• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Na koníka

24. března 2010 
jéžiši, endy, já mám úplně husinu, no to je nádhera :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:

to je skvělé , opravdu.
mamince mooc blahopřeju,že to zvládla a vydržela ten nápor a hlavně,že už bude zdravá !!!!!!!
23. dub 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé endy, tak já posílám zase pusinky joo ?

:astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
:astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
:astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
:astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
:astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
:astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
23. dub 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele... určitě jste holky svojí pozitivní energií přispěly :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: děkujuůůůůů

:astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished::astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
:astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
23. dub 2009 v 17:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ááá ještě jedna :astonished:
23. dub 2009 v 17:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ták ode mě ještě taky jedna poslední ju?

:astonished:
23. dub 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kdo je s maminkou v nemocnici?
sestra ?
23. dub 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val..jojo je tam segruša... ale na JIPku za mamčou nesmí ...asi až zítra či pozítřííí..... jéééé ze mě ted všechno spadlo.... :grinning:
23. dub 2009 v 18:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

mám jenpravačku proto píšu spoře, juchuuuuuuuuuuuuuuuuuu já mám radooost
23. dub 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jen pravačku mám jen dočasně- na levačce kojim :grinning:
23. dub 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baruš..já taky dokojila a u toho telefonovala o sto pééééro!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2009 v 18:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
endy tak jsou super zprávy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to mám moc velkou radost :astonished: :astonished: :astonished:
23. dub 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jitu doufám že pudřík zabere!!! :wink:
23. dub 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Enndi gratuluji.To jecsupééééééééééééééééééééééééér,že je mamča v pořádku.Já těm doktorům věřila.Moc maminku od nás pozdravuj.ˇuplně tady bulím.Mám hroznou radost. :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. dub 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
malej má novou zábavu, hračky na hrazdičce už mu nestačí tak jí zvedá celou :grinning: :grinning: :grinning:

Petr je dneska na cestách tak nevím kdy dorazí tak budu koupat a uspávat sama, jdu ještě pověsit pračku a jdu na to :wink:
23. dub 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kremrolko, no filípek za ty hračky už pěkně rve a pak se u toho začne vztekat,že už je chce pocucat.
ted mi spinká,až dospí,tak jdem na koupel, papání a do hajan :slight_smile:
pak se vrhnu na žehlení a manža má dorazit kolem 21,30
23. dub 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
supééééééééér, tak to mám fakt radost :grinning: :grinning: :wink:
23. dub 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru pozdravuj od nás maminku :wink: :wink:
23. dub 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. dub 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé to se mi povedlo :sunglasses:
Taky gratuluju, je to bomba..... :slight_smile:
23. dub 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééééé, to je moc moc pěkný... potvrdila jsem vyvolávačku, ale nevěřím, že nebude do 30.4. bitka :sweat_smile: . Díky, Markét :slight_smile:
23. dub 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No možná bude, ale je to hezkýý :slight_smile:

Já sháním nějákou větší ohrádku, tak kdyby jste někde narazily za rozumnou cenu, tak mi hoďte hlášku..dikec :slight_smile:
23. dub 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk, Endy, moooc gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. dub 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Písmen, my koupili velkou ohrádku 245*165je super, ale obývák tím dost ztratil, tak si říkám, zda jsem to nepřehnala..a neměla raději koupit takovou, tu napojovací, jak si můžeš poskládat díly jak chceš, složit úplně...
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20722397&tab=9
23. dub 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tanu, já na tuhle taky koukala, u nás místo není vůbec žádný problém, ale ta cena :confounded: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dub 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
písmen, to foto ti asi smažou - já tam minule měla dítě a nohy a nebylo "JIM" to dost.. :wink:
jj, ta cena je nejnižší, nicméně pořád dost vysoká :sweat_smile:
Koukám, že jsem se překlikla :grinning: ale totálně, ohrádku máme 145*135 :grinning: Nová stojí 2500, na MMB za 1200. Ale raději nebduu uvádět, koli stál benzín, když jsme pro ní jeli :grinning:
23. dub 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.Pěkné ráno.

Já dnes první?????????Se ani nedivím.Lucka nám udělala budíček v 6.Ach jo.Ale Linda řádila v břichu už o půl 6.Holky se asi domluvily. :grinning:
24. dub 2009 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás hrůza 1:30-4:15-06:00 a konec zvonec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. dub 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak pěkný den všem :sunglasses:
24. dub 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek