Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

kacena00
30. dub 2009

jo, tak ještě okolo píchanců bude noční virvál..hm, ale to se nás jen tak týkat nebude, protože ta naše nudle je nekonečná 😝

valentynka
30. dub 2009

kaci,
na těch silnicích je to opravdu hrůza a když víš,že máš ještě dítě v autě, tak to je pak o nervy a vím jak ti musleo být špatně.
naštěstí se nám ješt ěnic podobného nestalo, musím to zatukat.

takže koukám,že šátkování uspělo,to je dobře, aspon víš ted jak na něj a nebudeš ho muset dávat k prsu,ale dáš ho do šátku a usne ti.
noo přibral teda pěkně 🙂 puclíček 🙂

kacena00
30. dub 2009

my vás všechny zřejmě sežereme, uf 😝 😀

holky mě spí už tři hodiny..není možná! to sem teda dlooooooooooooooouho nezažila 😨 😕 😅 😵

valentynka
30. dub 2009

jiotušku, třeba to neměl z toho očkování a třeba ho trápilo něco jiného.
my naštěstí tea v poho po tom očkování,ani jsme mu tepltoku neměřila teda.

ale baruš, jsi skvělá ! snad už to ted budete mít bez problémů, moc ti to přeju 🙂

jitoušku, co tělo? lepší se to dál po tom pudru ??

kacena00
30. dub 2009

jako je to tlustýn, ale furt děsně roztomilej 🙂

valentynka
30. dub 2009

kaci, mě včera filda spal 2,5 hdoiny, to jsme taky dlouhá nezažila, to byl rekord od doby co přestalo mrznout

už máš toho koníka normálka neob pořád velkého?

kacena00
30. dub 2009

ne obr! 😀

valentynka
30. dub 2009

Kaic, to je jasné,že je roztomilej i když má nějaké kilíčko navrch to vůůůbec neva, on to vyběhá 🙂

mě filíepk ted spinká, do 10hodin spinkal pouze 1 hodinu.

vařím francouzské brambory s uzenýma jdu k tomu udělat salát z ledového salátu,rajčat a paprik.
manža za chvíli dorazí dom a neteř se koupe, velká příprava na čarodky 😀

kacena00
30. dub 2009

takže filda potřebuje zamrznout jo? 😀 😀 tyvogo po sto letech si tu nekecám sama 😀 spíš už mám nerva, že bych jako chtěla připojit svůj malej externí mozek, páč jakmile je to víc jak 2 hodiny, nejsem ve svý kůži, páč to neznám 😀

valentynka
30. dub 2009

musíš zkusit držet alt a ještě k tomu vyzkoušet myslím F10-F12 co zabere aby se ti to vrátilo zpět

kacena00
30. dub 2009

juuuuuuuuuuu já chci bejt u vás na véče! dobrej tip na obídek 😉

valentynka
30. dub 2009

to je mi jansý,že nejsi ve svý kůži,taky pak furt chodím a koukám jestli spí a co teda jako,že je to divný 😀 😀 😀

kacena00
30. dub 2009

musím už řve 😀

valentynka
30. dub 2009

zítra budou řízky, bo manža jde na šichtu dopolko a vrátí se až v sobotu po obědě,tak aby měl nějakou pořádnou sváču sebou

valentynka
30. dub 2009

jsme to zakřikli cooo?
nebo cítil,že je máma nervés a tak se radjěi probudil,aby ti nebylo smutno

zajdla
30. dub 2009

Ahojky.

Tak u gyndra v pohodě.Akorát tam nebyl můj Miloušek,ale někdo jiný.Ale nevadá,aspoň jsem viděla malou Lindu.Lucka zatím řekla sestřičce i ci nevěděla.Ta se jen řehtala.Tak už ví všechno. 😀

Pak jsem byla nakoupit a vybrat penízky a pro balík na poště.Přišla mi ty vložka do kočárku.Vypadá super.Akorát mi paní druhou stranu udělala modrou,ale to nevadí.Využijem i modrou. 😀

U nás se pěkně zatáhlo,tak čekám,kdy začne pršet.Už jsou i blesky.Tak uvidíme.Stihly jsme s Lucnkou i zmrzlinu.

valentynka
30. dub 2009

ahoj zajdi,tka super, že kontrola dopadla v pořádku a viděla jsi malou 🙂

jéje u nás je pěknej vichr, prší,dotoho blesky, to asi nebudou u nás vydařené čarodky

zajdi,ty ještě budeš mít vložku v kočárku ? já jsem si říkala,že to je taková slabota v tom kočárku,že by to tam ještě něco chtělo

pismenko
30. dub 2009

Ahoj holky, musím Vás pozdravit, jsem na skok v práci, mají tady akci pálení čarodějnic, tak venčíme rodinku🙂)

máme se dobře, PC ovšem zatím v nedohlednu, snad po neděli 😒 😒 ??je mi po Vás smutno. každopádně u nás děs běs, kojím co dvě hodiny a mé noci už taky nejsou co bývaly, ale Dorotka je miláček, miluju ji prostě čím dál víc, takže mi nic nevadí 😵 😵

Kdyby bylo něco zásadního, tak mi prosím písněte, o malé od Chris jsem se taky dozvěděla až včera a to se narodila předevčírem (dikec Val)...a to od Vás není pěkné 😀

valentynka
30. dub 2009

no nazdar královno,
my se to dozvěděli taky ten den co jsem ti to psala víš?

zirafik
30. dub 2009

holky ☹ , jsem totál na mrtvici.... právě jsem se dozvěděla, že budou v naší porodnici 11.-14.5. malovat 😢 . Ach jo ☹ , já nechci do Motola ☹

zajdla
30. dub 2009

Val jj koupila jsem vložku do kočárku,protože ho máme vybledlý od praní.měla jsem si ji koupit už u Lucky.Co už.Tak mám krásnou ,přímo na náš kočárek.Ale šila ji jedna paní z MMB.Originál by stál 1dnou tolik.Vyfotím a hodím do albumku. 😀

Žirafíku tak šupky hupky,skákat,napařovat se,vydrhnout celý byt.Ať malá raději vykoukne dřív. 😉

zajdla
30. dub 2009

Val hlavně je dobré mít těch vložek do kočárku víc.Hlavně do sporťáku.Lucka v kočáře pořád něco baštila,piškoty,rohlík sušenku a podle toho ten kočár vypadal.Musela jsem ho skoro pořád prát.Tak te´d dokoupím ještě jednu vložku a budu to střídat.Pěkně se to vypere a kočárek bude i zajímavý. 😀

zajdla
30. dub 2009

Val tady je ta paní,co šije ty vložky.Martina K. (mamča dva čerti) ID 1168.Je z MMB.

zirafik
30. dub 2009

Zajdi a myslíš, že to pomůže?? Já mám obavy, že to přiblížím přesně na toho 11. a bude to v pr. 🙄 🙄 . Jo a do toho Motola mě ani nemusejí vzít, neb tam se registrují už od nějakého 10tt... já už vidím, jak sháníme porodnici a nikde nás nevezmou ☹ a to mám mít včas vykapaný ta ATB 😢 😢

zirafik
30. dub 2009

holky, to už snad ani neni možný.... vždycky se vyhrabu do optimismu... jakou mi to dá práci a pak ťaf.... facka a zas jsem v pr.... 🙄 🙄 .,.. pořád dokola 🙄 , jak u blbejch na dvorečku 🙄 🙄

valentynka
30. dub 2009

žirafí, vždycky tě musej někde vzít.
ted už ten nával v porodnicích není takový nee? jako u konce roku
nestresuj se zase, bude to v poho,uvidíš 🙂

třeba budeš rodit až po 14 květnu, vždt termín máš na 15.května a to už budou mít vymalováno, tak budeš rodit v čistém 🙂

zajdi, díky, to mě nenapdalo kvůli tomu opotřebení, zauvažuju nad tím 🙂

já myslela to,že vlastně ted už pomalu budu vyndavat tu vložnou tašku, ta je jen do 9kg a v tom kočáře to zrovna není nic moc měkký.
jak to budete holky dělat vy ?? šlaby tam dát nějaká deka nebo něco,aby to měl Filípek měkkčí

zajdla
30. dub 2009

Val deku tam dáš,ale pak ti bude zavazet přes ty popruhy,aby jsi mohla malého přivázat. 😀

zirafik
30. dub 2009

tak brou, brou... opekli jsme buřty, dala jsem si nealko pivo a je mi nějak těžko od žaludku 😝 😝 ... ale odreagovala jsem se ze stresu, kde budu rodit 🙄

zajdla
1. kvě 2009

Ahojky.Pěkné ráno.

U nás bylo večer pěkně zima.Manžel dorazil až o půl 9 večer.Vezl ještě spolupracovníka o 40 km dál.Tak jsem byla i naštvaná.Nic se negrilovalo.Doufám,že nás dnes políbí aspoň pod rozkvetlým stromem,ať neuschnem s holkama. 😀

Dneska je u nás slavnost.Ale 100 za vstupné,že tam buden jen hodinu se mi dávat nechce.Dneska to bude před barákem katastrofa.Všichni budou jezdit okolo,protože ta slavnost je oplocená.Půjdem s malou aspoň na zmrzku.Kolotoče tady naštěstí nejsou.

endlessblue
1. kvě 2009

Dobré ránko kočky... tak u nás je krásně.. ale já mám náladičku pod psíka harapsíka...

Takže: mamča už je z nemocnice doma.. nicméně chytla v nemocnici nějakýho vira (streptokok či co) a je to přenosné vzduchem. A prý s dítětem se za ní nemůže... malá by to mohla chytnout.. dospělému to moc neudělá, prý maximálně teplota a průjem.. ale malá by mohla mít problémy... takže nevím, kdy ji uvidím!!!!! ☹

Za druhé: manža je až do neděle pryč na kolách.. tak jsem sirotek!!!!!! 😠 😠 😠 😠

Za třetí: z prodeje bytu sešlo... jsme na začátku. a od sprna nemáme ani podnájemnice.. takže sháíníme nanovo!!!!
Proto je docela reálné.. .že budeme prodávat tenhle baráček... jsem na mašli!!!!!! 😠

No, a jedna lepší zpráva.... zhubla jsem další kilo 🙂 tak aspoň tak