Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

tanuki
2. kvě 2009

jj, já nedávno objevila, že jeden cykloservis šije sítě z protipylového matroše, že to je proti prachu a i přes 80% pylů zachytí..tak ho mám objednaný, sice 850, ale co nadělám..
Téda, ale počasí mají pěkné 😉 a v partě už jsou dětičky?

kamcule
2. kvě 2009

Ahojky,
načuhuju a hned mám jeden dotázek - nemáte zkušenosti s reakcema na prevenar???
Ve čtvrtek malej dostal první dávku a dnes ráno se vzbudil osypaný, hlavně obličej a celé ručičky. Jinak teploty nemá. Myslela jsem nejdřív na šestou nemoc ale tam jsou typické ty teploty.
Nevíte náhodou???????????????

a co to koukám, žiraf ty budeš rodit u nás v Příbrami 🙂 , vřele doporučuju. A pana prim.Chudáčka taky, je skvělej. Taky mě rodil ikdyž teda řezem ale moc mi pomohl 😉

kamcule
2. kvě 2009

jooo a taky se musíme pochlubit, náš drak stojí !!! tři dny před koncem osmého měsíce se postavil u jakékoli opory která přišla do cesty 😅

tevina
2. kvě 2009

Ahoj Kamčo.no to jste teda šikulky,náš adík ještě nestojí,nestoupá si a ani nechce chodit za ruce.Ale asi 3 týdny leze a od 8m si sám sedá 🙂

kamcule
2. kvě 2009

ahoj tevi, tam mi si zase nechceme sednout - sami teda 😀 😀 😀
to prostě přeskočil.
A koukám že rodila Chris, kdypa to bylo? 😠

tevina
2. kvě 2009

Jéé tak ted nevím přesně,ale už ted někdy by je měli pustit.Ona se nějak poslední dobou moc neozývá,tak nic nevíme 😅

tevina
2. kvě 2009

Koukala jsi na www.prevenar.cz ?Tam určitě jsou nějaký ty reakce po očkování.

tevina
2. kvě 2009

Hm tak jsem koukala a píšou tam je nevolnost a teplota,ale myslím že osypat se taky mimčo může.Každý to snáší jinak.

kamcule
2. kvě 2009

jojo, příbalový leták jsem četla a tam píšou jakoby kopřivku mezi VZÁCNÝMA reakcema 😒 😠 , to naše dítko je fakt citlivka - má citlivou kůži po mě 😖 , no to si teda vybral výbavu do života 😝
No asi to bude k tomu, sice je mi divný že až dva dny po očkování ale vzhledem k tomu že je až moc aktivní tak to nemoc nebude, no naštěstí pro maminku, to špatně snášim já 😅 😔

kamcule
2. kvě 2009

a jak se máte jinak? Krásné počasí, prodloužený víkend, ... 🙂 😉 🙂

tevina
2. kvě 2009

No tátu máme pořád někde v tahu,ted dělá klukům konstrukci na houpajdu,to je pořád něco už mě to s..e 😠 Tomík se houpat stejně nebude a adámek je ještě malej.Jinak adámek je strašně nastydlej,kašel rýma a hrozně zahleněnej a jeětě se osypal v obličeji tak máme nějakou dělanou mastičku ale je s kortikoidy.Zatím abi nepomáhá.A co vy.Snad se máte líp.

tevina
2. kvě 2009

Zajímalo by mně jak se má Blister,často si na ní vzpomenu 😔

kamcule
2. kvě 2009

no náš taťka je to samé, začali jsme dělat na pozemku - zatím zahradní domek ale je tam pořád, taky mě to vadí , no nenaděláme nic 😒
Začali jsme chodit do bazénu s Ádou na plavčo, tak jsme na začátku kurzu ale moc se nám to líbí. Roste jak z vody, při osmiměsíční prohlídce měl 9.67kg a 72,5cm ale tam je to takový všelijaký to jejich natahování nožiček 😀

Na blister si taky vzomenu docela často, psala jsem jí do IP když se Áda narodil, no už to bylo po šesťu ale... 😝 , a neozvala se, asi už ani nekouká! A taky nějak moc rychle zmizela Kelinka, nahlásila těhu a pak nic ani v albu už nepokračovala. Jen když vyhledám nějaký její příspěvěk tak tam skáčou 52tt ??? 😖

tevina
2. kvě 2009

No tak to jste větší než my,adámek měl v 8m 8500g a myslím že taky 72cm.

Jo Blister jsem jednou taky psala a taky se neozvala a o Kelince taky nic nevíme 😔

kamcule
2. kvě 2009

Tevi to je strašný jak to letí, nedavno jsme byly těhu a bály se aby to dopadlo, a už aby byli mrňousové na světě a teď je jim téměř rok, neuvěřitelný.
Míry máte krásný, náš taťka se pořád strachoval aby jsme neměli tlouštíka a přitom to na něm (těch cca 10kg) ani neni vidět. Máme velkýho tátu no 😉 🙂 😝

kamcule
2. kvě 2009

a bude ještě holčička?!? 😅 😕 , nebo spíš ještě třetí štěstíčko!!!

kamcule
2. kvě 2009

zatím se musím rozloučit, čas krmení nastal a pak pošupajdíme domů. Tak zatím pa

tevina
2. kvě 2009

Třetí už nebude,to by tatka už nevydejchal 😀
Hele Tomík měl v 6m 9800g síla co? 😀

zirafik
2. kvě 2009

Ahojík holky,

tak jsem tu ... byli jsme kouknout u nás ve vsi na Máje 😉 .
Kamči, díky za info. Pan prim. Chudáček je manžel mé moc milé ošetřující gyn. Budu u vás rodit, ale jen když to na mne přijde v termínu malování našich sálů (11.-14.5.), jinak bych radši tady u nás 😉 .
Dneska jsem vytlačila kámošky kočárek kilák do kopce, tak třeba se to rozjede 😀 😀

zirafik
2. kvě 2009

Kamči, gratuluju ke stojacímu úspěchu 😵 😉

zirafik
2. kvě 2009

Tevi, to je ale kus chlapa 😉

zirafik
2. kvě 2009

Jinak Chris KAROLINKA se NARODILA 28.4. V 15:06, VÁŽILA 3500G A MĚŘILA 51 CM 😉. Nic víc nevíme 😒

zirafik
2. kvě 2009

nový pupek v albu, kéž by finální 🙄 🙄

jitousek
3. kvě 2009

krásné nedělní ránko 😎

tak já stračím od 5h 🙄 jelikoš to naše dračidlo jedlo v půl páté a chtělo si povídat a už oka nezamouřilo a teď tu řvaj jak tygr hlady a vztekal se u prsa jako blázen než se konečně najedl a už spí a já půjdu taky na gauč dospat jelikoš jsme šly spát kolem půlnoci asi máme kojo krizi jelikoš jsem musela včera v 22.30h vařit nutrilon jelioš mě fakt nic neteklo a náš tygr řvaj jak tygr hlady a do toho chtěl i spát jelioš jsme přitáhli kolem 20h domu ze zahrady od manžovejch rodičů sice spinkal v kočáře skorem celé odpoledne ale jak jsme přišli tak si pohrál já ho umyla nakojila ale měl toho málo tak hulákal a prostě neteklo ždímala jsem to jak handru a nic 😔 😢 tak že vysosal z vlašky 180 nutrilonu byl spokojenej jenže pak ho s toho asi bolelo ještě bříšo tak že než jsme usnuli beze řevu byla skoro půlnoc 😠 🤐 ....to jsem si ještě vařila pulitrák kojo čaje a zobla homeo aby do rána bylo mlíko a už zase je ale proč se to dítě čílí u toho prse je mě záhadou 😔

jitousek
3. kvě 2009

nejhoršejší na tom je že manža byl na noční tak že si dovedete představit jak jsem byla na budku s toho jak Míša hulákal a já jednou ruku přelejvala flašu a pak míchala nutrilon a chladila ho a v druhé ruce držela tygra na Tygra jelikoš to je jediná poloha když dostanem svůj ámok kdy je celkem v klidu a jen tak si pobekne a nehuláká .........no zvládla jsem to ale síla a to jsem ještě v mezi čase musela spáchat sprchu a namazat se pudrem a mastěma no hotovson ....nejlepší je když se namažu začne hulákat a já ho nemůžu pochovat jelikoš jsem od hlavy až k patě mastná jak vazelína no včera jsem musela natáhnout chtíc nechtíc pýžo triko abych ho mohla zvednout paviána jednoho malýho ..............a to jsme prosím včera měli z muzikou i cestu domu a museli jsme se stavit na půl cesty u babičky nakojit abychom mohli slavnostně pokračovat 😎 no je to teda nářes a doufám že se mlíko zase upraví nebo budu šedivá jak vlk z toho našeho křičení .....😵 😵 😵 😵

jitousek
3. kvě 2009

a jdu si uvařit opět kojo čaj aby teklo proudem 😉 než se vzbudí 😎

jitousek
3. kvě 2009

žiraf super pupísek a neboj brzo tu bude i mimísek 😎 ještě si vzpomeneš na pupek a budeš mimi chtít vrátit do břicha 😀 jako já včera jsem si říkal no nebyla to větší pohoda 😵 😵 😵 ne ba ne dělám si legraci je pravda že člověk kdyby mohl víc by si to břicho užil jenže s těma neduhama co jsem měla to moc nešlo ......a teď si užívám Míšánka když chce je zlatíčkovej a když nechce prostě si prosadí svoje a musí se kolem něj víc tancovat ale alespoň má život svůj smysl 😎 a ten řev nám oplácí i usměvam a jak kecá kecal jeden to roztaje i velkej ledovec před jeho smíchem a povidánín 😵 😵 😵 😵 😵

zajdla
3. kvě 2009

Ahojky,Pěkné ráno.

Žirafíku pěkný pupík.Třeba už bude opravdu poslední foto.Když tak ještě vyfotíš. 😀

Jitu tak snad se vám to brzo zase upraví. 😉

endlessblue
3. kvě 2009

Dobré ránko přeju.

Žirafi... pupíček je výstavní... 🙂 ale pořád mi přijde ještě hezky nahoře 😀 myslím, že ještě chvilku tak Kristýnka zůstane 😅

JItu.. to je teda kolotoč...já mám mlíka tak nějak přiměřeně. Nemám nazbyt, ale to co tam je..malé stačí. I když máme možná malý spurtík. Kojo včera v 19h, 23:30h, 4h, 6h a 8 😕 uff uff uff... jdu taky lemcat meltu a hned pak kojo čaj.. páč jsem jak vysušená treska 😉

tanuki
3. kvě 2009

mlíku zdar 😀
Endy a krmilo se tenkrát nakonec tím odstříkaným?

Co ta Pavis, se s ní míjím nebo tu fakt os svatby nebyla? Psala jsem jí sms a nic..