• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Na koníka

24. března 2010 
Ahojky, tak se musíme dnes opět pochlubit - Adámek dnes od rána řík TÁTA :slight_smile: :grinning: :slight_smile: (sice teda máma by bylo lepší ale budiž, i tak ...) :grinning: , to zaprvé a za druhé - začal lézt po čtyřech. Ne že by do teď nelez, plazil se jak divej ale ten správný stereotyp střídačka ruce a nohy ode dneška :grinning:
To je taková nádhera a ten hlásek jakej má krásnej, to je úplně jiný než to brebentění doteď. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A měli by jste vidět pyšnýho taťku!!! :sweat_smile:
17. dub 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamčule tak to je super.Adámek je šikulka.Tak teď už to bude jen chvilka a bude capkat.
17. dub 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, už se přes kolínka pokouší stavět podél nábytku tak to asi nebude dlouho trvat :wink:
17. dub 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky...

Zajdli.. děkuju za držení pěstiček.. ale budeš muset s těma pěstičkama ještě vydržet.... mamce tu operaci odložili. Nastupuje teď v úterý a operace ve středu. Museli na její termín vzít paní 45let, 2 děti (11 a 6let)... má rakovinu v půlce mozku :frowning2: zkrátka děs!!!! Kamarádka doktorka, co tam pracuje říkala... že to je prakticky bez šance :cry: ... no, takže mamča půjde až příští týden!!! Už teď mě bolí břicho jako blázen strachy... ale my to zvládnem !!!!!

Malá je zlatíčko, dneska mi pokakala povlečení, poblinkala mě.. a 2x jsem jí musela převlíkat.. odpoledne bude zase plná pračka :sweat_smile: ... zatím papáá, holky,... malá pláče... musím jí uspat :wink:
18. dub 2009 v 09:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
endy, tak hodně sil, holky!
co ta Chris??? žiraf, nemáš zprávy?
Kamčule, teda, vy máte takové přelomové období!!
18. dub 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoja holky, dneska jsem taky myslela na Chris, napíšu jí sms....

Veru, drž se a mysli pozitivně, vy to zvládnete.... :wink:

HOlky, stejně to hrozně letí.... já nestíhám sledovat, jak vám ty mimča rostou... takový pokroky a změny :wink:
18. dub 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Kamči, no to musí být nádhera jak malej hezky říká táta, to se nedivím,že se tatínek pyšní jak páv :slight_smile:

už se taky těším,až bude mluvit,al evypadá to,že první bude mama, bo ted už to tak mumlá

endy, to je hrozné s tou paní, chudinka a chudinky děti :frowning2: :frowning2:

tvoje mamča už byla psychicky připravená vid? a ted to odložení :fearful:
taky držím samozřejmě pěstičky!!
18. dub 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
my odpo razíme k mojí babče s mamčou a filípkem a pak ke strejdovi na narozeniny,tkaže dnes máme od zábavu postaránu.
k obídku vařím brambory,špenát a plecko s bůčkem upeču .
to kdyby jste chtěli inspirejšn na obídek :slight_smile:

joo a jinak štola se mi fáákt povedla, jako od maminky :slight_smile:

endy, mě se malej dneska ráno pokakal v 6,30,že to opět vyteklo a proteklo bodýnkem a dupajdama až na zavinku.
já ho mám právě v té zavinc,eže to kdyžtak odnese zavinka, bo mi mě asi šlehlo furt prát cejchy a prostěradla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. dub 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jak se máte? my takto

- dostala sem slabou mrchu :confused: :confused: :confused: :confused:
- včera sme byly v baumaxu, nicméně věci do koupelny si objednám v pacově, tady byly drahý jak kráva, ale koupily sme tam s tatínkem hezkou polici do kuchyně a tatínek je super, páč vymyslel ještě zlepšovák na zdomácnění a zútulnění kuchyňky a polici ihned sestavil
- dnes ho znásilním na další věci :grinning:
- mrně se mi dnes nebudilo po ¨2 hodinách v noci, udělala sem mu z polštářku hnízdečko, aby se sám sebe nelekal - apropo, včera v sama doma přesně o tom neklidu dětí, uvazování plenou a ukládání do hnízdeček v postýlce mluvili
-malej má furt rýmu, v noci se budí tím, že nervozně poplakává a rachotí to v něm strašně, ale jak ho odsaju, usměje se na mě a zase usne, teď doppoledne to samé, spinkal by ale ta zasraná rýma ho nenechá, takže než vytuhne pořádně, asi desetkrát se mi probral a musela sem odsávat, je mi ho fakt líto, jinak by byl zlaťučkatej, taky kvůli tomu v noci dost zvrací, protože mu tou rýmou nadavuje, přes den ho přeci jen stihnu odsát víc

- jo a mám snad prozatím vyhraný boj o mlíčko, už od pondělí večer dobrý!!a jak sem tuhle přikrmovala, asi malej neřval hlady ale jak sem byla nervozní, protože hádkou s michalem se mlíko neztratilo, tak su šťastné!!!včera po nákupu sem v autě nakrmila, mich nám koupil svašinku, no pohoda, tak to má být :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. dub 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamči vy toho zvládáte!!!!!

endy jak píše val, musí to bejt fakt zápřah na nervy, když už mamka čekala, že to bude mít za sebou a teď tohle a to ani nemluvim o tý paní...

nevíte někdo o pavis nepíšete si s ní někdo?
18. dub 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda zdravíme :sunglasses:

tak my jsme dneska byla na vítání cha cha :grinning: kdo tam nebyl neuvěří naše vítání proběhlo na radnici v předsálí jelikoš to naše mrně začalo řvát jako malej tygr tak že nás tam nepustili jelikoš náš Míša by přeřval i krásné dětské zpěvi a nikdo by s toho nic neměl hlavně ty miminka kolem byli hodný tak že jsem se nejprva uklidila stranou že ho jako uklidním nic nepomáhalo ......prostě chtěl spinkat doma v pohodičce a ne se někam harcovat v autě byl hodnej ale tam zpustil na celé kolo ...ani chovat ani nosit ani sedět ani prso NIC :sunglasses:tak že jsem dostala kytku a plyšáka na chodbě a jeli jsme zase domu ......ještě že manža nejel je totiš v práci a já jsem mu říkala aŤ se na to vyprdne brát si kvůli 1h dovolenou že jako se mnou půjde můj taťa a jeho rodiče a ještě praděda chacha volno by chudák měl jen na 5 minut to by byl otrávenej jak šíp ...to bude čučet až přijde z práce jaké jsme měli krásné vítání Občánků :grinning: :grinning: :grinning: přijeli jsme domu a spokojenost Míša se smál na celé kolo najedl se a spí :dizzy_face:
18. dub 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.

Tak my dnes pracovně.Nasadila jsem si muškáty.Manža seká trávu a já peru prádlo,uklízím.Ještě,že jsem měla navařeno.

Endy tak teda,to musí být mamča s nervama úplně v pr....Budem na mamču myslet ve středu.

Jitu super vítání. :grinning:

Co ta Chris?Snad je všechno v pořádku. :frowning2:
18. dub 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jsme originální a Míša jew prostě svůj a když něco chce umí si to prosadit a nic ho kolem nezajímá prostě kozoroh tvrdohlavej jak vyšitej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. dub 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
přihodila jsem pár fotek :dizzy_face:
18. dub 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
psala jsem Chris sms a bez odezvy.... tak nevím.... holky zlobí.... aspoň něco by mohla napsat :unamused: .

Jitu, vítání bylo naprosto originální :wink:
18. dub 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda,tak snad jsou obě holky v pořádku.Ach jo.Ta nás zlobí.
18. dub 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitu..tak to byl opravdu zážitek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: čekám, že u nás to bude něco podobného. Nicméně zatím žádná pozvánka nepřišla :confused: Doufám, že mladá nebude plnoletá, než se na úřadě někdo rozhoupe :sweat_smile:
18. dub 2009 v 17:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás dnešek proběhl pracovně. Lítala jsem kolem prádla a umyla okna v kuchyni... zítra budu pokračovat... no.. je to hrůzzzáá... kolik bordelu se nadělá po baráku, když se chvíli neuklízí :unamused:
18. dub 2009 v 18:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď tady prší,ale nic moc.Mohlo by i víc,ať je pořádně lalítý trávník,který je krásně posekaný. :grinning:
18. dub 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky pěkné ráno.Svítí tady sluníčko,tak dloufám,že to vydrží.Včera byla večer duha,tak z ní byla Lucka nadšená.Hleděli jsme na ni čtvrt hodiny.

Dneska budu vařit snad celý den.Musím udělat oběd a pak udělat manžovi sekanou a bábovku sebou do Prahy.Musím to stihnout za dopoledne,protože pak vyrážíme s Lucinkou ke kamošce.SNad to stihnu. :grinning:
19. dub 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde jstéééééééé všichni?????

Já jsem byla nakoupit a teď se vrhnu do toho vaření.Zase nakuknu,tak doufám,že nepovedu opět monolog.
19. dub 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda zajdi koukám že tu jsi dnes sama :sunglasses:

no je neděle nikomu se nechce asi z postele že :grinning: ovšem že my teda strašíme od 6h jako již tradičně a tak nějak jsme se prokojili a prořvali k 10h :unamused: asi máme opět růstový spurt nebo nevím co se děje ale dnes je teda na přetržení to moje dítě :confounded:
19. dub 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele Zajdi, tak jen abys v tom nebyla sama jooo :wink: Je vidět, že asi každý užívá nádherného počasí, a tak to má být. Já si to odbyla včera a byla s rodinou na chatě. Dnes budu muset trochu vzít za práci, ale fakt jen trochu. K obědu si udělám tuňákové rizotko, to je rychlovka a odpo možná půjdu na malý nákup, ať se trochu projdu. Jinak první lekce výkladu karet proběhla v poho. Jsem přeplněná dojmy a lehce vyčerpaná, bo od toho dne trpím na lehkou zimnici a hlavu mám nebezpečně v pejru. Jsem tak zralá na to, aby mě někde něco přejelo. Naštěstí vedení z hůry funguje, takže se mi kupodivu ještě nic nestalo, jinak ale nosím ponožky do mrazáku, máslo do skříně, špinavé prádlo strkám do myčky atd. :grinning: to jen pro představu :grinning: Tak pa pusiny :astonished:
19. dub 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoja holky, tak jsem tu, ať tu nejste samotinké :wink: .

Chris stále nic nenapsala.... :unamused: ... ach jo.... kdyby aspoň dvě slovíčka... jsme ok, neb tak něco... :unamused:
19. dub 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík Týnuš, týjovka a seděl ten výklad?? To tam byl určitě i náznak kdy bude mimčo, viď :dizzy_face: ?! Já byla na výkladu 2x, jednou to vyšlo celkem všechno podruhý skoro nic, takže si pak vyber :sweat_smile:
19. dub 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a holky, včera mně 3x chytla bolest do podbřišku jako na MS, ale vždy tak na 2 minuty.... tak asi nějaká příprava... nebo co... :sweat_smile: Já jsem začátečník, tak poznám prd :sweat_smile:
19. dub 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo už se to tu hejbá :wink:

s tou chris to je teda divný že se neozve koza jedna :frowning2: musím ji tak nazvat jelikoš 3dny se tu neukázala a když nereaguje ani na sms :rolling_eyes: ?????
19. dub 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
že by žiraf poslíčci takhle to začínááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já poslila teda asi od 33tt docela nářes ale ty už to máš fakt na spadnutí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. dub 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitu, včera jsem jí psala v 11dopol. a teď zas.... :unamused: ... taky mě to štve, neb si člověk dělá starosti.... :unamused:

Jitu, takže můžu poslit a vlastně přenášet.... :sweat_smile: :confused:
19. dub 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme to přivolali nebo že by nás špionka zahlédla :sweat_smile: :sweat_smile:

SMS od Chris: ahoj, snad ok, na monitor jdu až v pátek. Umírám strachy, aby byla malá v pořádku.
19. dub 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek