• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Na koníka

24. března 2010 
Jéé a nebudu na 4. máje políbená :angry: :angry: :angry: uschnu :frowning2:
1. kvě 2009 v 09:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
na 1. máje.. jdu si nandat čočky.. nevidím na klávesnici :sunglasses:
1. kvě 2009 v 09:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
žiraf, obzvášť když jsi GBS poz, tak se o tebe spíš postarají..a proč zrovna Motol?
Verunko, to je mi líto s tím bytem, ale nejdůležitější je, že jste OK!!!! a maminka..

novinky od nás- plazíme se :dizzy_face:
1. kvě 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé Tanu.... tak vy už lezete... to je parááádička!!!! Na to se těším... to si už asi vůbec nesednu, že??? :grinning:

Tanu, jak vám jde ta bezplenková komunikační metoda????? Já to zkoušela pozorovat... ale nějak to nejde.. malá naprosto bez výrazu začne střílet do plíny.. a když se vyčůrá, tak jí to taky vůbec nevadí!!! U nás bych asi neměla šanci... navíc střílíme většínou u kojení, tak bych jí ani nestíhala donést nad záchůdek :sweat_smile:
1. kvě 2009 v 10:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, zatím upřednostňuje věci, co jsou na dosah, než aby se plazila :grinning:
Já se picnu, přišel nám rozpis služeb za rok 2008. (Bydlíme od září, takže většinu z toho vyplácali ti přechozí...)To je neskutečný........ježiš marja... 17000za rok za topení za byt necelých 60m2 :pensive: celkově to dělá nedopaltek "jen" 520, kdyby to bylo několik tisíc, tak mě fakt omejou. Jestli to radikálně nezlepší zateplení, tak je to další důvod, proč tu nezlstávat :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Kdyžtak se přestěhujeme do Liberce :zipper_mouth:

Jj, my museli dělat pauzy v koejní, ale malá si tu pauzu dala sama, ne, že bych jí já nutila... Máme několik úspěchů za den, podle toho, jak moc je oblečená a jak mám náladu ji odstrojovat.. :wink: Poněkud opožděně jsem koupili ten čínský nočník, ale za chvíli bude už asi sedět na normálním.

Už tu zas hrozně dlouho nebyla Paviska, co?
1. kvě 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já se nemůžu načíst do mailu.Vám to jde?Máme seznam.cz.
1. kvě 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

endy, to je opravdu nebezpečné,kdyby to chytla malá, tohle chytnul Filípek a bylo z toho to, co bylo,však víte.
Hlavně,že je jinak mamča v pořádku.

s tím bytečkem,to je teda na palici :frowning2: :frowning2: tenhle baráček byjste s tím nájmem neutáhli? třeba se někdo objeví do podnájmu,když né na prodej, moc držím palce at se někdo objeví a brzo to koupí.

já mám manžu v práci ,šel v poledne a příjde zítra odpo ve 2,tkaže políbená nejsem a nestihnem to, tak snad neuschnu.

Tanu,gratulace k plazení :slight_smile:

Tanu, my měli 16500 za rok za topení za 70 m2
1. kvě 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
zajdi,taky mi to nejde :angry: :angry:
1. kvě 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
čusky holky :slight_smile: , tak na porod to nevypadá .... ani z dálky, uvidíme až v pondělí, jak bude vypadat monitor :rolling_eyes: :rolling_eyes: .

Endy, já taky uschnu :rolling_eyes: :rolling_eyes: ... s tím bytečkem je to na pytel, krize pitomá :rolling_eyes: ... Co ho zkusit nabídnout přes hranice? Tuším, že jste z Liberce??

Tanu, do Motola to mám nejblíž... pak ještě Příbram, Rokycany... mé milé paní dr. je manžel primář v Příbrami tak bychom jeli asi tam, ale mám z toho hrůzu, neb tady u nás všechny znám a oni mně :unamused:
Jinak my za rok protopíme cca 12tis, máme 60m2, ale je to nový barák, topíme plynem a máme nastaveno na 22st.
1. kvě 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, mně seznam funguje :wink:
1. kvě 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žirafíku,seznam nám funguje,ale nemůžu se načíst na mail.Ach jo.

Val já myslela,že to nejde jen nám.Tak aspoň vidím,že v tom nejsme samotní. :frowning2:
1. kvě 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme domeček 120 m2 a protopíme kolem 14 tis.Máme to dobře zateplené.Zapíná se nám kotel tak 3-4x za den.
1. kvě 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem se špatně vyjádřila, na mail se normoš dostanu :wink:
1. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky pěkné ráno.

Mail opět nefunguje.Ach jo.

Tanu malá je šikulka,že se už plazí.

Endi ,tak snad se nebudete muset stěhovat.To je hrozné,člověk si na něco zvykne a měl by to zase opustit.Jsem ráda,že už je mamča doma.Tak snad se brzo uvidíte.
2. kvě 2009 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
žiraf, na Příbram jsem slyšela chválu... I když ti to teď přijde lepší, kdybys ty lidi okolo neznala, tak protekce u porodu je fajn :wink: nejde jen o porod, ale i ty věci okolo-naučit kojit a tak. Když jsi známá, dají si víc záležet, abys je nepomluvila. Mimochodem, mě hrozně překvapilo, že tam ten personál je fakt tak milý a chápavý, myslela jsem si, že bych to bez manžela nezvládla teď vím, že úplně v pohodě, jen to bylo hezké, že tam byl a viděl to..
Jak to vlastně vypadá s Chris manžou?

To je etda síla s tím topením. No my topily fakt málo, v jednom pokoji skoro vůbec, v jednom napůl a v jednom hodně a to byla lehká zima, fakt si nedovedu představit, kdyby byla tuhá.
Tak já jdu za cvrčkem, sice je spokojený v ohrádce, ale já mám z toho takový trochu blbý pocit :wink:
2. kvě 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Good morning sunshines...
koukám že májový víkend a všichni si ho užívají... jen já sama jak na Bezdězu :angry: :angry: :angry:
Malá se probudila ve čtyři ráno (na to nejsem zvyklá). tak jsem jí frkla dudánka a chrupala dál... ale od 6 už jsme vzhůru, tak jsem trochu přejetááá :unamused:

Jéé, Chris by už pomalu mohla být s prďolkou doma, ne??? Už se moc těším na fotečky :wink:
2. kvě 2009 v 08:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
přeju krásnou slunečnou sobůtku :slight_smile:

no holky, vlastně my protomíme 10.tisíc ,ale ještě se k tomu připočitává nějaká základní složka tepla za byt, což je 6tisíc.
my prostě musíme mít v bytě minimálně 18 stupňů, jakmile nejsou a je méně, tak nám to stejnak dopočítají

Filíepk mi asi roste, bo dnešní noc nic moc :angry:
najedl se v 19,30, pak probuzení ( dudlík nezabral) takže kojo 22,30, pak 2,30 a 5,15 a to jsem holky šla spát ve 2 hodiny, jsme myslela,že špatně vidím,když se filípek probral ve 2,30.

jsme blbá čuměla na film na nově, mě chtynul a nějak se mi nechtělo spát a čuměla jsem na to.
no a jako na potvoru se fildovi nechtělo po ránu moc spinkat a ještě se před 8 pokakal
2. kvě 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo jinak mail stále nic , mě ser.. :angry: :angry:
2. kvě 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
čusík holky,

díky Tanu za info :wink: ... už se méně nervím a ev. pojedeme do Příbrami :wink:.

Dnes jdem obídek ogrilovat na zahradu, je fakt krásně :dizzy_face:
2. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
O Chris nic nevím... zase holka zlobí :unamused: , jsme tu natěšený a nic nevíme :unamused: a hlavně nevidíme :frowning2:
2. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nevím vůbec nic, chris už rodila, jo? :grinning: kdy???
2. kvě 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Zajdi tak jsem si objednala taky tu vložku do kočárku.Měla jsem vyhlídlou jinou paní,taky z MMB,ale má nic moc látky,tahle co jsi sem dala má fakt krásný potahy,díky za tip.Objednala jsem si z jedný strany takovou hodně barevnou proužkovanou a z druhý strany maskáčovou,tak jsem zvědavá.A chci to bez těch bočnic,protože ten kočátek už je tak dost úzkej a ještě jedny bočnice by ho tuplem zúžily.Ty sis vybrala jakou látku,hod kdyžtak do alba,jo? :dizzy_face:
2. kvě 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a email na seznamu mi jde normálně.
2. kvě 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se k tomu konečně probojovala, tééda, 2týdny před termínem a tak krásná váha, no to může být fakt ráda, že rodila, přenášet trošku, tak má tutově přes 4kg..no a je na tom vidět, že i ta placenta docela fungovala..a víte něco víc? spont nebo vyvolané? Normoš nebo císař??
2. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj,
jdu popřát krásnou květnovou sobotu a všechny pozdravit.

Tak co je tu nového? Zase jsem nebyla dva dny na netu a dočítat asi nebudu. Čeká mě žehlení, tak jdu na to, ať to mám hotové.
2. kvě 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hola hoooj...tak nakupuju malé na Aukru věcičky a dělám si radost... 9 korunek támhle, 20 korunek tuhle :slight_smile:

Tanu: máš krásný fotečky v albíčku... soutěžní otázka je vtipnááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. kvě 2009 v 11:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky :grinning: no já taky serfuju..po hračkách..jsou nové fakt neskutečně drahé..
kde máš vlastěn toho chlapáka svého? Můj se učí u rodičů, taky bych se měla učit, ale fakt se nemůžu donutit. A jak to vidíte s tím vozíčkem za kolo? Je to super věc.
2. kvě 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.

Tak mailík už jde konečně.

JInak hodila jsem fotku vložky do kočárku do albumku. :wink:

Teď se jdu chystat.Ve 4 jedu na sraz ze zdravky.Už se moc těším.Manža pro mě pak přijede autem,jestli ho dá dokupy.JInak si půjčí od našich starouška fordíka. :grinning:
2. kvě 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tanu... manžílek je na každoročním cyklo výletu: Vysočinou kolmo... :frowning2: vrátí se někdy v průběhu zítřka. Jedou chlapi na lehko. Má sebou jen oblečení na kolo 1x, alumatka, cyklo spacák, 1x ponožky, 1x trenky a 1x tričko na spaní a peněženku. Toť vše!!!!! No, je fakt... že se mnou tohle teda nehrozí.

O tom vozíčku uvažujeme... respektive chceme ho.. jen nevím jaký. Prý se do toho vozíku na mimi hrozně práší.. tak nevím!!! :confounded:
2. kvě 2009 ve 14:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Valím na zahradu, vystavit ty moje nohy jak vápenka :confused: vlastně jsem byla poslední 2 léta těhotná a neopalovala se :sweat_smile:
2. kvě 2009 ve 14:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek