Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

pismenko
10. dub 2009

Dobré ránko, zdravím Vás ze strany 3 😠 🙂

zajdla
10. dub 2009

Ahojky pěkné ráno.

Tady opět slunečno bez mráčku.Bude krásně,doufám. 😀

zirafik
10. dub 2009

ahoja holky,

královno dej to tu už do cajku 😠 !!! Heršvec holky, kde lítáte?? Asi se tu brzy rozpadneme 😢

Jináč díky za pochvalu váhy 😅

zirafik
10. dub 2009

já vím venku je krásně, ale jeden malinkatý příspěveček sem hodin to je na minutku.... 😉

jitousek
10. dub 2009

teda tady to nějak uvadá chápu nás vytížené matky že nestíháme 😀 ale co ty nastávající bříškatky a snažilky kde lítaj 😕 ????

Chápu je krásně tak se asi všichni sluněj 😎 já jsem předevčírem gruntovala s mamkou okna máme jich jak nas.... 😅 a tak mě helfla a zmákli jsme to za jeden den Míša byl hodnej v kočáře na zahradě tak to bylo super

nu a včeraj sem ještě poklízela kolem a dokola doma a velikonoční vejzdobu jsem dělala no trošku aby to tu vypadalo jarně a ne porád jak když hodí granát 😉

odpoledne se chystám do města na procházku do knihovny vrátit knihy a tak nějak 😵

Jinak dneska ráno měl zase Míša svůj chysterickej záchvat breku a nic nepomáhalo ani prso ani nosit ani ležet ani nic a pak se si dal trochu čaje a pak si teda dal i to prso ale holky zese vyváděl jak blázen podle nás je přetaženej poněvač si hrál a pak začal bulet tak sme ho dali do koše že bude jako spát ježkovi voka to byl ámok 😕

a to prosím pěkně všechno brzo ráno v 6.30h o půl šesté jedl a pak nechtěl spát tak si hrál na dece jsem mu ji přitáhla do ložnice a že si poležím ......nedá se poležet ani náhodou naše rána začánají hooodně brzo 😅 akorád kdyby u toho nedělal takovej cirkus ..........já fakt nevím co to do něj zase vjelo a to už včera večer byl nevrlej jak přišel z procházky ☹

jitousek
10. dub 2009

žiraf už 36tt joooooo 😕 ????????? to už teda máš fakt za pár já rodila na 38tt 😎

jitousek
10. dub 2009

napadá mě možná jestli to není úplňkem včera byl tak nevím 😎

jo a chtěla jsem se zeptat v kolik pak vám dítka večer usnají my s tím spánkem bojujeme třeba od osmy do devíti než pořádně zabere ☹

valentynka
10. dub 2009

dobré ránečko,
tak se jdu mrknout co se tu ráno dělo 🙂

jsem po snídani, manaž koupil čerstvé rohlíčky,tak už dva padly za vlast 🙂

Filípek usnul u kojneí v posteli,tak chrupká a manž ajel umýt auto.
odpo pojedem doLiberce do nového nákupního centra se mrknout,potřebovala bych něco na sebe,tak si uděláme menší výlet 🙂

valentynka
10. dub 2009

ahoj jitouišku,
tak to rána teda máte opravdu brzký.
já kojila filípka dneska v 5,30 a ještě spinkal do 6,45, pak si tam povídal,ale to jsem ho nechala a ještě tak nějak dospávala. Pak miho manža dal do postele a nakojila jsem ho, to bylo 7,45 a spali jsme do 8,45, tak jsme ho přebalila a převlíkla, bo se pročůral a ještě lehli do postele a kojila jsem ho v 9,45 a usnul u prsa a ted chrní v posteli, otevřený kno a je mu dobře 🙂
takže my ty rána máme takhle nějak pořád

noo a ted si filípek udělala jiný režim.
na začátku jsme chodili spinkat kolem 22-23hodiny, pak se to upravilo na 21-21,30 to bylo nějaké dva měsíce takhle a ted už čtvrtý den mi usne kolem 20 hodiny,takže si to hezky zkracuje, to je dobře, bo jsme z večera neměli nic,takhle si večer hezky odpočinu a můžu se věnovat manžílkovi 🙂

holkýý už tu dlouho nebyla naše kacena ???

valentynka
10. dub 2009

tak už je filípek vzhůru a už si hezky hraje 🙂

u nás je opět nádherně, je to paráda, až na to,že se do hodně hadrů letních nějak nevejdu 😀 nebo spíš vejdu,ale ještě to břicho nějak není stažené ☹ 😠 😠

jitousek
10. dub 2009

My od devíti už spíme na okně v tašce 😵 já už jsem po obídku a čekám až se breburda probudí a budem krmit javascript:addEmoticon('😵','vBody')😎 a pak asi vyrazíme do města 😉 je tu nááádherně a teplo jdu pověsit plíny tak zatím pa pa

jitousek
10. dub 2009

ježíš co se mě to tam mezi ty smajli nakopírovalo 😕??

valentynka
10. dub 2009

jitoušku,tak u vás se to už taky zlepšilo o dost vid?
on si malej zvykne a udělá si režim a bude to už lepší 🙂

tevina
10. dub 2009

Ahoj holky 🙂

Tak Adámek od včerejška leze,ještě teda dost nejistě,trochu mu to klouže,ale začíná a mě končí pohodička 😀

Koukám že Žiraf už se pomaloučku připravuje na porod.Tak to tu máme Kristýnku cobydup 🙂

A Královna se taky konečně ukázala 😀

lucianas
autor
10. dub 2009

ahojky,
zdravím. dnes je opět nádherně, sluníčko a krásné teploučko. Opravdu hřích být doma. Aspoň, že máme ten dvorek, i když malý. Ale aspoň něco.
Právě dodělávám čočkovou polívku, jinak budeme mít k tomu palačinky.

pismenko
10. dub 2009

Ajhoj holky, no je nádherně, ale tady dost pofukuje. byla jsem z Dorotkou na KO u kožařky, úplně jsem Vám zapoměla napsat, že atopák to není, byla to nějáká reakce na jídlo a když jsem se přiznala k sežrání půl skleničky nutelly denně(někd obden 😝 ), tak bylo paní doktorce jasno. Dostali jsme mastičku a po dvou dnech byla krásná jak broskvička. tak dneska na ko a dostali jsme nějáký spšl krém na promazávání po koupeli pro děti s citlivější pokožkou, vyplázla jsem 155,- a jely jsme.

Dma jsem nakojila a byly jsme se projít, skončila jsem u sousedky a její babča tam zrovna dělala švestkové knedlíky, tak mi naložila 8kousků do obědníčku a jsme doma. Knedlíky už jsem koštla, jsou super a Dorotka drní v kočáře před barákem.

Jtu, mě Dorotka usíná kolem 19:00 a budí se okole 04:00 hodiny plus mínus hodina a pak ještě drní tak do půl 7 a šmitec. Dopoledne pak už usíná málokdy, ale stane se 🙂

pismenko
10. dub 2009

Jo a koho jsem měla na Skypu, tak mám nový účet burdovamarketa tak si mě najděte, ju?? Můžete i vy, které jsem tam neměla 🙂 🙂 🙂

christla
10. dub 2009

ahojky!
Jsem jen na skok, podat zprávy. Monitor u mě Dr. vysoký, malá měla ozvy 168, což je prý moc, tak mě poslala ještě do porodnice, tam vše v normě. Jsem z toho docela vystreslá, protože teď se budu bát. ☹ V neděli jedu znova na monitor, tak snad bude vše O.K, janak mi už asi hrábne.

Co je tady nového? Dočítat nemám sílu....

pismenko
10. dub 2009

Chris, já tu přes týden nebyla, takže nevím nic.

každopádně jsme si řekly, že žádný stres a to platí, malá prostě asi více řádila a tomu odpovídalo i srdíčko...a basta 😉

rintintyna
10. dub 2009

chris, já vím, že se to lehce radí, ale zkus být v poho, bo pokud je stres, tak se to asi akorát přenáší na malou, neboj už to máš fakt za pár, to dáte, jste holky šikovný, trochu na mě padá nostalgie, když si pomyslím, že jsem tu naši trojku mohla rozjíždět (myslím porod), ale opravdu jen trochu 🙂

zajdla
10. dub 2009

Ahojky.

Tak jsme byli dopoledne nakoupit a teď jsem se vrátila od našich.Robík tam ještě spáruje tu dlažbu a pak už to tam budou mít hotové.Zítra chceme umýt autí,ať je krásné na velikonoce.Tak budem kolem něj chodit celý den.Ach jo.

Doma to ani nevypadá,že by měly být velikonoce.Zítra musím oprat záclony a Robík mi je hodí na okna.Teď peru už zase 2 pračku.To je pořád dokola. ☹

Chris oni ti doktoři vždycky tak vystresují,to je hrozné.Buď v klidu.

christla
10. dub 2009

Tak jsem se trochu prospala, ale nic moc.....

Markét, ona rávě na tom monitoru malá byla moc hodná, takže kdyby se tam mlela, řeknu si, že je to z toho, le ona se právě skoro vůbec nehýbala a přesto to srdíčko bylo rychlejší.

Já teda nevím, všichni říkají, jak je ten monitor krásný zážitek, ale mě to tk nějak moc neuklidňuje.....

pismenko
10. dub 2009

Chris, ale důležitý je, že na tom druhém v porodnici to bylo už v pořádku. jestli tě to uklidní, tak já byla v těhu dvakrát na přetočení, protože se mudře taky nepozdávalo a má křivka byla více než zmatená a vidíš, všechno to dopadlo dobře a Dorule je zdravá jak řípa 😉

jitousek
10. dub 2009

chris nenervuj se jestli jsi nervózní je i pak malá a může jí to srdíčko rychleji tlouct ......víš jestli jsi byla plna očekávání a tak já nevím prostě je to v pohodě a NEJANČIIIIIIIIIIIIIIII porááááááááááááád uvidíš až bude malá na světě ještě si ráda vzpomeneš jak jsi ji měla v břiše a že to zase nebylo tak špatný .........to teprva pak začnou obavy a strachy 😀

jitousek
10. dub 2009

no já si taky myslím že to je v poho já jsem byla teda na monitoru jen jednou jelikoš jsem jich víc nestihla a další tejden už se narodil Míša 😎

jitousek
10. dub 2009

Markét Dorotka Ti spinká ukázkově já vím ale ona už to má tak skoro od narození 😎

Náš raubíř ten už od narození docela pěkně řádí 😀 teď se po koupání prospal 20minut .....před těma 20min....byl řev jelikoš nemohl usnout a už jako chtěl odpočívat musela jsem ho pochovat a zaspívat mu a usnul a teď už zase kouká grrrr stihla jsem se alespoň vykoupat ...........a chlavně že nehuláká kouká na obrázky na látce v koši škrábe po nich tlapkou a vypráví jim 😀 no prostě drak 😵

jitousek
10. dub 2009

tak už nám dneska dorazila konečně ta ofic pozvánka s časem na to vítání...to jsme asi jediný s našeho 4lístku lednovek co ještě nejsme přivítání do života co ???? 😎

pismenko
10. dub 2009

No ještě teď mi to leží v žaludku, že jsi nás všechny předběhla 😀 😀

pismenko
10. dub 2009

jitu a nechceš vyzkoučet to zavinování do plenky?? Já jsem z toho unešená a Dorotka je fakt v noci klidná a krásně spinká

pismenko
10. dub 2009

Ještě Vám popřeju krásnou sobotu, my zítra vyrážíme na narozeniny Tomovi mamky (60) tak to bude velký, takže nebudu doma, možná juknu dopoledne, ale to tady stejně bude mrtvo 😎