Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

valentynka
23. dub 2009

jéžiši, endy, já mám úplně husinu, no to je nádhera 🙂 🙂 🙂 🙂 😲 😲 😲 😲 😲

to je skvělé , opravdu.
mamince mooc blahopřeju,že to zvládla a vydržela ten nápor a hlavně,že už bude zdravá !!!!!!!

valentynka
23. dub 2009

jéé endy, tak já posílám zase pusinky joo ?

😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲
😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲
😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲
😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲
😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲
😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

endlessblue
23. dub 2009

Hele... určitě jste holky svojí pozitivní energií přispěly 😉 😉 😉 😉 😉 děkujuůůůůů

😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲
😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

endlessblue
23. dub 2009

ááá ještě jedna 😲

valentynka
23. dub 2009

ták ode mě ještě taky jedna poslední ju?

😲

valentynka
23. dub 2009

a kdo je s maminkou v nemocnici?
sestra ?

endlessblue
23. dub 2009

Val..jojo je tam segruša... ale na JIPku za mamčou nesmí ...asi až zítra či pozítřííí..... jéééé ze mě ted všechno spadlo.... 😀

kacena00
23. dub 2009

HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mám jenpravačku proto píšu spoře, juchuuuuuuuuuuuuuuuuuu já mám radooost

kacena00
23. dub 2009

jo jen pravačku mám jen dočasně- na levačce kojim 😀

endlessblue
23. dub 2009

Baruš..já taky dokojila a u toho telefonovala o sto pééééro!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀

kremrolka01
23. dub 2009

endy tak jsou super zprávy 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 to mám moc velkou radost 😲 😲 😲

kremrolka01
23. dub 2009

jitu doufám že pudřík zabere!!! 😉

zajdla
23. dub 2009

Enndi gratuluji.To jecsupééééééééééééééééééééééééér,že je mamča v pořádku.Já těm doktorům věřila.Moc maminku od nás pozdravuj.ˇuplně tady bulím.Mám hroznou radost. 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kremrolka01
23. dub 2009

malej má novou zábavu, hračky na hrazdičce už mu nestačí tak jí zvedá celou 😀 😀 😀

Petr je dneska na cestách tak nevím kdy dorazí tak budu koupat a uspávat sama, jdu ještě pověsit pračku a jdu na to 😉

valentynka
23. dub 2009

kremrolko, no filípek za ty hračky už pěkně rve a pak se u toho začne vztekat,že už je chce pocucat.
ted mi spinká,až dospí,tak jdem na koupel, papání a do hajan 🙂
pak se vrhnu na žehlení a manža má dorazit kolem 21,30

zirafik
23. dub 2009

supééééééééér, tak to mám fakt radost 😀 😀 😉

zirafik
23. dub 2009

Veru pozdravuj od nás maminku 😉 😉

pismenko
23. dub 2009

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😀 😀 😲 😲 😵 😵 😀 😀 😲 😲 😵 😀 😀 😲 😵 😀 😲 😲 😵 😵 😀 😀 😲 😲
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😀 😀 😲 😲 😵 😵 😀 😀 😲 😲 😵 😀 😀 😲 😵 😀 😲 😲 😵 😵 😀 😀 😲 😲
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😀 😀 😲 😲 😵 😵 😀 😀 😲 😲 😵 😀 😀 😲 😵 😀 😲 😲 😵 😵 😀 😀 😲 😲
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😀 😀 😲 😲 😵 😵 😀 😀 😲 😲 😵 😀 😀 😲 😵 😀 😲 😲 😵 😵 😀 😀 😲 😲
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😀 😀 😲 😲 😵 😵 😀 😀 😲 😲 😵 😀 😀 😲 😵 😀 😲 😲 😵 😵 😀 😀 😲 😲
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😀 😀 😲 😲 😵 😵 😀 😀 😲 😲 😵 😀 😀 😲 😵 😀 😲 😲 😵 😵 😀 😀 😲 😲
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😀 😀 😲 😲 😵 😵 😀 😀 😲 😲 😵 😀 😀 😲 😵 😀 😲 😲 😵 😵 😀 😀 😲 😲
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😀 😀 😲 😲 😵 😵 😀 😀 😲 😲 😵 😀 😀 😲 😵 😀 😲 😲 😵 😵 😀 😀 😲 😲

pismenko
23. dub 2009

Jé to se mi povedlo 😎

pismenko
23. dub 2009

Taky gratuluju, je to bomba..... 🙂

pismenko
23. dub 2009
zirafik
23. dub 2009

jéééééé, to je moc moc pěkný... potvrdila jsem vyvolávačku, ale nevěřím, že nebude do 30.4. bitka 😅 . Díky, Markét 🙂

pismenko
23. dub 2009

No možná bude, ale je to hezkýý 🙂

Já sháním nějákou větší ohrádku, tak kdyby jste někde narazily za rozumnou cenu, tak mi hoďte hlášku..dikec 🙂

tanuki
23. dub 2009

kuk, Endy, moooc gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵

tanuki
23. dub 2009

Písmen, my koupili velkou ohrádku 245*165je super, ale obývák tím dost ztratil, tak si říkám, zda jsem to nepřehnala..a neměla raději koupit takovou, tu napojovací, jak si můžeš poskládat díly jak chceš, složit úplně...
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20722397&tab=9

pismenko
23. dub 2009

Tanu, já na tuhle taky koukala, u nás místo není vůbec žádný problém, ale ta cena 😖 😖 😝

tanuki
23. dub 2009

písmen, to foto ti asi smažou - já tam minule měla dítě a nohy a nebylo "JIM" to dost.. 😉
jj, ta cena je nejnižší, nicméně pořád dost vysoká 😅
Koukám, že jsem se překlikla 😀 ale totálně, ohrádku máme 145*135 😀 Nová stojí 2500, na MMB za 1200. Ale raději nebduu uvádět, koli stál benzín, když jsme pro ní jeli 😀

zajdla
24. dub 2009

Ahojky.Pěkné ráno.

Já dnes první?????????Se ani nedivím.Lucka nám udělala budíček v 6.Ach jo.Ale Linda řádila v břichu už o půl 6.Holky se asi domluvily. 😀

pismenko
24. dub 2009

Tak u nás hrůza 1:30-4:15-06:00 a konec zvonec 😝

pismenko
24. dub 2009

Jinak pěkný den všem 😎