Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

kacena00
5. kvě 2009

Peťo asi máš pravdu, já si na to pomalu zvykám a je to pro mě standart situace, on právě ani moc neřve a to ěm mate, páč při týprvní brutál krizi se do toho zapojilo jeho tisíc spurtíků a proto jen řval jak tygr, ale teď vypadá spokojeně, jenže musim dvakrát vystřídat prsa a ty mám uplně majinký - teda takový jak před porodem, jen asi trochu splácnutější, přeci jen během těhotenství a po porodu byly naběhlý, a tak se ten matriál trochu vygajdal 😀

a to mě právě mate, jestli takovýhle splaskliny můžou tomu mýmu potomkovi dát dostatek výživy, ale snad jo, jako kdyby teď přibíral míň než dosud, tak se taky zlobit nebudu, přeci jen mám jen jedny záda a jedny ruce 😀 a lehačku do devíti kil 😀

tyjo vidíš, tak prostě kdo má mít pakárnu s jídlem u mimina ji bude mít i s umělou, asi se na ty lednovky podivám, abych si nepřipadala jak ouplnej zopufalec 😀

minule sem nejella na tanyny, páč sem se bála, aby ti moji pusáčkové tady nebyly v nervech, že malej je hladovej, ale dnes mě michal prostě vyslal a vida, v půl devátý byl malej tuhej a ještě teď chrupe
takže asi se na to fakt vybodnu a začnu řešit, až budu mít jednak stále splaskliny a malej bude řvát jak tygr (minulé pondělí, to byla pruda pro oba)
prostě se smířím s tím, že většina kojeníé se odherává po 2 hod. vyjma jednoho kojení přes den (3 hod) a jedno v noci ( 4 hod) a přestanu se litovat a litovat malýho a řešit, až budou problémy, tak to myslím poznám 😝

no a když si to takhle řeknu tak to kojení vlastně vůbec není problém že? 😀 😀 😀 😀 akorát mě sere, že tady nemůžu udělat do zásoby, abych se mohla z domu vyvalit na dýl 😠

kacena00
5. kvě 2009

chris moc se těším, až přidáš další fotečky už vyžehlené princezničky, držím palečky ať ot ošklivácký období je co nejdřív za tebou!

jo holky jak tady nechala peťa ten odkaz na kojení, náhodou sem tam přišla na boží článek 😀 😀 😀 😀 doporučuju se aspoň do kousku začíst 😀 😀 😀 😀

kacena00
5. kvě 2009
zirafik
6. kvě 2009

ahoja holky 🙂 , jsem první??? Tak hnusně je venku a na koni ani hnáta 😠 , chjo 😒

zirafik
6. kvě 2009

Chris, hledám pořád fotečky ....

😒

valentynka
6. kvě 2009

ahooj holky,
tak u nás leje a leje a je pěkná zima.
si s Filípkem v pokojíčku topíme.

tak Filípek už asi vyrostl, bo dnešní noc byla už dobrá.
kojo ve 20-23,30 - 3,30 - 7,30

a ted si hraje a ještě se jídla nedožaduje.

Kaic, já si mylsím,že nemusíš mít prsa jak cisterny,aby v nich bylo vše potřebné.
pokud ti cyrda nebrečí,tka byhc to neřešila.
pokud hezky čůrá a kaká,tak to je známka toho,že dobře papá.

helicek
6. kvě 2009

Hezké dopoledne, tady je taky pěkně hnusně

zirafik
6. kvě 2009

holky, já od té pondělní kontroly pořád špiním 😒 😒 ... tmavě hnědá a jakési vlhko 😖 😖 , je to na slipku, nic velkého, ale... 😒

christla
6. kvě 2009

Ahojky!
Tak jen na skok nakukuji. Tak neska jsem si od manžela nechala kouit odsávačku. Včera mi dětská doktorka napsala čínské bylinky a ta homeopatika, tak užívám a jsem zvědavá..... 😒
Pavlí že bys rodila?

helicek
6. kvě 2009

No možná začínáš rodit. Když jsem čekala Péťu, tak taky po vyšetření jsem špinila, pak mi bylo přes noc blbě a ráno jsem i trošku krvácela a tak jsem zavolala do porodnice, co jako mám dělat, že se mi to nelíbí a že mě bolí i břicho a oni mi řekli, ať přijedu a za 10 hodin byl na světě kluk jako buk

jitousek
6. kvě 2009

Ahojky tak koukám že tu všichni válčíme se vší a každá s něčím to jsem ráda že v tom nelíteme samy 😎

dočetla jsem jen tak mezi řádky jelikoš jsme marodi 😒 já jsem KO teda dneska už je mě lépe a Míša chudák má rýmu jak trám a kašličká no hotovo ....jak jsem tu psala že máme kojo krizi tak ta vrcholila sunarem v pondělí dostal něco málo ode mě a zbytek jsme jeli na sunaru tak že celkem 5x 100ml ke každěmu kojení 😖

no a včera už se to zase upravilo tak že sunar dostal Míša jenom 2x a dneska zatím jednou .......ale holky je to nářes já si tak liboval že mě to dítě spí od 20h do 4.30h do rána a od soboty máme martýrium chování hulákání nejprva to bylo hlady a teď nemůže spinkat že má rýmu tak se budí ...tak že včera jsme šly spát o půl deváté a Míša se budil do půl noci dokonce byla fáze kdy jsme museli donést sedátko jelikoš si chtěl hrát jak byl rozkoukanej a nakonec ho manža unosil na tygra a spal jako dudek od tej půlnoci až do 5h

já jsem teda vyřízená jelikoš mě není dobře mám rýmu jak trááám sopel u nosu bolí mě hlava a do toho mám v držce afty ....když mě přestane svědit tělo jakž takž tak do toho kojo krize a málem odstavení od mlíka a te´d zase tohole 😠 😢 😔

jitousek
6. kvě 2009

jinak jsem nasraná na tu babu s tím balíkem kolotoč nikde prachy v prdeli musím to tak napsat 😠
bába se se mnou hádá přes mail a já jí na to nejsem zvědavá chci kolotoč nebo prachy 😠 😠 😠 😠 😠

valentynka
6. kvě 2009

jitoušku,tak at se brzy uzdravíte, ta rýma je na palici ☹

proč se s tebou bába hádá ??? nechce to poslat či co ?

jitousek
6. kvě 2009

chris koukám že taky válčíš homeo nás na začátku zachránilo a teď snad opět zpasilo že se mlíko začlo dělat 😉 zkus i kojo čaj a koj koj koj jelikoš když dáš láhev mlíko se nestimuluje prostě střídej prsa třeba po patnácti minutách jedno a pak druhý azese u dalšího kojení začni u toho prsa kde jsi zkončila po každém kojení odstříkávej i kdyby to bylo 5ml já to měla taky bídu z nouzí a pak se to rozjelo 😉 😉 😉 uvidíš to dopadne hlavně drž myšlenku ŽE CHCEŠ KOJIT to je taky hodně důležitý nepropadat panici i když je to náročný já jsem měla pocit že nic jiného neděláme než kojíme odsáváme kojíme odsáváme strávila jsem vždy s mlíkem nejmíň hodinu a zachvíly zase Míša řval hlady ........prostě je to boj o přežití a ještě že my ženský jsme tak odolný jelioš tohle by fakt chlap nepřežil po náročném porodu a ještě takovejhle stresung s mlíkem bolavé tělo řvoucí dítě nevyspalost .......fakt jsem nechápala kde se ještě ve mě bere záložní energie na to všechno ustát .......hlavně kašli na všechno kolem 6nedělí je náročný a když mimi spí tak běž taky spát jelikoš když odpočíváš mlíčko se taky dělá víc
nestresuj se dobře to dopadne a i kdyby jste zkončili na flaše za pokus to stojí ju 😉 😉 držíme palečky 😵 😵 😵 😵

jitousek
6. kvě 2009

ale val já jsem jí v pondělí napsala jestli už to jako poslala a že se mě nelíbí že se mnou nekomunikuje a já přitom vidím že se na mimibazar přihlásila a dělá mrtvého brouka .......a ona mě na to napsala že balíček poslala a že jsem nejhorší nakupující s jakou se kdy setkala že má nemocný děti a že byla pryč a že na poštu nechodí každej den .......jenže přitom stačilo aby se mnou více komunikovala .....a z mojí strany peníze jsem jí poslala hned jak napsala číslo účtu a jelikoš měla stejnou banku tak že je tam měla hned minulej tejden v pondělí ....což bych čekala že je schopná během těh třech dnech dojít na poštu z balíkem ....nebo případně napsat ale ono čekala až do pátku aby mě napsala že je svátek a že jede pryč a že to pošle až v pondělí ........přitom jedinou poviností nakupujícího je poslat peníze a čekat na balík a na nějakou odezvu jenže když ti hraje skoro čtyři dny mrtvého brouka tak člověk fakt neví co si o tom má myslet 😠 😠 😠 😠

valentynka
6. kvě 2009

tak to je blbý,ale vydrž,už je to určo na cestě a můžeš jí pak napsat hodnocení,že jsi s ní nebyla sookojená,ale ona by asi napsala špatné i tobě,když hned tak reaguje.
není na tom nic špatného,když se zeptáš a mohla ti odpovědět,kort když vidíš že na mmb byla 😒

jitousek
6. kvě 2009

no tak že jsem s toho vyšla jako největší břídil maminka a ještě mě popřála abych měla taky nemocné dítě abych věděla co to je lítat po alergologii to je co ?

to je asi jako by člověk snad neměl vůbec žádné starosti a probléme a že jich máme taky do nůše

jitousek
6. kvě 2009

a balík už je tady huráááááááá pošťáááák 😉

jitousek
6. kvě 2009

přitom vlastně doošlo jen ke komunikačnímu nedoruzumění a ona se do mě obula ouplně ale ouplně zbytečně asi si potřebovala vylejt emoce 😉

valentynka
6. kvě 2009

ježiši marjá, co je to za ženskou,když ti přeje,aby jsi taky měla nemocné dítě,aby jsi to jako věděla co toje?,
jakoby jsi neměla svých starostí dost, každý máme svoje nějaké starosti

valentynka
6. kvě 2009

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

holky, u tohohle se zaručeně pobavíte 😀 😀 😀

endlessblue
6. kvě 2009

Nazdárek holky..

Žiraf....že by????? 😀

Jitu... teda, ta ženská je teda nervák, fakt!! Taky nemám ráda, když někdo nekomunikuje. Ale podržte se. V únoru jsem prodala zimní kombinézku, páč nám byla malá.. paní si dokonce volala o číslo účtu.. a já v dobré míře jí poslala kombinézu předem!!! A co myslíte? Doteď nemám peníze ☹ ☹ ☹ Už minulý týden jsem vyhrožovala, že to začnu na aukru řešit.. dušovala se ve čtvrtek, že peníze pošle!!! No a dnes je středa a zatím pořád nic...asi svých 150,-Kč už neuvidím.. 😖

Val: hezký příběhy.... "my háráme"...chichichichichi 😀 😀 😀 😀 😀 😀

rintintyna
6. kvě 2009

čau kočky, tak se jen hlásím po kontrole u gyndra. Tak děloha čistá-jupí, nemusím na revizi a jinak si akorát pro sebe broukal, jak Vy to děláte Pak se mi u stolu ptal, co jako dál , tak jsem mu řekla, že dál se budeme prostě snažit a ve zdravé výživě jsem si zakoupila ajurvédské sexuální kafe=

zajdla
6. kvě 2009

Ahojky pěkný den.I když u nás prší,ale aspoň nemusím zalívat zahrádku.

Ráno jsem byla na cukru,byl to pěkný hnus.Pak jsem vypila půl litru vody,protže jsem myslela,že se po.....Zítra si mám volat na výsledky.Mám z toho docela strach.Ach jo.
Já blbá jsem si dala ještě boty na podpadku,abych byla krasavice.Po cestě domů vlakem se mi chtělo už čůrat a myslela jsem,,řže nedošlapu v těch botách domů.Prostě jsem k.....Tak jsem si obula pohodlné nazouváky a byla jsem jak v papučkách.Letěla jsem pro malou do školky.Ze školky jsem táhla tašku věcí,protože se tam celá zlila a ještě chtěla do školky druhé papuče.
Teď čekám na nějaké přepravní auto,ale ne PPL.Přivezou nám na autí nové obutí.Tak snad nás najdou.To jsem jim ještě volala,kdy jako dorazí,že nebudu čekat celý den doma zavřená.Z PPL nám vždycky ráno zavolají,ale tady nic.A ještě se pan řidič divil,kde jsem vzala na něj číslo.To jsem si zavolala,abych věděla,co se bude teda dít.

zajdla
6. kvě 2009

Rinti tak to je dobře,že nemusíš na revizi.Tak se klidně hned snažilkujte.Já to tak měla před Lucinkou a nemuseli jsme mít žádnou pauzu.Budu držetpěsti,ať se brzo zadaří.

zajdla
6. kvě 2009

Holky nevíte,jaké jsou ty hodnoty na tu cukrovku?Já měla odkaz na to v záložkách,ale už to tam nemám.

jitousek
6. kvě 2009

co ta naše žiraf rodí nerodí???? 😉 Já si jdu ještě lehnout jen jsem vykoukla šla jsem zavřít okno Míša spí v koši chudák malej nemocnej ta rýma mu dává na frak je ouplně otahanej a mrzutej se mu teda vůbec nedivím já taky mám nudli u nosu a blbě se mě dejchá kor bejjt miminko .....jo jo těžkej život miminek ☹ 😔 než chudínci vyrostou musej si projít tvrdým bojem on celkově život je stále boj ale krásnej 😉

jitousek
6. kvě 2009

zajdi tak to teda nevím hodnoty jsem nezkoumala mě řekli že to je dobrý a tím to zhaslo 😎

jitousek
6. kvě 2009

držím palce ať to máte taky v pohodě ten cukr ale jestli si se tam nepoblila a nebylo ti extra špatně mělo by to bejt podle mě v pohodě 😉