Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

lucianas
autor
24. dub 2009

Ahojky,
všem krásný pátek.

Endy, jsem moc ráda, že to maminka zvládla. Tak ať se brzy zotaví a brzy ji pustí domů.

evitkamalicka
24. dub 2009

Dobre ranko zeny 🙂

lucianas
autor
24. dub 2009

Evit, ahoj. Jak se vede? Koukám, že koníka taky moc nestíháš, že?

jitousek
24. dub 2009

Ahojky zdravíme 😎

tak dnešní noc nic moc ....tedy moje exemová svědělo to jako sviňa ☹ Míša spinkal krásně od 20h do 3.30h a pak jsme vztávali v 6h 😖

teď jsem si udělala koupel a namazala se pudrem a mastí jsem jak indián no uvidíme .......a aby toho nebylo málo tak začínám špinit jestli se rozjede mrcha nebo jak já nevím 😒 ledńačky už jste mrchovali? 😎

jitousek
24. dub 2009

jo a mááááááám moooooooooooc velikouuuuuuuuuu radost endy s Tvojí mamky hurááááááá 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lucianas
autor
24. dub 2009

Jitu, tak ať exém brzy přejde!!!

evitkamalicka
24. dub 2009

luci mame sa super, teraz ked je vonku pekne tak sme vacsinou s malym von, to mi robi len dobre kedze som sa dala na chudnutie a potrebujem aj vela pohybu...a vy ako s miminkom?

lucianas
autor
24. dub 2009

Evit, to je fakt,není nad krásné teplé počasí. To věřím, že jste často venku. Já se snažím taky na našem dvorku čerpat čerstvý vzduch a využívat tepla - pomalu větší,než máme doma. .... s miminkem se máme dobře. Máme za sebou NT screening, dopadl dobře. Jsem na PN, a tak si užíváme klídečku. Už se moc těším, až mimi budu cítit a jak se pohyby zintenzivní, aby je viděl i manžel. Teď mě čeká kontrolu u gyndr. a pak nevím, kam všude mě bude posílat. Asi na tripple testy, pak velký utz. Se opravdu těším, až mimi zase na utz uvidím.

evitkamalicka
24. dub 2009

luci super, ze je vsetko ok

lucianas
autor
24. dub 2009

Evit, věřím, že to tak i nadále zůstane.

pismenko
24. dub 2009

Jitu, já to ještě nedostala a jsem za to ráda 😀 😀 😀

my razíme do bruntálu po obchůdkácha pak se stavím k mamce a počkáme na Toma až zkončí v práci. tak tu nezlobte a pa 😲 😲 😲

pismenko
24. dub 2009

Luci, jistě, že zůstane 🙂

zuzanka26
24. dub 2009

Ahoj holky,

Jitu moc držím palce, ať svědění přejde, chuděrko, bylo mi tě líto, jak jsem to tady četla. ☹

Endy super, jak to dopadlo, tohle jsou hrozný chvilky, ale snad je to pryč a bude jen dobře. 😉

U nás včera krásný plazení dozadu, na zemi je to už velká cestovatelka, teda nadře se u toho, ale je taková zarputilá, vzpíná se na ručičkách tak, že už i trochu nadzvedává bříško, je to radost! Včera u mě byla holka na hodinu řečtiny a ta měla uplakánka svýho syna a říkala, jak je krásný mít takhle hodný mimi, co si jen povídá a vydrží sama. že prý její chlapeček začal být rozumný až tak v roce a půl! to by mě trefilo!

Ale dnešní noc u nás teda naprd, něco jí trápilo, do 1 hodiny pořád pobrekávala a hledala dudlíka a to jindy vůbec nedělá, uf, takže jsem dneska nevyspalá a taky jsem krmila dvakrát za noc, poslední dobou to bylo jen jednou
😖 ale přitom jsem včera nejedla vůbec nic špatnýho. za to teď krásně spinká a já už teď neusnu! 😝

Jo a dnes máme 5 měsíců, fakt neuvěřitelný!!! 😵

pismenko
24. dub 2009

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

Tanu, pokud adminkám nevadí morčí farma, tak doufám, že moje princezna taky ne 😝

evitkamalicka
24. dub 2009

zuzi gratulujem k 5 mesiacikom 😵

lucianas
autor
24. dub 2009

Markét, díky, jsi hodná.

Zuzi, tak pozdravuj ode mě vašeho ráčka!!! 😉

rintintyna
24. dub 2009

Ahoj, taky všechny moc zdravím, opět z domova. Zuzanka mi tu odfukuje na stole otočená zadečkem bo se naprdla. Jako správná holčička by chtěla dělat vše po mě, bo ví, že jsem taky holčička, takže když se třeba v koupelně krémuju, tak jí musím taky nosánek namazat a teď má období, kdy chce psát na počítači jako já. Nejdřív po klávesnici dupala, teď už se snaží pacičkama a dnes chtěla jednu klávesu vykousnout, tak to už jsem se rozzlobila a ona teď trucuje 😎
Jinak Endy, mamince přeji brzké vyzdravení a Jituš Tobě samo taky. Co takhle homeo......už mlčím, už mlčím 😨 🤐

valentynka
24. dub 2009

zlaté homeo 🙂 🙂 🙂

jiank krásný dne všem přeju 🙂

endy, co maminka???

endlessblue
24. dub 2009

Dobrý ránko kočky... o víkendu máme šrumec.. samá návštěva.. TAk už mám buchtu v troubě a půjdu uklízet.. 😠 😠 😠 😠 uff.. to se mi teda chce.

Kolem poledne bude kámoška (doktorka) volat do nemocnice a zjistí co nejvíc info o mamče a zavolá mi. Oni po telefonu prakticky nic neřeknou, jen že je OK a hotovo a na JIPku ještě nikohou nepustí... takže nervíky... ale myslím, že to nejhorší je za náma. Hlavně ať se nestane nějaká nepředvídaná okolnost a mamča se začne zotavovat. Hned jak budu vědět víc, tak písnu.

Zároveň je super, že jí neohollili celou hlavu ale jen tu část za uchem kde operovali.....tak se bude mamča určitě cítit líp a nějakým šátkem se to místečko schová... přeci jen úplně holá hlava na sebevědomí nepřidá.. i když to jsou hrozně malé věci!!!!!!

zirafik
24. dub 2009

ahojik holky 🙂 , tak mám už mám doma fotorámeček a půjdu se s ním taky poprat, jako Val 😅 . Přivezl mi ho kamarád, je to od Sencoru za 1000Kč, takže celkem supr cena 🙂

Endy, tak se těším na další dobré zprávičky 😉

Týnko, to je sranda s tvojí kočandou 😀 😀

Holky, tady jsou změny ve fotkách a já su taká zmatená 😕 😕

valentynka
24. dub 2009

endy, tak určo to bude dobré, uvidíš, to nejhorší je opravdu za vámi!
a určitě to oholení nepřidá, takhel se bude cítit opravdu líp a nemusí podstupovat vyvalené oči lidí,co se to stalo.

mě stačilo jak koukali na Filípka, takový soucitný pohledy,když viděli tu vyholenou půlku hlavičky, připadala jsme si strašně smutně, ale zase oni nevěděli,že to nic nebylo.

já jsme ted utřela prach,zalila kytky a připraivla si ingredience na buchtu, bo mi chybí tvaroh, teprve půjdu nakoupit. manža chtěl zase štolu 🙂
filípek spinká,tak pak vyrazíme pro masiko a nějaký nákup a veku na chlebíky

žirafí, je to jednoduché🙂
my jsme včera večer čučeli na fotky co jsem dceři nahrála na kartu,ale je to kolem 1GB,takže celé jsme to neskoukli

endlessblue
24. dub 2009

Já jsem dělala tu tvarohovou buchtu, co na ní dávala odkaz Tevinka... a je prostě MŃAMÓZNÍ !!!!!!!!!!!

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=2953

valentynka
24. dub 2009

holyk, tohle si ségra přivezla z Bangkoku, stálo to tam teda asi 600, nevěděla,že u nás to je tak levné,no ale to je balada.
ted to jdu objednat manžovi, bo mu to ségra udělala a ten vrčel blahem.
já jsme teda měla po tom asi 10 minut husinu,ale bylo to príma 🙂

http://www.lekarna-epicentrum.cz/product_info.p...

takže kdyžtak další tip na dárek jooooo 😀 😀 😀 😀 😀

tevina
24. dub 2009

Ahoj holky,

Endy tak to jsou krásné zprávy,dobře to dopadlo,ted ještě rychlé zotavení a je to paráda 🙂

Jitu tak moc držím palečky at ti to pomůže.

My jsme dneska byli s tomíkem ve školce protože se fotili,ale ne hromadnou fotografii,ale po jednom.Už loni jsme o to přišli,tak jsme tam došli jen se vyfotit a pak zase domu.Už je bez teploty,jenom kašle takže pohoda 🙂

valentynka
24. dub 2009

a tady levitující globus 😀 😀 😀

http://vychytanehracky.cz/48-levitujici-globus....

tevina
24. dub 2009

Jo Val to je fakt super,prodávali to ted v pondělí u nas na trhách a pani mi to zkoušela a taky jsem měla úplně husinu,ale je to strašně příjemný.Já mám ráda když se mi někdo hrabe ve vlasech a tohle je podobný.

Endy buchtička výborná,co?

tevina
24. dub 2009

Globus taky pěknej,ale ta cena 😀

endlessblue
24. dub 2009

Jéé, Val..tímhle jsme si masírovaly hlavu se ženskýma na předporodním kurzu.. je to hrozně legrační... taky po tom mám husinu 😀

zirafik
24. dub 2009

Endy, tak to buchtu určo zkusím, vypadá fakt luxusně 🙂

To drbátko je fakt pěkný... 😕 😵 ... já taky miluju česání a hrabání ve vlasech 😵

valentynka
24. dub 2009

noo tak to já taky určo vyzkouším 🙂

já dělala předevčírem tuhle buchtičku🙂

http://recepty.vareni.cz/kokosove-rezy-rafaello/