Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

jitousek
29. dub 2009

tak jsem kojila ještě včera o půl noci a pak ráno zase pravidelně v půl páté a pak v 6h a to už jsme museli zase vztávat jelikoš opět Míša chtěl si hrát a povídat a všechno a te´d jsem ho tu 20 minut chovala jelikoš je přetaženej a chce spát a nešlo mu to a hulákal na celé kolo když ležel sám v koši 😠 😒 teď už spí 😵

zirafik
29. dub 2009

ahojík 😉 , tady je mrtvo 🙄 🙄 ... natože máme nový mimí 😵 to tu moc nežije 😒 . Holky, já měla hrozný sen... že pracuju ve školce a že jí přepadli... já utíkala pro pomoc a přitom jsem se porvala s několika chlapama a jednomu sem se nemohla vyrvat až když jsem do něj bodla nožem 😝 ... no hrůza 🙄

Helí, užívej těhu dokud to jde 😉 ... až budou větší vedra bude únava ještě větší 😒

rintintyna
29. dub 2009

čau všem a samo zdravím nové miminko 😵 super zpráva, tak doufám, že až budou doma, tak chris poinformuje. Jinak nechápu o jakých vedrech Heli píšeš, já už 5 dní klepu kosu 😅 sluníčko sice svítí, ale fouká mrazivý vítr, takže nosím teplou bundu 😕

rintintyna
29. dub 2009

Pavli a kdy jdeš na další kontrolu nebo co, nějak mi to uniklo, jak to s Tebou vlastně je? 😨

zirafik
29. dub 2009

ahojík Týnuš, do poradny jdu zas v pondělí, viz. profil u fotky 😉 . U mně se zatím asi nic nechystá, bohužel 🙄 ... i když potřebuju ještě dodělat pár věcí do školy, takže stejně by mi to udělalo čáru přes rozpočet 😅 . V pondělí jsem byla na monitoru a sem tam slabá kontrakce, ale to je normálka v tomto období, takže zatím ticho po pěšině 😅 . I když pupek aspoň trochu klesnul, jináč nic 😅

zirafik
29. dub 2009

... taky čekám na zprávy od Chris, snad nám dá pak vědět, co a jak probíhalo, ať vím na co se těšit 😀

evitkamalicka
29. dub 2009

ahojky

Chris gratulujem 😵

lucianas
autor
29. dub 2009

Ahojky,

nejprve:
Chris, moc a moc gratuluji ke Karolínce, její míry jsou krásné!!!! Ať vám přináší jen samou radost a štěstíčko do rodiny!!!!

Heli, být tebou, tak zůstanu už doma. Jak začnou ty letní vedra, tak to nebude opravdu nic moc. Taky jsem si říkala, že bych možná ještě chvíli chodila do práce, co doma, ale přiznávám, dost často odpočívám a myslím, že i miminku to prospívá. Přeci jen, pokud ti natíkají nožky a ta únava u tebe je, tak bych to neřešila. Přeci jen řeš i to, že to budeš dělat pro mimi, nejen pro sebe.

zirafik
29. dub 2009

Lucíku, ale když si chodila do práce, tak si nás tolik nezanedbávala 🙄 😅 😅

rintintyna
29. dub 2009

no je mi jasné, že se teď musíš cítit trochu osiřelá, ale to nebude určo na dlouho. Já myslím, že tělo cítí, že si potřebuješ ještě dodělat nějaké věci 😉

lucianas
autor
29. dub 2009

Žirafík, děkujeme za zprávičku. ... jinak si myslím, že bude lepší to předem nevědět a normálně to zvládnout tak, jak to v té chvíli bude potřeba.

Týnko, tak s tou kosou jsme na tom stejně. Já dnes vytáhla i teplejší oblečení, a to jsem doma. Ten vítr je opravdu hrozný. Ale snad už dnes nebude, jen třeba zaprší a zítra už se vyčasí.

zajdla
29. dub 2009

Zirafíku to jsou teda sny,to ti povím.

JInak já stála hodinu na poště.Chtěla jsem poslat ty chůvičky na opravu.Až jsem vystála frontu,tak mi řekla,že je to ve špatném obalu.že si musím koupit jejich krabici,že ta moje je měkká.Tak jsem to tam zase balila do jejich krabice,aby to mohla konečně poslat.Hrůza.Ještě tam byl vydýchaný vzduch,tak jsem si optevřela dveře jinak bych tam asi sebou švihla.Za chilku už řvala od přepážky,že její zima,ať to zavřu.Ach jo.A to tam ponesu ještě dneska ten monitor toho dechu.Krybici už jsem si raději koupila tu jejich,aby zase nebyly nějaké problémy.Tak vyrazím dřív do školky a hodím to tam.To je hrůza.Já tak nerada chodím na poštu.

lucianas
autor
29. dub 2009

Žirafík, myslíš? 😅 Víš co, vy tady většinou probíráte spinkání dětiček, kojení, vycházkování a já nemám čím přispět. Sice čtu, ale kolikrát nevím, co napsat. Snad jen o počasí. 😀

kacena00
29. dub 2009

ahojky pusiny!! 😀

Pájo, když chris to naúpsala tobě, tak sem to nechtěla vyzradit já 😉 i když...to víš cukání sem měla 😀 je to bégobájo!!psala nějaký podrobnosti o porodu? budu jí taky muset pogratulovat, je to paráda, já bych klidně vrátila ten tejden v porodce, takovej odpočinkovej 😀

no a pak večer už sem nemohla, koupání, protáhlé krnmení, dlouhé uspávání..a teď musim padat, malej si mě žádá

zirafik
29. dub 2009

Lucíku, já mimíky zatím tolik neprobírám 😀 , ani Týnka, Lucka i maminy občas hodí i jiné téma 😅 .

Kaci, já právě myslela, že když jsem psala, že nejsem na netu, že to sem hodíš... ale to neva.... aspoň jsem si užila svých pár minut slávy 😀 😀 😀

Jo holky a už mě pěkně sejří poznámky tipu... jééé a to už to máš za chvíli, jo? Vždyť máš nějaký malý břicho 😒 🙄

zajdla
29. dub 2009

Žirafíku z těch poznámek si nic nedělej.To už tak prostě je.Hlavně nám vyfoť bříško.Ju. 😉

Já budu fotit o víkendu. 😉

zajdla
29. dub 2009

Nějak mě to bere.Asi se půjdu trošku natáhnout. 😀 Za chvilku musím na tu poštu a pro malou do školky. 😉

lucianas
autor
29. dub 2009

Zajdli, není nad pošty, fakt. 😒 Tak pevné nervy.

Žirafík, tak to možná nejsem zrovna u netu, když je to jiné téma. 😀 .... ty poznámky vydrž, za chvilku už se ptát nebudou§

rintintyna
29. dub 2009

no já myslím, že těhulky jsou na poznámky o malém bříšku háklivé v jakémkoli tt 😀

lucianas
autor
29. dub 2009

Týnko, já zatím ne 😀 😀 😀 😀 😀

kacena00
29. dub 2009

tyjo, mohla sem třeba dělat napětí - já něco vím..

a tak, třeba se mi to podaří u tebe 😀 😀 😀 sem dost zvědavá, jak u ní ten porůdek probíhal, jestli nakonec vyvolávaly nebo to byla přepadovka jako u nás 😉 😀

kacena00
29. dub 2009

jo pájo, mě to s tím břichem naopak bavilo 🙂 že sem tím byla trochu zajímavá 😝 😀 ne bane, kecy, valim za malym, tuktuk tuk, vypadá to že moje prsa trochu zmoudřely 😵

endlessblue
29. dub 2009

se picnuuuu... tak my máme další miminko!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

CHRIS MOC MOC MOC GRATULUJU...TO JE SUPÉÉÉÉÉÉERRRRRRRRRRRRR!!!! hodně štěstíčka, zdravíčka a jen to nejlepší pro celou vaši rodinku 😲

lucianas
autor
29. dub 2009

Kači, vidíš, jsi nás mohla napínat a ono nic. ... ale aspoň, že jsme se tuto krásnou novinku dozvěděli!!!

kremrolka01
29. dub 2009

čauky
gratuluju chris ke Karolínce!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 teda má krásné míry natože šla 2 týdny předem 🙂

my zas měli včera uspávání, řev řev řev snad hodinu a půl a nic nepomáhalo 🙄 do toho se opět poškrábal, že měl úplně napuchlý očičko červený ☹ koupila jsem mu v drogérce skleněnej pilníček a mám dojem že je to snad ještě horší, já se z těch jeho nehtů picnu
usnul v deset a noc 2:30-5:30-7:30, takže nic moc 😒

rintintyna
29. dub 2009

stejně je to sranda, jak tu vždycky přejeme novému miminku a mamince, ale pochybuju o tom, že to pak některá zpětně dočítá 😀 😀 😀

rintintyna
29. dub 2009

Luci a Ty máš kdy další kontrolu, nebo poradnu?

lucianas
autor
29. dub 2009

to je asi fakt, je pak ráda, že zvládá to mimi samotné

valentynka
29. dub 2009

ahoj holky,
noo to jsou teda krááásnééé zprávičky o Chris.

tak mooc gratuluju ke karolínce a přeju hoodně a hoodně zdravíčka do života 🙂

škod,aže tu ty oslední chvilky nebyla,že by jsme to tka nějak prožívaly s ní 🙂

tak třeba jako já, jak jsme tu psala o té prasklé vodě, jste to měli v přímém přenosu 😀 😀 😀 😀

rinty, nedočítá,bo se sem vrátí za hodně dlouho.

já jsme chtěla dočítat a že si to zkopčím, ale pak se nějak požádalo a zrušení těch minulých diskusí,takže jsem to nestihla

nemo1985
29. dub 2009

Chris ................ GRATULACE k miminku, hodně zdravíčka a štěstíčka 😲

Mě ted malej spinká v kočárku na kalkoně, je dnes ale chladno, bude určitě i pršet, je
pěkně zataženo.

Lucí...... ahojky

Odpoledne v 16h jedu k holičce, barvit a ostříhat 😉