• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Na koníka

24. března 2010 
tak my dneska taky strašíme od 7h :dizzy_face: ten náš malej breburda prostě nechce spinkat jak se rozední je po spaní :sweat_smile: a já bych ještě spala :sunglasses: ..........no tak nás teda s manžou vištípal opět s pelíšku s mohutným rámusem .....byl nakojen přebalen a já chtěla najivka aby ještě ležel musela jsme s ním hopsat a nakonec jsme dohopsali na hrací deku tam jsme si chvíly vydrželi hrát a pak jsme přetančili do kuchýně do koše a na snídani hurááá a opět máma musela v půl deváté vytáhnout prso nu a teď už jsme ho oblíkala a vypravila na okno a spí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. dub 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavis fotečky jsou pohodově nádherný taky mě zajímá kde jste spojili své ruce a řekli si ANo :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. dub 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Chris na těch fotkách Ti to moc sluší :wink: . Bych tě teda vůbec nepoznala :confused: :sweat_smile:
2. dub 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo oblečky vyfotím ale momentálně se perou tak že až uschnou vyfotíme :dizzy_face: :sunglasses:

už peru druhou pračku .....dneska teda jedu od rána :sweat_smile:
2. dub 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda žiraf ty už to máš taky za pááár co :wink: ??
2. dub 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám pocit jako by to bylo včera co jsi měla v pase fotečku s prvníma dálnicema na testu :dizzy_face:
2. dub 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jandi, apríl byl naprosto skvělej, to se Ti povedlo :grinning: :grinning:
2. dub 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janda je rozenej šprýmař ..........fakt super fórek ........my jsme to nějak prokaučovali a zapoměli na to že bylo včera aprýla :sunglasses:
2. dub 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo a kde pa je naše Královna :confused: ???? Že by odjela s malou na královskou cestu někam kolem světa :grinning: ??
2. dub 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko....tak jaro zavítalo konečně i k nám... je to paráda... mám po celém baráku otevřená okna..

Jinak.. dnešní kojo nic moc: 20:00, 22:00, 2:00, 6:00, 9:00.. jsem hotovson.. asi chce malá sama nabrat nějaký to deka navíc :grinning:
2. dub 2009 v 10:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, děkuji za pochvaly. :sweat_smile: Já tu hanbatou fotku zase vymazala..... Přeci jen sem chodí lidi, co mě znají.... :sweat_smile: U nás je taky nádherné počasí, asi půjdu po obědě na procházu s pesanem. Čekala jsem dneska pošťačku s balíčkem a ono nic. :unamused: Mají mi přijít oblečky z MMA.....
2. dub 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavis, svatební fotky jsou krásné!!! Muselo to být úžasné, ty palmy...... :dizzy_face:
2. dub 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj! Chris, to jsem ráda, že sjem se dočkala fotečky :grinning: sice sjem neviděla hambatou, ale i tak dobrý :grinning:
U nás zas kójo krize a první rýma..
Pavis, tak Tě vítám, mladá pání (já jsem pořád slečna :grinning: když nemám s sebou Veru..) To musela být romantika :dizzy_face: ale ta první fotka vypadá trochu jako fotomontáž :grinning:
2. dub 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé... Pavis je zpátky ze svatbičky... no nádhera.. už teď jsme si s manžou říkali, že jsme měli odjet do teplých krajů a vzít se jen tak na pláži :grinning: ...
Pavis.. fotky jsou nádherný... krása.... romantika :wink:

Chris... pěkná fotečka... konečně jsi se odtajnila... a moc ti to sluší, fakt :slight_smile:

Holky, vzala jsem job za 4500... budu překládat... hihi... to jsem zvědavá, jak to zvládnu :grinning:
2. dub 2009 v 11:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dik za pochvaly a gratulace :slight_smile: , ja ted nestiham, Ani se rozhodla, ze doma je to jako nuda, tam jsme se ji porad venovali, cachtala se v bazenu, v mori, porad byla stredem deni, vetsinou nahata, no a ted je oblecena, jenom se mnou, ja jeste se u toho snazim vybalovat a prat :angry: takze rev a rev
Byli jsme na ostrove Mauritius, svatba tam je i u nas pravne platna, byla to fakt nadhera.
Tanu, fotomontaz? :confused:
Chris, moc pekna fotecka, taky jsem nevidela hambatou, ale moc ti to slusi! :slight_smile:
2. dub 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavis gratulujem a krasne fotecky :wink:
2. dub 2009 v 11:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Endy, gratulace k prácičce? Co vůbec byteček? Už se to někam pohlo??

Jitu, jj, letí to (včera jsem zbalila pár kousků do tašky do porodky :sweat_smile: ).... já bych taky neřekla, že tygrovi už budou skorem 3 měs. :confused: :confused: a u zajdy vůbec nechápu.... nedávno testík a teď toto v pase :confused: :confused:
2. dub 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavis, jééé Mauritius :dizzy_face: :dizzy_face: ... já nevím, jak letos přežiju bez dovolený a hlavně moře... já si tam vždy tak vyčistim kebuli.... a hlavně je skvělý i na mý různý zdrav.neduhy, hlavně tam dole :confused: :sweat_smile: . Ale říkala jsem si, že bychom třeba jeli s našima nebo tchánovcema autem na sever Itošky do apartmánu, což není tak daleko a ani by to snad tolik nestálo a snad by se to zvládlo i s 3 měs.mimi... hlavně, že by bylo dost hlídačů :sweat_smile:
2. dub 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Téda Pavis to je fakt nádhera,závidim :slight_smile: Moc vám to tam sluší a Aničká je krásná v těch šatičkách :dizzy_face: Jo a ta první fotka fakt vypadá jak když je tam to pozadí přidaný,...jak je to trošku rozmazaný.Ale nádherný fotky.

Chris,hanbatou fotku jsem taky neviděla :grinning: ale jinak ti to tam sekne moc :slight_smile:
2. dub 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak se omlouvám že se nepřidám ke konverzaci o kojícícch problémech,protože bych vám stejně vůbec neporadila :pensive:
2. dub 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé.. a já taky neviděla hambatou fotku :sweat_smile:
2. dub 2009 v 11:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mauritius... šmarjá.. to muselo být fantastický.... JÁ CHCI TAKY, JÁ CHCI TAKY, JÁ CHCI TAKY !!!!!!!!!!!!
2. dub 2009 v 11:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
JÁ TAKY :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ziraf no já taky nevím jak letos bez moře vydržím, my jezdíme taky každý rok, je to bájo, Petr má exzémy a tam se toho vždycky krásně zbaví
Kubovi už v létě sice bude půl roku ale já bych se s tak malým ještě bála, bude nám muset stačit chaloupka a k moři se vydáme až příští rok, to už z toho bude mít i Kubajs rozum tak si to užije, asi bych to viděla autem na sever Chorvatska
2. dub 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavis ještě bys mohla přidat nějakou kde jsi celá, zajímali by mě šatky :slight_smile:
2. dub 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no šatičky bych taky chtěla vidět :dizzy_face:
2. dub 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

chris, moc ti to s bříškem sluší :slight_smile:
a já hambatou viděla :slight_smile:

Pavis, nádhera, nádhera, nádhera :slight_smile:
musela to být teda romantika kort ještě na mariciusu.

to rozmazané pozadí to tak má právě být:slight_smile:

jinak já ráno šla s filípkem k dotkorovi na kontrolu se srdíčkem, ráno v 8, přišla mi pozvánka.
no a sestra se podívala do papírů a že jsme tam byli v únoru.
tka jsem jí říkala,že mi to bylo divný a ona proč jsem jako nezavolala, no ještě udělá blbku ze mě.
minule ztratila kartu, pak nás pozvala,když už jsme tam týden před tím byli, pak zase měla v pc evidováno,že jsme tam byli a přitom jsme tam nebyli a dnes nás piozve aniž by jsm měli.
no jámyslela,že mě klepne.
no tak jsme zase vycouvali z ordinace a šli se projtí do města.
koupila jsem si váhu, mamča mi na ní dala peníze, jakože za bolístku při porodu, bo váhu potřebuju a tak se to šiklo a mača je spokojená,že aspon jsem si něco koupila, stála 1500,- po slevě, jinak 1800
2. dub 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
já chci taky vidět šatičky :slight_smile:

holky mě ted už druhý den filípek tak povídá a jak se slší, tak přidá ještě víc :slight_smile:
jinak taky už vidím dva zoubky v dásničce,jsou ještě schovaný,ale asi brzy vylezou:slight_smile:
2. dub 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. dub 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val botičky hezký,taky potřebujeme.
2. dub 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek