Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zirafik
29. dub 2009

já myslím, že dočítá... aspoň to, když se sem napíše o miminku 😵 😵 . Já kupříkladu dočítala, když jsem byla ve špitále... s tím močákem... pak jsem dočítala zpětně a byla jsem moc potěšena, že jste tu psaly jak na mě myslíte 😵 😵

jj, Val taky mně mrzí, že jsme to nemohli s Chris prožívat společně... supr akce byla s tou tvou prasklou vodou.. porod v přímém přenosu 🙂 ... třeba vám ho taky připravím 😅

jj, Zajdi vyfotím taky o víkendu a Lucka by mohla taky 😉 😉 ... pupíkatej víkend 😀

zirafik
29. dub 2009

Nemí, to budeš ještě větší kočka 😕 😉

kacena00
29. dub 2009

tak to já dočítala, maloš zpočátku byl ťuťu a spinkal jak andílek v celkem pravidelnejch intervalech se budil, takže pohůdka a dočetla sem 😀

Peti a zkoušela si šátek, já s ním včera v tom vichru šla už k doktorce a ačkoliv měl hlad jak blázen, páč sme nejdřív v době jídla šli na krev, tak usnul, že když sem došla zpět k doktorce, nebyl k probrání, večer před koupáním to samé 😀 a teď opět šátkuju, jdu k sousedě s mlíkem od dorky, a nedá mi to nakouknout, stejně sem si šla do skříně pro svetr

zajdla
29. dub 2009

Kači a co mu brala krev?CRP?ona to nemá doktorka u sebe v ordinaci?

valentynka
29. dub 2009

no já byhc to určo zvládla,kdybych nebyla 6 neděl u mamči bez počítače 😒 😒
pak už toho bylo hodně za těch 8 týdnů celkem

valentynka
29. dub 2009

to CRP nám taky brali,když jsme leželi v nemocnici, měli jsem ho dost vysoký kolem 12 myslím 😠

rintintyna
29. dub 2009

nooo Pavisku jsme měli taky dost v přímém přenosu 😉 😀

zajdla
29. dub 2009

Prý 2 hodiny nepoteče voda a už neteče 5

lucianas
autor
29. dub 2009

Žirafík, slibuji, v úterý vyfotím, to budu 15+0, tak to bude po pěti týdnech, ju? Může být?

Val, to věřím, osm týdnů bych taky nezvládala.

zajdla
29. dub 2009

Jo jinak na poště jsem stála opět 30 min.Úžasné ta naše pošta. 😠

lucianas
autor
29. dub 2009

Zajdli, jak to? 😕

zajdla
29. dub 2009

Posílala jsem další balík.Teď už dlouho nebudu.Jsem vyškolená. 😉 Jsou tam 3 okýnka,ale funguje pořád jen jedno.Přijelo tam poštovní auto,tak musela převzít balíky,pak to házela do počítače.Úžasné.už jsem myslela,že přijdu pozdě pro malou do školky.

zirafik
29. dub 2009

Luci, tak to by mohlo stačit, v to úterý 😀 😀

Zajdi, u nás je to na poště taky horor... 4 okýnka a fachají max. 2, fronta lidí, většinou je to tam tak na 2O min., ale nedávno jsem tam byla s pupkem a paní mně zavolala z jiného okénka, ať jdu k ní, což jsem fakt jako čučela 😕 😅 ... musela zavolat 2x, neb jsem nevěřila, že volá na mně 😀 😀

zajdla
29. dub 2009

Žirafíku tak vidím,že je to všude stejné.Ale je super,že tě paní vzala přednostně.Tady ti může dítě řvát jak chce,můžeš tam málem omdlít.Nikoho to nezajímá.Já si vždycky sednu na lavici a čekám.POsledně tam malá řvala,protože už to bylo hrozné a nikdo nás nepustil dopředu.

zirafik
29. dub 2009

....týjovka v květnovkách se rodi o stošest 😅 😅 ... nejdřív jedno mimi asi o měsíc dřív císařem a teď to jede jedno za druhým.... s Chris už je jich 5 😕 😕

zajdla
29. dub 2009

Teda,tak to je mazec. 😀 😀 😀

kacena00
29. dub 2009

holky což na poště, mě naprosto udivuje, že na té endokrinologii kam se chystám zítra tam nepouští přednostně, minule sem tam málem vyseděla pupek, bylo to tak 2 měsíce před porodem, hlady mi už bylo dost zle ale vyčekala sem si to že...a když sem tam byla poprvé, tak tam byla paní s malým děckem, řvoucím kojencem v kočáru a šlo to hezky popořadě..no já čuměla jak tele na vrata, takže si piště že se tam zítra doost těším 😝 😒 😒 😒

Zajdi ono je to na malým městě - poluiklinika s laborkou je tak asi 5 minut cesty, má to tu výhodu, že tam zajdeš např. před 12 hodinou jako já a buď si počkáš na výsledky - nám dělali krevní obraz a crp a nebo jako sme to udělali my - odebrali krev, došli sme k doktorce, vysvlíkla sem nás, zvážila cyrdu, kojila a přitom laborantka zavolala doktorce ty výsledky, nejdelší bylo čekání před dveřma labky než nás vzali, zřejmě ještě něco dodělávaly

kacena00
29. dub 2009

a psala jsem chris - bohužel sem vedle zapomněla mobila a nechce se mi pro něj 😝

ale psala, že se mají dobře, že je teda sice zašitá od hlavy až k patě a že ztratila hodně krve a tak jí hrozí transfuzí, ale malá jí to bohatě vynahrazuje 😉

no mě taky strašili infuzí a místo toho mi napsaly dávku 6 tobolek aktiferinu!!! sem přišla domu a ne že bych trpěla zácpou, to ne, šlo to každé ránko až na to, že sem přitom měla pocit, že rodim kamení...a pak mi mažel PA ke který sem chodila na kurz (on dělá pediatra) doporučil max.2 tobolky, protože se tbytečně trápím a tělo není schopno denně vstřebat víc jak 2 tablety, chápete to? to napsaly doktoři ve špitále 😝 😝 😝 😝

kacena00
29. dub 2009

já sem tu zase sama 😠 😠 😠 😠

kacena00
29. dub 2009

já se táááááááák těším na fotky novýho miminka!!!už tak dlouho tu nebylo čerstvé bábetko, juchuuuuu chris doufám, že nás oblažíš nějakým obrázkem tý tvojí prďolínky!

kacena00
29. dub 2009

a ještě tečka za tím mým trapáckým monologem: psala mi kámoška - její známá porodila o 14 dnů chlapečka dřív a jeho váha - 2200g 😅 😵 to teda musel bejt prďolka, náš by ho asi sežral 😀

kacena00
29. dub 2009

jo a Crda má už 5 kilo 🙄 😕 😕 😕 😕 je jednou takovej než v porodce 😀 😀 😀 a už pšt!

kacena00
29. dub 2009

sákryš to je zábava si spát sama se sebou, no to můžu jít rovnou čumět na rozamundu pilčrovou na prímě 😝

zajdla
29. dub 2009

Ahoj Kačí

zajdla
29. dub 2009

Už tu asi nejsi.že?

zajdla
29. dub 2009

Teda,tak to si asi Chris užila.Chudinka.Ona nám to poví,jak přijede z porodky.

Teda 2200g to musí být fakt prďola malý.To si ani nedovedu představit. 😀

kacena00
29. dub 2009

ještě tu jsem, psala sem jedné kočce mail, no vzhledem k tomu, že je u nich rozdíl 300 g už fakt patrnej, tak já taky ne, hlavně maj normální dýlku, takže náš Cyrda mi přišel jako soustava několika klacíčků poskládanejch k sobě 😀
jeho hrudník měl tak 10 cenťáků napříč 😀

hele když už květnovky rodí, tak to by nám tak ..baj oko mohla Pája porodit třeba do 5 dnů, né???????? 😀 😀 😀

kacena00
29. dub 2009

a já mažu trochu využít čas kdy mi bábetko zaspalo, dnes to bylo supr - krmení tak po hodině až hodině a půl, mezitím jeho spánek dost neklidnej (jako o noci nemluvim, hodina až dvě - ale to spíš hodina a půl je u nás moment. standart) , furt se budil, no a klid mám až tak od dvou odpo, je vidět že se zase to mlíčko dělá, mám za to, že stejně jako minule krize začala po mátovým čaji, tak teď ji nastartovala jinábylinka a to sice šalvej, na tu pozor holky kojilky!!! michal dělal bylink. dresink z toho co mi roste na zahrádce a je možný že tam vrznul i tu šalvěj, doporučuje se prej u žen, který chtěj skoncovat s kojením 😅 😕 🙄

kacena00
29. dub 2009

zase monolog 😝

zajdla
29. dub 2009

jsem zde,musela jsem vybrat pohádku na dvd a nahodit další pračku 😀