Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

evitkamalicka
15. dub 2009

jitu no tak s tymto problemom je nas tu asi viac, ja som si tiez fotku nahodila len vcera a albumy som vymazala, ale uz som tam 2 fotky dala

zuzanka26
15. dub 2009

Ahoj holky,
to je fajn, že se to tady zase trochu rozjelo.
My dnes jdeme na cvičení na míči, byli jsme tam i minulý týden, tak uvidíme, kolik tam bude lidí, minule byla Sárinka jediná holčička.
Jak má ráda míč na houpání, tak tam nijak moc radostí nezářila, až když přišly říkanky, tak byla v pohodě. Uvidíme dnes, když tam bude protivná, vykašlu se na to. 😅

Holky s tím jak někdo někoho vypátrá najde, mně už taky našly dvě moje známé, ale já na to kašlu, raději sem ale nepíšu věci, co nechci, aby někdo cizí věděl, přece jen je to internet a vcěc normálně veřejná, ale alba mazat nebudu, vždyť to je hezký vidět, jak miminka rostou 😉

zajdla
15. dub 2009

JJ lidi když chtějí,tak vás najdou všude.Já nic mazat nebudu,když chtějí,ať se podívají.Já to neřeším.

zajdla
15. dub 2009

Došla mi te´d zpráva,že se známé narodil 5 chlapeček.Oni se té holky asi nedočkají.Ale hlavně,že jsou v pořádku. 😀

zajdla
15. dub 2009

Oni si totiž nenechali říct pohlaví,tak bylo překvápko. 😀

jitousek
15. dub 2009

zajdi 5 jooooo no teda to má máma co dělat chalupa plná chlapáků 😕 😅 😵 😵 😵

jitousek
15. dub 2009

kde jste všiciiiii 😵 posouvám nás na první list 😎

zkoukla jsem všechna naše miminka jsou žuuužasnáááá 😉 prostě bobískové fakt super 🙂 🙂 🙂

kacena00
15. dub 2009

holky vy ste tu myslím kdysi psaly o MS po porodu, mě už pár dnů pobolívá podbříšek, přišla vám MS a nwebo vás prostě pár dnů bolelo bříšo a pak konec? abych si dyžtak začala na cesty balit boženy 😝

jo a jak ste to měly se sexem? se přiznám, že sme to zkusily ale teda mě zašily nějak pevně bo co, ale musela sem to ukončit, si budu asi muset masérovat hráz aj po porodu, to je pruda 😝

jitousek
15. dub 2009

já mám docela klídek Míša usnul v koši a já si tu brouzdám po netu ale asi začnu vytvářet nějaké hodnoty jako třeba vyžehlit plíny a tak už je to potřeba jako sůl 😎

jitousek
15. dub 2009

nazdar bazar baru 😉

ms zatím žádná jen mě pekelně bolelo břicho jako by měla přijít a pak jsem lehonince zašpinila jeden den 😎 a konec 😵 😵 😵 ale je to idividoš jelikoš někdo může mrchatět i při kojo a někdo úbec .......i když já bych asi potřebovala mrchatět jelikoš mě ten exém pěkně otravuje život jsem osipaná až běda a myslím že je to tím jak nejni mrcha a tělo se nemá jak čistit ☹ 😢 😢 😢

jitousek
15. dub 2009

a co se tejče sexování ze začátku žádná sláva ale jizva už povolila a nebolí akoráte pro práci nestíháme sexovou legracííí 😀 asi tak více méně padnem všichni za vlast večer utahaní za celej den že nejni myšlenka ...... 😖

zajdla
15. dub 2009

Nám pomohl při první sexíku po porodu lubrikant.Ono nám to taky nešlo a pak už to bylo v pohodě.Chce to čas. 😀

jitousek
15. dub 2009

ju ju baru chce to čas máš teprva měsíc a tejden od porodu jeje neboj ono se to poddá 😉

zirafik
15. dub 2009

ahojík holky, týýýýýýýýýýjovka vy jedete 😕 😵 ....

baru, díky za rady, já jsem si tvé seznám poctivě stáhla a vypsala vše potřebné, ale pro jistotu jsem se ještě zeptala... 😉

Holky, ten šmírung je pěkný opruz.... jak říkám nejlepší by bylo kdyby byla témátka uzamykatelná... 😒

Malá zase škytá 😕 😕

tevina
15. dub 2009

Ahoj holky,

tak se tu směju jak Jitu sfetovala Míšu homeopatikama 😀 Hele a to vám jako první leze zoubek nahoře,jo?Že většinou lezou první jedničky dole?Ale je to asi individuální.

pismenko
15. dub 2009

Tak jsem se vrátila z mega vycházky, Dorče ještě drní, tak Vás dočítám 🙂

Jitu, tak zub, jo? ty vado, budu to muset taky omrknout, jestli nám něco neleze 😀 Od mého brtrance kluk, měl ve 3 měsících dva zuby 😕 😕 😅

Baru, já mrchu ještě nedostala, občas mě taky pekelně bolí břicho, ale kde nic tu nic. Jsem na ni zvědavá, já je měla dost bolestivé, tak aby to teď nebylo ještě horší. No a co se sexu týče, tak je to u nás lepší, ale taky jaxi není kdy 😒

Ve 14:00 jedu do br a pak půjdu rovnou tomovi naproti do práce a to je štreka jako kráva, tak dneska začínám 100 jarních km 😀 Musím kočce koupit nějáký bavlněný čepičky, všechno už je ji to malé a uši lezou ven 😝

pismenko
15. dub 2009

Žiraf, na borovou vodu se vyprdni, tím ty očka moc dobře nevyčistíš, kup normoš optalmoseptonex a vždycky kápneš do každého očka a pak to setřeš tou buničinou. Borovkou to budeš jenom tak šmudilit po povrchu a k ničemu 😉

pismenko
15. dub 2009

já ji snad půjdu vzbudit nebo co.... nebo ještě nachystám obleky a pak jdu na to, jsem zvědavá jakou bude mít náladičku 😖

pismenko
15. dub 2009

http://www.maminkam.cz/psychomotoricky-vyvoj-di...

okopčené od lednovek, ale třeba se bude hodit i Vám 😉

zirafik
15. dub 2009

Díky Markét 😉 ....

tak jsem to dala nějak dohromady:
líh na čištění pupíka;
rekt.rourka;
rychloteploměr;
optalmoseptonex;
kalciová mast;
dětský olejíček;
buničitá vata;
genciánka;
bepanthen;
buničinové čtverce;
fenyklový čaj

pismenko
15. dub 2009

a kojo čaj 😉

pismenko
15. dub 2009

a vatové tyčinky 🙂

pismenko
15. dub 2009

jo to je saznam lékárny 😎 😎 takže to je snad vše 😉

endlessblue
15. dub 2009

a meltu 😀

kacena00
15. dub 2009

jitu od porodu sem už skoro dva měsíce 🙄 🙄 🙄 🙄
lubrikant sem použila ale jaksi byl k ničemu, páčto se prostě nešlo dostat dovnitř, to před porodem šlo aspoň todle, se na to vykváknu fakt... když už konečně po stopadesáti letech dostanu chuť tak se vyskytnou technické problémy...jo a to mě už dva tejdny zase ten nástřih otéká a bolí, pche, vracelo se vám to taky, že vás ta jizva začala bolet jak na začátku? (upozorňuju, že na gyndě sem byla a nález je v normálu 🙄 )

kacena00
15. dub 2009

my máme vatový tyčinky klasický- těma sme šťourali bordel z pupiku a pak ty tvarovaný do uší
a pak mast na bolavý břicho, my na prdy trpíme, takže masíruju, kroužím a on se při tom dycky krásně vyprdlá

a na prdelku používám infadolan, protože po bepantenu se mi dost zaprouzel, ale já mám ještě masti od doktorky, jak měl ze začátku citlivou kůži

ale bepanthen byl luxuska na bradavky, kup si aspoň malej, protože ze začátku (a v mým případě třeba po měsíci) sem měla náběh na ragády)

kacena00
15. dub 2009

čtverečky na vytření těch očíček
jo a já meltu nemohu, takže si místo toho dělám gravimilk a piju ho spíš horkej než jen teplej a řekla bych že to mi ke kojení dosti pomáhá, a kolečka do podprdy 😀 😀

to je věcí co člověk potřebuje 😀

a dostatek vložek po porodu mi pro ně manžel jezdil do lékárny, pak už řikal, že si budou myslet, že jima přikládáme 😀 páč to množství sem krutě podcenila ai napodruhý když pro ně jel to bylo málo 😀

jo a na hojení hráze si můžeš dělat odvar z jitrocele nebo řepíku - doporučuju flašku s pítkem a tím si na hajzlíku už v porodce postříkat pipinku ať nemusíš po každým vecku na sprchu (v prvních dnech ale jo) ale to bylo asi i s tím rosalginem v těch seznamech ne?

valentynka
15. dub 2009

ahooj holky,
tak se jdu mrknout co je tu nového 🙂
koukám, že ztracené dcéry endy a kacena jsou zpět 🙂

endlessblue
15. dub 2009

no bodeť 😀

kacena00
15. dub 2009

tyvoe, jeden růst. spurt střídá druhý...o víkendu sme kojily po3 hodinách přes den a už sme opět na 1,5 -2 hodinách, není divu, že už mám 61 kilo 😝 , kouknu na druhou diskuzi, kdy sem kojila 😀 😀 😀 - te´ˇd prozměnu kojim..