Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

christla
3. dub 2009

No Zajdli, tak jestli je tomu tak, tak se asi máme na co těšit. 😉 😀 ale ono se toho napovídá...... 😉

zajdla
3. dub 2009

Já napsala dlouhý příspěvek a je fuč.Ach jo.

christla
3. dub 2009

To se mi taky někdy stane a pak jsem pěkně vytočená. 😠

zajdla
3. dub 2009

JJ to se uvidí až pak všechno.
JInak ty šatičky máš všechny krásné v albumku.Malá bude kočka.Bude nahánět chlapy už v kočárku. 😀 😉

christla
3. dub 2009

No já jsem na ty šatičky teď nějaká ujetá. Říkám si, že když už budu mít to letní miminko, že si to musím náležitě užít. 😀

valentynka
3. dub 2009

ahoj holky,

chris, nakoupila jsi bezvadně, jsou to moc krásný šatičky 🙂
na holčičky se prostě líp nakupuje,ale i víc utrácí 😅

u nás je opět nádherně, dnes pokračuju v oknech, budu dělat v obýváku

christla
3. dub 2009

Ahoj Val, to jsi řekla opravdu hezky a pradivě, nakupuje se hezky, ale těch peněz..... 😅

zajdla
3. dub 2009

Jj to určitě.Malá byla v zimě,tak to se nic nedalo.Ale pak v létě už chodila v šatičkách.Měla takové riflové s beruškama.K tomu culíky,no byla kouzelná.

A teď si to taky užiju se šatičkama.Už se taky těším až si obě holky nastrojím. 😀

christla
3. dub 2009

No jo Zajdli, teď už budeš mít princezničky dvě. 😉

zajdla
3. dub 2009

JJ peníze letí a nějak moc rychle pryč.Ach jo.Už abych dostala zase nemocenskou.Už chci nějaké penízky schovat malé na pokojíček.Chtěla bych jí koupit nový nábytek.Nic tam nemá kromě postele a malé postýlky.Tak snad brzo našetřím. 😀

zajdla
3. dub 2009

JJ to bude super.Už se těším na léto. 😵 😵

christla
3. dub 2009

To mě se teda poslední dobou nedaří ušetřit nic. 😒 Něco koupím na malou, nějaké ty nákupy, zaplatit si telefon, stavebko a peníze jsu fuč. 😠

christla
3. dub 2009

Snad to lét bude pěkné!!!!!

christla
3. dub 2009

Tak holky, jdu se naobědvat, dneska máme čočku. 😅

zajdla
3. dub 2009

Já se obleču a jdu pro malou do školky.Pak musím uvařit a půjdem ven. 😀

christla
3. dub 2009

Teda holky, to jsme zase až na druhé straně, jo?

Já si myslela, jak půjdu ven s pesanem a ono houby, já vytuhla u telky. Jsem nějaká rozlámaná. Dneska mám dítko nějak v klidu..... 😒

christla
3. dub 2009

Tak jsem se vrátila z procházky s pesanem. Mám toho teda plný kecky. 😝 Sotva se valím a dneska je venku fakt dost teplo. Viděla jsem nějakou ženskou, jak se u baráku sluní v plavkách..... Už se těším, až se v květnu vyvalím na zahrádku s kočárkem, já si budu číst, malá bude spinkat....

kremrolka01
3. dub 2009

hehe... chris ty máš ale naivní představy, v šestinedělí se vyvalit a číst si 😀 😀 😀 počkej na ten šrumec

jinak dneska je fakt pařák, v bytě u našich je na padnutí, malej je z toho dost nevrlej, furt má žížeň, přemýšlím že bych mu dala nějaký čajík??? nevím... mamča mi tu povídá jak nám ho dávala od narození... dneska malej bumbá skoro po hodině a půl, dvou jak má žížeň, jenže to mlíko furt grcá ven jak je přejedenej, jestli by ten čajík přece jen pro něj nebyl stravitelnější
a taky teda vůbec nevím jak ho oblíkat ven, dneska se mi tam hodinu kroutil v kočáře asi jak mu bylo vedro 😖 asi sem mu toho dala moc, když já tomu hezkýmu počasí pořád nějak nevěřim, že najednou z beranního fusaku a kombinézky mu jako má stačit bodýčko a mikinka??? chjo chjo

zajdla
3. dub 2009

Ahojky.Já se dnes trošku slunila.Vyhrnula jsem tepláky na zahradě a pálí mě ksichtík,tak asi sluníčko pálilo.Malá lítala jsem v halence a telákách a stejně byla spocená jak myška.KOnečně teplo.
Tátu už máme doma,tak si hraje s malou.Aspoň mám chvilku klídeček. 😀

christla
3. dub 2009

Kremrol, nekaž mi iluze, jo? 😀

Zajdli, taky bych se slunila, ale nemáme ještě na zahrádce vyndaný nábyte, takže není kde sedět.

Čekám na manžela a nějak mi nejede..... Se budu muset jít zase najíst, začínám mít hlad a to jsem myslela, že už budu jíst až ráno. 😝

zajdla
3. dub 2009

JJ hlad je svi.. . Když člověk musí,tak musí. 😀

zirafik
3. dub 2009

kuk holky, jsem tu z mejdánku, tak nakukuju 😎 . Celý den trajdám a teď jsem se vrátila z hospůdky 😝 😝

zirafik
3. dub 2009

tééééda a tady skoro nikde nebyl 😕 😕 ... za celý den 1 strana???

Já su tak ráda, že je konečně jaro 😎 😎 , ostatně jako vy všechny.... a taky si dělám naivní představy o příjemném, květnovém šestinedělí 😅

lucianas
autor
4. dub 2009

Ahojky,
přeji krásné sobotní ráno. Opět to vypadá, že bude nádherně. Tak uvidíme, jestli nevyjedeme někam na výlet. Škoda sedět doma. I když práce tu je teda dost.

zajdla
4. dub 2009

Ahojky pěkné ráno.

Luci práce neuteče.Určitě zajeďte na výlet,když bude krásně.My jdeme dneska k našim.Manžel bude pracovat,Lucka bude pomáhat a já budu odpočívat. 😀

lucianas
autor
4. dub 2009

Zajdli, ahoj. My jedeme k našim zítra, dnes bych opravdu někam jela. Jen někam třeba k Pálavě, a udělat si tam takovou procházku. Nic náročnýho. .... máš to dobře rozvrhnutý. 😉

endlessblue
4. dub 2009

Nazdárek holkýýý.... dneska je fakt kráásně..

Ale prosím o radu a pomoc... malá měla včera celý den jedno očíčko hrozně uslzený a dneska se probudila a už jí z toho teče takový bílý hnis.... pod spodním víčkem to má červený... chjo chjo. nepláče, asi jí to nebolí.... ale co s tím mám dělat????? čím to mám vyplachovat??? 😖 😖 😖

zirafik
4. dub 2009

ahoja holky,

Endy, zkus vytírat očíčka tamponem (na každé oko jiný tampon) převařenou nebo ?borovou vodou. Asi to bude nějaká mírná infekce... možná si ručičkou tam něco zanesla 😒

zirafik
4. dub 2009

.....nebo opthalmo septonex, jsem našla na netu, že se často používá i u miminek 😉 . Zavolala bych do lékárny a vyslala manžu 😉

zirafik
4. dub 2009

Holky, škoda, že už jsem chodí tak málo koníkovek 😒 ... u některých člověk ani neví, jak se mají, nic.... 😒