Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

endlessblue
23. dub 2009

Dobré ránko kočičky...

Jitu.. drž se beruško....,.... to musí být náročný... ani si to nedovedu představit. Snad tě ta kožařka dá dohromady a budeš zase naše sluníčko!!!!!!!!!! 😲 😲 😲

Holky, mamku v 10 převezli na sál. Operace bude trvat asi celý den!!!! 😢 😢 😢 😢 držte palečky prosíííímmm!!! Já jsem jak uzel nervů.. .jen tu sedím a chovám malou a počítám minuty!

pismenko
23. dub 2009

Ahoj V, snaž se uklidnit, ať ten stres moc julča nepocítí, ale já chápu, že to jde dost těžko.

držíme palečky a až budeš něco vědět, tak nám dej hned vědět, ju?

tevina
23. dub 2009

Endles držím pěsti mamince.

valentynka
23. dub 2009

ahoj holky,

tak prvně , Endy mooc mamimce držím pěsti a stále na ní myslím !! Drž se !!

Jitoušku, na tebe taky budu moc myslet,aby ti kožařka pomohla od těch bolestí, musí to být hrozné, nedokážu si to představit. Mě stačí můj ekzém, ted už na třech prstech a né se toho zbavit. No kort na cleém těle.
A to že nebudeš třeba moct kojit, tím se netrap, dala si Míšánkovi co jsi mohla a on určitě bude zdravej, ale hlavěn ty budeš v pohodě a tím pádem i Míša.

zajdla
23. dub 2009

Endy myslíme na mamkui a držíme všechny pěsti,co máme.Drží i Linda.Uvidíš,že oprace dopadne na 1.Musí.

pismenko
23. dub 2009

My jsme stejně dobrá partička 😉 😵

endlessblue
23. dub 2009

Hi hi...holky jste hodný!!!! Takovej přejících dušiček... to prostě musí vyjít, musí 😉

rintintyna
23. dub 2009

endy, posílám anděli, však víš 😲 Jitu, mě vyskákal lehkej atop po těch všech bylinkách, trochu mi pomáhají koupele ve vodě s mořskou solí a mýdlo s minerály z mrtvého moře. Dělali Ti jaterní testy? Zkus je k nim nasměrovat 😉

kremrolka01
23. dub 2009

ahoj holky
endy na mamču od rána myslím, držím moc palce ať všechno dobře dopadne!!!
Jiťu ☹ jsem si říkala že jsi tu dlouho nebyla, teda já si to taky neumím vůbec představit ☹
hlavně holka se dej brzo zase do kupy a s tím kojením jak píšou holky nelam si hlavu, Míša už je kluk jako buk a i kdyby to dál nešlo do začátku jsi mu dala to nejlepší co jsi mohla 😉
Kuba je nějakej přichcíplej, zas má zadní rýmu, chrochtá příšerně ale vůbec nic neodsaju, do toho pokašlává a večer měl zvýšenou teplotu, tak nevím jestli to může být po tom očkování nebo kde k tomu přišel 😒

nemo1985
23. dub 2009

Ahojky holky 😲

Tak copak je tu nového??????

Už jsmem tu dlouho nebyla 😅

Dnes jsem s malým byla v poradně a dostali jsem
hexavakcínu, ramíkno se nám už krásně zahojilo 🙂

A vážila ho a máme 6,40kg 😉

Malej mi ted v postýlce spinká, teplotku nemá, tak uvidíme. 😉

Ted tu máme hrozně zataženo, bude asi pěkně pršet 😒

Endy....... přidávám se k ostatním a držím také palečky Tvojí mamince

valentynka
23. dub 2009

nemíku, to máte váhu skoro stejnou jako my, my mšěli 6,52kg

no u nás už je taky pěkná tma jak v ranci, bude asi pršet ☹

já už jsem vyluxovala, vyprala 2 pračky, ta druhá to byl jen přehoz, bo ho manža ušpinil čokoládou,když jí jedl v polospánku na gauči 😀

zítra přijedou manžový dcera. ta jedna z anglie a vzala sebou sestru jejího kluka a budou tu spát do soboty.
takže zítra dlěám březňáka, nějaké chlebíčky a v sobotu asi nějaké vepřové plátky s rýží

jitousek
23. dub 2009

ahojky tak Vás tu zdravím holčičky moje 😉

předem posílám moc dobrejch přání Endy Tvojí mamdě aby jí to dneska vyšlo tfuj tfuj tfuj držím všechny palce 😎

a já jsem dopadla celkem docela elegantně ještě že ta moje kožařka je rozumná holka nezavřela mě nikam do izolace kojit můžu dál vyfásla jsem jinou koupel olejovou a nějakej namíchanej pudr na zklidnění a jednu slabou kortikoidovou mast na kdyby bylo nejhůře a taky prášky proti drbání ........mudr se ani nedivila říkala že po takovém porodu a ještě takovej rychlej nástup jara teda spíše léta prostě že teď má plnou ordinaci lidí osipaných od hlavy až k patě......no prostě když to nepřejde mám přijít ještě jednou a že to budem řešit dál ale takhle zatím uvidíme jestli ten pudr to zklidní tak že tak 😎

zirafik
23. dub 2009

čusík holky 😉 , tak jsem tady z obíhaček 😝 ... stavila jsem se i za kámoškou ve špitále, jsou tam s malou kvůli zánětu močáku ☹ . Ona na to trpěla od mala a malá to od ní chytla ☹ , tak jsou tam 10 dní na kapačkách. Holčičce je půl roku, ale je moc hodná a hodně se směje, takže už má asi nejhorší za sebou 😉

Val, tak jsem se opičákovala a objednala nakonec fotorámeček, né fotoklíčenku. Známá má 50-tiny, tak tam nahraju nějaký fotky a jsem zvědavá, co tomu bude říkat 😅

Jitulí, to je mrzutý ☹ .Dobrá je linola, mastička i koupel, ta by Ti to mohla zklidnit 😉

V. myslím moc na maminku 😔 a těším se na dobré zprávičky... Určitě to zvládne, už kvůli vnučce, aby si jí užila 😉

zirafik
23. dub 2009

Jitu, tak to je fajn, to počasí je fakt bláznivé.... všechno rychle odkvétá a ze zimy jsme přešli do léta 😕 😕

Jo a psala jsem si s Chris, tak zatím nerodí, ale už by chtěla, aby malou viděla ... což o to , já se taky moc těším... už to máme za pár 😅 ... a říkala jak je malá divoká, že sebou v bříšku furt mele, hlavně večer, což je u nás to samé 😅

endlessblue
23. dub 2009

Nazdárek holky... díky za přáníčka... zatím žádné zprávy nejsou... je ještě brzo... jen ať mají doktoři pevnou ruku!!!

Jitu....tak to je bezva..třeba ta koupel zabere a bude to v pohodě....!!!!

Jinak den nic moc... ráno jsem šla sundavat prádlo.. a jak venku sprchlo.tak mi veškerej bordel ze střechy nacákal na bílý plínečky.. takže to tam jdu hodit nanovo!!!! Hlavně že šetřím elektřinu a peru jen v noci... 😠

valentynka
23. dub 2009

JITOUŠKU, TAK HLAVNĚ AT TO VŠECHNO ZABERE A PĚKNĚ SE VYLÉČÍŠ !!

jéé caps, sorry 🙂

já jsem dostala na filípka tu Linolu a je fakt perfektní, koupu ho v tom 1x týdně

pavlí,to neva,že jsi se opičila, proto jsme vám sem hodila tip,aby jste to měli třeba jednodušší,když by jste chtěli někomu něoc koupit.

ted vybírám ještě nějaké fotky kde je manža a dcéra 🙂

pismenko
23. dub 2009

My byly kočárkovat a jsem zmrzlá jak h*vno 😎, tak piju čaj a dorotka ještě spí.chtěla jsem něco dělat venku, ale zlomila jsem rýč, jsem trdlo neboť mi nešel vyrýt jeden kořen a já na tu násadu stoupla a bylo 😀 😅

Jitu, tak vidíš, to je dobré a budeme doufat, že pudřík pomůže 😉 😉

Pavli ten konec je divokej, ještě si to taky živě pamatuju 😵 , ale už to máte za chvilku za sebou, jen škoda, že si to ta Chris neužívá tak jak by měla, ten její stresík fakt není dobrej. Počkejte, až se vám ty holky narodí, to pak bude teprve něco 😕

endlessblue
23. dub 2009

Tééda Markét.. ty jsi ouplnej Béda Trávníček

Holky, jak jste na tom s tím očkováním. Doktorka mě trochu tlačí do toho Prevenaru a prý to mám nechat ďobnout dřív než v těch 7mi měsících. Né že bych na malé chtěla šetřit, ale když začnu teď ve 4m, tak to budou tuším celkem 4 vakcíny a to bude teda darda 😖

Ještě prý existuje o něco levnější nové očkování.. jmenuje se SYNFLORIX a prý v sobě zahrnuje ještě další 3 extra kmeny těch pneumokoků, takže údajně účinější než PREVENAR.. a teď babo raď 😒

valentynka
23. dub 2009

endy, do mě teda doktorka netlačí.
ale rozhodla jsme se,že to nechám píchnotu v tom 7 měsíci.
o tom novém jsme nic neslyšela ☹

kacena00
23. dub 2009

kuk pusiny!

venku byla dnes kosice, tak sem se vykvajzla na zahradu, Cyrda mě nechal vyspat dopo a ještě sem stihla udělat oběd (¨vlastně dva - bramb. gulage a sladkou rejži) takže sem super hyper znovuzrozená 😀

teď přemejšlím, co ještě udělat na zahradě, prozatim mám fertig až na permanentní odplevelování ale to se mi samosebou nechce, takže jdu kouknout na nějaký keřiska a trvalky a kytky a keře, co by byly na skalku, nemáte někdo něco oblíbenýho, co byste poradily? ráda se nechám inspirovat, abych si to tu hezky upravila a udělala si tu hezkej domov pro mě a mý chlapíky ( a návštěvičky)

kacena00
23. dub 2009

jitu ráno sem si četla,. jaký máš trápení a uplně mě z toho mrazilo, holky teda ty ekzemy nejsou jednoduchá záležitost podle toho co píšete.... ale mám radost, že teď už si psala optimisticky, držím palečky, aby se to jitu vylepšilo!

endy ... na vás dvě taky moc myslím, hlavně na maminku, si statečná, takhle celej den čekat teda není žádnej med...

jitousek
23. dub 2009

holky mě míša spí jak zabitej 😎 ráno od 11h co jsem ho naložila do kočáru spinkal až do 15h pak se najedl chvíly si pohrál na dece a ještě jednou se najedl a teď už zase chrupká 😕 😵 😵 😵

jitousek
23. dub 2009

ne že bych si stěžovala jsem ráda že nehuláká a já mám relax kterej potřebuju jako sůl asi ví že nejsem ve své kůži 😵 tak mě dává prostor na regeneraci 😎

valentynka
23. dub 2009

JITOUŠKU,MALEJ TO URČO CÍTIL A TAK TĚ NECHÁVÁ ODPOČINOUT A NABRAT SÍLY

jéé zase caps, sorry, nehulákám 😀 😀

endlessblue
23. dub 2009

Holkýýýý....

valentynka
23. dub 2009

copak endy?, už víš něco o mamince ??

endlessblue
23. dub 2009

Hurááááá... mamča už se probraláááá. Operace prý šla hladce. Nádor je venku!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀
Pohybový aparát funguje, dokonce i obličejová mimika je na jedničku. Jediné co je, je, .... že mamce tikaj očíčka a nejde to zastavit.. ale to prý by mělo odeznít během 2 -3 dnůůů!!!!!!!!!!!!!! Už komunikuje a bolesti nemá!!!!

Já tu bulím jako želvááááááá 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

endlessblue
23. dub 2009

Já si snad dám dvojku vína 🙂

endlessblue
23. dub 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

endlessblue
23. dub 2009

😀 a ještě jeden 😅