Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

kacena00
5. dub 2009

chris, já ještě s láskou vzpomínám, jak sem se ke konci těhu nevyspala 😀 😀 😀 ale ne, teda zase kvituju s nadšením, že stydká kost už nepálí, v kříži bolí mnohem míň akorát mě štve že není kdy si zacvičit...o to víc se těším na tanyny už v úterý bych vyrazila 😵 😵 😵 😵

Péťo myslím, že HIPPem nic nezkazíš, mě ho dporučila doktorka a i předtím sem o něm slyšela že je dobrej, takže my máme granulovanej fenyklovej od HIPPu 😉

tak a já pověsím prádlo a ještě chvíli zdrhnu na zahrádku než mi ho bába doveze - u nás je to stále jak na houpajdě, včera sme kojili ukázkově a tak sem ho dycky nakrmila, přebalila a on spinkal v kočáru a my dva pracovali na zahradě, luxus 😵 😵 😵 dnes tak napůl, že poslední kojo tak 10-15 minut, usnul na 15 minut a žádal si znova, a tak skoro hoďku, ale aspoň už to není takovej vopruz, no asi to bude střídavě oblačno u nás 😝

tak pusám a přeju hezkej zbytek krásný neděle

jitousek
5. dub 2009

ahojda zdravím kremrol my máme taky granulovanej hipáckej 😵 😉 feniklovej a teď manža koupil od hippu na dobré spaní nebo jak se jmenuje 😎 ale dneska nic nevypil jen asi dvě lžičky normálně s tej flašky to zase nechce a dělá že to neumí fakt nechápu 😒 tak jsme to do něj lili ze lžičky no plival to ale něco vypil ..........a dneska je opět protivka protivná 😖 furt bulí a bulí chvílí spí .......a něco ho vzbudí a bulí .......venku jsme nebyli jelikoš jsem musela vyžehlit alespoň jeho věci .....na zahrádku jsem ho ani nedávala jelikoš tamřvali sousedi a psy 😖 tak že bych nic jiného nedělala než lítala ven k němu ....taky tu spadlo pár kapek a byla bouřka tak jestli není protivnek kvůli tmu počasí .......dneska má teda zase den a já už jsem protivná jak noc jelikoš nic jiného nedělám než ho nosím na rukou aby byl chvíly klidnej a nehulákal 😠

jitousek
5. dub 2009

já vím že za to nemůže ale je to šílenej kolotoč doma jak po boji a prostě mě to seree že nic neudělám a ke všemu ještě mě bolí za krkem od toho jak ho furt nosím klacka 6 kg😒

zajdla
5. dub 2009

Ahojky.

Tak už jsme doma.byli jsme na tom obídku a pak jsme pracovali na zahrádce.Strhli jsme plachty z plotu a bude se dělat nový plotek.nebo jsme na zahradě jak ve výkladní skříni.Manža si nasadil hlívu,tak jsem zvědavá,jestli z toho něco bude. 😀

Ještě mě čeká žehlení.Ráno jsem vyžehlila hromadu a teď ještě ten zbytek,co jsem ráno oprala.Musím to udělat dnes večer,protože zítra nejde elektrika skoro celý den. ☹

Mě dneska vzbudila naše nejmenší o půl 7 a v 7 ta starší Lucinka. 😀

tak jdu hodit dítko do vany a doufám,že brzo vytuhne.Ráno vstává do školky,tak aby byla vyspaná.

valentynka
5. dub 2009

ahoj holky,
tak my jsme v sobotu v 10ráno odjeli k mamče, manža šel do práce,ale přišel večer ve 22 a spali jsme u mamči a dnes večer jsme přijeli.
v sobotu bylo nádherně, Filípek hezky ležel v kočáře v bodýčku, nožičky měl přikrytý plínou a bylo mu báječně, hrál si s hračkama a já hrabala trávu. Kojila jsem ho pak vždycky venku, no byl hodnej celý víkend.
s mačmou jsme rpacovali venku, otrhávala jsem jahody-staré listy, kopopala, mamča pohmojila a zasela filípkovi mrkvičku,pak jsem stříhala keře a ještě mamče vyluxovala,zalila kytky a utřela prach.
mamča mě dneska a manžu ostříhala,tak jsme zase prokoukli,al epotřebovala bych melír jako sůl.ale chtěla jsme mamče něco pomoct,než doma se patlat s melírem.

filípek už pěkně vykřikuje, pokusím s ehodit na web videjko, je úžasnej,každý den pokrok, je to nádhera 🙂

holky,mě to teda vůbec nenapdalo s tím čajem, je to fakt,ale filípkovi to stačilo a kojila jsem normálka jako vždy po 2 hodinách,akorát večer si prso žádala nějak časo v 19, ve 20 a v 21 jsem mu dala sama,aby mi vydržel spinkat, vzbudil se ve 3,30 a pak v 6,15

zuzanka26
5. dub 2009

ahoj holky, jdu vás pozdravit, samozřejmě vás dočítám, ale moc to tady nefrčí. 😲
My se máme fajn, Sárinka se už asi měsíc řehtá nahlas, samozřejmě těm největším blbostem, ale je s ní fakt sranda, hodně se směje před koupáním a nebo když jí zpívám.
taky se směje na starý babky a na lidi s výrazným obličejem 😉
uvědomila jsem si, že moc přes den nebrečí, to třeba v šestinedělí bylo daleko horší, teď už je hodná. 🤐

zirafik
5. dub 2009

ahoja holky, tak vás zdravím při neděli.... skoro celý den jsem strávila ve škole 😝 😝

zirafik
5. dub 2009

holky, teď končí na primě supr komedie "Dva v tom" - sem se nasmála.... 😀

lucianas
autor
6. dub 2009

Ahojky,
jdu si pro radu - co si můžu dát na zvýšenou teplotu a začínající chřipku (bolest v krku, rýma, kašel, teplota, bolest hlavy)? Dnes jsem zůstala doma, ale zatím bez prášků, tak nevím, jestli to jen tak s čajem a ležením v posteli přejde.

rintintyna
6. dub 2009

čau Luci, tak to mě moc mrzí, vím, že ten Bioprax se může, jde o lokální antibiotika, ale zabírá spíš, když je vše v počátku, no a potom, tu holky kdysi psaly ty echinaceové kapky. Bioprax se stříká do krku a do nosu. Tak přeju brzké uzdravení 😉 😲

zuzanka26
6. dub 2009

Ahoj Luci, můžeš určitě paralen, jinak asi nic moc. A ten Bioparox na krk jo. Kapky do nosu se taky můžou. tak ať je ti líp 😉

christla
6. dub 2009

Ahojky!
Tak u mě zase noc nic moc, tak jsem to dospávala teď ráno a jsem jak převálcovaná.... Dneska se po obědě asi vydám do města a koupím si tam ten župan do porodnice a podívám se ještě po něčem na mimi. 😉 Pak asi pojedu k našim.

Ségra má dneska písemné maturity, tak na ní myslím, jak to zvládá. No, ona bude nějak během května maturovat a já budu rodit. 😀

zirafik
6. dub 2009

Luci, v pohodě jsou homeopatika. Já na počínající chřipku brala oscillocosinum 😉 . Pokud teplota, pak určo paralen.

christla
6. dub 2009

Jo a Luci, čaj s medíkem, do nosu kapky s mořskou vodou nebo mě se fakt osvědčila Vincentka ve spreji do nosu, na krk Septisan a na kašel to nevím, to jsem snad ani nic nebrala.

christla
6. dub 2009

No a jak píše Pavlínka, tak to Oscilo.

tevina
6. dub 2009

Ahoj holky 😉

Tak dneska je u nás mlha ale snad se to ještě vyjasní 😵

Luci jo jo můžeš si vzít paralen,mě tenkrát říkal dokonce primář gyndy,že můžu 3x denně.

Holky adámek měl včera teplotu a má rýmu a kašel,dneska už bez teploty,tak snad dobrý.Tomáš dojel do lékárny pro sirup na kašel Mucosolvan junior,prý že nic jinýho pro 8-měsíční mimčo neni 😨 Tak to je podle mě pěkná blbost.On mu totiž ten sirup vůbec nechutná,je takovej nahořklej a plive ho.

zirafik
6. dub 2009

Luci, hlavně si něco vem, ať se Ti to nerozjede.... hlavně ten paralen, když máš teplotu.

Homeopatie - působení na organizmus není založeno na chemickém účinku látek, ale na stimulaci obranyschopnosti jedince. I to je jeden z důvodů, proč těhotné ženy užívají homeopatické léky k prevenci ale i k léčbě např. virových onemocnění.

christla
6. dub 2009

Pavlí, co takhle taky nějakou novou fotečku bříška? 🙂

zirafik
6. dub 2009

Tevi, výbornej je solmucol... 😉 a ten je už i pro ty nejmenší a supr chutná 😉 . Pěkně kecaj v tý lékárně 😠

zirafik
6. dub 2009

Chris, to by chtělo...... 😅 ....

Jsem trošku nakrklá, neb si myslím, že je malá zas hlavou nějak nahoru, neb ráno už dole neškytala, ale bylo to spíš nad úrovní pupku... ta tam dělá hrozný kotrmelce 😒

Jo Chris, taky jsem řádila na MMA 😅 , ale už musim končit, dám do albíka...

christla
6. dub 2009

Tak na fotečku se budu těšit, jak bříška, tak oblečků. Já už se taky musím krotit. 😅

Mě teda připadá, že malá je snad hlavou dolů. Teď jsem si volala do té porodnice, tak příští pátek se jdu registrovat. 😉

christla
6. dub 2009

A myslíš, že máš v bříšku ještě tolik místa, aby se tam tak převalovala, jo?

zirafik
6. dub 2009

Lucí, koukala jsem, že máš v albíčku dnes kontrolu u gyn. Jdeš tam nebo ses přeobjednala?

zirafik
6. dub 2009

Moc místa už tam asi nemá, ale evidentně je to akrobatka 🙄 ... chjo doufám, že to tak není...dozvím se snad ve čtvrtek... 😒

christla
6. dub 2009

Tak snad to bude dobré. Uvidíš, co ti řekne Dr. ve čtvrtek. Budou ti taky dělat monitor?

tevina
6. dub 2009

Žiraf děkuju,už si to píšu a hned ho koupim 🙂 Nevim co je to za lékarnici,vim že je ještě jitrocelovej sirup a hedelix,ten určo taky můžou mimča.

tevina
6. dub 2009

Žiraf to je málo pravděpodobný aby se ti ve 35tt otočila,to se ti určitě jen zdá.

christla
6. dub 2009

Mě akorát malá taky škytá. Cítím jí vlevo dole v podbřišku a taky u pupíku. Podle mě ti to třeba jen připadá, jak se celá chudinka otřásá tou škytavkou, že to jde odjinud. Jinak se mi tam teda taky nějak přeskupila. Furt mě kopala do levého žebra a teď jí mám už i pod pravým.

Holky, nějk to na mě dopadá, že asi začíná jít do tuhého. 😀 Že než se naděju, tak je malá tady. 😅

zirafik
6. dub 2009

Chris, jj, už se to blíží...já čekám, kdy se na květnovkách spustí lavina.... pak to půjde ráz na ráz 😉

tanuki
6. dub 2009

ahoj holky, Luci, kolik máš teplotu? Echinacea se v prý těhu nemá a Bioparox bych nechala, až budeš mít jistotu, že to není vir ale bakterie (hleny..) Já jsem dost těžkou bronchitidu vyléčila mateřídouškovýma a jitrocelovýma čajíčkama, kloktat šalvějový čajíček a případně 4soli natria na kloktání. Jsi v prvním trimestru, tak dokud to půjde krom paralenu, když půjde teplota přes 38 bych nic nebrala.. a když bude angina, tak penicilin..

rinti, jak ty?