Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

valentynka
19. únor 2009

zuzi,tohle jsme taky měli i na prsou, na ramínkách, kolínkách a celý byl posetý krupičkou, máme na to krém od doktorky dělaný v lékárně, uvidíš jak to bude, ale určo mazat a ne moc často koupat.
my koupem obden

ver.kuc
19. únor 2009

HOlky, my jsme taky osypaný. Malá má takovou krupičku na tvářích a krku. Máme Leniens mastičku z lékárny, tak uvidíme, jestli to zabere. Prý, když to není po celém těle, tak se malá jen asi spotila a není to reakce na to, co jsem jedla já 😉

nemo1985
19. únor 2009

My teda máme celé tělíčko čisté.
Takže neporadím no 😉

Dnes ráno jsem natočila malého, jak krásně si umí dudana držet 😀

http://n-joy.cz/#/video/lukasek/6at7wuo0lee2egj3/

zirafik
19. únor 2009

veru, sousedovic klučina má zase malé pupínky pod pupíkem... 😒 ... asi z plenek??

Holky, jsem nas 😠 , neb už po několikátý mi rozvozce z pošty hodil jen lístek o balíku a ani nezazvonil 😠 , tak jsem je po telefonu spucovala a prý to zítra doveze... sem teda zvědavá 😒 . Zvažuju písemnou stížnost někam na ústředí neb vedoucí je to asi úplně fuk a všeobecně je tu na poště hroznej bordel 😠

ver.kuc
19. únor 2009

Žiraf...jestli jsou ty pupínky pod pupíkem, tak je to možný, že to je z plínek. Malá má prdelku čistou ... teda dokud tam něco neudělá 😅

ver.kuc
19. únor 2009

Nemo, malej je šikula..... kolik už měří a váží???

nemo1985
19. únor 2009

Verun... děkuji 🙂

Minulý týden jsme byli v poradně, neměřila ho, jen vážila, a měl
4095g 😀

26.1. vážil 4020g, a ted má 5kg za ty 3týdny no 😀 😀 😀

kacena00
19. únor 2009

ahoja kočanské!!!!

žirafí to je paráda, sem stejnýho názoru jak Véra, je lepší něco dělat uplně nový než furt řešit co se po..no ale já žiju s Mišelínem a vo tom to je 😀
a koneckonců sem i já spokojená, teď už tady začínám mít i kamarádky a shodou okolností budou mít starý děti jak já (dvě z koně a jedna z kusrzu 😀 😀 😀 😀 😀 ) tak už nejsem tak zoufalá jak před rokem

no mateřská už mi přišla na účet - huráááááááááá

a teď na diabetologii mě sestřička na moji prosbu vzala k paní doktroce, obě se tomu moc divily a paní doktorka mi řekla a napsala i zprávičku, že z jejího hlediska není důvod k indukovanému porodu, že jsem kompenzovaná, a mě pak řekla, že se to dělá hlavně u holek co si musej píchat inzulín

pak mě ještě k tomu profilu píchly glykovaný hemoglobin - na to se musim teda podivat,páč už mi to nic neříká, a zejtra si zavolám a budu doufat, že jak na potvoru se něco v těch vejsedkách neobjeví, zvlášť to co sem nikdá předtím neměla - ten glyk. hemoglobin z toho mám vítr, no ale už druhej názor odborníka, že je to ptákovina, uf, tak sem ráda, jen ať tam ten náš koťulák je jak on myslí, nechci rodit tři dny abych nakonec skončila císařem 😝
jo a v závěru té zprávy doporučila, aby mě a hlavně miminku po porodu zkontrolovaly opakovaně glymču a nazdar, no tak dneska opichat a zejtra si držím palce ať nezafunguje zákon schválnosti či nějaká statistická chybka 😀

pavis
19. únor 2009

Baru, tak to je fajn, ze to to i na diabetologii potvrdili, super! A hlavne ze mas napsano na papire! 😀
A ta materska je taky fajn, to ale byly peripetie. Tak dneska mas dve dobre zpravy, parada 😉

pismenko
19. únor 2009

Baru, ty ještě nerodíš 😀 😀 😀 😀 ...????????????????

Holky, já Vás úplně zanedbávám, já vím 😖 😖

pismenko
19. únor 2009

Doris je dneska obzvláště velmi protivná 😖 😖 😖 Od rána prkaticky nezabrala, buď chovat nebo cecek jinak řve a řve a řve....ještě, že ty noci máme fajn 20:00-2:30-06:00

No a co tady nového?? koukala jsem na půdorys žirafí klícky 🙂 🙂

kacena00
19. únor 2009

nohojahoja, ještě nerodim 😀 ačkoliv noc byla děs běs, večer sem se málem nehla, jak mě pálila kost stydká a nemohla se téměř postavit na pravou nohu od křížový bolesti a bolesti kyčle, radši ať si cyrda ještě vyspává na hotelu v bříše 😀

mě teprv příští tejden dorazej věci na decoupage, takže tak ve středu bych mohla mít obrázky, tak bych to viděla nejdřív na Dorotčin svátek ve čtvrtek 😀 😀 😀 😀 navíc tatínek stihne dokončit i ty svý projekty 😝 😀 😀 😀

Pavis, no ještě aby tak to dopadlo dobře zejtra ty odběry, no nechám to koňovi se uvidí, vzhledem k tomu, že sem si řekla, že to byla nějaká ptákovina ta hodnota jediná a poseldní blbá, sem trochu občas hřešila a to se může ukázat v tom glykovaným hemoglobinu, aspoň ale uvidím, jestli to byla fakt chybka a nebo mám nějak narušenou toleranci k cukru

pevně doufám v tu první možnost, ale zitra se rozhodne

Dorotko copa copa? ty seš takhle společenská? že chceš bejt pořád s maminkou??? ale market obdivuju tě že i tak si držíš stále dobrou náladičku, teda aspoň tak vypadáš jestli to odtud můžu posoudit 😀 😀

pismenko
19. únor 2009

Jojo, náladičku mám dobrou, co mi taky jinačího zbývá 😀 😀 😀 já už to hlavně poznám ty její breky, kdy má hlad, kdy ji bolí bříško a kdy jenom tak volá 🙂 🙂 🙂 🙂

No na dorotčin svátek by to měl Cyrilek myslím nejlepší 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

pismenko
19. únor 2009

Ať už je JARO 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

kacena00
19. únor 2009

jé ty seš borka, já určitě budu tápat jak vemeno ještě 2 měsíce po narození, juuu cyrda se ve mě děsně mele, já se asi počurkám 😀 😀 😀 😀 😀

pismenko
19. únor 2009

Nebudeš Baru, to se fakt pozná a brečení z hladu je i s malou nápovědou - pěstička v papulce 🙂

kacena00
19. únor 2009

jako jo dobrý album 😉

a žirafka taky vyhrabala vyvedenou věc 🙂 🙂 🙂

pismenko
19. únor 2009

ty ženy 😕 😕 😕 😕 ???

kacena00
19. únor 2009

ano, přesně ty ženy 🙂

kacena00
19. únor 2009

jo a jak sem dnes byla na té diabetologii, tam jim váží váha stejně jak u Lidušky, tak mám 71 kilo, tudíž navrch 14 dohormady 🙂

pismenko
19. únor 2009

😀 😀

pismenko
19. únor 2009

No tak to je pdrlačka váhový přírustek, já to nakonec vyhnala na 24 😀 😀 😀 😀 😀 myslím, že jsem to tady ještě ani nepráskla, ale přes 15 mám dole, tak to snad ještě vykojím

kacena00
19. únor 2009

hele já tu objevila od kámošky dévédé od laktační ligy a a asociace por. asistentek, poslala mi to kámoška, tak na to asi zejtra budu čučet, nebo dnes večer s mým osobním laktačním trenerem 😀

Michal si totiž pročítal nějakou takovou brožurku, ale z něj pak padaly moudra 😀 tak ho o to rozhodně nechci ošidit, navíc tam uvidí v akci fotbalistický držení který ho náramně nadchlo a v podstatě ho už máme s cílkem nařízený 🙂 nebo minimálně doporučovaný 🙂 🙂 🙂

kacena00
19. únor 2009

no vidíš, tak dobrý! víc jak půlka dole, paráda, a ještě jak začne bejt teplo, tak to půjde dolů uplně sámo, teda aspoˇ%n u mě funguje zima - medvědí efekt a narůstání zásob na zimu, jaro odtučńování, aniž by se člověk uplně snažil, i když ty poslední dva roky to nebylo až tak znát, ale do tý doby sem na zimu kynula a na jaro shazovala

kacena00
19. únor 2009

a taky se bude víc trajdat po venku 😉

pismenko
19. únor 2009

Já jedině v leže 😀 😀 😀 Prej se to moc nedoporučuje, nebo by se ty polohy měly minimálně střídat, ale já prostě jedině v leže, pěkně s časopisem a tělo na tělo 🙂

kamcule
19. únor 2009

tak my máme dneska den blbec, jsme protivňoučký až to hezký není 😖 , já nevim že ten táta je vždycky někde jinde když nemám mladej náledu!!! Chlap zatracenej 😠

Kačí jen 14kg??? Já přibrala 25 ale naštěstí už jsou pryč 😅

pismenko
19. únor 2009

No zatím se loučím, jdu nachystat věcičky na koupání a pomalu probudit to moje robátko 🙂 🙂

pismenko
19. únor 2009

Kami, tak to jsme nakynuly stejně 😀 😀