Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

pismenko
14. dub 2009

Samozřejmě to není nic proti Filípkovi, Lukáškovi, Kubíčkovi ani Cyrdíkoví 😉 😉 A kdo má ještě chlapáka??

lucianas
autor
14. dub 2009

Ahojky,

Žirafík, mám ve foťáku foto z 10tt, ale říkám si, že ji tam dál až po úspěšné kontrole v pátek. To už je za chvíli, tak pak dám vědět, že jsem ji tam dala.

Tevi, tak to byla příjemná změna, že? Takhle si občas někam vyrazit, to musí být fajn.

Jandi, vy teda stíháte krásně zvelebit byteček, to je krása.

Zajdli, tak pohybů se taky nemůžu dočkat. Nejraději bych, kdyby už byly tady. Ale to si minimálně čtyři pět týdnů počkám, a to když budou brzo. .... pěkné jméno, Linduška. A že to vybrala Lucinka, to je ještě na tom pěknější.

.... ta květnovka už má teda pěkně velký mimi, 3200g už je pěkná váha. Asi mimi vědělo, že už by mělo jít ven a tak dalo doktorům vědět ...

Zuzi, to je šikulka, že už tak lozí ....

... my tady máme opět sluníčko a začíná se pomalu ale jistě oteplovat. Takže nás čeká opět krásný den.

zajdla
14. dub 2009

Písmenko bylo to na tom ultrazvuku krásně vidět ta pipinka.Poznala jsem to hned,doktor koukal jaká jsem šikovná.Pak jsem mu řekla,že už máme jednu holčičku doma,tak to pochopil.

JJ dali jsme Lucce vybrat ze 3 jmen a chtěla tu Lindu.už to i každému říká,tak to určitě menit nebudem.

Luci už se těšíme na foto. 😀 😉

lucianas
autor
14. dub 2009

... to je pěkné, když už to máte takto rozhodnuté ....

valentynka
14. dub 2009

Kránsé ráno holkýýý 🙂
tak my byli neděli a pondělí u mamči, manža byl v neděli v noci v práci,tak jsme u maminy spali.
Ty dva dny, to bylo nádherný počásko 🙂
v sobotu jsme grilovali u ségry 🙂

už je ze mě zase blondýna z londýna,bo mi mamča včera udělala melír, konečně jsme se k němu dokopaly 😀

joo a holky představte si, ségra koupila Filípkovi houpačku krásnou, hodím nějaké foto do albíčka,aby jste jí viděli 🙂
je sice až od 3 let,ale už jí Filípek využije ted 🙂

Zajdi,to je hezké,když Lucinka si vybrala jméno pro sestřičku 🙂

valentynka
14. dub 2009

tak fotky jsou tam 🙂

zajdla
14. dub 2009

Val super fotečky.ta houpačka je skvělá.Já zelenou barvu mám ráda. 😀

zajdla
14. dub 2009

Já teď pustila Lucce Dáda,Lucka zpívá a tancuje a mimi tancuje v břichu. 😀 😵 😵

tevina
14. dub 2009

Ahoj holky,

tak u nás je taky krásně,ale nehlásili na dnešek náhodou déšť?

Luci tak ti moc držim palečky na kontrolu a těším se na fotku pupíka 🙂

zajdla
14. dub 2009

Tevi my máme na meteo stanici déšť,tak možná opravdu něco dojde. 😀Uvidíme.

pismenko
14. dub 2009

😎 nestrašte s deštěm 😎

tevina
14. dub 2009

Uvidíme uvidíme 😅

pismenko
14. dub 2009

Val houpajda je super a filda krásně pase 🙂 Dorys se teď u toho docela vzteká, zvedá spíš prdel než hlavu a zkouší se odrážet těma zadníma nohama, ale že by dala ručky před tu škebličku a zkoušela se nadzvednout, to ji ani nehne 😅

pismenko
14. dub 2009

Tevi, mrkla jsem teď na kluky a Adámek má krásný kukadla 🙂 🙂

tevina
14. dub 2009

No tak děkujeme moc za pochvalu 😵 Já se zase nemůžu vynadívat na ty vaše princezničky 😵
Ale očička nám hodně chválí,každý si hned všimne.oni mu úplně září.

tevina
14. dub 2009

Val houpačka je super a koukám že máte Světlušku Fredie,tu má adámek taky 🙂

jujuju
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
tevina
14. dub 2009

Holky ten adík leze asi čtvrtý den a za chvilku ho asi nedohonim,je čím dám lepší 😀

tevina
14. dub 2009

Ježiš co se nám to tu objevilo,co je to za blbosti 😠

zirafik
14. dub 2009

ahoja holky, za okny nádherně 😵 , tak nestrašte s deštěm, i když prachu je moc, tak by to spláchnout chtělo, to je fakt 😒

Včera jsme namontovali nad postýlku svíticí měsíček a já vylepila obrázky, tak už to bude mít malá přichystaný ...

Lucíku, těším se na foto 🙂 a neboj kontrola bude ok 😵

Val, krásná houpajda... ta by se mi taky líbila, jakože pro mě na houpání, ve větším 😅

valentynka
14. dub 2009

jojo tevi, světluška je nejoblíbenější, furt jí cucá křídla nebo líbá a ty kroužky cpe pořád do pusy.
ještě máme opičáka a ten se taky líbí,tak jsem ráda,že jsem vybrala dobře 🙂

adámek má pořádný krásný kukadla a opravdu mu září 😉

my ted kojíme, převlíkla jsem postele i filípkovi a pověsila jsem ted plíny.

holky nestrašte s deštěm, já jdu odpo na kafčo s kámoškama a budem venku

zirafik
14. dub 2009

jo a královno, dej to tu do pucu 😠 , svolej nezbedná pážata.... jako je: Týnka, Barča, Berčavěrča, Katy, Pavis, Nemo, Chris.... a spol. 😠 😕 🤐

kremrolka01
14. dub 2009

ahoj holky
včera jsme se vrátili z chalupy, počasí bylo na 1*
na Jakoubka ten čerstvej vzduch dělá úplný divy, spinkal venku v kočáře skoro celý dny, jen na jídlo se budil po 4 hodinách a noc 21-6 😕 😕 😕 asi ho ten ozón fakt úplně omámil 😀 😀 😀
byla tam velká společnost a malej z toho začal zničehonic povídat, no úplný pohádky, hlavně po ránu to si s bábou a dědou vykládal celou hodinu, je to hrozně srandovní jak houká 😵
Markét s těma koníkama jsme na tom podobně, přijde mi že mu to šlo líp v 6 týdnech než teď, jsem zvědavá co nám na to doktor na 3 měs. kontrole řekne, buší hlavou do podložky, vzteká se, nožky zvedá,...
jdu okouknout fotky

pismenko
14. dub 2009

Kremrolko, my jdeme příští úterý a taky jsem zvědavá 😕 😕 Dorotka klábosí taky nádherně+ a dokonce když ji polechtámě pod pažičkama tak se chlame nahlas a my jsme s tomem na měkko 😀 😵

pismenko
14. dub 2009

Tímto svolávám všechyn pážata 😀 😀 ke mě

kremrolka01
14. dub 2009

val krásná houpajda a Filípek je už teda kus chlapa 😵 😵 😵
Pavlí chválím bříšeno a tevince Adámka, to je úplnej model, má fakt krásný kukadla a těch vlásků, já jsem zvědavá jestli nám taky ještě někdy vyrostou 😅
světlušku máme taky, dostali jsme ji od kamrádky a byla to první hračka kterou začal chytat, je z ní úplně vyjukanej, fakt to mají vymakaný ty hračky od Lamaze

valentynka
14. dub 2009

kremrolko, mě zase Filípek venku vůbec nespinká, pořád stejně si dá za celý den 3x šlofíka na 20-30minut.
v noci se pak budí kolem 5hodiny,ale dneska se budil v 1 - ve 3,30 - 6,30 tak nevím co ho trápilo 😕

valentynka
14. dub 2009

jojo, jsou super ty hračky od Lamzae, právě těma barvama a všelijakýma zvukama stimulujou k té hře a poznávání.

tak filípek už chrupe v košíku, za chvilku se mi tam už nevejde jak roste.

my byli holky na KO v úterý a filípek měl 6,52 kg a dneska jsou mu 4 měsíce 🙂
toto utíká ☹

kremrolka01
14. dub 2009

mně právě přes den taky vůbec nespinkal, max. venku v kočárku na chvíli vytuhne, ale ani to už moc ne jak je teplo, tak jsem koukala jak puk 🙂

lucianas
autor
14. dub 2009

Val, houpačka je krásná, mě by se líbila taková i pro mě, pro dospělé. Ale dvorek nemáme tak velký, tak se budu muset obejít bez ní.

Tevi, díky moc. Určitě budou potřeba.

Žirafík, snad, teda určitě bude. Věřím tomu. a pak budu koukat, jak mi to bříško dál roste a roste a roste .... 😀

.... je pravda, že holky přestaly nějak chodit. No, doufejme, že je to tím krásným počasím a že si užívají sluníčka a teploučka. I když ten deštík nějaký by mohl být. Potřebovala bych okopat předzahrádku, ale je dost suchá, tak se do tho nepouštím ..