Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zirafik
4. kvě 2009

nene, ale říkala, že se to stává když sáhne takhle dál, tak snad to ničemu nevadí. Tevi, ani nevíš jak ráda bych jela 😅 . Manža před chvílí volal a chtěl vědět, kde teda 😀 😀 😀

zirafik
4. kvě 2009

né kde ale KDY

zirafik
4. kvě 2009

Jitu, mně to tolik nebolelo, jen to byl takový nepříjemný tlak a pak ta krev 😝 🙄

zirafik
4. kvě 2009

Tevi, tady mají tu tvojí sedačku za 2200 kč, je moc fešná 😵 http://auto.obchudek.cz/autosedacky-9-36-kg/aut...

tevina
4. kvě 2009

žiraf my jí máme odtud http://www.mimistyl.cz/autoedacka-star-max/
Stála 1167,- i s poštovným a mají už nové potahy,jak jsem dávala ten odkaz předtím 🙂

A moc držím palečky,hele já na poslední kontrole byla tak jen na prst a v noci jsem začala rodit,po tom jejím hmatu 😅

zirafik
4. kvě 2009

Tevi, klucí se rodí vždy včas a holky trošku později 😅 😅

Tak nevím, dr. mně vyšetřila v 9.30 a pořád špinim 😒 . Ze začátku krev, teď špíno, ale zatím to teda moc neustává 🙄 🙄 🙄

zirafik
4. kvě 2009

to je teda dobrý kup 😉

endlessblue
4. kvě 2009

Žiraf neboj se nic.... mě taky šťourali.... ale nerozjelo se to.... až pak samo. Pustila jsem se do mytí podlah a večer to bylo tady 😀 ... jéé, já na to tak ráda vzpomínám... vlastně na celej porod ráda vzpomínám 🙂

endlessblue
4. kvě 2009

Jooo.... a ledňáčci... jak jsou na tom vaši milášci??? Jen mě zajímá... když leží na zádíčkách, přetočí se sami třeba na bok??? Ta naše holka je nějaká lenošná. Za hračkou otáčí jen hlavu, ale že by se otočila na bok, to ani náhodou

jitousek
4. kvě 2009

endyymy se nepřetáčíme jen otáčí hlavu taky za hračkou a náhodou když pase tak se překulí a kouká jako puk ale to je jen náhoda a moc ani nechce pást 😒 chvíly a pak se vzteká nebo překulí a kouká jak se to mami stalo?? 😵 😵 😵

endlessblue
4. kvě 2009

Tak to jooo... on mi přišel z www.rodina.cz mail.. že už se mimi může teď přetáčet na bok. a to my teda absolutně nehrozíme. Pasení se zlepšilo, ale až taková sláva to taky není... 😅

valentynka
4. kvě 2009

ahoj holky,

tak Filípek asi roste či co, bo už třetí noc stojí za prdlačku.
dnešní noc jsem kojila po 2 hodinách, jsem byla jak praštěná kamenem,ale ráno jsem to s ním trošku dospala.
u nás je pěkně zataženo a to mám jít ve tři na kafčo s holkama ze střední školy, jedna z nich bude v květnu rodit,ale už má 11letou holčičku, začala trošku brzy.
možná že si vybavíte pořad Áčko, ona tam byla.
otěhotněla a dítě nechtěla a tak pořád dělala všechno proto,aby potratila,skákala ze skříně a tak,ale mimi se drželo, hrůůůza, byla pěkně pitomá.
no nic, jdu vás dočíst

lucianas
autor
4. kvě 2009

Val, tak to ta kamarádka je dost šílenec. Ale jde vidět, že mimi se chtělo udržet a bylo moc silné a zvládla to. Myslím, že teď si musí říkat, co to vlastně vůbec dělala.

valentynka
4. kvě 2009

jéjda, co to tu čtu za smutný zprávy, ach joo 😢 😢 😢

Rinty, to je mi moc líto☹

endlessblue
4. kvě 2009

Val.. tak to je teda síla, fakt!!!!!!!!!!! 😖

Jinak tady lije jako z konve.. docela mám radost... nemusím zalívat 😀

lucianas
autor
4. kvě 2009

Endy, mamka mi volala, že u nich taky dost lilo i kroupy padaly, tady se jen zamračilo a nic z toho. Takže zalívat budeme.

zajdla
4. kvě 2009

Tady nic.Pršet asi nebude. ☹

rintintyna
4. kvě 2009

Brno hlásí déšť

endlessblue
4. kvě 2009

Holky, úrodná Haná se musí trochu zalejt 😀

zirafik
4. kvě 2009

holky, tak jsem vyluxovala, vytřela - část po čtyřech 😝 , umyla koupelku, dvě okna ... a stále nerodim 😅 😅

christla
4. kvě 2009

Ahoj holky!

zirafik
4. kvě 2009

to je dost pani.... 😉

christla
4. kvě 2009

To bylo na mě? 😕

zirafik
4. kvě 2009

už je tu po Tobě velikááááááááááááááánská scháňka 😕 😕

tak šupky dupky, povídej přeháněj.... a fotečky princezny Karolínky 😵 😵 šup, šup 😉 😉

zirafik
4. kvě 2009

jéééééééé, já chci vidět jako první Karolínku 😵 😵

christla
4. kvě 2009

Pavlí, nemusím přehánět, jsem K.O. Zadek a celý spodek jak dyž mě do něj někdo nakopal.
Dneska nás pustili domů. Mám pocit, že nic nezvládám a nestíhám. Mlék se mi nehce nějak dělat, tak dokrmujeme Nutrilonem. ☹
Co se týče porodu..... Byl vyvolávaný. Sice netrval dlouho, zato dost bolel. Jsem celá sešitá. Na sále jsem ztratila dost krve, furt přemýšleli, že mi budou dávat ransfúze, ale nakonec jsem to zvládla bez nich. Jinak mám pocit, že se mi rozjíždí nějaká poporodní deprese, či co. Jsem taková dost lítostivá. 😢

christla
4. kvě 2009

Fotky dám asi zítra, jsem tu teď jen na skok, za chvíli jdeme koupat.

tevina
4. kvě 2009

Ahoj holky,jsem u našich a jen nakukuju a koukám že už tu máme chris,tak čekám na fotečky 😵

zirafik
4. kvě 2009

Chris, hlavní je že máš maličkou u sebe 😵 😵 . Moc Ti ještě jednou blahopřeju a jsem ráda, že jsi zpátky 😵 , už jsem měla starost 😉