment pravdy, kolik malá přibrala.. bojím se, že zase málo.. ale nechápu to, páč je spokojená a hlady nepláče...

Zároveň od včerejška asi trapně OPĚT bojuju se zánětem. Tentokrát nemám zatvrdlinku na nějaké straně prsu, ale mám strašně citlivou bradavku, jakoby mi zatvrdlo mlíko pod bradavkou. Nevím co s tím. Když kojím, tak to bolí jako ďas!!! ☹ .. se picnu.... táhne nám na 3 měsíce a mě se to stále neupravilo 😠

zajdla
31. bře 2009

Ahojky.tak jsem zde,ale jen na chvilku.Ráno jsem byla na dětské burze,tak mám pár úlovků doma.Nafotím asi večer a hodím do albumku.Za chvilku jedem s malou do solné jeskyně a pak na očkování na ty klíšťata.Dneska se teda nenudím.

Děkujem ke gratulacím.Malá byla nadšená ze sestřičky.Začala mě objímat.Byla kouzelná.

Kači nevzdej to kojení,ono se to určitě podaří rozkojit.A kdyby ne,musíš si říct,že jsi pro to udělala maximum.Ale určitě zkus ty homeo a kojo čaje ve velkém. 😀 😉XDržím pěsti,ať se to upraví.

Endy to může být počáteční zánět.Zkus ten bepanthen nebo gentiánku.

kremrolka01
31. bře 2009

Baruš jsou to nervy, ale určo to rozkojíš!!!!!! neboj se 😉 říkej si že pro toho broučka víc udělat nemůžeš zatnout zuby a vydržet, říkají tak dva až tři dny a mělo by se to upravit, aspoň u nás to tak je, že když bumbá víc, tak ten třetí den už mi prsa tečou když dýl nepije
no mě ta váha strašně uklidnila, ale v tom smyslu že jsem věděla že malej pije, ale je fakt, že když jsme jí vraceli tak se mi taky dost ulevilo!!!!!
já bych mu to kojení neomezovala, aspoň u nás to tak je, já mu prostě dávám když má hlad, i když je to třeba po hodině, někdy pak přes den i 4 hodiny vydrží, v noci dává těch 6, já kojila zpočátku klidně taky hodinu, střídala prsa a teďka bumbáme ukázkově 10 minut 😉

kremrolka01
31. bře 2009

jo a jinak Kuba první 2-3 týdny pil kolem tý 50 a měl nějakých 3,6 kilo? takže jako vy? tak si z těch čísel zas takovu hlavu nedělej, každý mimčo pije jinak

endlessblue
31. bře 2009

kremrol... a kolik pije malej teďka??? Já abych věděla, jakou zásobičku má manža v pondělí rozmrazit... aby mu tady malá nevyváděla 🙂

kremrolka01
31. bře 2009

endy tak to nevím, my už nevážíme, ale řekla bych že teďka mimísci bumbají kolem tý 100 😉

kremrolka01
31. bře 2009

jo jinak v chytré knížce píšou že kojenec vypije 150-160 ml na 1 kg své váhy
takže když si to vypočítáš, tak Kuba váží teďka kolem 6 kilo, takže by měl vypít za den těch 900 ml, kojíme cca 8x, tak mi to vychází nějakých 110 ml na jedno kójo?!?

endlessblue
31. bře 2009

Týjo... no malá měla před 14ti dny 4500g 😖 Takže teď bude mít doufám.. minimálně 4700g. takže malá musí denně vymlasknout asi 705ml....a kojíme denně tak 7x-8x.. takže to fakt vychází kolem té 100ml.. no...uvidíme..
mám z toho zítřejšího vážení vítr.. je neskutečný.. že má malá cca o 1,3kg méně 😒

zirafik
31. bře 2009

tak jsem tu... byla jsem s kámoškou kočárkovat 😵 ... nácvik 😅 ....

Týnuš, já ani nevím, žes měla na nějakou punkci....??? A co vás teď čeká?

zirafik
31. bře 2009

🙄 🙄 🙄 ... chjo.... ticho jako v hrobě 🙄

christla
31. bře 2009

Ahojky!
Tak já od rána jen cestuju. Teď jsem konečně doma a mám všeho plný kecky. 😒

Co je tady nového?

christla
31. bře 2009

Jo, dneska mi dorazilo to lehátko, tak něj mám radost!

zajdla
31. bře 2009

Ahojky,tak jsem už taky docestovala domů.
V jeskyni byly dětičky moc hodné.Pak jsme šly s Luckou na to očkování,tak byly slzy jak hrachy.Tak za to dostala čokoládu.Pak jsme se trošku prošly a už jsme konečně doma.Mám toho už docela dost za ten den.

zajdla
31. bře 2009

Chris tak super, už máš teda všechno nachystané jo?

christla
31. bře 2009

Zajdli, myslím že jo. Dneska jsem si ještě koupila polštářek s třešňovými peckami. No, ještě mi zbývá dokoupit lékárnu, ale to až mi přijdou peníze, protože to je taky pálka. 😒 Příští týden si už budu volat do porodnice a objednám e na registraci a pak už můžu rodit. 😉 Na jednu stranu popravdě říkám, že se těším, až to bude za mnou..... Mám z porodu docela bobky.

christla
31. bře 2009

Zajdli, tobě ty týdny naskakují taky strašně rychle. 😕

zajdla
31. bře 2009

hris porodu se bát nemusíš.Není to teda žádná sranda,ale na konci máš super odměnu v podobě tvého miminka.To je to nejkásnější. 😉
Taky ti naskakují rychle.Nedávno jsi byla na začátku a teď jsi už u konce. 😀 😵 😵

kremrolka01
31. bře 2009

no endy já už si zase spíš začínám dělat starosti že přibývá tolik, včera jsem se s ním nahatým vážila a po odečtení to vycházelo 6,3 kilo 😅 jsem to sem ani nepsala 😔
já nevím jestli to nemůže být tím že tolik ujíždím na sladkým, abych mu nezadělala na cukrovku nebo já nevim...

christla
31. bře 2009

Já vím, že na konci mě čeká ta nejkrásnější odměna. 😵 Ale bojím se, jaký bude průběh a hlavně aby nebyly nějaké komplikace.

No Zajdli, letí to jako voda. My to s Žirafikem odrodíme a budeš na řadě ty a pak Lucka. 😵

kremrolka01
31. bře 2009

holky naskakujou vám úplně stejně 😀
... stejně rychle 😉

zajdla
31. bře 2009

😲

zajdla
31. bře 2009

Holky hodila jsem fotečky z dnešního nápuku na bazárku.Ve skutečnosti je to všechno mnohem hezčí,růžovější. 😀 😵 😵

zajdla
31. bře 2009

Tak starší dítko už spinká,ale malá v bříšku tady ještě řádí. 😀

christla
1. dub 2009

Dobré ráno!
No co to, já jsem tady první, jo?! 😕 Já za půl hoďky odcházím ke kadeřnici, dát se trochu zkulturnit než půjdu rodit. 😀