Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zirafik
11. dub 2009

Zajdíku, tak to je pech.... hlavně ať je Lucka brzy fit 😉 .... chuděrka ☹

lucianas
autor
12. dub 2009

Ahojky,

Zajdli, tak bundy mám v plánu dnes. Už je mám u pračky, jen se chci zeptat manžela, jestli nemá nějakou v autě, abych to prala při jednom. Za chvíli ho mám konečně doma z práce. .... Lucince brzké uzdravení. Je to pech v tomto počasí být nemocná. Ale ono něco řádí, tak snad to bude brzy dobré.

Žirafik, krásný bříško. No teda, se těším, až budu mít taky takový. 😉

lucianas
autor
12. dub 2009

Žirafik, tak jaká byla grilovačka? Teda až na to, že jsi se pořádně najedla?

pismenko
12. dub 2009

Dobré ránko, tak jsme to ve zdraví přežili, domů jsme přijeli kolem 20:00, rychle jsem očváchla Dorotku a o půl10 jsme už všichni spali 🙂

Zajdi, tak ještě, že jste to podchytili včas a angína se nerozjede 😒 😒

Luci, však se dočkáš, neboj 😉 😉

Pavli, jen se ještě cpi, pak budeš přemýšlet nad každým soustem, jestli z toho malá nebude mít prdy nebo tu blbou koliku(já jsem tak ráda, že mi s tím absolutní problém nemáme).

Dneska musím vygruntovat ložnici, je to tam jak po výbuchu 😠 😠 Už peru Dorotce postýlku a pak mě čeká ta naše. jen se děsím toho, že zavolají příbuzní, že máme dojet dojídat zbytky a dopíéjet bečku(včera jsem si dala malý a dobrý bylo) 😝

lucianas
autor
12. dub 2009

Markét, ahoj. ... jsem asi divná, ale opravdu se těším, až na mě to těhu bříško půjde vidět. A pak to mimi v kočárku. Jak já se těším 🙂 .... jinak ložnice a úklid v ní neuteče, tak klidně si zajeďte na dojídačku. 😉

zirafik
12. dub 2009

ahojík 🙂 ,

Lucíku divná nejsi 😅 ... já se taky na břuch těšila a teď bych ho občas sundala, abych se mohla lépe ohnout, aby se mi lépe spalo, aby záda nebolela.... ale jinak je to paráda... musím říct, že díky břuchu jsou na mně lidi o moc milejší 😵 .I na úřadech 😕

Markét, to se taky bojim... já mám to zažívání nic moc a malá pak se mnou bude trpět...chuděrka 😒

Dneska jdeme našim na obídek, tak je plotna zase studená 😅 , neb včera jsme taky jedli mimo 😅

zirafik
12. dub 2009

holky, ještě asi 2 dny a začnu 9.měsíc 😕 😕 .... toto letí

Jo a chci se zeptat jaký jste kupovali ty kojo podprdy... já pořád žádnou nemám a bojím se abych odhadla velikost....

No a ještě jeden dotázek.... když tu připravím manžovi autosedačku do toho oblečky a deku na malou, mám mít ještě zavinovačku? Jo a jak se vlastně mimi obléká? Slyšela jsem, že by mělo mít o vrstvu navíc než mám já a samozřejmě vždy čepičku, nejlíp na zavazování, co?

Jsem to ale trdlo májový 😅

lucianas
autor
12. dub 2009

Žirafik, tak díky, to jsem ráda, že je nás takových víc. .... je to stejnak zvláštní, jak člověk se chová jinak k těhotným, než k netěhotným ženám, že? A co v dopravních prostředcích, pouští tě normálně sednout? Nebo je to tak, jak jsem to zahlídla párkrát v tramvaji, že lidi seděli a těhotná v pokročilým stádiu těhu nad nima stála? .... to je pravda, letí to hrozně. Není to tak dlouho, co jsi s Chris hlásila pozitivní testík, a už se vám blíží samotný závěr. Se těším, až tu budou další miminka.

zirafik
12. dub 2009

Před týdnem mě v metru pani doslova dotáhla na její sedačku 😅 .... byl to takový zvláštní pocit, takováto ohleduplnost 😕

No musíme vyrazit, tak se tu mějte hezky zítra pozor na zadečky 😅 ... se mi to i rýmuje 😀 😀

zirafik
12. dub 2009

Lucíku a co vyfotit těhu bříško, když máš v albu jen netěhu bříško 😅 ??

tevina
12. dub 2009

Ahoj holky,
tak já jsem byla včera tančit 😀 Byla jsem s kamarádkama co se známe už od dětsví na diskošce a přišla jsem ve 4 ráno 😕 😀 😝 Ale bylo to bezva,bylo nás devět,nejdřív jsem si byli posedět v pizerii a pak šli na diskotéku do Sauny,tak se to jmenuje,je to bývalá sauna,předělaná na diskotéku a je to pár kroků od našeho domu.Fakt jsem se pobavila a pěkně si vorazila 😅 Jo a pozor!!!Byla tam i travestishou 😀

tevina
12. dub 2009

Žiraf máš krásný pupendo 😵 To už je fakt předporodní,za chvilku tu máme miminka 🙂

tevina
12. dub 2009

A malej Tygřík jak boxuje,tak to je super 😀

tevina
12. dub 2009

Přidala jsem taky nějaký fotky 😉

janda79
12. dub 2009

ahoj holky, v rychlosti jsem vás přišla pozdravit. jsme všichni OK, akorát teď moc nechodím na internet. Míša je opět hodná, je to paráda. 20.4. jdeme k zápisu do školky, přistavují dvě nové třídy, tak doufám, že jí tentokrát vezmou! Verunka je zlatíčko, krásně usíná, brouká, někdy tedy dost hlasitě, pěkně usíná. večer ji vykoupu, nakojím, dám do postýlky a spí. jsme přestěhovaní do podkroví, je tam krásně, Míša má svůj pokojíček, je šikovná. my jsme v nové ložnici, máme nové postele. teď čekáme na žaluzie a sítě do oken. Dneska jsem s Míšou barvila vajíčka, bylo to parádní, máme plnou ošatku nádherně barevných vajíček.
mějte se krásně, zítra si dejte polštář na pod kathoty 😀

zajdla
13. dub 2009

Ahojky.Pěkné velikonoční pondělí.

Ať vás prdelky moc nebolí. 😀

My jsme vypli zvonek,protože malá je protivná,tak ať nás nikdo neotravuje.Snad už bude zítra líp.Teploty naštěstí nejsou,ale ještě pořád ji zlobí ten krček.Ještě moc nebaští.Tak snad se to už umoudří.V noci jsme bojovali s lékama,nechtěla je baštit.Ale nakonec jsem vyhrála. 😀

zajdla
13. dub 2009

Žirafíku hned bych šla na grilung.už se na to moc těším.Nevím,kdy budem grilovat my na zahrádce.Snad už brzo. 😀

Luci já se taky těšila na bříško,to je úplně normální.A hlavně jsem se těšila na pohyby.To pak člověk ví,že je mimi v pořádku.

zajdla
13. dub 2009

JO a Lucinka včera vybrala jméno pro naši holčičku.Nechali jsme to na ní.Tak konečný verdikt zní LINDA. 😀

zirafik
13. dub 2009

☹ ... tady je zas mrtvo....

Holky, přeju krásný velikonoce 😵 😵 a bezbolestný prdelky 😅 .... u nás byli u dvoji koledníci, naštěstí jen děcka pro vajíčka 😀

zirafik
13. dub 2009

Zajdi, pěkný jméno Lucka vybrala 😉 .... to mi pořád nevíme co napsat za klučičí variantu 😅

zirafik
13. dub 2009

.... týjovka...jsem nakoukla do května a už první mimííííí 😵 , císařem o měsíc dřív, ale prďola má 3200g 😕 😕

zirafik
13. dub 2009

tady jsou krátký, výstižný videa k péči o miminko (jak moc oblékat, jak na nadýmání, jak koupat, jak zajistit spokojený spánek.....)

http://jaknato.centrum.cz/rodice-a-deti/2008/10...

zajdla
13. dub 2009

Ahojky.Tak u nás byl klídeček.Malá je protivka,je asi už unavená v noci ještě moc nespala.Tak půjde brzo.

JInak peču 4 nohavice štrůdlíku.3 si vezme manža sebou do Prahy. 😀 Tu poslední už likviduje malá.Konečně už normálně baští. 😀

Žirafíku my máme na kluka toho Šimona.Tak ho tam napíšem.Ale je to jasná holka podle ultrazvuku.

zajdla
13. dub 2009

Kde jsté??????????????????

zuzanka26
13. dub 2009

Ahoj holky,
my jsme byli u mé babičky, tak jsem přežraná k prasknutí 😝

Zajdli tobě to teda letí ty týdny!

Holky, mě se Sárinka začala plazit dozadu, ostrkuje se ručičkama a klouže po bříšku 😵

zajdla
13. dub 2009

Zuzi tak to je super,to je šikulka.dětičky jsou prvně ráčci a pak začnou lozit teprve dopředu.
Jj letí to.Už se těším na léto.

zajdla
14. dub 2009

Ahojky pěkné ráno.

Venku tak krásně a my budem trčet s malou doma.To je vopruz.Musím napsat aspoň mamce,ať se za náma staví,jinak mě asi trefí.Já se z toho doma asi zblázním.Celý den s ní sama.Asi budu mít melír i bez kadeřnice.Už je jí dobře,tak vymýšlí samé blbosti.

pismenko
14. dub 2009

Ahoj holky 🙂 U nás je mlha stejně jako včera a vybralon se to až kolem 15:00 hodiny tak doufám, že to dneska bude rychlejší.

Zajdi, ty čekáš holčičku 😵 😵 😵 To jsem nevěděla, já nedočítala jak jsem tady ten týden nebyla a teď čumím jak puk 🙂

zajdla
14. dub 2009

Písmenko jj.Lucince se vyplnilo přání.Má sestřičku. 😀 😵 😵

pismenko
14. dub 2009

Jéé tak to je paráda, to už ty kluky tady jisto jistě přaválcujeme 😀 😀 Vy jste vlastně byli na tom velkém UZ že? Už si vzpomínám 😎 😎

A je to teda 100% jo?? A Linduška to bude?? pěkné