Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

kremrolka01
10. dub 2009

ahojky, jsem tu dlouho nebyla ale koukám dočítání moc není 😕
my měli poslední dny hodně trajdací, celý dny venku
ve čtvrtek jsem se viděla s Barčou a Cyrdíkem, je to bobešek malinkej, i když Barča říkala že teďka na poslední kontrole měl už přes 4 kila 😵 chlapák, ale stejně já když ho chovala tak mi oproti Kubajsovi přišlo že v ruce nic nemám 😅
no a dneska jsme se byli podívat na svatbě a pak posedět s holkama a jejich dětičkama v restauraci na zahrádce, taky moc príma den, Kubíček z toho krásně usnul 😵
a aby toho nebylo málo ztak zítra odjíždíme na Velikonoce na chaloupku, má být pořád krásně, tak se těšim že konečně vyjedeme s kočárkem do pořádnýho lesa 😀
takže tímto vám přeju krásné svátky a bacha na prdelky v pondělí 😀

jituš mi koupeme v sedm, v půl osmý kojení a od osmi uspáváme, někdy vytuhne hned, někdy taky v deset, ale to nejpozdějc, většinou kolem devátý je tuhej 😉
Markét ahojky, ty jsi tu taky dlouho nebyla, užij si zítra narozky!
val Filípek je teda žvatla 😀 to je paráda, malej pomaličku taky začíná, ale spíš takový kvíky sem tam nebo když se ho zeptáme odkud je tak prý z "EU" 😀 😀 😀

zajdla
11. dub 2009

Ahojky pěkné ráno.

Dnes budu makat jak můrovatá,odpoledne jdeme na návštěvu.Tak si Lucka pohraje.

lucianas
autor
11. dub 2009

Pěkné sobotní ráno,
opět nádherné počasí, opravdu jako v létě. Tak si ten dnešní den užijte.
Já jsem doma jen s Míšáčkem, a budeme poklízet. Jen tak lehce ale, něco jsem si udělala už včera. Manžela mám v práci, přijede až zítra.

pismenko
11. dub 2009

Taky hezké dobré ránko, je krásně, uspávám dítko v kočárku, at můžu pobalit věci a v 11:00 budím Toma a razíme. jsme pozvaní už na oběd, tak jsem zvědavá 😝 😝

jitousek
11. dub 2009

nazdárek v sobotním ránu taky tu máme sluníčkově 😉
včera večer příšernééééé Míša měl zase bulící záchvat a usnul až v 21.30h v mém náručí ale za to spinkal až do 3h a ráno pak jedl v 6h a od tej doby jsem už zase na nohou 😎

jitousek
11. dub 2009

já se snažím uspat v koši drndím tu nohou s košem 😅 a Míša vejrá do stropu a mává tlapama 😀 jestli usne na 20minut tak malej zázrak 😵

pismenko
11. dub 2009

No právě že to mávání těma rukama není dobrý a to mu brání usnout, protože ho to vyleká, když ty ruce roztáhne. Ony ty děti z té dělohy jsou zvyklé na limitující prostor a protože tam těma ručkama nešermovaly, tak teď je to jakoby trochu děsí ten neomezený prostor.

jitousek
11. dub 2009

už spí dala jsem ho na bok a usnul ...........já to vím Markét ale on si je nenechá zastrčit vůbec ani na chvíly to je hned vytáhne a mává s nima jak s mávačkama ještě víc 😎

valentynka
11. dub 2009

ahoj holky,

tak dočítám a čtu o tom zaivnování na noc.
Já Filípka u kojení vždycky zavinu do zavinky a pak ho takhle dávám i do postýlky a leží krásně spinká,ručičky nahoru a ani se nehne 🙂 má takový pocit,že je v bezpečí.

jinak ty ozvy, no já nevím, já měla vždy ozvy kolem 150,občas to vylítlo na 170 a nic se nedělo, tak nevím,že tě vystrašili.
horší by asi bylo,kdyby byly nízký tak jako jme měla já, bo musel být rychle císař.
tkaže já bych se vážně nestresovala žirafí 😉

valentynka
11. dub 2009

tak my jsme včera přijeli z výletu až ve 20,30, rychle koupáníčko, hned papáníčko a šupajdíčko do pelíšku 🙂
spinkal až do 4,45,pak ještě chrupkal do 6,45 a kojo a pak spinkání do 8, pak jsme vylezli z pelechu 🙂

jsem si šla svařit vodu na umytí obličejíčku a než jsem přišla,tak Filípek se vykáknul na přebalovák.
pak jsme ho teda uymla a dávám mu plenu a nejdnou zase prrrrd,tkaže nanovo 🙂

v liberci bylo těch krámků hafo, no udělali z toho druhý pražský Chodov.
já si koupila dva slabé svetříky,jeden bílý a druhý ružovofialkový a tríčo žluté.
manžovi jsem koupila košili za 300, tak to dostal,aby ho neposral beránek a manža si ješě koupil boty.
ted si nakoupil troje 🙂 jedny sportovní,druhé tmavěhnědé e kožené budně a včera černé elegantní,spíše do společnosti.
no a já s botama zase na čtýru ☹

filípka jsme tam vždycky někde nakojila,ale měla jsem sebou udělaný čajíček fenyklový 100ml,takže jsme mu dala tak občas pocucnout a chutnal mu a do večera ho vybumbal.

valentynka
11. dub 2009

no a dnes nevařím, včera jsem naložila plátky z kýty a odpo grilujeme u ségry.
ségra udělá ražniči.
je venku opět nádherně 🙂

jitousek
11. dub 2009

jeeeeeee já si nevšimla toho jak markét včera psala o tom balení do pleny 😵 no to jsem kus vola 😎

valentynka
11. dub 2009

no jitoušku, můžeš ho zabalit hodně napevno,jako bylí miminka v porodnici,třeba mu to nebude vadit 🙂

jitousek
11. dub 2009

do zaviky se mě už nevejde je to strašnej habán a stejnak si ty tlapy vždy vystrčil ven i když jsem ho zabalila .........ale s tou plínou to zkusím 😎

jitousek
11. dub 2009

obávám se že bude stejnak řičet 😎 on je prostě svůj jediné co miluje je nošení na tygra to už když nevíme co s ním tak jedině tahle pozice ho uklidní

jitousek
11. dub 2009

akorád je na nošení už poněkud těžkej 😒

jitousek
11. dub 2009

teď si hraje na dece a vypráví něco lvovi a kačeně a chudák do toho ještě škytá 🙂

pismenko
11. dub 2009

jojo, do plenky a fakt se nebát napevno aby prostě těma ručkama nemohl pohnout 🙂

kacena00
11. dub 2009

čau holky, mámj chvíli časíku, musim robiti oběd, věšeti prádlo, žehliti, skládati o chlívu doma nemluvim, na uklid sem rezignovala 😀 😀 😀 ale musim vás pozdravit, dlouho sem tu nebyla, jedna¨k nešel net a když ¨šel, byla sem v luftu, u nás je toho novýho...

1.) přikrmuju- když sem se viděla s kremrolkou tak sem řikala, jak to pomohla a mám prsa nalitý, jojo, trak hovno hovno slavný soude, prsa oplaskla - nevím, jestli za to může navrácení Cyrdova nočního dušení tou sviňskou hnisavou rýmou a moje nervy nebo hormony nebo obojí, nicméně kojo krize v 6 nedělí je prej celkem běžná záležitost, pak ještě ve 3 měsících, mám to i od holek co dosud kojí nebo maji velký děti a kojily je např do 10 měsíců- kámošce přišla ve 3 měsících a prej už zůstala u večer. nutrilonu

jediný co mě prudí, že z toho novýho mlíka můj koťulák strašně pláče, je dobrej strávník, neplive ale včera proplakal asi 3 hodiny a probudí se a pláče a kroutí se nanovo..no snad vybojujeme jen to moje a nebo si na to zvykne, každopádně mlíko mateřské je mnohem levnější záležitost 😖

2.) když sem přijela z Tábora, kde sem se viděla s Péťou, michal vypadal jak strašidlo, včela ho píchla do čela a jemu brutálně nateklo oko a okolí oka..

3.) naše Berta má na hlavě zvon jako pokusný zvíře - zřejmě ji porazilo auto a má spoustu tržnejch ran a lízala si je, vůbec se jí to nehodilo, tak vyfásla tuhle nádheru a vypadá opravdu k politování 😀 snad si vezme ponaučení a už nebude zdrhat

tak a já mažu a vás popusávám a když to vyjde večer a nebudeme plakat tak zajdu na dýl, pus

jitousek
11. dub 2009

tak jsem ho nakojila a zašněrovala do dvou plín svázala jsem ho jak do kozelce a byl jak larva a hned usnul v koši beze řevu tak uvidíme ale určitě to má něco do sebe 😎 díky Královno 😉

kacena00
11. dub 2009

4.) JO A MÁM ZA SEBOU PREMIÉROVOU JÍZDU S KOČÁRKEM V mhd A TAKY SAMOSTATNOU JÍZDU VLAKEM DOMŮ 🙂 🙂 🙂 (pardon pardon, caps lock....)

lucianas
autor
11. dub 2009

Kači, ahoj. Koukám, že se teda doma opravdu nenudíte. Tolik věcí se u vás děje. Ale hlavně, že jsou všichni v pořádku, to je nejdůležitější.

jitousek
11. dub 2009

Kači ono se to snad vytříbí to kojo třeba se to ještě upraví my jsme taky zápasili je to hold boj ale nestrácej hlavu ještě že existuje umělá strava a je už dnes volně prodejná dříve to musel bejt mazec bylo to na předpis dneska člověk jde a všechno si může koupit .........pravda je že to nejni nejlevnější ale co naděláme 😵

jitousek
11. dub 2009

manža vyrazil s Míšou ven já jsem doma a jdu si hodit nohy na trnoš na zahradu udělám si kávičku a dám si buchtičku mám upečenou broskvičkovou 😵 😵 😵 relax zaslouženej na všechno hážu bobana v pračce se mě motá prádlo až dopere pověsím a S.... na všechno pardón ....měla bych sice žehlit plíny ale nechce se mě když je tak krásně stejně mě to nemine ale teď si budu užívat klídku bez Míši tak zatím paaapa 😎

zirafik
11. dub 2009

ahoja holky 🙂 , fííííííha tady se i kecalo 😕 😕

Já měla nějakej zavirovanej počítač... jakejsi trojskej kůň či co to bylo ... tak manža musel odvirovat 😝. Dneska jsme byli na tuningu... já byla hlavně kvůli manžovi, neb ten je hroznej nadšenec 🙄

Večer chceme grilovat, je nádherně... .ale šílený sucho, všude se hrozně práší 😒

zajdla
11. dub 2009

Ahojky.

Tak já vyprala asi 4 pračky prádla.Už i zimní bundy.Tak se to venku všechno suší.Upekla jsem kuře.Poklidila trošku.Umyli jsme všichni auto i Lucka pomáhala.A teď mě ještě čekají podlahy,ale do toho se mi vůbec nechce.Ach jo.Manža pověsí záclony a končím.

zirafik
11. dub 2009

nový pupan v albu 😝

zajdla
11. dub 2009

Žirafíku super bříško.už se blížíš do finále. 😉 😀

zajdla
11. dub 2009

Tak jsme přijeli z pohotovosti.malá má angínu.Je bez teploty,jen špatně polykala a moc nechtěla jíst ani pít.Tak jsem s ní raději jela a udělala jsem dobře.Tak snad jí ty léky brzo zaberou.

zirafik
11. dub 2009

tak jsem tu z grilovačky 😝 ... jsem se nějak přecpala a celkem mně bolel břuch 😒 .... teď už ok.
Manža dostal vopušťák na 2,3 pivka, tak straším doma sama 😒

Zajdi, díky za pochvalu batohu vpředu 😀 😝