Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

endlessblue
1. kvě 2009

Jéé a nebudu na 4. máje políbená 😠 😠 😠 uschnu ☹

endlessblue
1. kvě 2009

na 1. máje.. jdu si nandat čočky.. nevidím na klávesnici 😎

tanuki
1. kvě 2009

žiraf, obzvášť když jsi GBS poz, tak se o tebe spíš postarají..a proč zrovna Motol?
Verunko, to je mi líto s tím bytem, ale nejdůležitější je, že jste OK!!!! a maminka..

novinky od nás- plazíme se 😵

endlessblue
1. kvě 2009

Jééé Tanu.... tak vy už lezete... to je parááádička!!!! Na to se těším... to si už asi vůbec nesednu, že??? 😀

Tanu, jak vám jde ta bezplenková komunikační metoda????? Já to zkoušela pozorovat... ale nějak to nejde.. malá naprosto bez výrazu začne střílet do plíny.. a když se vyčůrá, tak jí to taky vůbec nevadí!!! U nás bych asi neměla šanci... navíc střílíme většínou u kojení, tak bych jí ani nestíhala donést nad záchůdek 😅

tanuki
1. kvě 2009

no, zatím upřednostňuje věci, co jsou na dosah, než aby se plazila 😀
Já se picnu, přišel nám rozpis služeb za rok 2008. (Bydlíme od září, takže většinu z toho vyplácali ti přechozí...)To je neskutečný........ježiš marja... 17000za rok za topení za byt necelých 60m2 😔 celkově to dělá nedopaltek "jen" 520, kdyby to bylo několik tisíc, tak mě fakt omejou. Jestli to radikálně nezlepší zateplení, tak je to další důvod, proč tu nezlstávat 🙄 🙄 🙄 Kdyžtak se přestěhujeme do Liberce 🤐

Jj, my museli dělat pauzy v koejní, ale malá si tu pauzu dala sama, ne, že bych jí já nutila... Máme několik úspěchů za den, podle toho, jak moc je oblečená a jak mám náladu ji odstrojovat.. 😉 Poněkud opožděně jsem koupili ten čínský nočník, ale za chvíli bude už asi sedět na normálním.

Už tu zas hrozně dlouho nebyla Paviska, co?

zajdla
1. kvě 2009

Holky já se nemůžu načíst do mailu.Vám to jde?Máme seznam.cz.

valentynka
1. kvě 2009

ahoj holky,

endy, to je opravdu nebezpečné,kdyby to chytla malá, tohle chytnul Filípek a bylo z toho to, co bylo,však víte.
Hlavně,že je jinak mamča v pořádku.

s tím bytečkem,to je teda na palici ☹ ☹ tenhle baráček byjste s tím nájmem neutáhli? třeba se někdo objeví do podnájmu,když né na prodej, moc držím palce at se někdo objeví a brzo to koupí.

já mám manžu v práci ,šel v poledne a příjde zítra odpo ve 2,tkaže políbená nejsem a nestihnem to, tak snad neuschnu.

Tanu,gratulace k plazení 🙂

Tanu, my měli 16500 za rok za topení za 70 m2

valentynka
1. kvě 2009

zajdi,taky mi to nejde 😠 😠

zirafik
1. kvě 2009

čusky holky 🙂 , tak na porod to nevypadá .... ani z dálky, uvidíme až v pondělí, jak bude vypadat monitor 🙄 🙄 .

Endy, já taky uschnu 🙄 🙄 ... s tím bytečkem je to na pytel, krize pitomá 🙄 ... Co ho zkusit nabídnout přes hranice? Tuším, že jste z Liberce??

Tanu, do Motola to mám nejblíž... pak ještě Příbram, Rokycany... mé milé paní dr. je manžel primář v Příbrami tak bychom jeli asi tam, ale mám z toho hrůzu, neb tady u nás všechny znám a oni mně 😒
Jinak my za rok protopíme cca 12tis, máme 60m2, ale je to nový barák, topíme plynem a máme nastaveno na 22st.

zirafik
1. kvě 2009

holky, mně seznam funguje 😉

zajdla
1. kvě 2009

Žirafíku,seznam nám funguje,ale nemůžu se načíst na mail.Ach jo.

Val já myslela,že to nejde jen nám.Tak aspoň vidím,že v tom nejsme samotní. ☹

zajdla
1. kvě 2009

My máme domeček 120 m2 a protopíme kolem 14 tis.Máme to dobře zateplené.Zapíná se nám kotel tak 3-4x za den.

zirafik
1. kvě 2009

jsem se špatně vyjádřila, na mail se normoš dostanu 😉

zajdla
2. kvě 2009

Ahojky pěkné ráno.

Mail opět nefunguje.Ach jo.

Tanu malá je šikulka,že se už plazí.

Endi ,tak snad se nebudete muset stěhovat.To je hrozné,člověk si na něco zvykne a měl by to zase opustit.Jsem ráda,že už je mamča doma.Tak snad se brzo uvidíte.

tanuki
2. kvě 2009

žiraf, na Příbram jsem slyšela chválu... I když ti to teď přijde lepší, kdybys ty lidi okolo neznala, tak protekce u porodu je fajn 😉 nejde jen o porod, ale i ty věci okolo-naučit kojit a tak. Když jsi známá, dají si víc záležet, abys je nepomluvila. Mimochodem, mě hrozně překvapilo, že tam ten personál je fakt tak milý a chápavý, myslela jsem si, že bych to bez manžela nezvládla teď vím, že úplně v pohodě, jen to bylo hezké, že tam byl a viděl to..
Jak to vlastně vypadá s Chris manžou?

To je etda síla s tím topením. No my topily fakt málo, v jednom pokoji skoro vůbec, v jednom napůl a v jednom hodně a to byla lehká zima, fakt si nedovedu představit, kdyby byla tuhá.
Tak já jdu za cvrčkem, sice je spokojený v ohrádce, ale já mám z toho takový trochu blbý pocit 😉

endlessblue
2. kvě 2009

Good morning sunshines...
koukám že májový víkend a všichni si ho užívají... jen já sama jak na Bezdězu 😠 😠 😠
Malá se probudila ve čtyři ráno (na to nejsem zvyklá). tak jsem jí frkla dudánka a chrupala dál... ale od 6 už jsme vzhůru, tak jsem trochu přejetááá 😒

Jéé, Chris by už pomalu mohla být s prďolkou doma, ne??? Už se moc těším na fotečky 😉

valentynka
2. kvě 2009

ahoj holky,
přeju krásnou slunečnou sobůtku 🙂

no holky, vlastně my protomíme 10.tisíc ,ale ještě se k tomu připočitává nějaká základní složka tepla za byt, což je 6tisíc.
my prostě musíme mít v bytě minimálně 18 stupňů, jakmile nejsou a je méně, tak nám to stejnak dopočítají

Filíepk mi asi roste, bo dnešní noc nic moc 😠
najedl se v 19,30, pak probuzení ( dudlík nezabral) takže kojo 22,30, pak 2,30 a 5,15 a to jsem holky šla spát ve 2 hodiny, jsme myslela,že špatně vidím,když se filípek probral ve 2,30.

jsme blbá čuměla na film na nově, mě chtynul a nějak se mi nechtělo spát a čuměla jsem na to.
no a jako na potvoru se fildovi nechtělo po ránu moc spinkat a ještě se před 8 pokakal

valentynka
2. kvě 2009

joo jinak mail stále nic , mě ser.. 😠 😠

zirafik
2. kvě 2009

čusík holky,

díky Tanu za info 😉 ... už se méně nervím a ev. pojedeme do Příbrami 😉.

Dnes jdem obídek ogrilovat na zahradu, je fakt krásně 😵

zirafik
2. kvě 2009

O Chris nic nevím... zase holka zlobí 😒 , jsme tu natěšený a nic nevíme 😒 a hlavně nevidíme ☹

tanuki
2. kvě 2009

já nevím vůbec nic, chris už rodila, jo? 😀 kdy???

tevina
2. kvě 2009

Ahoj holky,

Zajdi tak jsem si objednala taky tu vložku do kočárku.Měla jsem vyhlídlou jinou paní,taky z MMB,ale má nic moc látky,tahle co jsi sem dala má fakt krásný potahy,díky za tip.Objednala jsem si z jedný strany takovou hodně barevnou proužkovanou a z druhý strany maskáčovou,tak jsem zvědavá.A chci to bez těch bočnic,protože ten kočátek už je tak dost úzkej a ještě jedny bočnice by ho tuplem zúžily.Ty sis vybrala jakou látku,hod kdyžtak do alba,jo? 😵

tevina
2. kvě 2009

Jo a email na seznamu mi jde normálně.

tanuki
2. kvě 2009

tak jsem se k tomu konečně probojovala, tééda, 2týdny před termínem a tak krásná váha, no to může být fakt ráda, že rodila, přenášet trošku, tak má tutově přes 4kg..no a je na tom vidět, že i ta placenta docela fungovala..a víte něco víc? spont nebo vyvolané? Normoš nebo císař??

lucianas
autor
2. kvě 2009

Ahoj,
jdu popřát krásnou květnovou sobotu a všechny pozdravit.

Tak co je tu nového? Zase jsem nebyla dva dny na netu a dočítat asi nebudu. Čeká mě žehlení, tak jdu na to, ať to mám hotové.

endlessblue
2. kvě 2009

Hola hoooj...tak nakupuju malé na Aukru věcičky a dělám si radost... 9 korunek támhle, 20 korunek tuhle 🙂

Tanu: máš krásný fotečky v albíčku... soutěžní otázka je vtipnááá 😀 😀 😀 😀

tanuki
2. kvě 2009

díky 😀 no já taky serfuju..po hračkách..jsou nové fakt neskutečně drahé..
kde máš vlastěn toho chlapáka svého? Můj se učí u rodičů, taky bych se měla učit, ale fakt se nemůžu donutit. A jak to vidíte s tím vozíčkem za kolo? Je to super věc.

zajdla
2. kvě 2009

Ahojky.

Tak mailík už jde konečně.

JInak hodila jsem fotku vložky do kočárku do albumku. 😉

Teď se jdu chystat.Ve 4 jedu na sraz ze zdravky.Už se moc těším.Manža pro mě pak přijede autem,jestli ho dá dokupy.JInak si půjčí od našich starouška fordíka. 😀

endlessblue
2. kvě 2009

Tanu... manžílek je na každoročním cyklo výletu: Vysočinou kolmo... ☹ vrátí se někdy v průběhu zítřka. Jedou chlapi na lehko. Má sebou jen oblečení na kolo 1x, alumatka, cyklo spacák, 1x ponožky, 1x trenky a 1x tričko na spaní a peněženku. Toť vše!!!!! No, je fakt... že se mnou tohle teda nehrozí.

O tom vozíčku uvažujeme... respektive chceme ho.. jen nevím jaký. Prý se do toho vozíku na mimi hrozně práší.. tak nevím!!! 😖

endlessblue
2. kvě 2009

Valím na zahradu, vystavit ty moje nohy jak vápenka 😕 vlastně jsem byla poslední 2 léta těhotná a neopalovala se 😅