Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

kamcule
18. únor 2009

veru vždyť Julinka je tak krásná, vůbec nevypadá že by jí scházelo tučnější mlíčko. Je to prostě kočička 😉

ver.kuc
18. únor 2009

Kamči.. .díky moc. To víš... najednou jí pozoruju, jesti není pohublá. Ona má neskutečnej apetit... vždycky je tak natěšená na papání, že sebou mele jak ďas a já jí nemůžu uklidnit 😅 Jen je chudák takovej průtokáč. Pomalu každá plína tam má žlutou nadílku 🙂

ver.kuc
18. únor 2009

Joo.. kamči.. ta fotečka..."první lžička"...je parádní 😀 už se taky těším, až bude lítat mrkvička po celý kuchyni 🙂

tanuki
18. únor 2009

no já myslím, že mlíčko může být sem tam méně výživné - ale že to nebude Jilunky případ, ale náš.. Měla jsem zk, blbě jsem jedla - rychlovky, málo vitamínů..do toho ta zelenina a ovoce je teď děsně drahé a všemožně blbě dozrálé a bez vitamínků..ale chlemtám kójo čaje, jím vitamíny a myslím, že už je to lepší.

ver.kuc
18. únor 2009

Tanu... já teď tomu ovoci taky moc nedám. Manža mi každý večer dělá koktejl z mlíka a banánu a pak si dám jablko, ale to je tak všechno. Možná si koupím nějaký vitamíny pro kojící matky a bude to. Už aby to ovoce bylo zase za rozumnou cenu 😠

kamcule
18. únor 2009

hlásím uspinkanýho draka 😅 , to jsem zvědavá jak dlouho mu to vydrží!!!
Taťka nám přijede až v noci dom, tak je tady mamce smutno 😲

Holky nechystáte se nějaká náhodou v březnu na výstavu do Prahy - Letňan - For kids???
že by jsme se tam mohly potkat 😀

Veru první lžička byla báječná a těma dalšíma to zdaleka nekončí 😝 , ba naopak. vskutku každodenní zážitek nad který není!!! 🙂

zuzanka26
18. únor 2009

Ahoj,
u nás dnes prospané odpoledne, zázrak a navíc nové souvislé povídání, jakoby houkání, je to moc roztomilý, protože fakt nezavře pusinku 😀

Je já ovoce teď nejím vůbec, za to čokoládový sušenky, po nich bych se utkoukla. 😔 A kdykoliv jsem venku na kafi tak horká čokoládička, medovník apod. Dneska "jen" rakvička se šlehajdou, prostě děs, nepoznávám se, ale zatím váha je stále dole a kojim a kojim.

Kamčo kdy je ta výstava?

kamcule
18. únor 2009

zuzi od 5. do 8.3. , a pak je ještě jedna od 18. - 22.3. ale v Brně.

zuzanka26
18. únor 2009

možná bych zašla, ale je mi jasný, že tam nechám spoustu peněz 😖 😉

kamcule
18. únor 2009

😀 😀 😀
tak to nebudeš sama

tanuki
18. únor 2009

já se láduju čokoládový ma bebedobré ráno 😉
Zuzi, to ti závidím- já lezu s váhou pěkně nahoru ☹
Veru už hajá, taťka je taky v práci a až se vrátí, tak má službu u malý, aby ze mě necítila mlíčko a učila se dýl spát. To uvidí hoch, že když on říká, že je unavený, tak co teprv já-po těch nocích 😀

Já teď přemýšlím o té cestovní postýlce - ale takové té úplně nejjednodušší-ty na nožičky jsou přeci jen posložení celkem objemné. Chystám se busem do Vídně, tak mít věci+détě+tu velkou postýlku by bylo neúnosné. ale ty obručoidní jsou hrozně prťavé 😕

tanuki
18. únor 2009

jako něco takového http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=12103480&tab=1 ale nejlépe většího 😉

kacena00
18. únor 2009

čau jen číhám přijela sem před chvílůí z palvča, řekla bych že bylo poslední, to cestování je fakt unavný, i když mě to mrzí, dnes sme se opět natlemily

sem tu, zitra jedu na diabetologii tak neeee abyste si myslely že rodim

radila sem se s tou naší PA a je stejného názoru, že pokud by k tomu nevedly žádný objekt. důvody zuby nehty by se vyvolávání bránila - a já mám krásný monitory, kluk nebude podle všeho žádnej vurst, odběry krásný, tak na to prdět, diplomaticky si to v pondělí pořešit a dyžtak raději častějc jezdit na monitory ale jinak na to kašlat, tak sem celkem ráda, že nám potvrdila naši laickou teorii a nebudu tam v pondělí stát jak tvrdý y podřízená všemu co mi řeknou

jdu za manžou, bolí mě záda tak dám masage

pa

zajdla
19. únor 2009

Ahojky pěkné ráno.

Kači,třeba se to do pondělka vyřeší samo.Trošku sexíku a horké vany a šup Cyrda je tady. 😉

JInak k nám dnes přijede opravář.Ráno jsem zkoušela tu myčku a už to nedělá.To bude trapas.Ale ať se na to podívá.protože v tom chrčelo jak blázen.Teď ale budu za blázna já.Ještě ,že je doma manžílek.Ten mu to vysvětlí,co to dělalo.

zajdla
19. únor 2009

Dneska jdu na kontrolu.Bojím,bojím.Mají tam být výsledky už z krve z toho 13 tt.Snad to bude v pořádku.Doufám,že mě dneska mimic pěkně zamáná.Jsem zvědavá,kolik bude měřit.Tak držte pěsti.Písnu až večer.Protože do poradny jdu až ve 13 hodin.A když se neozvu ani večer,tak je to jasné,že není něco v pořádku.Ach jo.To jsou zase nervy. ☹

kamcule
19. únor 2009

Ahoj, tak zase jedna prima nocička 😖 , už začínám mlít z posledního 😝
No nějak to zvládneme, musíme!!!

Zajdla neboj, určo to bude v poho a mimis je krásně takovej jakej má bejt, žádná jiná varianta se nepřipouští!!! 😠

Kačí tak jen a jen dobré zprávičky na diu. 😉

zirafik
19. únor 2009

ahoja holky,

zajdi, huruš, fuj, fuj, takovýdle myšlenky.... 😠 . Už od kontroly v 13tt víš, že je všechno, jak má být.... 😵 😵 , tak žádný zbytečný stresáky 🙄

kamčo, to je teda čerťák ten tvůj Áďa... 😒

baru, to jsem ráda, že Ti to poradila i PA, neb tydlenty vyvolávačky to je k podělání... dneska je snad každej druhej porod vyvolanej a každej třetí císař... to téééda nevím, jak to dělali dřív 😅 😅.

zirafik
19. únor 2009

jináč já furt překresluju půdorys našeho domečku... se z toho asi už picnu... už jsem z toho úplně jelen... navíc nám architekt namaloval rovnou střechu, od který mně každý odrazuje... pak taky nevím jak s wc, zakomponoval ho do koupelky a my bychom radši zvlášť... no a je tam hrozně chodeb a obývák 46m2 😝 😒 , tak to chci zmenšit, neb bychom se pak nedoplatili za materiál, ani za topení 😒

zirafik
19. únor 2009

holky, jsem si všimla, že tu nejni, jako dřív vždy bejvala nějaká kecalka.... různě si přebírali štafety... naposledy to byl tušim jitoušek.... 🙂 ... tak to tu jelo... a teď je takový mrtvý... no a když si vzpomenu na úplný začátky... 😀 ... to mi připomíná, že už je to rok, co manža blbnul... a kdoby býval tehdy řekl, jak to dopadne ... 😅

zirafik
19. únor 2009

holky, tak jsem udělala album na modrý střeše... prosím kuk sem 😉 : http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlb...

a kritiky se nebojte... snesu hodně 😀 😀

zirafik
19. únor 2009

🙄 🙄 🙄 monolog je u konce 😝 😝 😝

zirafik
19. únor 2009

jééé, kuk sem: https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

aspoň víme kde ta koníkajda lítá 😀

kamcule
19. únor 2009

zirafík, vy taky začínáte stavět jo 😀
já doufám že jaro přinese základovou desku a pak se to rozjede. ale my ještě nemáme překreslený plány, zatím jen náš plán - ale manža vystudoval stavařinu tak doufám že to rozpohybuje!!! 😝

valentynka
19. únor 2009

ahoj holky,
tak jsme ráno byla opět u zubaře.
Jela jsme už včera, manža pohlídal, tak mi opravil zub.
No jo, jenže celý den jsem to pořád cítila, pak jsem na to nemohla ani kousat a k večeru se to rozjelo.
holky já brečela bolestí, šlo mi to až do hlavy do kosti a k tomu s emi přidal ještě jeden zub, zřejmě krček co se mi udělal,ale to bolelo, no šílený.
myslela jsme že nedožiju rána, pak jsme po půlnoci usnula a bylo to už dobrý.
nicméně ted ráno jsme tam zašla, nic mi s tím nedělal,že to prý bude už dobrý, tak uvidíme, ale pořád to cítím,ale málo. krček mi opravil.
Nooa filípka jsme brala sebou a doma jsem ho pak vyndala z autosedačky a dala do tašky na balkon a chrní tam už hodinku a já zatím vyluxovala,utřela prach a zalila kytky 🙂

jdu si vás dočíst 🙂

tevina
19. únor 2009

Ahoj holky,je něco novýho?Co Barča?Asi všechno nedočtu.
Ale měli jsme super noc,Adámek se vzbudil v půl 12 když jsme šli spát tak dostal papat a pak spal až do 6.45 když jsem vstávala s Tomem do školky 🙂

valentynka
19. únor 2009

no a to jsme si holky vzala paralen a ten vůbec nezabíral až před půlnocí jsem to nevydržela a vzala si brufen,tak ten to možná sklidnil.
ale ted cítím,že se mi to nějak rozjíždí, ach joo 😢 😢 😢

tevina
19. únor 2009

Ahoj Val,já říkám že zuby jsou horší než porod,taky jsem si užila,po porodu s Tomíkem jsem měla zánět okostnice,celý víkend jsem jezdila po pohotovostech a nakonec mi v pondělí moje dr řekla,no jo to je ale mrtvej zub a máte tam zánět a když mi ho vyléčila tak zub musel stejně ven,že prý už by mi to nedalo pokoj.No a ted po Adámkovi mi taky vytrhli jeden zub 😖

tevina
19. únor 2009

Val to já jsem vlastně nekojila tak jsem jedla ibuprofeny,za sobotu a neděli jsem snědla celou krabičku 400,nešlo to vydržet takže třeba jsem si vzala 2,za půl hodiny další 2,pak třeba 2 hodiny pokoj a znova,fakt nejhorší co jsem kdy zažila.

zajdla
19. únor 2009

Zirafíku.Domeček vypadá moc dobře.Bude pasivní?Jestli jo,tak tam se dělá střecha rovná.My máme vybraný podobný.Ale čekáme pořád na pozemek. ☹ A ten záchod zvlášť určitě půjde.Uvidíš.Hlavně si to musíš prosadit,protože pak bys toho mohla litovat. 😉

Val já to znám.Moc dobře poLucince jsem byla sekat zub a teď až porodím,budou mi sekat další.Tak co dítě,tak to jeden zub.

tevina
19. únor 2009

Zajdi,Baru držím palce 😵

Kamčo to je blbý to špatný spinkání,ale mění se to každý měsíc,uvidíš za chvilku bude zase spinkat líp.